عکس عجیب حامد بهداد در اینستاگرامش به مناسبت روز پزشک+عکس

حامد بهداد حامد بهداد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون همزمان با روز پزشک در اقدامی درخور تامل پستی کنایه آمیز را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.وی عکس ابوعلی سینا را به صورت وارونه در صفحه خود به نمایش گذاشته و هیچگونه توضیحی برای آن ننوشته است. از هشتگ "عباس کیارستمی" در قسمت متن می […]

حامد بهداد

حامد بهداد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون همزمان با روز پزشک در اقدامی درخور تامل پستی کنایه آمیز را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
وی عکس ابوعلی سینا را به صورت وارونه در صفحه خود به نمایش گذاشته و هیچگونه توضیحی برای آن ننوشته است. از هشتگ "عباس کیارستمی" در قسمت متن می توان حدس زد که حامد بهداد به دلیل مرگ این کارگردان نامی اعتراض دارد. در عکس پروفایل حامد بهداد نیز عنوان " عباس کیارستمی، خطای پزشکی" به چشم می خورد.
کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام واکنش های متفاوتی را به این پست کنایه آمیز نشان داده اند که اغلب آنها انتشار تصویری واراونه ابوعلی سینا را نهی می کند.
گفتنی است؛ به دنبال فوت پر حاشیه عباس کیارستمی در 14 تیرماه امسال در فرانسه، موضوع قصور پزشکی از سوی خانواده کیارستمی رسانه ای شد که این امر حواشی متعددی را به وجود آورد.

عکس عجیب حامد بهداد در اینستاگرامش به مناسبت روز پزشک

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط:

اقدام عجیب حامد بهداد در اعتراض به پزشکان +عکس

واکنش تند حامد بهداد به جنجال های مرگ کیارستمی!+عکس

متنی جالب از حامد بهداد برای مرگ محمد علی+ تصاویر

حامد بهداد و بهرام رادان تا باران کوثری در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 34+ عکس

تصویر جنجالی حامد بهداد در کنار یاس به همراه امضای یادگاری

عکس عجیب حامد بهداد در اینستاگرامش به مناسبت روز پزشک+عکس

    مطالب مرتبط: