اشتراک:

شب که می شود به خیال فردای بهتر از امروز به رخت خواب می رویم هزار فکر و خیال و آرزو برای فردایمان داریم ،فردایی که هیچ اطلاعی نداریم قرار است مثل آفتاب درخشنده و تابناک باشد یا مثل روزهای ابری گرفته و درهم آن چنان که روزگاری را که بر وفق مرادمان بود را برایمان تلخ کند.
فردا همانند یک هندوانه ی دربسته است که امید به شیرین و قرمز بودنش داریم ؛ هزار راه را امتحان کرده ایم برای رسیدن به بهترین هندوانه ی قرمز و شیرین ، هزار چاره را اندیشیده ایم برای رسیدن به بهترین اتفاق های ممکن در فرداها و اما جایی در دلمان ترس و وحشت از سفید بودن هندوانه ی فردایمان را داریم . بیم داریم که نکند با هندوانه ای سفید مواجه شویم و هرچه رشته ایم پنبه شود .

فردایی که قرار است بیاید و انتظار آمدنش را داریم به قدری گنگ و دور از دسترس است که فقط قادر هستیم تا برای اتفاق افتادنش خیال پردازی کنیم و مثل دیوانه ها هر آنچه را که دوست داریم در ذهنمان برایش رقم بزنیم .

برای اطلاع از داخل هندوانه ی فردا به هر دری می زنیم به هر شیوه ای سعی می کنیم تا بتوانیم از آنچه که قرار است در فردا برایمان اتفاق بیفتد مطلع شویم تا شاید با شیرینی و قرمزی آن امروزمان را نیز خوش باشیم و شادمانی کنیم و یا برای سفید بودن آن چاره ای بیاندیشیم . و با غم و اندوه بد و تلخ بودن آن امروز را نیز پا سوز فردا بکنیم.

روش های زیادی را برای اطلاع از فردا زیر و رو می کنیم هر کسی به گونه ای عمل می کند کسی شیر و خط می اندازد برای اتفاقی که قرار است در فردا برایش بیفتد و او از مثبت و منفی وبودن نتیجه ی آن هیچ آگاهی ندارد و مشتاق آن است بداند نتیجه چیست؟، شخصی دیگر شاخه گلی را پر پر می کند برای جواب گرفتن از رسیدن یا نرسیدن مسافر در راهش ، شخصی دیگر فال می گیرید به نیت اتفاق های فردا و دل می سپارد به نوشته های داخل آن و تک به تک کلمه های آن را تفسیر می کند حتی کلمه به کلمه ی موجود در نوشته ها را برای خودش بالا و پایین می کند و هزاران بار آن ها را در ذهنش مرور می کند. بیم از آنکه کلمه ای منفی در فال برایش بیاید همانند خوره ای در وجودش لانه میسازد و شروع فردا را برایش سخت تر می کند. همه ی ما ترس از آن داریم که فال باز شده از سفیدی هندوانه ی فردا خبر دهد و خانه ی آرزوهایمان را ویران کند. چه کار سختی است اینکه بدانیم فردا سفید است و بازهم فردا بیدار شویم به ادامه ی زندگی بپردازیم . آدمی به امید زنده است امید رقم خوردن اتفاق های خوب که نوید دهنده ی روزگاری عالی و درخشان است ؛ نه اتفاق های تلخ و رنج آور که زندگی را برایمان سخت می کند و روزگار را برایمان سیاه می سازد. حتی شنیدن اینکه قرار است اتفاق بدی در زندگی برایمان رقم بخورد کافی است تا ما را از ادامه دادن به زندگی سست و مایوس کند .کار بیهوده ای است که سرنوشت خود را به دست کلمات فالی بسپاریم که هیچ از زندگیمان نمی داند و فقط امتحان و یک شانس است . شانسی که ممکن است کلمات امروزش شاد باشد و کلمات فردایش منفی ترین کلمات تاریخ را برایمان رقم بزند .فالی که نویسنده ی آن فقط یک سری کلمات را در پی هم نوشته است و هیچ از زیر و بم روزگار و نقشه هایش برایمان خبر ندارد . در این میان برخی از نویسندگان فال ها خبر از آن می دهند که این اتفاق ها در ستاره ی آن روزمان حک شده است و این یک پیشامدی است که اجنه از اتفاق افتادن آنها خبر داده اند و این نوشته ها حتما حتما در سرنوشتمان عملی می شوند.

گاهی نیز با شروع شدن همان روز فالی میگیریم تا بر اساس فالی که آمده آن روز را زندگی کنیم قبل از انجام هرکاری یک فال می گیریم فالی که می گوید امروز روز خوب یا روز بدی است . از خوش شانس بودن یا بدشانسی مان در این روز شروع شده خبر می دهد و ما را تشویق به انجام کارهایی می کند که تمام دیروز و دیشب را در دوراهی انجام آن ها بوده ایم . گاهی نیز خبر از افتادن اتفاقی در آینده ی نه چندان دور می دهد که این اتفاق ممکن است محیا شدن یک سفر دور و دراز باشد یا خبر از رسیدن یک مسافر از راهی دور برایمان داشته باشد . گاهی به ما می گوید که شریک زندگیتان امروز به شما خیانت می کند و ما را به تمام زمان و زمین بد بین می کند و گاهی نیز می گوید که او امروز برای شما شاخه گلی هدیه می آورد و تمام روز را در انتظار رسیدن شاخه گلی از نزد او سر می کنیم .
فال های روزانه سرگرمی بسیار جالب هستند برای بازی با روزهای مان و قمار بر سر روزهای زندگی تا سر خوب بودن و بد بودن آن با دلمان شرط ببندیم و دلمان را به نوشته های داخل آن خوش کنیم.

فال هایی که می گیریم گاهی بیت شعری از میان ابیات دیوان شاعران است که نیاز به تفسیر کردن دارند و فهمشان کمی سخت است و گاهی به قدری معنی و مفهوم آن ها واضح و شفاف است که بدون نیاز به تفسیر کردن از آن ها سر در میاورم .

دخترک فال فروش سر چهار راه که التماس به خریدن فال هایش می کند شاید بهانه ی مناسبی برای فال گرفتنمان باشد ، شاید در دل فقط قصد کمک کردن به دخترک بیچاره را داریم ولی وقتی به فالی که از او خریده ایم و در دستمان است نگاه می کنیم و می خوانیم نوشته های داخل فال را ناخداگاه برای خود ترجمه می کنیم و رویدادهای زندگیمان را با نوشته های آن سبک سنگین می کنیم .

در پی همه ی این فال گرفتن ها یک تلقین و یک انرژی نهفته است که از خواندن آن فال به دست می آوریم اگر فالی که باز کرده ایم خوب باشد و حاوی خبرهای خوب ، انرژی مثبتی از آن می گیریم و همان انرژی مثبت باعث پیشرفتمان در آن روز می شود ولی وای به حال روزی که فال گرفته شده خوب نیامده باشد چنان تلقینی به خود می کنیم و آن چنان انرژی منفی ای به خود می دهیم که اگر سالم هم بوده باشیم مریض می شویم و ناامید از همه ی اتفاق های حتی خوب افتاده در زندگی.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم.لازم به ذکر است که سایت پرشین وی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.فال روزانه دوشنبه اول بهمن ماه سال ۱۳۹۷

بخش فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشگویی ها و پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد خواهد کرد!شما می توانید از جدول زیر بر حسب ماه تولد خود فال خود را مشاهده کنید. شایان ذکر است که فال روزانه سایت پرشین وی برگرفته از کتب معتبر ستاره شناسی می باشد.

سمبل ماهماه تولد شمادوشنبه اول بهمن ماه سال ۱۳۹۷
farvardinفال روزانه ماه فروردینلازم است يك موضوع مهم را حل كنيد. ديگران فكر مي كنند خودشان به تنهايي نمي توانند اين كار را بكنند اما به نفع شماست كه خودتان اين كار را پيش از سايرين انجام دهيد. داراي قدرت هستيد هر چند كمي ناخوشايند باشد بهتر است هميشه اولين نفر باشيد و گام اول را شما برداريد واگر نه فرصت پيشرفت كردن را از دست مي دهيد.
ordibeheshtفال روزانه ماه اردیبهشتمسوولیت های زیادی به عهده دارید که ترجیح می دهید این مسوولیت ها را نداشتید و شخصی حقیقتاً‌ باور دارد که این مسوولیتها خیلی مهم نیستند.اما فکر نکنید که باید به خاطر کارهایی که وظیفه شما نیست زحمت بکشید. مسوولیت شما این است که باید دست از گناه بردارید و تنها در محدوده خودتان بمانید
khordadفال روزانه ماه خردادامروز در محل كارتان كمي مشكل وجود دارد، شايد هم همسرتان اعتقاد دارد او را فراموش كرده ايد. شايد هم مشكل كوچك خانوادگي همه را دوباره دور هم جمع كند.
tirفال روزانه ماه تیریک نفر امروز بد اخلاق است اما شما نیستید.اخیراً خیلی سرحال هستید و این واضح است.به همین خاطر یک نفر از شما به خاطر این رفتارتان بازخواست می کند.همیشه به خاطر داشته باشید که بعضی از مردم از این که دیگران را خوشحال ببینند،ناراحت می شوند.
mordadفال روزانه ماه مردادامروزه روابط شخصي ترند، بايد از جابجايي خورشيد ممنون باشيم. امروز خورشيد به علامت مخالف علامت شما يعني انساني با دلو(بهمن) وارد خواهد شد و شما را علاقه مند به مردمي مي كند كه كمي از بقيه،‌متفاوت ترند و اگر همسر و يا شريكي در زندگي داريد، مايليد كه استقلالي بيش از هميشه در روابط با او داشته باشيد و گاهگاهي از انجام كارهاي خودتان لذت ببريد اگر اين شخص، چسبنده مي باشد، بايد او را مطمئن سازيد كه شما هنوز هم به او توجه داريد.
shahrivarفال روزانه ماه شهریورامروز اراده و قدرت فولادین دارید.می توانید به راحتی با موانع و مشکلات روبرو شوید.حتی اگر کاری را به خاطر مشکل بودن به عقب انداخته اید به راحتی آن را انجام می دهید و هنگامی که به اتمام رسید نفس راحتی می کشید.
mehrفال روزانه ماه مهرگر چه شما اغلب دوست دارید با اجازه دادن به مردم برای تصمیم گیری،آنها را شاد نگاه دارید اما امروز کمی زورگو شده اید.شما به این حالت ریاست مابانه ناگهانی خود پایان می دهید اما بطور حتم نقطه نظر خود را به دیگران تفهیم کرده و شکی برای کسی باقی نمی گذارید که از این کار منظورتان چه بوده است.پس این فرصتی عالی و بی نظیر است که روی تصمیم خودتان بایستید و افرادی خاص از این جرات و شهامت شما شگفت زده خواهند شد.
abanفال روزانه ماه آبانبین احتیاط و بی احتیاطی قرار گرفته اید.احتیاط تان تصمیم دارد بیش از آن که کاری انجام دهید همه چیز را به خوبی بررسی کند.اما طبیعت مشتاق و لجباز شما دوست دارد.بی احتیاطی کند.انتخاب با شماست،اما شاید بتوانید احتمالات را بررسی کنید.
azarفال روزانه ماه آذرماه در مسير بقيه سياره ها در محلي كه بخصوص منابع و كسب پول است قرار مي گيرد. شما امكان دارد خيلي خوش شانس باشيدو پست صبح گاهي خبرهاي خوبي از بانك برايتان بياورد بجاي خبرهاي ملال آور همه را در ساعت ناهار خرج نكنيد. شما معمولاً چشم به آينده دوخته ايد، و با كمي دورنگري مي توانيد به اين معنا باشد كه آن تعطيلات در خارج از كشور كه مدتي روي آنرا در سر مي پرورانديد در واقع دارد به واقعيت مي پيوندد.
deyفال روزانه ماه دیامروز ممكن است تصميم بگيريد تا ناراحتي هايتان را بيرون بريزيد. در ابتدا ممكن است سخت باشد ولي بعداً احساسات بر شما غلبه مي كنند. نتيجه خيلي بهتر از آن چيزي خواهد بود كه شما فكر مي كنيد و پس از اين ديگران به شما با چشم ديگري نگاه خواهند كرد.
bahmanفال روزانه ماه بهمنخورشید امروز به طرف ماه بهمن می رود که ماه تولد خودتان است . هر خبری که امروز به شما برسد شخصیت اجتماعی شما را بالاتر می برد. انگار که فرصت مهمی به شما پیشنهاد شده باشد. باید آن خبر را تا آخر دنبال کنید. منطقی و واقع بین باشید و چشمانتان را باز کنید و در این صورت بهترین استفاده را از این زمان می برید.
esfandفال روزانه ماه اسفند‌تمام این تاکید است که می تواند شما را عصبانی کند. خوب ستارگان این طور ترتیب داده اند که شما آسوده باشید و امشب از مصاحبت دوستانتان لذت ببرید. اگر شما وسوسه شده اید یک دو جام شراب بنوشید به یاد داشته باشید که آن را با مقداری آب مصرف کنید و الا فردا بابت آن غرامت خواهید داد.