اشتراک:

شب که می شود به خیال فردای بهتر از امروز به رخت خواب می رویم هزار فکر و خیال و آرزو برای فردایمان داریم ،فردایی که هیچ اطلاعی نداریم قرار است مثل آفتاب درخشنده و تابناک باشد یا مثل روزهای ابری گرفته و درهم آن چنان که روزگاری را که بر وفق مرادمان بود را برایمان تلخ کند.
فردا همانند یک هندوانه ی دربسته است که امید به شیرین و قرمز بودنش داریم ؛ هزار راه را امتحان کرده ایم برای رسیدن به بهترین هندوانه ی قرمز و شیرین ، هزار چاره را اندیشیده ایم برای رسیدن به بهترین اتفاق های ممکن در فرداها و اما جایی در دلمان ترس و وحشت از سفید بودن هندوانه ی فردایمان را داریم . بیم داریم که نکند با هندوانه ای سفید مواجه شویم و هرچه رشته ایم پنبه شود .

فردایی که قرار است بیاید و انتظار آمدنش را داریم به قدری گنگ و دور از دسترس است که فقط قادر هستیم تا برای اتفاق افتادنش خیال پردازی کنیم و مثل دیوانه ها هر آنچه را که دوست داریم در ذهنمان برایش رقم بزنیم .

برای اطلاع از داخل هندوانه ی فردا به هر دری می زنیم به هر شیوه ای سعی می کنیم تا بتوانیم از آنچه که قرار است در فردا برایمان اتفاق بیفتد مطلع شویم تا شاید با شیرینی و قرمزی آن امروزمان را نیز خوش باشیم و شادمانی کنیم و یا برای سفید بودن آن چاره ای بیاندیشیم . و با غم و اندوه بد و تلخ بودن آن امروز را نیز پا سوز فردا بکنیم.

روش های زیادی را برای اطلاع از فردا زیر و رو می کنیم هر کسی به گونه ای عمل می کند کسی شیر و خط می اندازد برای اتفاقی که قرار است در فردا برایش بیفتد و او از مثبت و منفی وبودن نتیجه ی آن هیچ آگاهی ندارد و مشتاق آن است بداند نتیجه چیست؟، شخصی دیگر شاخه گلی را پر پر می کند برای جواب گرفتن از رسیدن یا نرسیدن مسافر در راهش ، شخصی دیگر فال می گیرید به نیت اتفاق های فردا و دل می سپارد به نوشته های داخل آن و تک به تک کلمه های آن را تفسیر می کند حتی کلمه به کلمه ی موجود در نوشته ها را برای خودش بالا و پایین می کند و هزاران بار آن ها را در ذهنش مرور می کند. بیم از آنکه کلمه ای منفی در فال برایش بیاید همانند خوره ای در وجودش لانه میسازد و شروع فردا را برایش سخت تر می کند. همه ی ما ترس از آن داریم که فال باز شده از سفیدی هندوانه ی فردا خبر دهد و خانه ی آرزوهایمان را ویران کند. چه کار سختی است اینکه بدانیم فردا سفید است و بازهم فردا بیدار شویم به ادامه ی زندگی بپردازیم . آدمی به امید زنده است امید رقم خوردن اتفاق های خوب که نوید دهنده ی روزگاری عالی و درخشان است ؛ نه اتفاق های تلخ و رنج آور که زندگی را برایمان سخت می کند و روزگار را برایمان سیاه می سازد. حتی شنیدن اینکه قرار است اتفاق بدی در زندگی برایمان رقم بخورد کافی است تا ما را از ادامه دادن به زندگی سست و مایوس کند .کار بیهوده ای است که سرنوشت خود را به دست کلمات فالی بسپاریم که هیچ از زندگیمان نمی داند و فقط امتحان و یک شانس است . شانسی که ممکن است کلمات امروزش شاد باشد و کلمات فردایش منفی ترین کلمات تاریخ را برایمان رقم بزند .فالی که نویسنده ی آن فقط یک سری کلمات را در پی هم نوشته است و هیچ از زیر و بم روزگار و نقشه هایش برایمان خبر ندارد . در این میان برخی از نویسندگان فال ها خبر از آن می دهند که این اتفاق ها در ستاره ی آن روزمان حک شده است و این یک پیشامدی است که اجنه از اتفاق افتادن آنها خبر داده اند و این نوشته ها حتما حتما در سرنوشتمان عملی می شوند.

گاهی نیز با شروع شدن همان روز فالی میگیریم تا بر اساس فالی که آمده آن روز را زندگی کنیم قبل از انجام هرکاری یک فال می گیریم فالی که می گوید امروز روز خوب یا روز بدی است . از خوش شانس بودن یا بدشانسی مان در این روز شروع شده خبر می دهد و ما را تشویق به انجام کارهایی می کند که تمام دیروز و دیشب را در دوراهی انجام آن ها بوده ایم . گاهی نیز خبر از افتادن اتفاقی در آینده ی نه چندان دور می دهد که این اتفاق ممکن است محیا شدن یک سفر دور و دراز باشد یا خبر از رسیدن یک مسافر از راهی دور برایمان داشته باشد . گاهی به ما می گوید که شریک زندگیتان امروز به شما خیانت می کند و ما را به تمام زمان و زمین بد بین می کند و گاهی نیز می گوید که او امروز برای شما شاخه گلی هدیه می آورد و تمام روز را در انتظار رسیدن شاخه گلی از نزد او سر می کنیم .
فال های روزانه سرگرمی بسیار جالب هستند برای بازی با روزهای مان و قمار بر سر روزهای زندگی تا سر خوب بودن و بد بودن آن با دلمان شرط ببندیم و دلمان را به نوشته های داخل آن خوش کنیم.

فال هایی که می گیریم گاهی بیت شعری از میان ابیات دیوان شاعران است که نیاز به تفسیر کردن دارند و فهمشان کمی سخت است و گاهی به قدری معنی و مفهوم آن ها واضح و شفاف است که بدون نیاز به تفسیر کردن از آن ها سر در میاورم .

دخترک فال فروش سر چهار راه که التماس به خریدن فال هایش می کند شاید بهانه ی مناسبی برای فال گرفتنمان باشد ، شاید در دل فقط قصد کمک کردن به دخترک بیچاره را داریم ولی وقتی به فالی که از او خریده ایم و در دستمان است نگاه می کنیم و می خوانیم نوشته های داخل فال را ناخداگاه برای خود ترجمه می کنیم و رویدادهای زندگیمان را با نوشته های آن سبک سنگین می کنیم .

در پی همه ی این فال گرفتن ها یک تلقین و یک انرژی نهفته است که از خواندن آن فال به دست می آوریم اگر فالی که باز کرده ایم خوب باشد و حاوی خبرهای خوب ، انرژی مثبتی از آن می گیریم و همان انرژی مثبت باعث پیشرفتمان در آن روز می شود ولی وای به حال روزی که فال گرفته شده خوب نیامده باشد چنان تلقینی به خود می کنیم و آن چنان انرژی منفی ای به خود می دهیم که اگر سالم هم بوده باشیم مریض می شویم و ناامید از همه ی اتفاق های حتی خوب افتاده در زندگی.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.لازم به ذکر است که سایت پرشین وی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

فال روزانه چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماهماه تولد شماچهارشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰
farvardinفال روزانه ماه فروردینافراد نزديك به شما دوست دارند تغييراتي ايجاد كنند. سعي كنيد خودتان را با آن ها تطبيق دهيد. اگر احساس مي كنيد كار اشتباهي انجام مي دهند مي توانيد به آن ها پيشنهاد بدهيد و كمكشان كنيد.
ordibeheshtفال روزانه ماه اردیبهشتدر رابطه با احساسات کم حوصله لجوج و کم صبر هستید . شاید هم از پول برای تهدید دیگران استفاده کنید. اگر روشتان را عوض نکنید ممکن است مشاجره های زیادی داشته باشید که واقعاً بی دلیل هستند. چیزهای وجود دارد که از آنها لذت ببرید بنابراین جنبه های دیگر زندگی با هم ببنید.
khordadفال روزانه ماه خردادبرخلاف انتظار ديگران شما مي توانيد واقعاً مهربان و دلسوز باشيد و پاسخ محبت هاي ديگران را بدهيد اما گاهي خيلي انتقادي و حساس مي شويد. اشتباه است اگر كسي سعي كند شما را به جلو هل بدهد. گاهي اوقات طبيعت منصف و بخشنده شما بايد كمي جدي و سرسخت شود. گاهي اوقات لازم است كمي بي انصاف باشيد و اكنون همان زمان است.
tirفال روزانه ماه تیراگر کاری را انجام داده اید که نباید آن کار را می کردید،مراقب باشید که کسی متوجه نشود.مسائلی که اخیراً نادیده گرفته شده اند مورد توجه قرار می گیرند شما فردی احساساتی هستید و نباید اجازه دهید قلب تان کارها را در دست بگیرد و اگر نه باید با عواقب بدی روبرو شوید.
mordadفال روزانه ماه مردادبه طور معمول شما شيري با اعتماد به نفس و مغرور هستيد اما در حال حاضر برايتان ساده نيست كه سرتان را راست نگهداريد. چرا اين چنين است؟ آيا ممكن است به علت وجود كسي باشد كه نفوذ زيادي بر شما داشته و سعي مي كند كه شما را سست كرده و يا باعث شود به خودتان شك كنيد؟ اگر به اين مسئله شك كنيد كه شما مسئوليتي بيش از توان خود به عهده گرفته ايد كمكي نمي كند فقط به خودتان ايمان داشته باشيد.
shahrivarفال روزانه ماه شهریوربعد از مدت طولانی پس روی،امروز زحل به حرکت مستقیم خود بر می گردد البته در برج شما.شانس تان زیاد می شود و همه چیز به نفع شما پیش می رود.البته نباید بی جهت اقدام به انجام کاری کنید اما می توانید با آرامش گهگاهی شانس تان را امتحان کنید.
mehrفال روزانه ماه مهرتصادمی بین خورشید و پلوتر امروز باعث تنش های احساسی بی شماری می شود و اگر مراقب نباشید در نهایت بدخلق و آشفته خواهید شد.شما بسیار مایلید که تغییری اساسی در زندگی تان بوجود آورید و اگر دیگران مانع شما شوند،بسیار ناراحت و عصبی خواهید شد.شما راهتان را از میان اعتراضات آنها خواهید ساخت و این امر تنها آنها را مصمم تر می کند که جلوی شما بایستند.اگر واقعاً نمی خواهید محبوبیت خود را در بین آنها از دست بدهید بهتر است روش دیگری را برگزینید.
abanفال روزانه ماه آبانامروز به مسائل خانوادگی مربوط می شود.اگر در حال تعمیر وسیله ای هستید که به کندی پیش می روید،باید به دنبال روشی جدید باشید.سعی کنید خدا را شکر کنید وسپاسگذار باشید.اگر با دقت نگاه کنید نعمت هایش را بهتر می بینید.
azarفال روزانه ماه آذرتغييراتي كه در حال حاضر در حال اتفاق افتادن هستند عصبي كننده و اضطراب آور مي توانند باشند. مواظب آن چه به عزيزان و نزديكان مي گوئيد باشيد چون به آساني ممكن است يك حرف اشتباه از دهانتان در آيد و يا عملي اشتباه انجام دهيد. ذكر كردن اين مطلب از ارتكاب به اشتباه شما جلوگيري نمي كند ولي حداقل از قبل در موردش به شما هشدار داده شده. امروز عصر كاري كنيد كه رفع خستگي تان را بنمايد.
deyفال روزانه ماه دیامروز ارتباط با خارج برايتان وجود دارد و فرصتي داريد كه خوش بگذرانيد. شايد به جايي دعوت شويد يا تنها يك تماس طولاني با فردي جذاب باشد .هر چيزي كه باشد، حتماً لبخندي بر لبانتان مي آورد.
bahmanفال روزانه ماه بهمنبه دیروز نگاه کنید و ببینید چه کارهایی انجام داده اید زیرا اگر با خودتان رو راست باشید . می توانید از تجربیات درسهای زیادی بگیرید. اعتماد به شخصی که شما را درک می کند و یا همیشه راحت می توانید با او صحبت کنید می تواند کمک بزرگی برایتان باشد. اگر به استراحت نیاز دارید زمانی را صرف کارهای کوچک خانه کنید و نگران هیج چیز نباشید یا با شخص صمیمی و نزدیک معاشرت کنید .اما از تکرار مسائل در ذهنتان خودداری کنید . چون این کار به سادگی باعث سردرگمی شما می شود.
esfandفال روزانه ماه اسفندامروز بعضی از شما پی خواهید برد که شریک زندگی تان با قدرت احساساتش شما را سورپرایز خواهد کرد. اگر شما بخواهید وابستگی های تان را به او عمیق تر کنید. بسیار رضایت بخش است اما اگر فکر می کنید در جای دیگر بهتر خوش می گذرد بگذارید او بداند.اما لطفاً‌ به نرمی .