ژوله از رفاقت با پژمان جمشیدی و حمايت بهاره رهنما و دوستي الناز حبیبی گفت+عکس

امیرمهدی ژوله و دوستانش امیرمهدی ژوله با انتشار عکس زیر نوشت : تو روي هم سلام عليك ميكرديم ولي پشت سر، پژمان معتقد بود من ادم بامزه اي نيستم و من فكر ميكردم پژمان بي نمكه.نميدونم با اين حالي كه با هم نميكرديم چي شد كه پژمان منو براي بازي تو نمايش دوباره اين اهنگ […]

امیرمهدی ژوله و دوستانش

امیرمهدی ژوله با انتشار عکس زیر نوشت : تو روي هم سلام عليك ميكرديم ولي پشت سر، پژمان معتقد بود من ادم بامزه اي نيستم و من فكر ميكردم پژمان بي نمكه.نميدونم با اين حالي كه با هم نميكرديم چي شد كه پژمان منو براي بازي تو نمايش دوباره اين اهنگ رو بزن سم به داوود بني اردلان معرفي كرد.
اعتماد داوود و حمايت هاي بهاره و دوستي هاي الناز يه طرف،حال و حولي كرديم با پژمان تو اون دوماه.مهربون و با معرفت و خوش محضر …وبامزه و كمدي شناس و حالا با تجربه در بازي و پوست كلفت و عزيز و پر رو!
شايد باورش سخت باشه ولي پيستون راست سايپا دروازه ورود من به تاتر بوده!????
شهروز دل افكار رو بار اول سر خوب بد جلف پيمان ديدم.يه سكانس داشتيم كه من متهم بودم و شهروز بازپرس.خونگرم و خوش موج با كلي انرژي مثبت.بعد از ضبط اون سكانس كه حالا لاشه ش توي فيلم هست،گفت تو بايد بياي تاتر خيلي خوبي.گفتم برو بابا.تعارف ميكرد به نظرم.
روزگار گذشت و مصطفي كوشكي درجه يك دعوتم كرد براي بازي تو روياي يك شب نيمه تابستان.همه ستاره.سلطان بيان و بدن.كي ميخواست دو هفته اي به اين بچه ها برسه.هدايت هاي مصطفي و رفاقتهاي صادق و عليرضا و نازآفرين و غزل و همه يه طرف،شهروز دل افكار هم همون طرف.
از تمرينهاي بيان بگير تا بيلاخي كه بعد از هرصحنه نشونم ميده كه يعني خوب بود تا شيرموز انبه ها و انار گريپ فوروت هاي بعد از اجرا.
حالا اين قاب برام خيلي عزيزه.دمتون گرم رفقا.بوس بهتون.
.
روياي يك نيمه شب تابستان.
تاتر مستقل تهران
هر شب بيست و پانزده دقيقه
پي نوشت:"رویای یک شب نیمه تابستان" در روز چهارشنبه ۱۵ دی به دانشجویان تمامی رشته ها با در دست داشتن کار دانشجویی به صورت حضوری و در گیشه تئاتر مستقل ۴۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است.
این شرایط فقط برای چهارشنبه ۱۵ دی ماه در نظر گرفته شده است.

بیوگرافی امیرمهدی ژوله 

امیرمهدی ژوله 27 مردادماه سال 1358 در تهران متولد شد. او روزنامه نگار، نویسنده و سردبیر اسبق چلچراغ و همچنین از نویسندگان سریال های طنز مهران مدیری می باشد.

امیر مهدی ژوله نویسندگی سریال های طنزی همچون درحاشیه، قهوه تلخ ، زندگی به شرط خنده، شب های برره، نقطه چین، مرد هزار چهره، مرد دو هزار چهره، ویلای من،شوخی کردم و …را برعهده داشته است. امیر مهدی ژوله پس از اولین حضورش بعنوان کمدین در خندوانه، با دعوت رامبد جوان در جمع 16 کمدین درمسابقه خنداننده برتر خندوانه شرکت کرد و توانست از مرحله اول که با هومن حاجی عبداللهی هم گروه بود با رای بالای مردم، عبور کند و در جمع هشت کمدین برتر قرار بگیرد.

بازیگران ایرانی

اخبار مرتبط:

ژوله بعد از برنده شدن چه گفت؟ +تبریک مهراب قاسمخانی

تبریک متفاوت امیر مهدی ژوله برای سال نو +عکس

تبريك اينستاگرامي اميرمهدي ژوله به سيامك انصاري به مناسبت سالروز تولدش +عکس

تبریک متفات و جنجالی امیرمهدی ژوله به مناسبت روز دختر +عکس

افشاگری امیرمهدی ژوله از قسمت های سانسور شده برنامه ! / عکس های جدید دخترش گندم

ژوله از رفاقت با پژمان جمشیدی و حمايت بهاره رهنما و دوستي الناز حبیبی گفت+عکس

    مطالب مرتبط: