ساميه لك بازيگر خوب كشورمان كه با بازي در مجموعه تلويزيوني «‌مرگ تدريجي يك رويا» خود را در حد يك پديده معرفي كرد و بعد با بازي خوب خود در « قلب يخي» جايگاه خود را اثبات نمود، به منظور مذاكره براي بازي در يك سريال تركيه اي عازم اين...

خانم بازیگر ایرانی در سريال تركيه اي؟! + عکس

ساميه لك بازيگر خوب كشورمان كه با بازي در مجموعه تلويزيوني «‌مرگ تدريجي يك رويا» خود را در حد يك پديده معرفي كرد و بعد با بازي خوب خود در « قلب يخي» جايگاه خود را اثبات نمود، به منظور مذاكره براي بازي در يك سريال تركيه اي عازم اين كشور شد. اين سريال كه « هزار سال محتشم» نام دارد اين در يكي از شبكه هاي مطرح تركيه در حال پخش است و به طور همزمان از تلويزيون امارات با نام « حريم سلطان» پخش مي شود. اين مجموعه تلويزيوني در تركيه و امارات به شدت مورد استقبال واقع شده است و طبق پيش بيني عوامل سازنده، فيلمبرداري آن سه سال به طول خواهد انجاميد. اين سريال كه در زمره سريال هاي تاريخي قرار دارد، تاريخ مربوط به دوران عثماني را به تصوير مي كشد. طبق شنيده هاي ما هنوز حضور ساميه لك در اين مجموعه تلويزيوني قطعي نشده است و او بعد از مذاكره با عوامل سازنده اين سريال و البته مشورت با مسولين فرهنگي كشور، تصميم نهايي خود را خواهد گرفت.

خانواده سبز

 

وبگردی
اخبار داغ هنرمندان
عکس های جالب
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
 
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved. © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .