هوندا سیویک2017 نسل جدید خودروهای هوندا+تصاویر

هوندا سیویک  سیویک جدید اسپرت تر و بزرگ تر از همتای قبلی خود بوده و از طراحی جذاب تر به علاوه هندلینگ روان تری برخوردار است. استفاده از فناوری های روز به علاوه دو پیشرانه ۱ لیتری توربو و ۱٫۵ لیتری VTEC بنزینی از دیگر مشخصات این ستاره نمایشگاه پاریس خواهد بود. نسل جدید هوندا […]

هوندا سیویک2017 نسل جدید خودروهای هوندا

هوندا سیویک

 سیویک جدید اسپرت تر و بزرگ تر از همتای قبلی خود بوده و از طراحی جذاب تر به علاوه هندلینگ روان تری برخوردار است. استفاده از فناوری های روز به علاوه دو پیشرانه ۱ لیتری توربو و ۱٫۵ لیتری VTEC بنزینی از دیگر مشخصات این ستاره نمایشگاه پاریس خواهد بود.

هوندا سیویک2017 نسل جدید خودروهای هوندا

نسل جدید هوندا سیویک بیش از هر زمان دیگری به نمایندگی های این شرکت در انگلیس نزدیک خواهد بود. قرار است تا مدل ۲۰۱۷ این خودرو در تاسیسات هوندا واقع در بریتانیا تولید شود تا با ظاهری اسپرت تر و المان های هیجان انگیز تر در فوریه ۲۰۱۷ با قیمت پایه ۱۵۰۰۰ پوند به دست مشتریان برسد.

هوندا سیویک2017 نسل جدید خودروهای هوندا

درحالی که نمونه های سدان و کوپه سیویک در حال حاضر در بازار عرضه شده اما هنوز تصاویر جاسوسی و غیررسمی درباره نسخه هاچ بک آن منتشر شده و نمایشگاه پاریس جایی خواهد بود که می تواند به حدس و گمان ها درباره این هاچ بک داغ پرطرفدار پایان دهد. گفته میشود نمونه عرضه شده این اتومبیل در اروپا اندکی متفاوت با نسخه آمریکایی آن خواهد بود.

هوندا سیویک2017 نسل جدید خودروهای هوندا

نسخه کانسپتی که قرار بود پایه هوندا سیویک ۲۰۱۷ باشد، برای اولین بار در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۶ عرضه شد و اکنون نسخه تولید نهایی آن قرار است در پاریس رونمایی شود. البته همانطور که گفته شد جسته و گریخته تصاویر جاسوسی گرفته شده از آن در فضای مجازی منتشر شده است اما این نمایشگاه اولین مکانی است که طراحی داخلی آن به همراه جزییات شفاف و واضح از طراحی بیرونی آن را در اختیار علاقمندان و البته منتقدان خواهد گذاشت.

هوندا سیویک2017 نسل جدید خودروهای هوندا

بنابر گفته های مدیران هوندا، سیویک جدید در ابتدا با یک موتور ۱ لیتری توربو و یک موتور ۱٫۵ لیتری VTEC توربو عرضه خواهد شد که در آینده موتور بزرگ تر ۱٫۶ لیتری دیزل نیز به آنها اضافه میشود. این پیشرانه ها در تاسیسات جدید این شرکت در سویندون انگلیس تولید خواهد شد که با سرمایه گذاری ۲۱۵ میلیون پوندی و با بکارگیری جدیدترین فناوری ها احداث شده است.

هوندا سیویک2017 نسل جدید خودروهای هوندا

با توجه به تصاویری که اکنون از هوندا سیویک جدید در دست داریم باید بگوییم که طراحی جدید سپرها و استفاده از زوایای تیز به همراه ورودی های بزرگ هوا و نیز ارتفاع کمتر منحنی سقف از جمله عواملی است که در اسپرت تر نشان دادن آن نقش داشته اند. در نمای عقب نیز چیزی که در نگاه اول جلب توجه میکند فرم بومرنگ مانند چراغ های عقب است.

به هر حال برای دیدن دهمین نسل از هوندا سیویک دیگر صبر زیادی لازم نیست و میتوان گفت تا ساعاتی دیگر در نمایشگاه پاریس میتوانیم این کوچولوی چابک را از نزدیک مشاهده کنیم.

دنیای خودرو

اخبار مرتبط:

با سوپر دوچرخه هوندا بیشتر آشنا شوید+ تصاویر

بررسی هوندا پایلوت EX مدل ۲۰۱۶ + تصاویر

بررسی هوندا پایلوت EX مدل ۲۰۱۶ + تصاویر

سوپر اسپرت پیشرفته و خاص هوندا+عکس

شرکت هیوندای قصد تولید خودروی پیکاپ سانتاکروز را دارد+تصاویر

هوندا سیویک2017 نسل جدید خودروهای هوندا+تصاویر