وقتی بنگر و هادی نوروزی مخ بازیکن استقلال را زدند تا پرسپولیسی شود!

محسن بنگر و هادی نوروزی علی علیپور مهاجم شمالی سرخپوشان می گوید پیش از اینکه به پرسپولیس برود با استقلال قرارداد بسته بود اما ترس از اینکه بازی به او نرسد، از این تیم جدا شد. علیپور پس از آن به راه آهن رفت و سپس پرسپولیسی شد. او درباره چگونگی پرسپولیسی شدنش گفت: شهاب […]

محسن بنگر و هادی نوروزی

علی علیپور مهاجم شمالی سرخپوشان می گوید پیش از اینکه به پرسپولیس برود با استقلال قرارداد بسته بود اما ترس از اینکه بازی به او نرسد، از این تیم جدا شد. علیپور پس از آن به راه آهن رفت و سپس پرسپولیسی شد.

او درباره چگونگی پرسپولیسی شدنش گفت: شهاب زاهدی محروم شده بود. ما در هتل المپیک اردو داشتم و باید با نفت مسجد سلیمان بازی می کردیم. پرسپولیس هم در همان هتل اردو داشت. من در لابی هتل نشسته بودم که مهرداد کفشگری آمد به من گفت برو اتاق محسن بنگر با تو کار دارد. رفتم اتاق آقا محسن. به من گفت ما مهاجم لازم داریم. اگر من صحبت کنم و پرسپولیس تو را بخواهد می توانی رضایت نامه ات را از راه آهن بگیری؟ گفتم کمتر از سی درصد قراردادم را گرفته ام و می توانم جدا شوم. بعدا آقا محسن و آقا هادی خدابیامرز با حمیدخان درخشان صحبت کرده بودند و او هم قبول کرد و پرسپولیسی شدم.

جام نیوز

اخبار مرتبط:

گفتگو با محسن بنگر: دریا و دنیز زندگی من هستند + تصاویر

افتتاح فروشگاه جدید محسن بنگر در شهرک غرب+عکس

دختر بانمک محسن بنگر در میان بازیکنان پرسپولیس +عکس

محسن بنگر در هیئت و خدمت به عزاداران +عکس

پیام احساسی محسن بنگر خطاب به همسر هادی نوروزی

وقتی بنگر و هادی نوروزی مخ بازیکن استقلال را زدند تا پرسپولیسی شود!