آیا دستمزد 1 میلیارد تومانی محمدرضا گلزار واقعیت دارد؟ + تصاویر

دستمزد گلزار برای بازی در سریال عاشقانه منوچهر هادی کارگردان سینما ، از قطعی شدن حضور محمدرضا گلزار، حسین یاری و ساره بیات در مجموعه "عاشقانه" خبر داد و گفت: در حال حاضر همچنان مذاکره با بازیگران دیگر ادامه دارد اما حضور این سه عزیز در کنار ما قطعی شده است. محمدرضاگلزار در فیلم کما […]

دستمزد گلزار برای بازی در سریال عاشقانه

منوچهر هادی کارگردان سینما ، از قطعی شدن حضور محمدرضا گلزار، حسین یاری و ساره بیات در مجموعه "عاشقانه" خبر داد و گفت: در حال حاضر همچنان مذاکره با بازیگران دیگر ادامه دارد اما حضور این سه عزیز در کنار ما قطعی شده است.

آیا دستمزد 1 میلیارد تومانی محمدرضا گلزار واقعیت دارد؟

محمدرضاگلزار در فیلم کما

وی در مورد خبر دستمزد یک میلیاردی محمدرضا گلزار تصریح کرد: این را باید از تهیه کننده پرسید اما به نظر من اگر آقای گلزار بابت 5 ماه کار با ما یک میلیارد دریافت کند، لطف بزرگی در حق ما کرده است اما اینطور نیست که دستمزد ماهیانه شان یک میلیارد باشد.

هادی ادامه داد: فیلمبرداری "عاشقانه" اواخر شهریور آغاز شده و لازم است بگویم لوکیشن های مختلفی در تهران، شمال کشور و بخش هایی نیز در دبی انجام داریم.

آیا دستمزد 1 میلیارد تومانی محمدرضا گلزار واقعیت دارد؟

محمدرضا گلزار

کارگردان "من سالوادور نیستم" از آماده سازی فیلم "کارگر ساده نیازمندیم" برای اکران در جشنواره فیلم فجر خبر داد و افزود: فیلم به اتمام رسیده و پروانه نمایش آن را هم گرفته ایم. کارگردان و تهیه کننده فیلم خود من و نویسنده فیلمنامه پدرام کریمی یکی از مجری های خوب شبکه یک است.

وی در مورد بازیگران حاضر در این فیلم تصریح کرد: آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، مهران احمدی، سحر قریشی، بهرام افشاری و سیروس همتی در "کارگر ساده نیازمندیم" به ایفای نقش می پردازند.

هادی در پایان خاطرنشان کرد: برای اکران فیلم قطعاً بعد از جشنواره تصمیم خواهیم گرفت. با توجه به اجتماعی بودن فیلم بعید می دانم در اکران نوروزی باشیم اما اگر این امکان به ما داده شود خوشحال می شویم.

آیا دستمزد 1 میلیارد تومانی محمدرضا گلزار واقعیت دارد؟

میزان آنلاین

اخبار مرتبط:

اولین تصاویر از محمدرضا گلزار در پشت صحنه سلام بمبئی!

سکانس عاشقانه محمدرضا گلزار در فیلم سلام بمبئی! +تصاویر

سلفی محمدرضا گلزار در آلمان + عکس

دیا میرزا: نمی توانم به محمدرضا گلزار دست بزنم!! + عکس

پدر و برادران محمدرضا گلزار + تصاویر

آیا دستمزد 1 میلیارد تومانی محمدرضا گلزار واقعیت دارد؟ + تصاویر

    مطالب مرتبط: