اشتراک:

شب که می شود به خیال فردای بهتر از امروز به رخت خواب می رویم هزار فکر و خیال و آرزو برای فردایمان داریم ،فردایی که هیچ اطلاعی نداریم قرار است مثل آفتاب درخشنده و تابناک باشد یا مثل روزهای ابری گرفته و درهم آن چنان که روزگاری را که بر وفق مرادمان بود را برایمان تلخ کند.
فردا همانند یک هندوانه ی دربسته است که امید به شیرین و قرمز بودنش داریم ؛ هزار راه را امتحان کرده ایم برای رسیدن به بهترین هندوانه ی قرمز و شیرین ، هزار چاره را اندیشیده ایم برای رسیدن به بهترین اتفاق های ممکن در فرداها و اما جایی در دلمان ترس و وحشت از سفید بودن هندوانه ی فردایمان را داریم . بیم داریم که نکند با هندوانه ای سفید مواجه شویم و هرچه رشته ایم پنبه شود .

فردایی که قرار است بیاید و انتظار آمدنش را داریم به قدری گنگ و دور از دسترس است که فقط قادر هستیم تا برای اتفاق افتادنش خیال پردازی کنیم و مثل دیوانه ها هر آنچه را که دوست داریم در ذهنمان برایش رقم بزنیم .

برای اطلاع از داخل هندوانه ی فردا به هر دری می زنیم به هر شیوه ای سعی می کنیم تا بتوانیم از آنچه که قرار است در فردا برایمان اتفاق بیفتد مطلع شویم تا شاید با شیرینی و قرمزی آن امروزمان را نیز خوش باشیم و شادمانی کنیم و یا برای سفید بودن آن چاره ای بیاندیشیم . و با غم و اندوه بد و تلخ بودن آن امروز را نیز پا سوز فردا بکنیم.

روش های زیادی را برای اطلاع از فردا زیر و رو می کنیم هر کسی به گونه ای عمل می کند کسی شیر و خط می اندازد برای اتفاقی که قرار است در فردا برایش بیفتد و او از مثبت و منفی وبودن نتیجه ی آن هیچ آگاهی ندارد و مشتاق آن است بداند نتیجه چیست؟، شخصی دیگر شاخه گلی را پر پر می کند برای جواب گرفتن از رسیدن یا نرسیدن مسافر در راهش ، شخصی دیگر فال می گیرید به نیت اتفاق های فردا و دل می سپارد به نوشته های داخل آن و تک به تک کلمه های آن را تفسیر می کند حتی کلمه به کلمه ی موجود در نوشته ها را برای خودش بالا و پایین می کند و هزاران بار آن ها را در ذهنش مرور می کند. بیم از آنکه کلمه ای منفی در فال برایش بیاید همانند خوره ای در وجودش لانه میسازد و شروع فردا را برایش سخت تر می کند. همه ی ما ترس از آن داریم که فال باز شده از سفیدی هندوانه ی فردا خبر دهد و خانه ی آرزوهایمان را ویران کند. چه کار سختی است اینکه بدانیم فردا سفید است و بازهم فردا بیدار شویم به ادامه ی زندگی بپردازیم . آدمی به امید زنده است امید رقم خوردن اتفاق های خوب که نوید دهنده ی روزگاری عالی و درخشان است ؛ نه اتفاق های تلخ و رنج آور که زندگی را برایمان سخت می کند و روزگار را برایمان سیاه می سازد. حتی شنیدن اینکه قرار است اتفاق بدی در زندگی برایمان رقم بخورد کافی است تا ما را از ادامه دادن به زندگی سست و مایوس کند .کار بیهوده ای است که سرنوشت خود را به دست کلمات فالی بسپاریم که هیچ از زندگیمان نمی داند و فقط امتحان و یک شانس است . شانسی که ممکن است کلمات امروزش شاد باشد و کلمات فردایش منفی ترین کلمات تاریخ را برایمان رقم بزند .فالی که نویسنده ی آن فقط یک سری کلمات را در پی هم نوشته است و هیچ از زیر و بم روزگار و نقشه هایش برایمان خبر ندارد . در این میان برخی از نویسندگان فال ها خبر از آن می دهند که این اتفاق ها در ستاره ی آن روزمان حک شده است و این یک پیشامدی است که اجنه از اتفاق افتادن آنها خبر داده اند و این نوشته ها حتما حتما در سرنوشتمان عملی می شوند.

