احسان خواجه امیری در حال تجربه حسی که با دنیا عوض نمیشه کرد+عکس

احسان خواجه امیری  احسان خواجه امیری با انتشار عکس زیر نوشت : خدا برای هر کی داره نگه داره حس این لحظه رو با دنیا نمیشه عوض کرد بیوگرافی احسان خواجه امیری احسان خواجه امیری در 7 آبان ماه سال 1363 در خانواده ای هنرمند در تهران به دنیا آمد. پدرش ایرج از سر آمدان موسیقی […]

احسان خواجه امیری 

احسان خواجه امیری با انتشار عکس زیر نوشت : خدا برای هر کی داره نگه داره حس این لحظه رو با دنیا نمیشه عوض کرد

بیوگرافی احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری در 7 آبان ماه سال 1363 در خانواده ای هنرمند در تهران به دنیا آمد. پدرش ایرج از سر آمدان موسیقی اصیل و آواز بود که بر شکوفایی و پرورش احسان تاثیر بسزایی داشته است. احسان از شش سالگی با نوازندگی ویولن آشنا شد و آواز را نزد پدرش آموخت. او با اجرای ترانه جان بابا همراه با پدر خود وارد دنیای موسیقی شد. او در سال 1380 در سن 17 سالگی اولین آلبوم خود به همراهی پدرش را با نام من و بابا منتشر کرد..احسان با اجرای ترانه هر چی آرزوی خوبه (غریبانه) در زمستان 1383 در میان مردم شناخته شد، در پی آن راه یافتن احسان به صدا و سیمای ایران او را به خواننده ای مطرح در ایران تبدیل کرد. احسان دومین آلبوم خود با نام برای آخرین بار را که ترانه هر چی آرزوی خوبه یکی از ترانه های آن بود، در سال 1384 به بازار عرضه کرد.

احسان خواجه امیری متولد 7 آبان است اما پدر و مادرش برای انکه او زودتر به مدرسه برود تاریخ سی ام شهریور را به عنوان روز تولد او در نظر گرفتند و این تاریخ در شناسنامه او ثبت شده است.او یک خواهر بزرگتر از خودش دارد. احسان خواجه امیری فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد است.

چهره ها در شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط:

پدر احسان خواجه امیری بستری شد / احسان بر بالین پدرش ایرج در بیمارستان +عکس

کار کردن سخت احسان خواجه امیری و روزبه بمانی +عکس

عید دیدنی احسان خواجه امیری در کنار همسر و پسرش + عکس

کاشتن درخت توسط احسان خواجه امیری و پسرش در حیاط منزلش برای نوروز +عکس

سلفی جدید احسان خواجه‌ امیری با علیخانی + عکس

    مطالب مرتبط:

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت