تاریخ نشر :شنبه 25 فوریه 2017اخبار ورزشیRSSاشتراک:

پرسپولیس و درآمدزایی از بازی الهلال عربستان

پرسپولیس و درآمدزایی  دیروز در ورزشگاه سلطان قابوس، همه چیز متفاوت بود و پرسپولیس مقابل ۱۳ هزار تماشاگر الهلال عربستان مقابل کمتر از هزار ایرانی، از حریف بزرگش میزبانی می‌کرد. پرسپولیس به عنوان میزبان مسابقه، حق فروش بلیت‌های ورزشگاه را در اختیار داشت. آن‌ها با وجود تعداد کم ایرانیان حاضر در عمان، می‌توانستند از امتیاز میزبانی […]

پرسپولیس و درآمدزایی

 دیروز در ورزشگاه سلطان قابوس، همه چیز متفاوت بود و پرسپولیس مقابل ۱۳ هزار تماشاگر الهلال عربستان مقابل کمتر از هزار ایرانی، از حریف بزرگش میزبانی می‌کرد.

پرسپولیس به عنوان میزبان مسابقه، حق فروش بلیت‌های ورزشگاه را در اختیار داشت. آن‌ها با وجود تعداد کم ایرانیان حاضر در عمان، می‌توانستند از امتیاز میزبانی استفاده کنند اما «درآمدزایی» از الهلال را به «میزبانی» از این تیم ترجیح دادند. مسئولان پرسپولیس، ۱۳ هزار بلیت ورزشگاه سلطان قابوس را با قیمتی سنگین، در اختیار طرفداران الهلال گذاشتند تا به جای میزبانی، درآمد خوبی از این مسابقه داشته باشند.

پرسپولیس و درآمدزایی شرم‌آور

مدیر باشگاه پرسپولیس که در حساس‌ترین بازی فصل باید در کنار تیمش باشد، برای حضور نماینده اسپانسر در صدا و سیما و پیامک به یک شماره خاص برنامه ریزی می‌کرد. درآمدزایی، تنها دغدغه مسئولان پرسپولیس در حساس‌ترین بازی فصل مقابل قدرتمندترین تیم عربستان در لیگ قهرمانان آسیا بود. آن‌ها به حیثیتی‌ترین بازی صدرنشین ایران و بینندگان پرتعدادش، به چشم یک فرصت برای درآمدزایی نگاه کردند. فرصتی که همه چیز، از آنتن تلویزیونی تا صندلی‌های تماشاگران را برای گرفتن پول بیشتر، به فروش بگذارند.

آی اسپورت

اخبار مرتبط:

پرسپولیس و الهلال عربستان |خط و نشان سعودی‌ها برای پرسپولیس و فوتبال ایران عکس

جزئیات فوت هوادار پرسپولیس در ورزشگاه تختی/جوان دیگری به علت مصرف ترامادول با مشکل روبرو شده بود احیا شد

حرکت ارزشمند رحمتی در واکنش به درگذشت هوادار پرسپولیس عکس

سکته هوادار پرسپولیس در ورزشگاه تختی!

خبر خوش برای پرسپولیس در آستانه بازی با فولاد

نو عروس

هاست ایران

دکتر بتول طاهری

مبلمان اداری

چهل نما
رایانمهربهنودگشت