جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ذکرهای تجربه شده جهت رفع مشکلات

اشتراک:
دعا برای رفع گرفتاری احکام و مسائل شرعی
همه انسانها در شرایطی که دچار مشکلات زندگی می شوند به دنبال راههای مختلفی برای برطرف کردن آنها هستند.دعا و نیایش از بهترین ابزارهای ارتباط روح انسان با خداوند است.با ما همراه باشید .

خواندن دعا نقش مهمی در برطرف شدن مشکلات به ویژه گرفتاری های شدید دارد زیرا دعا و نیایش از بهترین ابزارهای ارتباط روح انسان با خداوند متعال است.  دعا برای رفع مشکلات را در پرشین وی ببینید.

دعا برای رفع گرفتاری

ختم اول : ختم یا الله از سید بحرالعلوم قدس سره نقل شده که فرمود: بعد از ((تهذیب اخلاق )) بختوممشغول شدم و چهل شبانه روز به ختم ((یا الله )) مشغول شدم (۶۶ بار هر نوبت ) و شروط ختم را از ((تقوى )) مراعات مى کردم.شب چهل ، شب عرفه بود در حرم مطهر حضرت امام حسین علیهالسلام ، نزدیک قبور شهدا شخصى آمد و سیبى به دست من داد و من آن سیب را بوئیدم ،بوى مشک و عنبر مى داد.نزدیک بود بیهوش شوم ، بعدها دانستم آن چه دانسته ام از برکت آن سیب است.

پس باید ختم گیرنده ((تقوا)) را رعایت کند.ختم دوم : ختم سوره حمدهر که بین نماز صبح و نافله اش سوره حمد را ۴۱ مرتبه چهل روز بدون فاصله بخواند، خداوند حاجت او را برآورده مى کند هرچه که باشد (البته حاجت شرعى ) حتى اگر بنیت اولاد باشد خدا اولاد روزى او مى کند.رحوم طبرسی می گوید: از امام صادق (ع) نقل است اگر مشکلی پیش آمده باشد نزدیک ظهر، دو رکعت نماز بخوان در رکعت اول بعد از حمد سوره توحید و بعد از آن سوره «انا فتحنا» تا آیه «وَ یَنصُرَکَ اللهُ نَصراً عزیزاً» .

دعا برای رفع گرفتاریبهترین دعای رفع سختی ها

دعای حل مشکل

در رکعت دوم بعد از «سوره حمد» ، «سوره توحید» و بعد از آن سوره «الم نشرح» را بخوان و نیز بعضی دیگر گفته اند چنان چه حاجت خویش را در قنوت یا سجده آخر نماز بگوید تخلّف ندارد و به اجابت می رسد.این دعای حل مشکل را علامه حاج شیخ عباس قمی در مفاتیح الجنان از کفعمى در مصباح نقل کرده و فرموده سیّدبن طاوس این دعای حل مشکل را براى ایمنى از سلطان و بلاء و ظهور اعداء و خوف فقر و تنگى سینه ذکر کرده و از ادعیه صحیفه سجّادیّه است. پس هرگاه ترسیدى از ضرر آنچه ذکر شد این دعای حل مشکل را بخوان:

«یا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَکارِهِ، وَیا مَنْ یُفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدآئِدِ، ‏وَیا مَنْ یُلْتَمَسُ مِنْهُ المَخْرَجُ اِلى‏ رَوْحِ الْفَرَجِ، ذَلَّتْ لِقُدْرَتِکَ الصِّعابُ، وَلا تَشْغَلْنى‏ بِالْإِهتِمامِ عَنْ تَعاهُدِ فُرُوضِکَ، وَاسْتِعْمالِ سُنَّتِکَ، ‏وَتَسَبَّبَتْ بِلُطْفِکَ الْأَسْبابُ، وَجَرى‏ بِقُدْرَتِکَ الْقَضآءُ، ‏وَمَضَتْ عَلى اِرادَتِکَ الْأَشْیآءُ. فَهِىَ بِمَشِیَّتِکَ دُونَ قَوْلِکَ مُؤْتَمِرَهٌ،برای حل مشکل ۱۰۱ مرتبه بخواند: «رَبِّ اِنّی مَسَّنِیَ الضُّرِ وَ اَنْتَ اَرْحَمُ الرّاحِمین»
بعد از نماز صبح پیش از سخن گفتن با کسی آیه ۱۰ سوره کهف را ۷ مرتبه بخوانید: «فسیکفیکهم الله و هو السمیع العلیم»

دعای برای رفع مشکلات زندگیدعا برای رفع مشکل خانه

دعا برای رفع گرفتاری و گشایش کار

ز سید بحرالعلوم نقل شده که فرمود: بعد از «تهذیب اخلاق» چهل شبانه روز به ختم «یا الله» مشغول شدم (۶۶ بار هر نوبت) و شروط ختم را از «تقوى» مراعات مى کردم. شب چهل، شب عرفه بود در حرم مطهر حضرت امام حسین (ع)، نزدیک قبور شهدا شخصى آمد و سیبى به دست من داد و من آن سیب را بوئیدم، بوى مشک و عنبر مى داد. نزدیک بود بیهوش شوم، بعدها دانستم آن چه دانسته ام از برکت آن سیب است. پس باید ختم گیرنده «تقوا» را رعایت کند.

هر که بین نماز صبح و نافله اش سوره حمد را ۴۱ مرتبه چهل روز بدون فاصله بخواند، خداوند حاجت او را برآورده مى کند هرچه که باشد (البته حاجت شرعى) حتى اگر به نیت اولاد باشد خدا اولاد روزى او مى کند.سوره حمد را ۲۱ بار بخواند بعد از نماز صبح و ۲۲ بار بعد از نماز ظهر و ۲۳ نویت بعد از نماز عصر و ۲۴ بار بعد از نماز مغرب و ۱۰ مرتبه بعد از نماز عشاء که جمع آن ۱۰۰ مرتبه می شود برای هر حاجتی که دارد نافذ است.

دعا جادو  –  ستاره

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس