میشل اوباما و موهای طبیعی اش که از دیدنش متعجب خواهید شد! +عکس

میشل اوباما و مدل موی طبیعی اش تصویری از میشل اوباما با موهای فری خود که به نظر می رسد در تعطیلات به سر می برد، این روزها در اینترنت سروصدای زیادی به پا کرده و بسیاری از کاربران همسر سابق رئیس جمهور را برای استایل طبیعی موهایش تحسین کرده اند. به گزارش پرشین وی […]

میشل اوباما و موهای طبیعی اش که از دیدنش متعجب خواهید شد

میشل اوباما و مدل موی طبیعی اش

تصویری از میشل اوباما با موهای فری خود که به نظر می رسد در تعطیلات به سر می برد، این روزها در اینترنت سروصدای زیادی به پا کرده و بسیاری از کاربران همسر سابق رئیس جمهور را برای استایل طبیعی موهایش تحسین کرده اند.

به گزارش پرشین وی در حالی که میشل اوباما در طول دوران ریاست جمهوری شوهرش اغلب با موهای صاف شده و آرایش شده مشاهده می شد، این بار پس از آنکه موهایش را به صورت معمولی و بدون صاف کردن همیشگی به شکل دم اسبی بسته بود، توجه زیادی را به خود جلب کرد.

میشل اوباما و موهای طبیعی اش که از دیدنش تعجب خواهید کرد

میشل اوباما با موهای طبیعی و مجعدش

عکس میشل با موهای طبیعی اش روز یکشنبه در شبکه های اجتماعی منتشر شد و بسیاری از کاربران توئیتر وی را برای اینکه بار دیگر موهای طبیعی خود را پذیرفته ، تشویق کردند.

هراستایلیست مخصوص او جانی رایت در مصاحبه ای در سال 2015 گفته بود که ریشه موهای او همیشه کاملا طبیعی نگاه داشته شده و اشاره کرده بود او معمولا در تعطیلات استفاده از صاف کننده های مو را محدود می کند.

میشل اوباما و موهای طبیعی اش که از دیدنش تعجب خواهید کرد

مدل موی صاف شده میشل اوباما

البته مشخص نیست این عکس در چه زمان و در چه جایی گرفته شده ولی به گزارش پرشین وی احتمالا در یکی از چندین تعطیلاتی که خانواده اوباما پس از به ریاست جمهوری رسیدن ترامپ در ماه ژانویه رفتند، گرفته شده باشد.

باراک و میشل اوباما به همراه میلیاردری به نام ریچارد برانسون به جزیره خصوصی او در جزایر بریتیش ویرجین رفتند که در آنجا عکسی از رئیس جمهور سابق منتشر شد که در حین کایت سرفینگ ، لبخند صورتش را پوشانده بود.

 میشل اوباما و موهای طبیعی اش که از دیدنش تعجب خواهید کرد

استایل موهای میشل اوباما در طول دوره ریاست جمهوری شوهرش

به نظر می رسد پس از دو دوره ماندن در کاخ سفید این زن و شوهر تا حدی خود را به معنای واقعی کلمه از قید و بند تجملات و شسته رفته بودن آزاد کردند، چرا که پس از آن عکسی از اوباما با کلاه بیس بال دیده شد و اخیرا نیز میشل اوباما با موهای طبیعی خودش مشاهده شده است.

میشل اوباما و موهای طبیعی اش که از دیدنش تعجب خواهید کرد

مدل موی میشل اوباما

کابران شبکه اجتماعی به سرعت این عکس را جنجالی کردند و این عکس بیش از 20،000 بار به دیگران ارسال شد و در عرض  یک روز 49500 لایک دریافت کرد.

عده ای از کاربران نیز آرزو می کردند کاش این تغییر و حفظ موهای طبیعی در طول دوره ای که او هنوز به عنوان بانوی اول شناخته می شد، صورت می گرفت.

 میشل اوباما و موهای طبیعی اش که از دیدنش تعجب خواهید کرد

عکسی از باراک اوباما در حین کایت سرفینگ در طول تعطیلات پس از اتمام ریاست جمهوری

تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

تصاویر دیده نشده از میشل اوباما به مناسبت تولد 50 سالگی اش +عکس

لباس چشمگیر میشل اوباما با طراحی ورساچه در آخرین ضیافت شام رسمی +عکس

آرزوی میشل اوباما بعد از پایان ریاست جمهوری همسرش!+ تصاویر

چهره متفاوت میشل اوباما وقتی دانش آموز بود! + عکس

سوژه شدن موهای چتری میشل اوباما +عکس

میشل اوباما و موهای طبیعی اش که از دیدنش متعجب خواهید شد! +عکس

    مطالب مرتبط: