ایران خودرو، خودروهای مدل 96 خود را وارد بازار نمود+تصاویر

ایران خودرو و عرضه محصولات جدید گروه صنعتی ایران خودرو در جشنواره زمستانی امسال، برای نخستین بار محصولات خود را ۳ ماه قبل از شروع سال جدید، با مدل ۹۶ به بازار عرضه کرد. در دو سال گذشته شاهد این اتفاق بودیم که خودروهای داخلی با مدل سال جدید از بهمن ماه به بازار عرضه […]

ایران خودرو، خودروهای مدل 96 خود را وارد بازار نمود

ایران خودرو و عرضه محصولات جدید

گروه صنعتی ایران خودرو در جشنواره زمستانی امسال، برای نخستین بار محصولات خود را ۳ ماه قبل از شروع سال جدید، با مدل ۹۶ به بازار عرضه کرد. در دو سال گذشته شاهد این اتفاق بودیم که خودروهای داخلی با مدل سال جدید از بهمن ماه به بازار عرضه میشوند که امسال این ماجرا از دی ماه روی داده است.
مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، به اخذ مجوز گروه صنعتی ایران خودرو از پلیس راهور ناجا در این خصوص اشاره کرد و با تشکر از همکاری های راهنمائی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: تغییر مدل محصولات مطابق سایر خودروسازان جهانی از چند ماه پیش از سال امر مهمی بود که با همکاری راهور ناجا و خودروسازان برای اولین بار بوقوع پیوست.

ایران خودرو محصولات سال 96 خود را وارد بازار نمود

لازم به ذکر است خودروهای پژو پارس LX، اچ سی کراس و وانت آریسان تا اطلاع ثانوی مدل سال جدید نخواهند خورد و احتمالا این امر در اسفندماه اجرا شود.

ایران خودرو محصولات سال 96 خود را وارد بازار نمود

ایران خودرو، خودروهای مدل 96 خود را وارد بازار نمود

دنیای خودرو

اخبار مرتبط:

فیس لیفت تندر90 ایران خودرو اینگونه است+تصاویر

با پیش پرداخت 6میلیون تومان صاحب خودروی رانای ایران خودرو شوید+تصاویر

ایران خودرو بخشنامه جدید فروش اقساطی محصولاتش را صادر کرد+عکس

نگاهی گذرا به پژو207 جدید شرکت ایران خودرو+تصاویر

اولین بدنه پژو 2008 در ایران خودرو رنگ شد + عکس

ایران خودرو، خودروهای مدل 96 خود را وارد بازار نمود+تصاویر

    مطالب مرتبط: