سروش رفیعی به عدم دعوت به تیم ملی واکنش نشان داد+ عکس

سروش رفیعی  یکی از غایبان لیست تیم ملی فوتبال کشورمان بدون شک سروش رفیعی است. وی که پیش از این و قبل از حضور در پرسپولیس جز بازیکنان مدنظر کارلوس کی‌روش بود در این لیست نامش دیده نمی‌شود. رفیعی از زمان حضور در پرسپولیس نه تنها افت نکرده که از لحاظ کیفی بازی به مراتب بهتری […]

سروش رفیعی

 یکی از غایبان لیست تیم ملی فوتبال کشورمان بدون شک سروش رفیعی است. وی که پیش از این و قبل از حضور در پرسپولیس جز بازیکنان مدنظر کارلوس کی‌روش بود در این لیست نامش دیده نمی‌شود.
 
رفیعی از زمان حضور در پرسپولیس نه تنها افت نکرده که از لحاظ کیفی بازی به مراتب بهتری را به نمایش گذاشته و نقش زیادی در پیروزی‌های تیمش داشته است.
 
برخی دوستداران پرسپولیس می پرسند نکند کی روش به این دلیل رفیعی را خط زده که از او خواسته بود به پرسپولیس نرود و برای برانکو ایوانکوویچ بازی نکند؟!
 
فارغ از هر دلیلی که سرمربی پرتغالی برای خط زدن شماره 7 تکنیکی پرسپولیس دارد، رفیعی در صفحه اجتماعی خود با انتشار پیامی علاوه بر عذرخواهی از شکست برابر الریان، برای دو بازی آینده تیم ملی آرزوی موفقیت کرده است.

 سروش رفیعی

وی نوشت: «سلام
 
ابتدا باید عذرخواهی کنم بابت شکست دیروز، همه ما تلاشمون رو کردیم ولی فوتبال بالا پایین داره، یادآوری کنم که در مرحله گروهی هستیم و بعد از پایان مرحله معلوم میشه کت تن کیه!
 
آرزوی موفقیت واسه تیم ملی در دو بازی آینده و راهیابی به جام جهانی که آرزوی همه ماست.. سالم و شاد باشید ????»

جام نیـوز

اخبار مرتبط:

پاسخ منفی سروش رفیعی به حضور در پرسپولیس!

اضافه خدمت سروش رفیعی بخشیده شد!

از سروش رفیعی عذرخواهی می کنم

وعده به پرسپولیسی ها توسط سروش رفیعی

خبر خوش برای پرسپولیسی‌ها/ اضافه خدمت سروش بخشیده شد

سروش رفیعی به عدم دعوت به تیم ملی واکنش نشان داد+ عکس