دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ذکر و دعا برای الفت میان دوزوج

اشتراک:
الفت میان دو زوج احکام و مسائل شرعی
گاهی اوقات اختلاف و مشکلات منجر به قهر افراد با یکدیگر می شود. برخی از آیات قرآن و دعاها برای آشتی وجود دارد که می توان آنها را برای رفع کدورت و افزایش محبت افراد خواند. با ما همراه باشید .

اگر می خواهید مهر و محبت بین شما و همسرتان افزایش پیدا کند می توانید با خواندن چند ذکر به خواسته تان برسید .در این مقاله تصمیم داریم شما را با دعای آشتی فوری و الفت میان دو زوج را ببینید با ما در پرشین وی همراه باشید .

الفت میان دو زوج

الفت میان دو زوج اگر کسی سوره مبارکه یوسف را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و در جامه پاک بپیچد و با خوددارد حلال را با او الفتی پیدا شوداگر شوهر از زوجه خود ناراضی وروگردان بود وبه دیگران خیال فاسد می کرد این دعا را برآب خوانده و داخل طعام کند و به شوهر بخوراند.به قدرت کامله حق تعالی به کمال محبت یوسف و زلیخا می رسد. و اگر کسی را بسته باشند بر گلاب و نبات بخواند وآن شخص رابخورانند به فرمان خدای عز وجل گشاده گردد:

لَقَدْ جَاءَکُمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِکُمْ عَزِیزٌ عَلَیْهِ مَاعَنِتُّمْ حَرِیصٌ عَلَیْکُم بِالْمُؤْمِنِینَ رَؤُوفٌ رَحِیمٌ (توبه۱۲۸ )فَقُلْنَا لَهُمْ کُونُوا قِرَدَۀً خَاسِئِینَ (بقره۱۵۶)از امام جعفر صادق (ع ) نقل شده است که این سوره را به جهت موافقت زن و شوهر پنج بار بخوانند و در جای دیگر آورده اند که قرائت این سوره موجب ایمنی از وسوسه شیطان استبه سیب سرخ هفت مرتبه بخواند و به مطلوب بخوراند (السرالمستور ص ۴۳)بسم الله الرحمن الرحیم و لقد جعلنا فی السماء بُروجاْ وزَیَّناها للناظرین و حَفِظناها من کل شیطان رجیم

الفت میان دو زوجمجربترین دعای آشتی زن و شوهر

دعا برای اشتی و محبت بین همسران

دعا برای ایجاد مهر و الفت میان دو زوج اگر کسی سوره مبارکه یوسف را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و در جامه پاک بپیچد و با خود دارد حلال را با او الفتی پیدا شود.دعا برای محبوبیت دردل هاهر کس با ایمان این آیه را روز جمعه بعد از نماز بر صفحه نقره با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن نقش کند و با خود دارد محبوب همه قلوب گردد . اگر در میان دو کس عداوت باشد چون این صفحه را به نام آن دو نقش کنند عداوت آن ها زایل گردد .

آیه ۷ سوره ممتحنه :عَسَى اللَّهُ أَن یَجْعَلَ بَیْنَکُمْ وَبَیْ نَ الَّذِینَ عَادَیْتُممِّنْهُم مَّوَدَّۀً وَاللَّهُ قَدِیرٌ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌامام رضا (ع) میفرمایند ، هر کس در روز جمعه از جهت الفت بین زن و شوهر بر هزار و یک مویز (شبیه کشمش) یا بر طعام بخواند و هر دو بخورند ، دوستی یابند. (بحرالغرائب،ص۱۰۵)یکی از بزرگان فرموده که اگر کسی دشمنی قوی یا جمعی دشمن شخصی باشند ، به جهت دفع آن دشمن بزرگ چهل روز به عدد کبیر این اسم(۲۰)مداومت نماید آن دشمن محب و مهربان او میگردد. أنشاالله.

دعای مهر و محبت بهترین دعا برای ایجاد محبت

مجربترین دعای آشتی

جهت باز شدن تمام گره ها و رفع مشکلات در هر روز ۷۷ بار ذکر الودود خوانده شده است.آیه الکرسى (آیات۲۵۵تا۲۵۷ ) سوره بقره را بنویسد و بر بازوى خود بندد ،به هرجا رود عزیز ومحترم باشدبرای آشتی میان زن و شوهر و رفع کدورت میان آنها ، در ابتدا هفت بار صلوات بفرستد و سپس سوره مبارکه نساء را قرائت کند و در پایان هم هفت بار صلوات بفرستد. میان آنها صلح و آشتی برقرار خواهد شد.برای آشتی و محبت میان زن و شوهر دستورالعمل ذیل را انجام دهد و سه روز آنرا تکرار کند. چهارده مرتبه آیات شریفه پنجاه و چهار تا پنجاه و ششم از سوره مبارکه اعراف را با خلوص قلبی بر ظرفی از اب پاک بخواند و سپس قدری از آن آب را بنوشد و بقیه را در چهار گوشه اتاق یا منزل بپاشد. میان آنها محبت بسیار زیاد برقرار خواهد شد. مجرب است.

ایستا – زیبا کده

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس