گرفتن فال روزانه :

تاریخ تولد خود را وارد کنیدعشق
نشاط
سلامتی
مادی

تاریخ تولد و فال روز تولد هرکسی یک روز به خصوص در زندگی برایش است روزی که مشخص می کند کی چشم به جهان گشوده و زندگی خود را شروع کرده است . یکی متولد اول بهار است و دیگری در چله ی زمستان زندگی خود را آغاز کرده است . هر کسی نسبت به این تاریخ به خصوص در زندگی اش حساسیت هایی را به خرج می دهد . یکی از یک ماه قبل از رسیدن تولدش روزهای هفته را می شمارد و لحظه به لحظه نزدیک شدن روز تولدش را حس می کند و خود را برای جشن گرفتن در این روز آماده می کند و دیگری برایش چندان فرقی ندارد که امروز روز تولدش باشد یا نه .

تاریخ تولد و فال روز تولد

فال روز تولد شما ، امروز روز تولد شماست! تولدت مبارک!

شنیدن این کلمات برای هر کسی ، بس خوشایند و شیرین است : طبق فال روز تولد شما، امروز روز خوبی برای شروع پروژه های جدید است. شما با انرژی و انگیزه کافی برای شروع کار جدید هستید. همچنین، امروز روز خوبی برای معاشرت و ارتباط با دیگران است. شما احساس خوش بینی و اعتماد به نفس زیادی دارید.

در اینجا چند توصیه برای امروز آورده شده است:

امروز از فرصت های جدید استقبال کنید.

با دیگران ارتباط برقرار کنید و از وقت خود لذت ببرید.

روی اهداف خود تمرکز کنید و به سمت آنها حرکت کنید.

فال بر اساس تاریخ ولادتچه روزی متولد شده اید ؟ فالتان را ببینید

روز تولد ، روزی است که استارت زندگی مان زده شده است و به این دنیای بزرگ و زیبا دعوت شده ایم درست مثل ساعت شروع مهمانی است که از آن لحظه فقط می توان وارد مجلس مهمانی شد و به جشن و سرور در مهمانی پرداخت . با رسیدن سال روز تولد یک سال بر سال های عمرمان اضافه تر می شود انگار کسی دم گوشمان می گوید یک سال نیز گذشت و به خط پایان و یا همان لحظه ی اتمام مهمانی نزدیک تر شده ای. یک جور تاریخ تولید برایمان است که با فرارسیدن هر ساله ی آن متوجه می شویم چقدر عمر کرده ایم چقدر از تاریخ تولیدمان گذشته است و چند سال است که در این دنیا به زندگی کردن پرداخته ایم.

فال روز تولد  | روز تولد

نیما یوشیج در تولد یک سالگی پسرش چه زیبا به او گفت که : فرزندم ، یک بهار و یک تابستان و یک پاییز و یک زمستان را دیدی از این پس فصل ها برای تو تکراری است و تنها چیزی که برای تو فرق می کند تجربه های تو در زندگی و عمرت است.

هر سالی که شمعی را روی کیک تولدمان فوت می کنیم عدد روی کیک به ما می فهماند که چقدر زندگی کرده ایم و چند سال از اولین روزی که وارد این دنیا شده ایم می گذرد ؟ با خود این را فکر می کنیم که در این چند سال چه کرده ام ؟ چه موفقیتی به دست آورده ام ؟ چقدر از هم سن و سالانم عقب یا جلو هستم ؟
در این چند سال چقدر به آرزوهایی که در سر داشته ام تا محققشان بکنم نزدیک شده ام ؟

هر چی آرزوی خوبه مال تو !!

هر آدمی در زندگی اش آرزوهای بسیاری دارد آرزوهایی که امید ادامه ی زندگی کردن را به ما می دهند . آرزوهایی که امید به برآورده شدنشان داریم و هر روز و هر ساعت از زندگی را در پی برآورده شدن آنها تلاش می کنیم و به هر ریسمانی چنگ می اندازیم . از انجام هیچ تلاشی برای محقق شدن آرزوهایمان دست برنمی داریم هر روز و هر ساعت از شبانه روز را در فکر آنها هستیم . هرکسی آرزوهای متفاوتی در زندگی برای خودش دارد حتی آرزوهای هر فرد در دوره های مختلف زندگی اش فرق می کند .
ممکن است آرزوی امسال یک نفر قبولی در کنکور باشد و سال دیگر آرزوی سفر کربلا را در ذهن داشته باشد . طول عمر آرزوهایمان با یکدیگر فرق دارند شاید طول عمر آرزویی یک روزه باشد و آرزویی دیگر چندین سال طول بکشد تا محقق شود.

فال روز تولدفال بر اساس تاریخ تولد شما

زمانی که شمع کیک تولدمان را فوت می کنیم قبل از فوت کردن حاضرین جشن تولدمان از ما می خواهند در دل آرزوهایمان را بیان کنیم شاید این یادآوری آرزوها در این زمان یک نوع برنامه ریزی برای یک سال دیگر زندگی است یا شاید یادآوری آنچه در دل در سالهای گذشته آرزو کرده بودیم و به آنها رسیده ایم را به ما می فهماند.

فال روز تولد خود را دریابید !

تولد هر آدمی برای خودش روز به خصوصی است حتی ماه تولد نیز برای هر کس معنی خاصی می دهد کسی می گوید من متولد خرداد هستم و ویژگی های متولدین خرداد ماه را به خود نسبت می دهد و دیگری می گوید من متولد مهر هستم و ویژگی های مهر ماهی ها را بررسی می کند.
ماه های تولد هر کدام نامی به خصوص دارند مثلا خرداد به نام انسان دو چهره است و تیر خرچنگ است و مرداد شیر ژیان و … هر ماهی نماد خاصی برای خودش دارد که با این نمادها ویژگی های خاصی را نیز به متولدین خودش اختصاص می دهد مثلا می گوید خردادی که نمادش انسان دو چهره است متولدینش افرادی دو رو و لوس و جذاب هستند و ویژگی های دیگری را نیز به این افراد اختصاص می دهد بعضی ها از روی ماه تولدشان خصوصیاتشان را بررسی می کنند و آنها را همیشه به خاطر
دارند و خود را با این ویژگی ها به نوعی خاص جلوه می دهند.

بر اساس روز تولدتان ، برای زندگی تان فال بگیرید ! فال روز تولد خود را دریابید

تاریخ تولد در جایی دیگر نیز به کار زندگی مان می آید و این بار براساس روز تولدمان برای زندگی مان فال می گیریم با گفتن روز تولد و طالع بینی آن روز پی به اتفاقاتی که در آن رو ز یا در آن ماه و سال قرار است برایمان بیفتد می بریم . فال های روز تولدمان مخصوص متولدین همان روز از همان ماه هستند و در زمینه های بسیاری با یکدیگر متفاوتند ؛
فال احساسی داریم که خبر از اتفاقاتی که قرار است در این چند روز برای احساسات و عواطفمان رخ بدهد می دهد و فال اقتصادی داریم که به ما می گوید در این
چند روز آینده یا حتی چند هفته ی آینده چه قرار است بر سر اقتصاد زندگی مان بیاید آیا پولدار می شویم یا بی پولی به سراغمان می آید. و براساس همین فال ها از آینده ای که در پیش رو داریم آگاه می شویم.

فال ها یک اتفاق ، یک شانس هستند که ممکن است درست از آب در بیایند یا کاملا غلط حدس زده شده باشند .این خودمان هستیم که قهرمان زندگی خودمان هستیم و عامل تمام اتفاقات خوب و بد افتاده در زندگیمان نه حرف های فالی که گرفته ایم و هیچ از زندگی ما خبر ندارد و فقط یک سری کلمات شانسی برای ما است هرچند که این فال ها سررشته در طالع ما داشته باشند و در ستاره ی بختمان آمده باشند در آخر این خودمان هستیم که تصمیم گیرنده و انجام دهنده ی همه ی اتفاقات زندگی هستیم.