تاریخ نشر :چهار شنبه 12 اکتبر 2011 مشاهده : زیبایی و آرایش RSS اشتراک:

بهترین توصیه ها برای موهای خشک و آسیب دیده

این راه های درمان توسط &quotتام تااو&quot آرایشگر معروف بین المللی و کنترل کننده و متخصص &quotسان سیلک&quot پیشنهاد شده است. تام می گوید:&quot پدربزرگم به من توصیه می کرد برای هر کسی مطابق با شرایط و سبک زندگی اش راهی نشان بده؛ و هیچوقت کسی را ناامید نکن&quot. از کجا بفهمیم موهایمان آسیب دیده […]

توصیه هایی برای موهای خشک و آسیب دیده

این راه های درمان توسط &quotتام تااو&quot آرایشگر معروف بین المللی و کنترل کننده و متخصص &quotسان سیلک&quot پیشنهاد شده است.

تام می گوید:&quot پدربزرگم به من توصیه می کرد برای هر کسی مطابق با شرایط و سبک زندگی اش راهی نشان بده؛ و هیچوقت کسی را ناامید نکن&quot.

از کجا بفهمیم موهایمان آسیب دیده است؟

میتوانید برای تست کردن آسیب دیدگی موهایتان از یک لیوان آب استفاده کنید. موهای آسیب دیده در آب فرو رفته و بی جان به نظر می رسند. زمانیکه موهای آسیب دیده روی آب شناور باشند موهای شاخه شاخه شده مانند اسفنج آب را به خود گرفته و سنگین به نظر می رسند. اما موهای سالم ، روی آب شناور میمانند و شاخه شاخه هم نمی شوند.

بهترین توصیه های شما برای مراقبت از موهای خشک و آسیب دیده و همچنین درمان آنها چیست؟

برای درمان کردن موهایتان ، بهترین راه این است که آنها را مرطوب نگه دارید. از شامپوها و موادی استفاده کنید که از موهایتان در مقابل آلودگی ها محافظت کنند . زمانیکه می خوابید با یک برس نرم آنها را شانه کنید. استفاده از محصولات مفید و مناسب مهمترین توصیه من به شماست . به علاوه ، تاثیر تغذیه را نیز نادیده نگیرید ، به اندازه کافی آب بنوشید ؛ مطمئن باشید با عمل کردن به این توصیه ها هم پوست و هم موهای سالم و شفاف و زیبایی خواهید داشت.

تهیه و ترجمه :گروه سلامت پرشین وی / زینب اسحاقیان

www.persianv.com/pezeshk

اختصاصی پرشین وی

بهترین توصیه ها برای موهای خشک و آسیب دیده

چهل نما
رایانمهربهنودگشت