گاهی نیز با شروع شدن همان روز فالی میگیریم تا بر اساس فالی که آمده آن روز را زندگی کنیم قبل از انجام هرکاری یک فال می گیریم فالی که می گوید امروز روز خوب یا روز بدی است . از خوش شانس بودن یا بدشانسی مان در این روز شروع شده خبر می دهد و ما را تشویق به انجام کارهایی می کند که تمام دیروز و دیشب را در دوراهی انجام آن ها بوده ایم . گاهی نیز خبر از افتادن اتفاقی در آینده ی نه چندان دور می دهد که این اتفاق ممکن است محیا شدن یک سفر دور و دراز باشد یا خبر از رسیدن یک مسافر از راهی دور برایمان داشته باشد . گاهی به ما می گوید که شریک زندگیتان امروز به شما خیانت می کند و ما را به تمام زمان و زمین بد بین می کند و گاهی نیز می گوید که او امروز برای شما شاخه گلی هدیه می آورد و تمام روز را در انتظار رسیدن شاخه گلی از نزد او سر می کنیم .
فال های روزانه سرگرمی بسیار جالب هستند برای بازی با روزهای مان و قمار بر سر روزهای زندگی تا سر خوب بودن و بد بودن آن با دلمان شرط ببندیم و دلمان را به نوشته های داخل آن خوش کنیم.

فال هایی که می گیریم گاهی بیت شعری از میان ابیات دیوان شاعران است که نیاز به تفسیر کردن دارند و فهمشان کمی سخت است و گاهی به قدری معنی و مفهوم آن ها واضح و شفاف است که بدون نیاز به تفسیر کردن از آن ها سر در میاورم .

دخترک فال فروش سر چهار راه که التماس به خریدن فال هایش می کند شاید بهانه ی مناسبی برای فال گرفتنمان باشد ، شاید در دل فقط قصد کمک کردن به دخترک بیچاره را داریم ولی وقتی به فالی که از او خریده ایم و در دستمان است نگاه می کنیم و می خوانیم نوشته های داخل فال را ناخداگاه برای خود ترجمه می کنیم و رویدادهای زندگیمان را با نوشته های آن سبک سنگین می کنیم .

در پی همه ی این فال گرفتن ها یک تلقین و یک انرژی نهفته است که از خواندن آن فال به دست می آوریم اگر فالی که باز کرده ایم خوب باشد و حاوی خبرهای خوب ، انرژی مثبتی از آن می گیریم و همان انرژی مثبت باعث پیشرفتمان در آن روز می شود ولی وای به حال روزی که فال گرفته شده خوب نیامده باشد چنان تلقینی به خود می کنیم و آن چنان انرژی منفی ای به خود می دهیم که اگر سالم هم بوده باشیم مریض می شویم و ناامید از همه ی اتفاق های حتی خوب افتاده در زندگی.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.لازم به ذکر است که سایت پرشین وی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

