اشتراک:

شب که می شود به خیال فردای بهتر از امروز به رخت خواب می رویم هزار فکر و خیال و آرزو برای فردایمان داریم ،فردایی که هیچ اطلاعی نداریم قرار است مثل آفتاب درخشنده و تابناک باشد یا مثل روزهای ابری گرفته و درهم آن چنان که روزگاری را که بر وفق مرادمان بود را برایمان تلخ کند.
فردا همانند یک هندوانه ی دربسته است که امید به شیرین و قرمز بودنش داریم ؛ هزار راه را امتحان کرده ایم برای رسیدن به بهترین هندوانه ی قرمز و شیرین ، هزار چاره را اندیشیده ایم برای رسیدن به بهترین اتفاق های ممکن در فرداها و اما جایی در دلمان ترس و وحشت از سفید بودن هندوانه ی فردایمان را داریم . بیم داریم که نکند با هندوانه ای سفید مواجه شویم و هرچه رشته ایم پنبه شود .

فردایی که قرار است بیاید و انتظار آمدنش را داریم به قدری گنگ و دور از دسترس است که فقط قادر هستیم تا برای اتفاق افتادنش خیال پردازی کنیم و مثل دیوانه ها هر آنچه را که دوست داریم در ذهنمان برایش رقم بزنیم .

برای اطلاع از داخل هندوانه ی فردا به هر دری می زنیم به هر شیوه ای سعی می کنیم تا بتوانیم از آنچه که قرار است در فردا برایمان اتفاق بیفتد مطلع شویم تا شاید با شیرینی و قرمزی آن امروزمان را نیز خوش باشیم و شادمانی کنیم و یا برای سفید بودن آن چاره ای بیاندیشیم . و با غم و اندوه بد و تلخ بودن آن امروز را نیز پا سوز فردا بکنیم.

روش های زیادی را برای اطلاع از فردا زیر و رو می کنیم هر کسی به گونه ای عمل می کند کسی شیر و خط می اندازد برای اتفاقی که قرار است در فردا برایش بیفتد و او از مثبت و منفی وبودن نتیجه ی آن هیچ آگاهی ندارد و مشتاق آن است بداند نتیجه چیست؟، شخصی دیگر شاخه گلی را پر پر می کند برای جواب گرفتن از رسیدن یا نرسیدن مسافر در راهش ، شخصی دیگر فال می گیرید به نیت اتفاق های فردا و دل می سپارد به نوشته های داخل آن و تک به تک کلمه های آن را تفسیر می کند حتی کلمه به کلمه ی موجود در نوشته ها را برای خودش بالا و پایین می کند و هزاران بار آن ها را در ذهنش مرور می کند. بیم از آنکه کلمه ای منفی در فال برایش بیاید همانند خوره ای در وجودش لانه میسازد و شروع فردا را برایش سخت تر می کند. همه ی ما ترس از آن داریم که فال باز شده از سفیدی هندوانه ی فردا خبر دهد و خانه ی آرزوهایمان را ویران کند. چه کار سختی است اینکه بدانیم فردا سفید است و بازهم فردا بیدار شویم به ادامه ی زندگی بپردازیم . آدمی به امید زنده است امید رقم خوردن اتفاق های خوب که نوید دهنده ی روزگاری عالی و درخشان است ؛ نه اتفاق های تلخ و رنج آور که زندگی را برایمان سخت می کند و روزگار را برایمان سیاه می سازد. حتی شنیدن اینکه قرار است اتفاق بدی در زندگی برایمان رقم بخورد کافی است تا ما را از ادامه دادن به زندگی سست و مایوس کند .کار بیهوده ای است که سرنوشت خود را به دست کلمات فالی بسپاریم که هیچ از زندگیمان نمی داند و فقط امتحان و یک شانس است . شانسی که ممکن است کلمات امروزش شاد باشد و کلمات فردایش منفی ترین کلمات تاریخ را برایمان رقم بزند .فالی که نویسنده ی آن فقط یک سری کلمات را در پی هم نوشته است و هیچ از زیر و بم روزگار و نقشه هایش برایمان خبر ندارد . در این میان برخی از نویسندگان فال ها خبر از آن می دهند که این اتفاق ها در ستاره ی آن روزمان حک شده است و این یک پیشامدی است که اجنه از اتفاق افتادن آنها خبر داده اند و این نوشته ها حتما حتما در سرنوشتمان عملی می شوند.

گاهی نیز با شروع شدن همان روز فالی میگیریم تا بر اساس فالی که آمده آن روز را زندگی کنیم قبل از انجام هرکاری یک فال می گیریم فالی که می گوید امروز روز خوب یا روز بدی است . از خوش شانس بودن یا بدشانسی مان در این روز شروع شده خبر می دهد و ما را تشویق به انجام کارهایی می کند که تمام دیروز و دیشب را در دوراهی انجام آن ها بوده ایم . گاهی نیز خبر از افتادن اتفاقی در آینده ی نه چندان دور می دهد که این اتفاق ممکن است محیا شدن یک سفر دور و دراز باشد یا خبر از رسیدن یک مسافر از راهی دور برایمان داشته باشد . گاهی به ما می گوید که شریک زندگیتان امروز به شما خیانت می کند و ما را به تمام زمان و زمین بد بین می کند و گاهی نیز می گوید که او امروز برای شما شاخه گلی هدیه می آورد و تمام روز را در انتظار رسیدن شاخه گلی از نزد او سر می کنیم .
فال های روزانه سرگرمی بسیار جالب هستند برای بازی با روزهای مان و قمار بر سر روزهای زندگی تا سر خوب بودن و بد بودن آن با دلمان شرط ببندیم و دلمان را به نوشته های داخل آن خوش کنیم.

فال هایی که می گیریم گاهی بیت شعری از میان ابیات دیوان شاعران است که نیاز به تفسیر کردن دارند و فهمشان کمی سخت است و گاهی به قدری معنی و مفهوم آن ها واضح و شفاف است که بدون نیاز به تفسیر کردن از آن ها سر در میاورم .

دخترک فال فروش سر چهار راه که التماس به خریدن فال هایش می کند شاید بهانه ی مناسبی برای فال گرفتنمان باشد ، شاید در دل فقط قصد کمک کردن به دخترک بیچاره را داریم ولی وقتی به فالی که از او خریده ایم و در دستمان است نگاه می کنیم و می خوانیم نوشته های داخل فال را ناخداگاه برای خود ترجمه می کنیم و رویدادهای زندگیمان را با نوشته های آن سبک سنگین می کنیم .

در پی همه ی این فال گرفتن ها یک تلقین و یک انرژی نهفته است که از خواندن آن فال به دست می آوریم اگر فالی که باز کرده ایم خوب باشد و حاوی خبرهای خوب ، انرژی مثبتی از آن می گیریم و همان انرژی مثبت باعث پیشرفتمان در آن روز می شود ولی وای به حال روزی که فال گرفته شده خوب نیامده باشد چنان تلقینی به خود می کنیم و آن چنان انرژی منفی ای به خود می دهیم که اگر سالم هم بوده باشیم مریض می شویم و ناامید از همه ی اتفاق های حتی خوب افتاده در زندگی.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چيزی جز جهل و خرافه پرستی نيست. از اينکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنيد سپاسگزاریم و اوقات خوشی را براي شما آرزو می کنیم.لازم به ذکر است که سایت پرشین وی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

فال روزانه یکشنبه پنجم بهمن ماه سال ۱۳۹۹

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد! شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماهماه تولد شمایکشنبه پنجم بهمن ماه سال ۱۳۹۹
farvardinفال روزانه ماه فروردیناكنون همه توانايي ها را براي موفق شدن در يك كار داريد و اگر ديگران اين موضوع را باور ندارند و مي توانيد با جديت اين موضوع را ثابت كنيد . البته با رفتار درست!
ordibeheshtفال روزانه ماه اردیبهشتخیلی دوست دارد که شخصی با نقشه شما موافقت کند اما به نظر می رسد آن شخص زیاد مشتاق نیست . نباید فکر کنید هر چیزی را که شما دوست دارید دیگران هم باید دوست داشته باشند . اما رفتار مسامحه کار شما به نفعتان است . هر وقت فرصتی داشتید سعی کنید دل دیگران را به دست آورید.
khordadفال روزانه ماه خردادسرنوشت اعتقاد و باور اصلي شماست اما مشكلات اخير شما را مجبور كرده است تا به احساس وقوع امري در آينده اعتقاد پيدا كنيد. در حال حاضر زندگي تان به نظر مي رسد تحت آزمايش است و بايد براي برداشتن قدمهاي تان خيلي مراقب باشيد. آن گاه مي توانيد با خيال راحت پيشرفت كنيد اما بايد بدانيد هدفتان كجاست.
tirفال روزانه ماه تیرامروز برنامه سفرها کمی پیچیده می شود اما شما ناراحت نمی شوید شما یاد می گیرید که انعطاف پذیر باشید،ادامه دهید!
mordadفال روزانه ماه مردادتركيب موقعيت ماه و ونوس در جدول شما، مربوط به احساسات عميق مي باشد به اين معني كه براي تمام دلايل درست و حقيقي كه وجود دارد به اين زودي ها امروز را فراموش نخواهيد كرد. شير بودن به اين معناست كه شما قلب بزرگي داريد واز بيرون ريختن مكنونات قلبتان براي شخصي خاص، واقعاًًَ لذت خواهيد برد. اگر منتظر لحظه اي مناسب براي اظهار عشق مي باشيد، ستاره هاي شما به طور واضح بيانگر اين موضوعند كه اكنون زمان آن فرارسيده است.
shahrivarفال روزانه ماه شهریورامروز با دیروز متفاوت است و رابطه ها خوب پیش می رود.اگر کسی با شما بازی کرده است بهتر است الان مسقیماً به او بگویید که از همه چیز با خبر هستید.اگر امروز نمی توانید،هیچ وقت دیگر نمی توانید!
mehrفال روزانه ماه مهرامروز از این که بخواهید از کسی مراقبت کنید بسیار احساس رضایت خواهید کرد.به خصوص اگر آن شخص غمگین باشد و یا از کار زیاد خسته شده باشد.شما هر کاری که از دستتان بر می آید انجام خواهید داد تا کمی زندگی بر وفق مراد آنها کنید.و فرقی نمی کند که خرید آنها را انجام دهید و برای شان غذای خوشمزه درست کنید.هم چنین امروز جریان احساسی عمیقی شما را جذب یکی از همکاران تان می کند.
abanفال روزانه ماه آبانامروز احساساتی هستید.فوق العاده جذاب و اجتناب ناپذیر هستید.البته مراقب باشید که این احساسات هوس نباشد وگرنه بازنده می شوید.
azarفال روزانه ماه آذرامروز روزي نيست كه بتوانيد شلخته باشيد، خاصيتي كه اگر يك آذري واقعي باشيد،‌داشتن اش را ترجيح مي دهيد. ممكن است كمي براي خانه تكاني بهار زود باشد، ولي احساس قوي كه براي زيباسازي اطرافتان به شما دست داده غير قابل مقاومت است. احتمال دارد كه مهمان سرزده برايتان برسد پس لطفاً سعي كنيد خود را خشنود نشان دهيد، امكان دارد؟
deyفال روزانه ماه دیامروز ممكن است بي دليل احساس دلهره كنيد و اين طور به نظر مي آيد كه دست به انجام هر كاري مي زنيد، به نحوي متوقف مي شود. البته همان طوري كه مي دانيد در چنين روزهايي كار ديگري هم نمي توان انجام داد. انتظار كارهاي غير مترقبه، تنها راهي است كه شما را آرام مي كند.
bahmanفال روزانه ماه بهمناگر در طی چند هفته اخیر به دارایی های خود رسیدگی کرده اید اکنون زمان آن رسیده است تا آنچه را که بر آن آگاه شده اید بکار ببرید . اگر هنوز هم مطمئن نیستید که چه کاری بهتر است با مشاور مالی یا مدیر بانک خود مشورت کنید . همچنین زمان خوبی است برای رشد استعدادها و توانایی هایتان که بتوانید از آنها برای توسعه درآمد خود استفاده کنید.
esfandفال روزانه ماه اسفندامروز هیجانات احتمالاً‌ می توانند جریان داشته باشند زیرا شما قهر کرده اید شما از یک زورآزمایی واقعی می توانید اجتناب کنید . اجازه بدهید کسی که به شما علاقه مند شده روی دلسوزی و نجابت شما راببیند بعد از همه این ها شما شانه ای برای گریه کردن نیاز دارید . این طور نیست ؟