تاریخ نشر :شنبه 19 سپتامبر 2015 مشاهده : بانک اطلاعات خودرو | قیمت خودرو RSS اشتراک:

ورود جدیدترین مدل پژو به ایران+ تصاویر

 ورود جدیدترین مدل پژو این خودروی اسپرت از یک موتور 1.6 لیتری استفاده می‌کند که شاید پیش خودتان بگویید این موتور حجم کمی دارد، اما همین موتور 1.6 لیتری کم حجم می‌تواند 270 اسب بخار قدرت و 330 نیوتن متر گشتاور تولید کند! به این ترتیب شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو 5.9 ثانیه […]

ورود جدیدترین مدل پژو به ایران

 ورود جدیدترین مدل پژو

این خودروی اسپرت از یک موتور 1.6 لیتری استفاده می‌کند که شاید پیش خودتان بگویید این موتور حجم کمی دارد، اما همین موتور 1.6 لیتری کم حجم می‌تواند 270 اسب بخار قدرت و 330 نیوتن متر گشتاور تولید کند! به این ترتیب شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو 5.9 ثانیه می‌باشد،پژو حداکثر سرعت این خودرو را در 250 کیلومتر بر ساعت محدود کرده است.
 

 ورود جدیدترین مدل پژو به ایران

 
این مدل در مقایسه با RCZ THP 200 اسب بخاری حدود 17 کیلوگرم وزن کمتر دارد به این ترتیب پژو ادعای 1280 کیلوگرمی بودن این خودرو را می‌کند. پژو راز این صرفه جویی را استفاده از قطعات فیبر کربنی و موتور کوچک اعلام کرده است.این مدل می‌تواند برگ برنده پژو در این کلاس باشد، نسبت قدرت به حجم موتور این خودرو 170 اسب بخار برای هر لیتر می‌باشد.

 ورود جدیدترین مدل پژو به ایران

 
موتور کوچک 1.6 لیتری این خودرو، کم مصرف و کم آلاینده است، RCZ r حدود 145 گرم در هر کیلومتر گاز CO2 منتشر می‌کند. پژو سیکل ترکیبی این خودرو را 6.2 لیتر در هر صد کیلومتر اعلام کرده است.

 ورود جدیدترین مدل پژو به ایران

 ورود جدیدترین مدل پژو به ایران

مشرق

اخبار مرتبط:

رونمايي از جديدترين مدل خودروي پژو در فرانسه+عکس

تصاویری از خودروی رقیب چینی پژو ۲۰۶

پژو 5008، خودروي برتر چند منظوره سال بريتانيا +عکس

خودروي پژو 405 در آتش سوخت

ورود جدیدترین مدل پژو به ایران+ تصاویر

    مطالب مرتبط:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت