با مقوا لیوانی فانتزی به شکل خرگوش بسازید +تصاویر

لیوان مقوایی برای ساخت این گیفت زیبا به مقوا ، کاغذ رنگی سفید و صورتی و رویان نیاز دارید. تهیه کردن وسایل لازم مقوا را به شکل مستطیل با طول 20 سانتیمتر و عرض 10 سانتیمتر ببرید سپس مقوا را رول کنید و دو سر آن را با چسب به هم بچسبانید تا به شکل […]

لیوان مقوایی

لیوان مقوایی

برای ساخت این گیفت زیبا به مقوا ، کاغذ رنگی سفید و صورتی و رویان نیاز دارید.

لیوان مقوایی

تهیه کردن وسایل لازم

مقوا را به شکل مستطیل با طول 20 سانتیمتر و عرض 10 سانتیمتر ببرید سپس مقوا را رول کنید و دو سر آن را با چسب به هم بچسبانید تا به شکل استوانه شود.
 
کاغذ رنگی صورتی و سفید را به همان اندازه ( 10 در 20 ) ببرید سپس داخل استوانه مقوایی را با کاغذ صورتی و اطراف استوانه را با کاغذ سفید بپوشانید و چسب بزنید ( برای تمیزی کار فقط لبه های کاغذ رنگی را چسب بزنید و به استوانه متصل کنید ).

لیوان مقوایی

پوشاندن اطراف مقوا با کاغذ

از مقوا 2 تکه بیضی شکل به طول 10 سانتیمتر برش بزنید و به شکل گوش خرگوش ببرید سپس با کاغذ رنگی سفید که به همان اندازه برش زده اید گوش خرگوش را بپوشانید ، برای بخش داخلی گوش خرگوش نیز از کاغذ صورتی رنگ در اندازه کوچکتر استفاده کنید.

لیوان مقوایی

لیوان مقوایی

گوش های خرگوش را داخل استوانه بچسبانید ( گوش را بین دو لایه مقوا و کاغذ رنگی قرار دهید و بچسبانید تا کار تمیز باشد ) ، دو دایره صورتی کاغذی را به عنوان لپ روی صورت خرگوش بگذارید و با استفاده از ماژیک چشم ها و بینی خرگوش را ترسیم کنید ، دو طرف جعبه را سوراخ کنید و برای گیفت تان با روبان دسته قرار دهید.

ایران کوک

اخبار مرتبط :

 ساخت پارتیشن های بامزه و کاربردی با مقوا و کارتن های انباری+تصاویر

قاب عکسی متفاوت با مقوا بسازید +تصاویر

آموزش درست کردن جعبه کادو با در قلبی شکل با مقوا+تصاویر

چگونه با مقوا پایه نگهدارنده موبایل درست کنیم؟ +تصاویر

آموزش درست کردن دایناسور با مقوا +تصاویر

با مقوا لیوانی فانتزی به شکل خرگوش بسازید +تصاویر

    مطالب مرتبط: