پرسپولیس رو دست خورد؛ قهرمانی پرید؟

پرسپولیس رو دست خورد در شرایطی که تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ برتر به عنوان قهرمانی رسید به نظر می‌رسد برای ادامه مسابقات با شرایط سخت تری روبرو خواهد بود. با اینکه چند روزی از آغاز فعالیت تیم های لیگ برتری در نقل و انتقالات میگذرد، پرسپولیس همچنان وضعیت مدیریتی مشخصی ندارد. […]

پرسپولیس رو دست خورد

در شرایطی که تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ برتر به عنوان قهرمانی رسید به نظر می‌رسد برای ادامه مسابقات با شرایط سخت تری روبرو خواهد بود. با اینکه چند روزی از آغاز فعالیت تیم های لیگ برتری در نقل و انتقالات میگذرد، پرسپولیس همچنان وضعیت مدیریتی مشخصی ندارد. طاهری سرپرست این باشگاه به دلیل بازنشستگی حق امضای قرارداد بازیکنان را در اختیار خود نمی بیند و به همین دلیل پرسپولیس فعلا قادر به جذب بازیکن جدیدی نیست. از سوی دیگر سروش رفیعی که نام او به عنوان بمب نقل و انتقالات پرسپولیس در نیم فصل به گوش می‌رسید به خاطر اضافه خدمت در تراکتورسازی ماندنی است و بدین ترتیب شاگردان برانکو برای نیم فصل دوم با توجه به از دست دادن نوراللهی عالیشاه تضعیف خواهند شد.
اگر همین وضعیت در روزهای آینده ادامه پیدا کند مشخص است پرسپولیس از رقیب جدی خود برای قهرمانی یعنی تراکتورسازی رو دست خورده و شاید نتواند مثل نیم‌فصل اول امتیاز جمع کند.

کاپ

اخبار مرتبط:

سکته هوادار پرسپولیس در ورزشگاه تختی!

خبر خوش برای پرسپولیس در آستانه بازی با فولاد

بمب بزرگ پرسپولیس برای فصل بعد مشخص شد

جزئیات فوت هوادار پرسپولیس در ورزشگاه تختی/جوان دیگری به علت مصرف ترامادول با مشکل روبرو شده بود احیا شد

حرکت ارزشمند رحمتی در واکنش به درگذشت هوادار پرسپولیس + عکس

پرسپولیس رو دست خورد؛ قهرمانی پرید؟