تزئیناتRSSاشتراک:

تزیینات جدید یخچال عروس+تصاویر

تزیینات یخچال عروس , نمونه هایی از جدیدترین تزیینات یخچال جهیزیه عروس خانم ها

تزیینات یخچال عروس

تزیینات یخچال عروس , عروسی در ایران، یکی از بخش‌های فرایند ازدواج در ایران است. این فرایند می‌تواند شامل رسوم زیادی همچون خواستگاری، بله بران، شیرینی خوران، مهر بران، نامزدی، عقد کنان، جشن عقد، جهاز بران، حنابندان و زفاف باشد. عروسی مرحله ماقبل زفاف بوده و معمولاً زفاف در همان شب عروسی رخ داده و پایانی است بر این فرایند. گاه زفاف تا سه روز پس از عروسی به طول می‌انجامید. در ایران معمولا هزینه‌های جشن عروسی بر عهده داماد بوده و قالبا هزینه جهیزیه و خلعتی برعهده خانواده عروس است.

در برخی از مناطق ایران رسومی متفاوت با آنچه ذکر شد نیز وجود دارد، در این رسوم داماد، کل یا بخشی از هزینه جهیزیه را تامین می کند یا کل یا بخشی از جهیزیه را خریداری می کند. در برخی از مناطق ایران بیشتر مناطق شمالی، رسم بر این است که چند روز قبل داماد و عروس به صورت مجزا مراسم برگزار می کنند به این صورت که داماد با اقوام خود مراسم می گیرد و عروس با اقوام خود و در روز پایانی، خانواده ها با هم یکی می شوند و داماد، عروس را با خود به منزل می برد.

هزینه‌های ازدواج برای پسران به جز خرید گل و شیرینی مراسم خواستگاری، از آنجا شروع می‌شود که مراسم بله برون برپا خواهد شد که در این مراسم باید داماد و خانواده داماد هزینه‌های آن را متقبل شوند، منظور از نام بردن خانواده داماد به این دلیل است که بین هزینه‌های اکثر جوانان با درآمد آن‌ها تناسب وجود ندارد و خانواده‌ها در این زمان به کمک داماد و عروس می‌آیند، هزینه‌های ازدواج بیش از درآمد یک فرد است

تزیینات یخچال عروس

تزیین لوازم یخچال عروس

تزیینات یخچال عروس

جدیدترین تزیینات یخچال عروس

تزیینات یخچال عروس

میوه آرایی یخچال عروس

تزیینات یخچال عروس

تزیین یخچال عروس

تزیینات یخچال عروس

تزیین کاسه یخ یخچال عروس

تزیینات یخچال عروس

تزیین لوازم یخچال عروس

تزیینات یخچال عروس

چیدمان یخچال عروس

بردوک

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت