تازه های پرشین وی

    کمند امیرسلیمانی

    کمند امیرسلیمانی : با جراحی زیبایی موافقم +تصاویر

    کمند امیرسلیمانی از یک خانواده کاملا هنری و پدری به نام سعید امیرسلیمانی که بازیگری مطرح بوده و هست بر آمده؛ کمند در سنین نوجوانی وارد حیطه بازیگری شد و به تدریج در دهه هفتاد در بسیاری از سریال ها و فیلم های تلویزیونی و سینمایی نقش اصلی زن را بر عهده گرفت.

عکس:سوتی مرتضی حیدری در برنامه گفت‌و‌گوی خبری

شنبه شب در برنامه گفت‌و گوی خبری شبکه دو که با حضور معاون سینمایی وزارت ارشاد برگزار شد، مجری برنامه علی معلم دامغانی رئیس فرهنگستان هنر را به عنوان اولین مهمان تلفنی برنامه به بینندگان معرفی کرد. به گزارش خبرآنلاین، بی‌ربط بودن رئیس فرهنگستان هنر به مسائل مطرح شده...


شنبه شب در برنامه گفت‌و گوی خبری شبکه دو که با حضور معاون سینمایی وزارت ارشاد برگزار شد، مجری برنامه علی معلم دامغانی رئیس فرهنگستان هنر را به عنوان اولین مهمان تلفنی برنامه به بینندگان معرفی کرد.

سوتی مرتضی حیدری در برنامه گفت‌و‌گوی خبری

به گزارش خبرآنلاین، بی‌ربط بودن رئیس فرهنگستان هنر به مسائل مطرح شده در بحث مورد نظر به قدری واضح و آشکار بود که جواد شمقدری پس لحظه‌ای مکث از مرتضی حیدری پرسید آیا منظورش علی معلم تهیه‌کننده سینما است که مرتضی حیدری با اعتماد به نفس کامل تاکید کرد منظورش همان علی معلم رئیس فرهنگستان هنر است.

خلاصه که این سوتی جناب مجری موجب شد تا پایان برنامه هیچ ارتباطی با هیچکدام از علی معلم‌ها بر قرار نشود.

منبع:خبرآنلاین

پربیننده ترین خبرها
آخرین خبرها
در پرشین وی بخوانید
در پرشین وی بخوانید
سایر مطالب این بخش
آگهی رایگان  لباس شب