تاریخ نشر :یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷مشاهده : RSSاشتراک:
2018-05-20
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 5


فال روزانه شنبه سی و یکم شهریور ماه سال ۱۳۹۷

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد!شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماهماه تولد شماشنبه سی و یکم شهریور ماه سال ۱۳۹۷
farvardinفال روزانه ماه فروردینحتي افراد يك دنده و لجباز هم حامي و مهربان مي شوند و به عقايدتان اهميت مي دهند.
ordibeheshtفال روزانه ماه اردیبهشت امروز ترجیح می دهید و به جای این که به ماجراجویی بروید. درخانه بمانید یعنی از صبح تا شب . افراد زیادی به دیدن شما می آیند و از معاشرت با آن ها شاد می شوید. تصمیم هایتان را در ذهن خود بررسی کنید.اما به نظر نمی رسد نمی توانید نتیجه گیری رضایت بخش داشته باشید.
khordadفال روزانه ماه خردادبه نظر مي رسد يكي از دوستانتان ايده هاي فوق العاده اي دارد درباره اين كه چه طور اوقات فراغت جالبي داشته باشيد. روابط احساي در معرض تغيير هستند. شخصي كه زماني برايتان بسيار جذاب بوده است اكنون به نظر شما بسيار زشت و بدقيافه است. شايد به اين دليل كه وسوسه شده ايد فرد جديدي را پيدا كنيد.
tirفال روزانه ماه تیرحتی اگر امروز به سفر کوتاه هم می روید،مراقب باشید.شاید سیارات بخواهند به افراد کم صبر و طاقت درسی بدهند و شاید هم از نتایج آن بهره مند شوید.از نظر شما دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.
mordadفال روزانه ماه مردادنهايت استفاده را از جذابيت و جاذبه و كششي كه امروز داريد بكنيد و به زودي اشخاصي را خواهيد داشت كه كاملاً تابع دستورات شما هستند! فضاي بين شما و فرد مورد علاقه تان بسيار راحت و پر از آرامش است و باعث مي شود كه از بودن با هم،‌ بسيار لذت ببريد. اگر شيري مجرد هستيد و به دنبال شريكي مي گرديد، با بيرون رفتن و تا آن جا كه ممكن است به گردش رفتن، شانس يافتن شخص مورد علاقه تان را براي خود افزايش مي دهيد.
shahrivarفال روزانه ماه شهریوریک نفر که دوستش دارید رفتاری رئیس مابانه و دیکتاتوری دارد.بسیار پرتوقع هستند و این موضوع واقعاً عصبانی تان می کند.تنها راه این است که در مقابل اش محکم بایستید.سعی کنید در خانه مرتب باشید زیرا اگر چیزی را گم کنید باید ساعت ها به دنبالش بگردید.
mehrفال روزانه ماه مهرامروز خورشید وارد علامت خودتان یعنی میزان شده و روحیه شما ناگهان افزایش می یابد.هم چنان یک بار دیگر مجبورید از پوسته خود خارج و پر از اعتماد به نفسی جدید و انرژی تازه شوید.اگر می خواهید ناگهان شروع به انجام پروژه ای جدید کنید،این بهترین زمان است که موثرترین کار را برای شروع آن انجام دهید.اجازه ندهید دیگران شما را از انجام کارهایی که فکر می کنید درست اند،باز دارند.
abanفال روزانه ماه آباندرچهار هفته آینده قسمت مرموز چارت شما اهمیت پیدا می کند.در این فرصت خودتان را بهتر بشناسید و از انگیزه هایتان با خبر شوید.شخصی سعی می کند شما را ناامید کند.یا شاید هم خودتان بی منظور تلاش های تان را خراب می کنید.در هر صورت حقیقت مشخص می شود.
azarفال روزانه ماه آذرامروز خورشيد وارد خانه هوائي مهر مي شود و خانه مخصوص دوستان، آشنايان و آنهائيكه با شما هم نظرند را روشن مي نمايد. اگر عضو يك تيم هستيد مي تواند كارها را با استفاده از طيف بزرگتري و نقطه نظرهاي بيشتري انجام دهيد و در عين حال در چشم آدم هائي كه برايتان مهم اند جلوه كنيد. اين يك موقعيت جالب براي شماست و در ضمن موقعيتي است كه اگر حواستان جمع باشد مي توانيد بنفع خود از آن استفاده نمائيد.
deyفال روزانه ماه دیمعمولاً‌ به راحتي عصباني نمي شويد. اما اگر كسي شما را با سوال هاي احمقانه آزار دهد، به سرعت عصباني مي شويد. به خاطر داشته باشيد كه زندگي تان در حال پيشرفت است، بنابراين با احتياط باشيد و هم چنين براي عملكرد صحيح آماده باشيد.
bahmanفال روزانه ماه بهمنامروز به دلیل این که خورشید به طرف مهر می رود آرامش و هماهنگی وارد زندگی تان می شود . اگر تصمیم دارید که رشته جدیدی را مطالعه کنید برای این که ذهنتان را باز کنید و دانشتان را وسعت دهید برای ثبت نام درنگ نکنید چون آماده پیشرفت در روشهای سحر آمیز جدیدی هستید . امروز را غنیمت بشمارید . زیرا اگر این کار را نکنید فرصت های پیشرفت جالب خود را از دست می دهید .
esfandفال روزانه ماه اسفندیک دوست یا یک همکار که برای شما متاسف شده است قصد کمک به شما را دارد بنابراین با آغوش باز هر نوع پشتیبانی و کمک را استقبال کنید. معاشرت حقیقتاً خیلی لذت بخش است بنابراین روحیه تان را بالا نگه دارید.