اشتراک:

سایت پرشین وی با بیش از یازده سال سابقه  ، به عنوانیکی از قدیمی ترین پرتال های سرگرمی ایرانی و  جزء  پربیینده ترین سایتهای فارسی زبان می باشد  که در حال حاضر روزانه ۱6۰ هزار نفر بازدیدکننده و   5۰۰  هزار نمایش صفحات را دارا میباشد وباتوجه به قابلیت های  خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند. چنین مجموعه ای  میتواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.

مشخصات آگهی در سایت

 

آگهی در پرشین وی

 

صفحه اصلی و صفحات داخلی

آگهی در پرشین وی

آگهی در پرشین وی

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره   ۸۸۲۴۵۲۳۵  – ۰۲۱ و یا  ۰۹۱۲۳۴۰۷۵۰۴ ویا پست الکترونیکی ads@persianv.com   تماس حاصل فرمایید.

با احترام مدیر سایت پرشین وی

قوانین

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت پرشین وی باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت پرشین وی هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .

مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشدوتصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم

پست الکترونیکی: ads@persianv.com