رزیتا غفاری به همراه همسر خود و دخترش+تصاویر

رزیتا غفاری رزیتا غفاری متولد ۲۷ دی ۱۳۵۱ در تهران است. رزیتا غفاری اصالتا اهل کشور آذربایجان است . پدر بزرگ و مادر بزرگ وی اهل باکو بوده و از انجا به ایران مهاجرت کردند. حدود ۱۸ سال پیش در رشته کارگردانی سینما قبول شد در دانشگاه توسط آقای “لبخنده” برای بازی در سریال “در پناه تو” […]

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری متولد ۲۷ دی ۱۳۵۱ در تهران است. رزیتا غفاری اصالتا اهل کشور آذربایجان است . پدر بزرگ و مادر بزرگ وی اهل باکو بوده و از انجا به ایران مهاجرت کردند. حدود ۱۸ سال پیش در رشته کارگردانی سینما قبول شد در دانشگاه توسط آقای “لبخنده” برای بازی در سریال “در پناه تو” تست بازیگری داد و در واقع از همان فیلم بود که کارش را در عرصه بازیگری شروع کرد . او متاهل است و زندگی عاشقانه ای نیز دارد. رزیتا غفاری در سال ۸۷ با عباس صالحی از چهره پردازان سینما و تلویزیون ازدواج کرد و نتیجه این ازدواج یک دختر بنام تارا است.

رزیتا غفاری به همراه خانواده اش در خارج از کشور

رزیتا غفاری به همراه همسر خود و دخترش

رزیتا غفاری و عباس صالحی همسرش

رزیتا غفاری به همراه همسر خود و دخترش

مهریه و مراسم ازدواج
رزیتا غفاری : ما همه مراسم را داشتیم اما خیلی ساده‌تر از این بریز و بپاش‌هایی که الان مرسوم شده است. من و آقای صالحی سعی کردیم مراسم خیلی دست و پاگیر ازدواج‌مان نشود. اتفاقا با اینکه خیلی سخت نگرفتیم خاطرات بسیار قشنگی از این دوران داریم.

رزیتا غفاری به همراه همسر خود و دخترش

اصلا سکه و این چیزها مهر نکردم. مهر من یک سفر حج بود.  این مهریه به لحاظ معنوی خیلی برای من گرانبهاست. من هیچ‌چیزی از ایشان هیچ وقت نخواستم و اتفاقا شوهرم همیشه هر چه که با هم به دست آوردیم را به من پیش کش کرد.

رزیتا غفاری به همراه همسر خود و دخترش

عباس صالحی، همسر رزیتا غفاری تحصیلاتش را در زمینه طراحی به پایان رسانده و در حال حاضر شغل اصلی‌ اش طراح گریم است چند سالی خارج از ایران زندگی کرده است و میگوید عاشقانه شغلم را دوست دارم.

رزیتا غفاری به همراه همسر خود و دخترش  

کامپک

اخبار مرتبط:

رزیتا غفاری به اتفاق همسر و دخترش تارا + عکس

بیوگرافی کامل رزیتا غفاری +عکس های جدید ایشان

عکس های رزیتا غفاری به همراه دختر و همسرش

رزیتا غفاری از زندگی شخصی ، علت کم کاری ومهاجرتش می گوید!

واکنش رزیتا غفاری به کشف حجاب 2 بازیگر + عکس

رزیتا غفاری به همراه همسر خود و دخترش+تصاویر

    مطالب مرتبط: