تاریخ نشر :چهار شنبه 21 دسامبر 2016 مشاهده : خواص خوراکیها ، میوه ها ، سبزیجات RSS اشتراک:

روغن نارگیل و 8 استفاده از این روغن برای زیبایی

روغن نارگیل لوسیون مرطوب کننده. روغن نارگیل بیش از هر روغن دیگری می تواند پوست را مرطوب نگه دارد. هر روز صورت تان را تمیز کنید و با یک اسفنج مقداری از این روغن را روی پوست خود بمالید. برای اینکه از کشیده شدن پوست صورت تان هم پرهیز کرده باشید، این کار را با […]

روغن نارگیل

لوسیون مرطوب کننده. روغن نارگیل بیش از هر روغن دیگری می تواند پوست را مرطوب نگه دارد. هر روز صورت تان را تمیز کنید و با یک اسفنج مقداری از این روغن را روی پوست خود بمالید. برای اینکه از کشیده شدن پوست صورت تان هم پرهیز کرده باشید، این کار را با ماساژ دادن انجام دهید.

راهی برای برطرف کردن چروک های پوست. برای اینکه از چروک های پوست تا اندازه ای نجات پیدا کنید هم در رژیم غذایی و هم برای پوست خود از این روغن استفاده کنید.

کرم چشم

 قبل از اینکه بخوابید به دور چشم خود روغن نارگیل بزنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید پس از گذشت مدتی متوجه از بین رفتن بسیاری از چروک های زیر چشم خود خواهید شد.

درمان ضددرماتیت

اگر از نوعی بیماری پوستی به نام «آتوپیک درماتیت» رنج می برید، این روغن می تواند به بهبود آن کمک کند. توصیه می شود از نوع خالص روغن نارگیل دوبار در روز و در مناطق تحت درمان استفاده شود.

ماسکی برای موهای آسیب دیده

روغن نارگیل برای بازیابی موهای سلامت و زیباتر شدن آن ماده موثری به شمار می رود. آن را روی ریشه های موهای تان بمالید و به تمام نقاط مو پخش کنید. اجازه دهید به مدت نیم تا یک ساعت روی سرتان باقی بماند و سپس آن را با شامپو بشویید.

روغن نارگیل و 8 استفاده از این روغن برای زیبایی

درمان شوره

این روغن با چرب کردن کف سر می تواند باعث از بین رفتن شوره های سر شود. آن را روی ریشه موهای تان گذاشته و اجازه دهید تمام طول شب روی سرتان بماند.

چرب کردن لب ها

روغن نارگیل می تواند برای جوان سازی لب ها هم مفید باشد. به علاوه قادر است ترک های روی لب را از بین برده و یا از بیشتر شدن آن جلوگیری کند.

تقویت ناخن ها

برای اینکه از خشکی و ترک ناخن ها جلوگیری کنید، روغن نارگیل را روی سطح ناخن های خود بمالید.

به عنوان اسکراب بدن

یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل را با یک قاشق غذاخوری قوه ترکیب کنید. قهوه نقش سایشی را بازی خواهد کرد اما می توانید برای این کار از نمک دریایی و شکر هم استفاده کنید.

نرم کننده و لطافت بخش پوست

 از این روغن برای نرم کردن پوست در نواحی چون آرنج، کف پاها و یا اطراف ناخن خود استفاده کنید.

روزیاتو

اخبار مرتبط :

کاربردهای روغن نارگیل برای زیبایی پوست و مو +عکس

استفاده از روغن نارگیل برای برقراری یک رابطه ی جنسی بهتر

خواص شگفت انگیز روغن نارگیل را می دانید !

خواص شگفت انگیز روغن نارگیل را می‌دانید!؟

کاربردهای فوق العاده روغن نارگیل برای پوست

روغن نارگیل و 8 استفاده از این روغن برای زیبایی

چهل نما
رایانمهربهنودگشت