تاریخ نشر :پنجشنبه 13 آوریل 2017 مشاهده : مد و لباس RSS اشتراک:

لباس های مد روز در سال 2017+تصاویر

لباس های مد روز های سال 2017 این سال هم مانند همه سال ها با خود ترندها و مدل های جدیدی را می آورد که هر فرد خوش لباس و طرفدار مد باید از آن ها آگاهی داشته باشد تا بتواند ادعا کند با مد آشنایی دارد و مناسب ترین لباس ها را تشخیص دهد. اما […]

لباس های مد روز در سال

لباس های مد روز های سال 2017

این سال هم مانند همه سال ها با خود ترندها و مدل های جدیدی را می آورد که هر فرد خوش لباس و طرفدار مد باید از آن ها آگاهی داشته باشد تا بتواند ادعا کند با مد آشنایی دارد و مناسب ترین لباس ها را تشخیص دهد. اما ممهم ترین لباس هایی که در سال 2017 مد روزاند و باید از آن آگاه باشیم کدامند؟مد 2017

لباس های مد روز در سال 2017

رنگ های خیلی تند و روشن :

در بیشتر لباس های معرفی شده در هفته مد اخیر، رنگ های تند و روشن مثل قرمز و آبی سیر و سبز و زرد به وفور مشاهده شد که نشان می دهد در فصل آتی شاهد ظهور این رنگ ها در مدل های جدید لباس ها خواهیم بود.

 

لباس های مد روز در سال 2017

دهه هشتاد:

مثل فصل های گذشته در فصل آینده نیز مدل های دهه هشتاد جانی دوباره می گیرند، اپل، لباس های گشاد، چرم و لباس های ساسون دار را مجددا در لباس های مدل جدید و بر تن ستاره ها خواهید دید.

 

سر تا پا گل دار:

لباس های گلدار از مهم ترین های سال 96-2017 است که مدتی است جای خود را در پوشاک باز کرده و به نظر نمی رسد قصد رفتن داشته باشد. این مدل را برای فصل بهار فراموش نکنید.

 لباس های مد روز در سال 2017

لباس هایی که در سال 96-2017 مد روزاند:

ست نبودن، هم رنگ پوشیدن دیگر از مد افتاده است و از این به بعد شما تنها باید به هماهنگی مناسب رنگ های مختلف در کنار هم فکر کنید و نه هم رنگ کردن لباس ها.

 

لباس های مد روز در سال 2017

راه راه های فانتزی:

در بسیاری از نمایش های مد در هفته های مد اخیر شاهد لباس هایی با راه های درشت و رنگی عریض به صورتی اغراق آمیز بودیم که جلوه زیبایی به لباس ها داده بود. منتظر ظهور این مدل ها در لباس های فصل آتی نیز باشید.

 لباس های مد روز در سال 2017

شیکسون

اخبار مرتبط:

جدیدترین مدل لباس های زنانه بهاره 2017 برند دفاکتو+تصاویر

رنگ سال 2017 در دنیای مد و لباس +عکس

مدل کیف های جدید در هفته مد نیویورک در سال 2017 +عکس

مدل پالتو و مانتو مجلسی 2017 با شیک ترین و جدیدترین طراحی ها+تصاویر

اولین رنگ مو مد در سال 2017+تصاویر

لباس های مد روز در سال 2017+تصاویر

    مطالب مرتبط:
چهل نما
رایانمهربهنودگشت