آموزش مسائل بهداشت باروری به جوانان

مدیر کل سلامت خانواده و جمعیت وزارت بهداشت: آموزش مسائل بهداشت باروری به جوانان از طریق خانواده اثربخش‌تر است مدیر کل سلامت خانواده، جمعیت و مدارس وزارت بهداشت گفت: آموزش مسائل مسائل جنسی و بهداشت باروری به نوجوانان و جوانان که گاهی بیان آن با ملاحظاتی رو به روست از طریق خانواده‌ها اثربخش‌تر است. امیر […]

مدیر کل سلامت خانواده و جمعیت وزارت بهداشت:
آموزش مسائل بهداشت باروری به جوانان از طریق خانواده اثربخش‌تر است
مدیر کل سلامت خانواده، جمعیت و مدارس وزارت بهداشت گفت: آموزش مسائل مسائل جنسی و بهداشت باروری به نوجوانان و جوانان که گاهی بیان آن با ملاحظاتی رو به روست از طریق خانواده‌ها اثربخش‌تر است.

امیر امیرخانی امروز در کنگره ملی سلامت خانواده در سالن همایش‌های رازی تهران افزود: وزارت بهداشت از چند سال گذشته تداخلات حوزه سلامت را در چارچوب سلامت خانواده برنامه‌ریزی کرده است و بر این اساس ادارات سلامت بر اساس گروه سنی در وزارت بهداشت تشکیل شده‌اند.
وی ادامه داد: این ادارات شامل اداره سلامت نوزادان، اداره سلامت کودکان، اداره سلامت نوجوانان و جوانان، اداره سلامت میانسالان، اداره سلامت سالمندان و نیز به طور اختصاصی اداره سلامت مادران است.
به گزارش فارس امیرخانی گفت: به این ترتیب علاوه بر برنامه‌های سلامت جسمی، برنامه‌های سلامت روان، سلامت اجتماعی و سلامت معنوی با توجه به گروه‌های سنی و به طور جداگانه تنظیم و عملیاتی می‌شود.
وی افزود: خانواده مهمترین رکن جامعه و بهترین مکان برای حفظ سلامت و آموزش اصول مراقبتی است، به خصوص در زمینه مسائل رفتاری که بیان آن گاهی با ملاحظه انجام می‌شود، مانند آموزش مسائل جنسی، بهداشت باروری، رفتارهای پر خطر فردی، حقوق باروری که می‌توان از طریق خانواده این مباحث را به طور اثربخش‌تر برای نوجوانان و جوانان بیان کرد.

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت