تاریخ نشر :سه شنبه 05 سپتامبر 2017 مشاهده : سلامت RSS اشتراک:

لاغری هفته ای پلکانی تضمینی تا 8 کیلوگرم، رفع سلولیت، زیبایی پوست با طب سنتی و مدرن

شما در این برنامه 4 هفته ای پلکانی تضمینی که حدود 10 روز کار خدمات پزشکی سنتی چین و کره (البته توسط پزشک طب سوزنی انجام می شود) و گاهی روزانه لازم به انجام برنامه غذایی برای کاهش وزن و سایز موضعی است… می توانید با توجه به مقدار اضافه وزن بدن و شرایط جسمانی […]

شما در این برنامه 4 هفته ای پلکانی تضمینی که حدود 10 روز کار خدمات پزشکی سنتی چین و کره (البته توسط پزشک طب سوزنی انجام می شود) و گاهی روزانه لازم به انجام برنامه غذایی برای کاهش وزن و سایز موضعی است…

می توانید با توجه به مقدار اضافه وزن بدن و شرایط جسمانی خود شامل (قد، وزن و استخوان بندی) مقدار کاهش وزن را تعیین کنید تا برای رسیدن به وزن مناسب خود روش درمانی اجرا شود.

اگر اضافه وزن بالای 10 کیلوگرم داشته باشید برنامه شما در راستای این مقدار کاهش وزن حتی بالای 20 و 30 کیلوگرم تغییر می کند.

8 پاسخ از سوالاتی که شما ممکن است قبل از انجام این برنامه لاغری درخواست کنید:

1- علاوه بر کاهش وزن مورد نظر، پوست صورت و بدن شما کیفیت خوبی پیدا می کند و می توانید همزمان برای جوانسازی اختصاصی صورت و گردن با طب آرایشی سوزنی چین درخواست کنید.

2- در این برنامه چربی های زیر پوستی پرتقالی شکل یا سلولیت های پوست بدن که بیشتر در قسمت ران پا و باسن هستند کاهش چشمگیری پیدا می کند و تا صافی پوست برنامه پیش می رود.

3- پوست بدن و صورت شما افتاده و شل نمی شود.

4- برای تثبیت وزن مناسب بدن شما اقدامات لازم انجام و برنامه مدت دار داده می شود.

5- در هفته تا 2 کیلوگرم به طور پلکانی می توانید کاهش وزن با توجه به وزن و استخوانبندی داشته باشید.

6- نیاز به رژیم غذایی های متفرقه و معروف ندارید چون به صورت پیشرفته در صورت نیاز به شما برنامه رژیم غذایی مدرن و رایگان داده می شود.

7- کاهش سایز موضعی و حذف چربی های موضعی دور کمر و شکم و کپل در این برنامه می تواند همزمان انجام شود.

8- اشتهای کاذب و زیاد شما از بین می رود و تمایلات شما به عذاهایی که دوست نداشتید یا زیاد دوست داشتید مثل شیرینی، شوری، ترشی هم تغییر می کند(این ها علائم بیماری طحال، کلیه و … هستند)

7 نکته قابل توجه و مناسب برای خانم و آقایانی که می خواهند واقعا کاهش وزن با برنامه ویژه ما داشته باشند:

1-این برنامه رژیم لاغری با روش های درمانی طب سنتی چین و برنامه غذایی مخصوص شما است تا سلامت بدن شما و زیبایی پوست و مو افزایش یابد و باعث تقویت سیستم گوارشی و تنظیم غده تیروئید(سوخت و ساز) شود.

2- افرادی که اضافه وزن بیش از 8 کیلو تا 40 کیلو دارند برنامه غذایی و درمانی آنها تغییر می کند و دوره ادامه پیدا می کند.

3-بعد از اتمام دوره بدن شما بسیار سالم تر از افرادی هست که فقط با یک رژیم غذایی لاغری و ورزش زیاد وزن خود را کم کرده اند.

4-مناسب برای افرادی که اولین بار دچار اضافه وزن شدند و می خواهند دچار معضل کاهش و افزایش وزن یویو نشوند.

5- مناسب برای افرادی که با سایر روش های مثل رزیم غذایی، ورزش و قرص های لاغری، وزنشان کم نمی شود یا دوباره افزایش وزن و سایز موضعی پیدا می کنند.

6- روش جراحی و تخلیه چربی برای کاهش وزن یکروزه انجام نمی شود.فقط روش درمانی و اصولی برای تنظیم وزن ماندگار انجام می شود.

7- علاوه بر کاهش وزن و سایز، جوانسازی پوست و حذف سلولیت پوستی، همزمان برای رفع مشکلات جسمی، روانی و دردهای بدنی می توانیم اقدامات درمانی با طب سنتی چین انجام دهیم.

منبع نوشته :  کلینیک ها/وب سایت چاره های سلامتی و زیبایی مدرن و سنتی

لطفا برای اینکه نمونه هایی را از نزدیک ببینید، برای اینکه وقت مشاوره رزرو کنید، برای دریافت پاسخ سوالاتی که ممکن است در این صفحه به آن پاسخ نداده باشیم و درباره اینکه شما فرد مناسبی برای برنامه ویژه لاغری ما هستید؟ امروز تماس بگیرید.

ظرفیت پذیرش انجام خدمات پزشکی در برنامه لاغری فعلا 3 روز در هفته و روزانه 6 نفر است.

لینک تماس و مشاوره و آشنایی با دکتر لیلی هاشمی

تلفن تماس :  02122610974

همراه ضروری :  09370929813

 

لاغری هفته ای پلکانی تضمینی تا 8 کیلوگرم، رفع سلولیت، زیبایی پوست با طب سنتی و مدرن

چهل نما
رایانمهربهنودگشت