زیدان به شائبه تبانی در قرعه کشی واکنش نشان داد

زیدان به شائبه تبانی واکنش نشان داد روز گذشته قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و رئال مادرید به عنوان رقیب بایرن مونیخ در این مرحله معرفی شد. با وجود اینکه بایرن همواره رقیبی سرسخت برای رئال بوده و بارها باعث حذف مادریدی‌ها از لیگ قهرمانان اروپا شده، اما برخی از هواداران […]

زیدان به شائبه تبانی واکنش نشان داد

روز گذشته قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و رئال مادرید به عنوان رقیب بایرن مونیخ در این مرحله معرفی شد. با وجود اینکه بایرن همواره رقیبی سرسخت برای رئال بوده و بارها باعث حذف مادریدی‌ها از لیگ قهرمانان اروپا شده، اما برخی از هواداران بارسلونا که پیش از شروع مراسم قرعه‌کشی از احتمال روبه‌رو شدن رئال مادرید با لسترسیتی به عنوان آسان‌ترین حریف حاضر در این مرحله صحبت می‌کردند و بار دیگر بحث تبانی احتمالی میان یوفا و کهکشانی‌ها را پیش کشیده بودند، پس از مشخص شدن بایرن به عنوان رقیب رئال باز هم دست برنداشتند و عدم تقابل رئال و بارسلونا را مشکوک دانستند!

 زین‌الدین زیدان

زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در واکنش به شائبه‌های تبانی گفت: خنده‌ام می‌گیرم وقتی مردم درباره گوی‌های گرم صحبت می‌کنند. قرعه‌کشی انجام شده. بازی با بایرن مونیخ بازی آسانی نخواهد بود چون آنها تیمی بسیار خوب و سرسخت هستند. اگرچه من هنوز با کارلو صحبت نکرده‌ام اما فکر نمی‌کنم بایرنی‌ها از ما بترسند و این موضوع در مورد ما هم صدق می‌کند. بدون شک این یک بازی بسیار خوب خواهد بود.»

۱۱نیوز

اخبار مرتبط:

زیدان همراه با همسر و فرزندانش در فینال لیگ قهرمانان + عکس

پسر زين الدين زيدان(عكس)

روزی که زیدان گریست +عکس

تفریح زیدان و همسرش در روز برفی + عکس

زندگی نامه زیدان، ابرقهرمان مادرید ، و علل موفقیتش + عکس

زیدان به شائبه تبانی در قرعه کشی واکنش نشان داد