تهیه کننده برنامه دورهمی دستمزد بالای مهران مدیری را تکذیب کرد+عکس

دستمزد مهران مدیری «دورهمی» پس از «خندوانه» دیگر برنامه تلویزیونی است که توانسته به خوبی جای خود را بین مردم باز کند و حالا روز به روز تنور حواشی درآمدهای میلیونی بازیگران، کارگردان و مجری این برنامه داغ تر می‌شود. بر همین اساس هاشم رضایت تهیه کننده برنامه تلویزیونی «دورهمی» در خصوص انتشار شایعه درآمد […]

دستمزد مهران مدیری

«دورهمی» پس از «خندوانه» دیگر برنامه تلویزیونی است که توانسته به خوبی جای خود را بین مردم باز کند و حالا روز به روز تنور حواشی درآمدهای میلیونی بازیگران، کارگردان و مجری این برنامه داغ تر می‌شود.

بر همین اساس هاشم رضایت تهیه کننده برنامه تلویزیونی «دورهمی» در خصوص انتشار شایعه درآمد میلیونی مهران مدیری برای اجرا و کارگردانی این برنامه گفت: مبلغ ۳۰ میلیونی که این روز ها نقل به نقل چرخیده است کذب محض است و هیچ کدام از افراد گروه بازیگری ما چنین مبلغی را دریافت نمی‌کنند.

تهیه کننده برنامه دورهمی دستمزد بالای مهران مدیری را تکذیب کرد

وی در ادامه درخصوص درآمد مهران مدیری و دریافتی آن بیان کرد: هیچ وقت مهران مدیری ۳۰ میلیون تومان دریافت نمی‌کند و دستمزد او کمتر از این حرف‌ها است.
گفتنی است؛ پیش از این شایعاتی در خصوص دریافت هزینه حضور مهمانان در این برنامه مطرح شده بود، که چندی پیش با توجه به صحبت‌های عوامل برنامه تلویزیونی «دورهمی» تکذیب شد و مهران مدیری به عنوان مجری و کارگردان، بارها این موضوع را روی آنتن تکذیب کرده است.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

رقم باورنکردنی دستمزد مهران مدیری برای برنامه دورهمی+تصاویر

کپی برداری ناشیانه مهران مدیری در برنامه دورهمی از یک برنامه هندی!!! + تصاویر

واکنش سحر ولدبیگی به کچل کردن نیما فلاح در دورهمی+تصاویر 

واکنش عجیب بازیگر دورهمی به کپی بودن این برنامه +عکس 

کپی‌برداری دورهمی مدیری از یک برنامه هندی! + تصاویر

گلایه مردم از سیامک انصاری درباره کپی دورهمی+تصاویر 

تهیه کننده برنامه دورهمی دستمزد بالای مهران مدیری را تکذیب کرد+عکس

    مطالب مرتبط: