سرما باعث چربی سوزی در بدن می شود؟!سرما باعث چربی سوزی در بدن می شود؟!

چربی سوزی , محققان دانشگاه استکهلم سوئد در بررسی‌های خود متوجه شدند که بدن در واکنش به گرما، چربی‌های اضافی را می‌سوزاند. در این صورت شک نکنید، در واکنش به سرما مقداری وزن از دست خواهید داد.

سلامتRSSاشتراک:

برنامه ۱۴ روزه رفع چربی های موضعی بدن و سلولیت پوستی با روش همراه مدرن و سنتی

این برنامه کاهش سایز موضعی و رفع چربی های اضافی و سلولیت پوستی بدن در ۱۴ روز با سبک درمانی طب روسی، طب سنتی و مدرن چین و کره برای شما در نظر گرفته شده است. این برنامه لاغر شدن موضعی همراه(یعنی در هر مکانی که باشید و در هر حالتی) بعد از آنالیز درصد […]

این برنامه کاهش سایز موضعی و رفع چربی های اضافی و سلولیت پوستی بدن در ۱۴ روز با سبک درمانی طب روسی، طب سنتی و مدرن چین و کره برای شما در نظر گرفته شده است.

این برنامه لاغر شدن موضعی همراه(یعنی در هر مکانی که باشید و در هر حالتی) بعد از آنالیز درصد چربی های موضعی اضافی و عمق سلولیت پوستی در بدن شما توسط دستگاه پیشرفته، با روش های پزشکی و مدرن طب روسی، کره ای و چینی انجام می شود.

و برای کاهش چربی اضافی موضعی، کنترل اشتها و چربی سوزی کبد و بدن اما مقدار اضافه وزن و کاهش چاقی موضعی شما در نظر گرفته می شود

این افراد تا ۱۸ سانتی متر کاهش سایز در نواحی شکم و پهلو یا دور کمر، باسن و بازو می توانند در صورت لزوم داشته باشند

-بعد از معاینه شما به سبک طب چینی و روسی، با توجه به مقدار چاقی بدن و اینکه اضافه وزن خاصی نداشته باشید و فقط کاهش سایز موضعی بخواهید کم کنید، جزییات برنامه به شما گفته می شود.

-شابد شما بخواهید فقط کاهش سایز موضعی در دور کمر و شکم و باسن و بازو داشته باشید و وزن شما هم با توجه به استخوانبندی بدنتان مناسب است

و لازم است بدانید همزمان با این برنامه کاهش سایز موضعی بدن و سلولیت درمانی، در صورت نیاز رژیم غذایی مدرن با توجه به مقدار اضافه وزن یا تجمع چربی های موضعی مثل در ناحیه فقط شکم و پهلو یا کپل و باسن و شرایط جسمی شما در نظر گرفته می شود.

-کنترل اشتها و رفع گرسنگی کاذب به خوبی رفع خواهد شد.حتی بدغذایی و تمایلات به مصرف زیاد شیرینی و ترشی جات نیز کنترل می شود.

-بدن هر فردی یک حافظه ذخیره وزن مناسب دارد که با توجه به قد و استخوانبندی فرق می کند و بعد از اجرای این برنامه به سایز مناسب خواهید رسید.

سلولیت های پوستی همان چربی های به شکل پوست پرتقالی است که معمولا در باسن و ران پا شایع هستند و باعث زشتی ظاهر اندام شما می شود و شما می توانید همزمان در این برنامه لاغری موضعی، پوستی صاف داشته باشید بدون سلولیت.

در این دوره برنامه ی سلامتی بدن شما، پاکسازی سموم بدن و جوانسازی پوست همزمان با کاهش چربی اضافی موضعی در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از نحوه اجرای برنامه، امکان تغییرات برنامه بر حسب اضافه سایز موضعی بدن خودتان و تعیین وقت مشاوره و پاسخ به سوالات تماس بگیرید.

تلفن کلینیک تهران، دکتر کتایون عمانیان
۰۲۱-۸۸۷۹۷۶۰۷
۰۲۱-۸۸۷۹۷۳۵۶

 

منبع کامل مطالب: کلینیک ها / وب سایت چاره های درمانی و زیبایی مدرن و سنتی

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت