فال قهوه آنلاین

کاربر گرامی اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست. از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم.لازم به ذکر است که سایت پرشین وی هیچ گونه فعالیتی در زمینه انجام فال های حضوری یا تلفنی ندارد.

 

در این روزهای خوش و ناخوش زندگی قهوه های تلخ و شیرین میان وعده های غذایی مطلوب ، برای اوقات فراغت ما هستند .یک روز در هوای برفی و سرد زمستان ، قهوه ی تلخ و تند اسپرسو سردی و سوز سرما را از تن مان به در می کند و روزی دیگر در آفتابی ترین روز تابستان در بهترین کافه ی خیابان خورشید شیرین ترین قهوه ،روزگار را بر وفق مراد می سازد  و دلچسبی آفتاب گرم را برایمان دو چندان می کند.

فال قهوهگرفتن فال قهوه

فال قهوه : آینده ای که در ته فنجان قهوه رقم می خورد …

بعد از خوردن قهوه ته مانده هایی در فنجان باقی می ماند که اگر بیشتر در شکل و شمایل آن دقت کنیم هر کدام را به نقش هایی شبیه می بینیم نقشی کشیده تر که شبیه به بانوی گیسو بلندی است که مدتهاست در خیالمان در آرزوی ازدواج با او هستیم و هزار بار از او تقاضای ازدواج کرده ایم و نقشی پر تر شبیه به گنجی که خیال داریم با آمدنش زندگیمان را از این رو به آن رو می کند و فرسنگ فرسنگ ،وجب به وجب در پی یافتنش بوده ایم .

فال قهوه از دیرباز مردمان یونان ، ایران ، ارمنستان ، روسیه و یوگسلاوی را سرگرم خود کرده است .مردمانی که رقم خوردن آینده ی خود را در تفاله های جای مانده در فنجان قهوه ی خود می جویند و نقش و نگار کج و معوج فنجان قهوه شان ، نه تصمیمات درست خود برای رقم زدن سرنوشتشان.

برای فال گرفتن اغلب مردم اعتقاد دارند قهوه ی ترک آینده  را بهتر نشان می دهد حتی اگر فنجان ته گرد تر نیز باشد این جواب دهی ریسک کمتری پیدا می کند .ولی برخی دیگر اعتقادات دیگری دارند و نوع قهوه و گردی ته فنجان برایشان مهم نیست بلکه فقط در پی نقش های جای مانده از قهوه شان هستند .

فال قهوه تفسیر فال قهوه

روش گرفتن فال قهوه

آنها مقداری از قهوه ی فنجانشان را به امید روشن شدن آینده برایشان در ظرفشان پس انداز می کنند و با گذاشتن نعلبکی بر روی فنجان و برگرداندن آن منتظرنقش بستن  نقوشی هستند که نوید دهنده ی آینده ی خوبی باشد یا گاهی خبر دهنده ی یک اتفاق بد در روزهای آینده.

با برگرداندن فنجان و نقوش نقش بسته در ته فنجان هر کسی تعبیری از نقوش را بیان می کند .این کار اغلب در جمع های دوستانه یا آشنایان صورت می گیرد که در این جمع ها همیشه کسی هست که مفسر خوبی برای نقش و نگارهای ایجاد شده می باشد به اصطلاح کسی هست که در جمع ریش سفیدی کند و تفسیر نقوش را بر عهده بگیرد تا بر ابهامات وارده بر نقوش و رای های مختلف اطرافیان پایان دهد .این مفسر با دیدن نقش و نگار های باقی مانده از مخلوط قهوه و آب و تشبیه آن ها به اشیای مختلف درباره ی آینده ی افراد نظر می دهد .که گاهی این آینده ی پیش بینی شده مطلوب دل است و گاهی بسیار غم انگیز تا این حد که به حرف های مفسر شک می کنیم.

فال قهوهگرفتن فال قهوه

تفسیر فال قهوه ، سر رشته در باور ها و فکر ها و اندیشه های ما دارند

این خصلت آدمی است اگر چیزی مطلوب و باب دلش باشد آن را باور می کند و به آن ایمان دارد ولی اگر چیزی که می شنود به مذاقش خوش نیاید دست به انکار می زند و منکر همه چیز می شود.

فال قهوه تنها تفسیر انسان ها از نقوش نقش بسته ی ته فنجان ها نیستند بلکه سر رشته در باورها و اندیشه های ما دارند که این اندیشه ها طرز نگرش ما را به زندگی مشخص می کنند .اگر شما فردی مثبت اندیش باشید هیچ گاه با دیدن خط های درهم ریخته و به هم بافته شده به یاد خط خطی های روزگار نمی افتیدکه سعی در له کردن و نابود سازی زندگی شما دارند ؛ بلکه تعبیری بهتر برای این خطوط دارید و این گونه برای خود تفسیر می کنید که این خطوط مانند شاخه های در هم تنیده شده ی درختان در جنگل هستند که سعی دارند اکسیژن به زندگیتان برسانند و نوید روزهایی خوش را به شما می دهند ولی اگر فردی منفی نگر باشید و منتظر خبر بد برای از هم پاشیدن زندگی،این خطوط را تنها دلیل نابودی زندگی خود می بینید.

فال قهوهگرفتن فال قهوه

گاهی نیز بررسی این نقوش نقش بسته در فنجان تنها دلیل هم صحبتی با کسانی است که سال ها و روزها در انتظار شنیدن حرف هایشان بوده ایم .
چه اهمیتی دارد  مفسر آینده ی خوبی را برایمان نوید دهد یا خبر از اتفاق بد در روزهای آینده برایمان داشته باشد مهم این است که در جمعی بوده ایم و ساعت ها به سرنوشت مان فکر کرده ایم و هم نشین چند نفر دیگر شده ایم .

چه موقع دست به دامن فال قهوه می شویم ؟

شاید اصلا برایمان مهم نبود بغل دستی مان چه آرزوهایی در سر دارد و چه نقشه هایی برای زندگی اش کشیده است ولی وقتی مفسر مردی بلند قامت با ماشین مدل بالا در فنجانش برایش می بیند و او قند در دلش آب می شود و فقط لبخند می زند برایمان مهم می شود که این شاهزاده ی سوار بر اسب کیست ؟ شاید هم همین بهانه کافی باشد تا خودمان بشویم شاهزاده ی سوار بر اسب و داستان را از اینجا آغاز کنیم .

فال قهوه تفسیر فال قهوه

شاید وقتی به دو راهی های زندگی مان می رسیم منتظر هستیم کسی راه درست را به ما نشان دهد منتظر یک منجی هستیم که فقط بگوید کدام درست است و کدام نه ؛ دست به دامن فنجان قهوه می شویم و رقم زدن سرنوشت خود را به تفاله ی باقی مانده در فنجان قهوه ی خود می سپاریم شاید این کار بسیار احمقانه باشد که تصور کنیم ته فنجان راه را نشان می دهد و مسیر کامیابی را به درستی برای ما برملا می سازد اما حقیقت این است که تنهایی در تصمیم گیری و نداشتن هیچ پشتیبانی ،خود دلیلی می شود برای این کار احمقانه ، شاید اگر به جای تفاله ی قهوه ، بند کفش های نامنظم کتانی مان می توانستند  بهتر آنچه را که دلمان می خواهد برملا کند فال دیگری ظهور می کرد و این فال ، فال بستن بند کفش نام می گرفت و دنیایی جدید در پس بندهای کتانی رخ می داد.