فال روزانه پنجشنبه نوزده ام تیر ماه سال ۱۳۹۹

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماه ماه تولد شما پنجشنبه نوزده ام تیر ماه سال ۱۳۹۹
farvardin فال روزانه ماه فروردین امروز بدون فكر خرج مي كنيد. شايد به اين موضوع بي توجهي كنيد كه البته تماماً به خودتان بستگي دارد.
ordibehesht فال روزانه ماه اردیبهشت یکی از مشکلات باعث می شود که از یک رابطه صمیمی لذت نبرید . متوجه می شوید که اگر سعی کنید شرایطی را کنترل کنید هیچ فایده ای ندارد و موفق نمی شوید اکنون وقت آن است که آنها را رها کنید.
khordad فال روزانه ماه خرداد امروز عقل و احساس با هم كار مي كنند. شايد شخص ايده ال خود را پيدا كنيد. بنابراين خوب نيست امروز خودتان را در خانه حبس كنيد بلكه بايد در وسط صحنه باشيد
tir فال روزانه ماه تیر اگر تعطیلات آخر هفته سرگرم کننده ای می خواهید کارتان را با خود به خانه نیاورید.دیگران هم مشکلات خودشان را دارند و اگر هم به بدخلقی های تان هم ادامه دهید اوضاع را خراب می کنید.بهترین کار این است که استراحت کنید و به خودتان برسید.
mordad فال روزانه ماه مرداد امروز حالتي متغير به شما دست مي دهد كه شما را پر از انرژي و مشغول مي سازد حتي افراد ديگر، از تماشاي شما احساس خستگي مي كنند! هم چنين امروز بسيار پرحرف شده و متاسفانه كاري در اين باره از دستتان بر نمي آيد. اول بسيار ساده، حرف مي زنيد و سپس راجع به آن فكر مي كنيدو حتي ممكن است پيشنهاداتي في البداهه را عنوان كنيد كه ديگران را تحريك كنيد.
shahrivar فال روزانه ماه شهریور حرف های زیادی برای گفتن دارید اما به دلایلی فرصتی برای صحبت کردن نمی یابید.شاید به خاطر این باشد که اعتماد به نفس لازم را ندارید.البته شاید نخواهید این موضوع را به خود بقبولانید.سعی کنید فعال باشید در غیر این صورت خسته و کسل می شوید.
mehr فال روزانه ماه مهر امروز بسیار رک شده اید که اصلاً شبیه به شخصیت اصلی شما نیست چرا که بطور معمول شما ترجیح می دهید که از روش هایی سیاستمدارانه استفاده کنید.هنوز نمی دانید که دقیقاً راجع به چه چیزی فکر می کنید حتی اگر با احتیاط رفتار کنید،خوشبختانه مردم به این حالت شما نخواهند خندید.در غیر این صورت باید بعداً به این مساله به آنها توضیح دهید پس بهتر است شروع به فکر کردن کنید و دلیل موجه برای این مساله پیدا کنید.
aban فال روزانه ماه آبان امروز نگرشی عمیق به محیط اطراف دارید.اما حرف های ناراحت کننده ای می زنید که موجب رنجش دیگران می شود.اگر می خواهید افکارتان را بیان کنید،سعی کنید با زیرکی بیشتری آن را بیان کنید که دیگران ناراحت نشوند.می توانید با این روش موفق تر شوید.
azar فال روزانه ماه آذر امروز زندگي عشقي شما مدنظر مي آيد و شما خيلي احساس عاشقانه اي خواهيد داشت. واقعيت اين است كه اين احساسات، شما را كنترل مي كنند و اگر شما شديداً در تعقيب شخصي كه خيلي جذب او شده ايد هستيد احتمال اين كه از دستتان فرار كند كم است. در واقع شايد حتي براي شما اين كار را آسان تر كنند.
dey فال روزانه ماه دی امروز تصميم خود را گرفته ايد و مي خواهيد وسيله اي را خريداري كنيد اما اگر تنها با نظر خودتان اين كار را مي كنيد بنابراين انتظار مخالفت ديگران را بعد از خريد داشته باشيد. البته، اگر كسي در خانه نباشد شما هم از فرصت استفاده مي كنيدو كاري را كه دوست داريد انجام مي دهيد.
bahman فال روزانه ماه بهمن امروز هم صحبت شما خسته کننده و کسالت آور است دوست دارید فریادی از عجز و ناتوانی بزنید . مشکلی در رابطه با پول ندارید به خصوص اگر چیزی بخرید که باعث شود احساس مهم بودن کنید . اگر با دوستان تان دور هم جمع شوید دوست دارید که جای به خصوصی بروید و پولتان را آزادانه خرج کنید .
esfand فال روزانه ماه اسفند انعطاف کلید عاقبت به خبری در کارهاست. برنامه ها در آخرین دقایق می تواند تغییر کند. اگر کسی سر قرار دیر آمد جنجال راه نیندازید هنوز تا غروب که بخواهید لذت ببرید خیلی مانده است و کارهای عقب مانده زیادی دارید.