نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت گذاری شد+تصاویر

قیمت نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت نیسان روگ (Rogue) مدل ۲۰۱۷ از ۲۴ هزار و ۷۶۰ دلار آغاز می‌شود که این شامل ۹۴۰ دلار هزینه تحویل در مقصد نیز هست. در مقایسه با نیسان روگ ۲۰۱۶، نسخه تازه ۲۰۱۷ به اندازه ۶۳۵ دلار گران‌تر است و با برخی تغییرات ملایم در طراحی، آپشن‌های بیشتر در زمینه […]

نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت گذاری شد

قیمت نیسان روگ ۲۰۱۷

قیمت نیسان روگ (Rogue) مدل ۲۰۱۷ از ۲۴ هزار و ۷۶۰ دلار آغاز می‌شود که این شامل ۹۴۰ دلار هزینه تحویل در مقصد نیز هست. در مقایسه با نیسان روگ ۲۰۱۶، نسخه تازه ۲۰۱۷ به اندازه ۶۳۵ دلار گران‌تر است و با برخی تغییرات ملایم در طراحی، آپشن‌های بیشتر در زمینه تکنولوژی‌های ایمنی و یک پیشرانه هیبرید جدید ( که البته قیمت‌گذاری مدل آن بعداً منتشر می‌شود) در دسترس مشتری قرار می‌گیرد.

نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت گذاری شد

روگ ۲۰۱۷ همچنان به استراتژی تریم‌های سه‌گانه این مدل نیسان وفادار خواهد بود و شامل نسخه پایه روگ S، نسخه متوسط روگ SV و بالاترین سطح روگ SL می‌شود. در میان تجهیزات استاندارد مشترک در تمام نسخه‌های روگ، مواردی چون چراغ‌های روشنایی روزانه LED، اتصال بلوتوث، سیستم اطلاعات و سرگرمی «نیسان‌کانکت»، یک دوربین نمای عقب و ورودی بدون‌کلید دیده می‌شوند.

نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت گذاری شد

قیمت روگ SV از ۲۶۱۸۰ دلار شروع می‌شود و تجهیزاتی چون یک نمایشگر نقطه کور، سیستم هشدار ترافیک پشت‌سر، استارت از راه دور، سیستم کنترل هوای دوگانه، پوشش پنجره‌های عقب و صندلی تنظیم‌شونده برای راننده را اضافه می‌کند. در یک سطح بالاتر، مشتری برای داشتن روگ SL باید مبلغی برابر ۳۰ هزار و ۹۰۰ دلار پرداخت کند.

نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت گذاری شد

نمای داخلی خودرو

نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت گذاری شد

در مقابل، امکاناتی مانند صندلی‌های چرمی، گرم‌کن غربیلک فرمان و صندلی‌های جلو، سیستم صوتی Bose و سیستم ناوبری در اختیار قرار می‌گیرد. در همین حال، با انتخاب پکیج «SL پلاتینیوم»، لیست بلندی از تجهیزات پیشرفته ایمنی و دستیار راننده، از جمله کروز کنترل انطباقی، سیستم حفظ حرکت بین خطوط و ترمز اضطراری به خودرو اضافه می‌شود.

نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت گذاری شد

همان‌طور که قبلاً در گزارش‌ها آمده بود، موتور 2.5 لیتری I-4 نیسان همچنان در مدل جدید روگ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و خروجی آن به میزان ۱۷۰ اسب‌بخار و ۲۳۷ نیوتن‌متر برآورد شده است. در حالی که یک سیستم انتقال قدرت متغیر پیوسته (CVT) قدرت را به چرخ‌های جلو ارسال می‌کند، یک آپشن دیفرانسیل تمام‌چرخ محرک نیز با هزینه اضافی ۱۳۵۰ دلار برای روگ ۲۰۱۷ درنظر گرفته شده است. روگ جدید به‌زودی در نمایشگاه‌های فروش نیسان عرضه می‌شود و اندکی پس از آن باید منتظر ورود «روگ هیبرید» به بازار باشیم.

نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت گذاری شد

پدال

اخبار مرتبط:

طراحی جدید نیسان GT-R نیسمو در ۲۰۱۷+ تصاویر

معرفی خودرو نیسان آلتیما مدل ۲۰۱۶ + تصاویر

خودرو ارزان‌قیمت نیسان‌ موتور در راه ایران +قیمت

گران قیمت‎ترین نیسان طلایی! +عکس

آغاز تولید خودروی نیسان تایتان XD مدل ۲۰۱۶+ تصاویر

نیسان روگ ۲۰۱۷ قیمت گذاری شد+تصاویر