تاریخ نشر :یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷مشاهده : RSSاشتراک:
2018-05-20
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 5


فال روزانه دوشنبه بیست و نهم مرداد ماه سال ۱۳۹۷

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد!شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماهماه تولد شمادوشنبه بیست و نهم مرداد ماه سال ۱۳۹۷
farvardinفال روزانه ماه فروردینشايد اگر بدانيد كه چند روز آينده تغييراتي صورت مي گيرد پافشاري در مورد يك موضوع خاص برايتان مضحك باشد. اما درست نيست كه با هر موضوعي كه بر خلاف عقيده شخصي تان است كنار بياييد.
ordibeheshtفال روزانه ماه اردیبهشتدر چند روز آینده مسائل زیادی پیش می آید که مشکل می توانید این شرایط را کنترل کنید. این موضوع شما را از بی حوصله گی تکراری شدن شرایط و نارضایتی نجات می دهد.
khordadفال روزانه ماه خرداددر محل كار بيشتر روزها مفيد و كمك رسان هستيد استعدادهاي شما واضح هستيد و در زندگي خصوصي تان هم مثبت انديش هستيد. امشب بايد مراقب وسائل شخصي يك نفر باشيد و اين مسئله باعث مي شود عصبي شويد. اكنون زماني نيست كه تنها باشيد بنابراين با ديگران بجوشيد.
tirفال روزانه ماه تیرروزی که انتظار ندارید.به شما الهام می شود . امروز یکی از آن روزها ست.اگر می خواهید خانه تان را عوض کنید،می توانید خانه رویایی تان را بدون هیچ تلاشی پیدا کنید.ستارگان تلاش شان را می کنند که به شما کمک کنند.
mordadفال روزانه ماه مرداداگر ممكن است در مورد شركتي كه امروز مي خواهيد به آن جا برويد، كمي دقيق تر باشيد. اشخاص به خصوصي در آن اطراف پرسه مي زنند كه گرچه قلب مهربان شما مي خواهد آنها را شاد كند آنها به زودي شما را غمگين كرده و احساس بدي براي شما باقي مي گذارند. در حال حاضر نگراني ها چندان دور از افكار شما نيستند و اگر نمي خواهيد كه اعصابتان به خاطر اتفاقي كه ممكن است هيچ گاه رخ ندهد، به هم ريخته شود، بايد كمي به خودتان سخت بگيريد. جناب شير! واقعي نگر باشيد و به حقايق بچسبيد.
shahrivarفال روزانه ماه شهریورمراقب یکی از دوستان باشید زیرا متاثر و غمناک است و به توجه شما نیاز دارد.احساس آنها بر شما اثر می گذارد و شما هم غمگین می شوید.سعی کنید با آنها همدردی کنید اما زیاد در مسائل خصوصی آنها دقیق نشوید.اگر قرار دارید شاید کنسل شود یا به تاخیر افتد.
mehrفال روزانه ماه مهرسرتان را بالا بگیرید! احساس بسیار بدی دارید و اگر اجازه دهید جریانات فکری شما را از پای در خواهند آورد. هم چنین شما احساس بدی راجع به مطلبی دارید که بهترین کاردر این زمان این است که کاری اساسی در رابطه با آن انجام دهید . تنها نگران بودن راجع به آن شما را به جایی نمی رساند و تنها باعث می شود مشا احساس خستگی و دلزدگی بکنید.
abanفال روزانه ماه آبانگاهی اوقات بیان احساسات بسیار مشکل می باشد مخصوصاً زمانی که خیلی عمیق باشند.خیلی وقت ها سعی می کنید اما نمی توانید آن را ابراز کنید.به هر حال هم من و هم شما می دانید که اگر احساسات تان را بیان نکنید روابط دوستی از هم می پاشد.گفتن تمام این مطالب به این خاطر بود که بدانید امروز آغاز بخش جدیدی از زندگی شماست.
azarفال روزانه ماه آذرحركت پس گرد مركوري به خرابكاري در جنبه هاي خاصي از زندگي شما ادامه ميدهد. در ارتباطات با ديگران مشكلاتي بوجود مي آيد كه باعث عصبانيت ودلخوري شما مي شود ولي بايد چشم خود را فرو دهيد و صبور باشيد. اين كار ساده اي نخواهد بود و آنرا به چشم يك مبارزه ببينيد تا يك نوع خودآزاري.
deyفال روزانه ماه دیاگر در رابطه با كارتان نياز به انجام يك كار اجتماعي داريد و اگر همسرتان را هم با خود مي بريد، از بحث و مشاجره دوري كنيد. سعي كنيد خيلي واضح تملق گويي نكنيد زيرا با اين كار حتماُ بازنده مي شويد.
bahmanفال روزانه ماه بهمنامروز مراقب رفتارتان باشید و گرنه هر گون رفتار احساسی نسنجیده خودخواهانه یا مغرورانه شما سبب می شود که هیچ دوستی پیدا نکنید . اگر بتوانید با این روش نسبت به خودتان آگاهی پیدا کنید پیشرفت زیادی می کنید . جذب شدن به سمت افراد جذاب یا دارای ایده های بزرگ بسیار وسوسه انگیز است . اما مراقب باشید زیرا شاید بیشتر از آنچه که توانایی دارید کار انجام دهید . بنابراین مجبور می شوید خیلی سریع شکست را بپذیرید .
esfandفال روزانه ماه اسفندپی می برید که آن یک روش همکاری همکاران است.(( بلکه روی تمام کسانی که در یک فهرست اجتماعی هستند به نظر می رسد))خوب گاهی شما می توانید بدون هرگونه خسارتی بی وقفه کار کنید این طور نیست؟