یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

بیوگرافی مژده خنجری مجری تلویزیون و همسرش

اشتراک:
بیوگرافی مژده خنجری بیوگرافی افراد مشهور
مژده خنجری متولد سال ۱۳۷۲ در تهران است. او فارغ التحصیل فوق لیسانس روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی و مترجم زبان فرانسه است.

با هم مروری می کنیم بر بیوگرافی مژده خنجری : مژده خنجری متولد سال ۱۳۷۲ در تهران و دارای مدرک فوق لیسانس روانشناسی از دانشگاه شهید بهشتی است

پدرش تحصیلکرده مقطع دکترای رشته کامپیوتر و از اساتید دانشگاه علم و صنعت است که به دلیل وضعیت ۷۰ درصد جانبازی ، روی ویلچر می نشیند.

بیوگرافی مژده خنجری مجری تلویزیون

از دوران کودکی به همراه خانواده عازم فرانسه شد و مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان را در این کشور گذراند و به گفته ی خودش، در کنار آن دروس ایرانی نیز یاد می گرفت.

مژده خنجری گفته از ۱۳ سالگی شبکه برون مرزی «جام جم» از صدا و سیمای ایران را پیگیر بود و همیشه با خود می گفت که یک روزی باید هم مجری و هم روانشناس شود.

بعد از بازگشت به ایران، در سال ۱۳۹۱ در ۱۹ سالگی به واسطه ی تسلطش به زبان فرانسوی برای شبکه برون مرزی تست گزارشگری داد و بعد از قبولی در شبکه سحر کار خود را آغاز کرد.

صحبت‌های مژده خنجری مجری تلویزیون به زبان فرانسوی و انگلیسی در جشنواره فیلم شهر برای مهمانان خارجی

در سال ۱۳۹۳ بعد از ۲ سال تجربه در بخش برون مرزی فرانسه، به دعوت تهیه کننده برنامه «به روز» برای اجرای تست داد و بعد از قبولی، مجری این برنامه شد.

به گفته ی خودش، به واسطه ی پدر و همسرش که مهندس آی‌تی است با فضای تکنولوژی و فناوری اطلاعات برنامه «به روز» آشنا بود و سعی می کرد. همیشه به روز باشد.

بیوگرافی مژده خنجری

این مجری که خود را کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی سلامت و مترجم زبان فرانسه معرفی می کند از سال ۱۳۹۹ بیشتر با برنامه «عطسه» مورد توجه گرفت.

مژده خنجری که سال ها ساکن کشور فرانسه بوده، درباره ی حجاب خود گفته: «برای من حجاب ، یک امر کاملا درونی است و قبل اینکه مجری باشم ، چادر به سر داشتم. نوع پوشش من همیشه همین بود و وابسطه به نظر مدیر شبکه یا برنامه ساز نیست.»

او همچنان همکاری خود را با معاونت برون مرزی صدا و سیما ادامه می دهد و به عنوان مترجم و دبیر خبر در وب سایت پرس تی وی فعالیت دارد.

مژده خنجری با رتبه ۱۴ کنکور سراسری در رشته مورد علاقه اش روانشناسی وارد دانشگاه شهید بهشتی شد و در همین دانشگاه هم فوق لیسانس گرفت.

محمد زمان منفردی ، همسر مژده خنجری

او در سال ۱۳۹۰ وقتی ۱۸ ساله بود با همسرش محمد زمان منفردی عقد کرد تا اینکه در سال ۱۳۹۲ با یکدیگر ازدواج کردند.

مژده خنجری به واسطه ی خواهر همسرش با وی آشنا شده بود.محمد زمان منفردی در قسمت معرفی صفحه ی اینستاگرامش خود را بدنساز و مربی بوکس خوانده است.خانم خنجری به زبان های فارسی، فرانسوی و انگلیسی مسلط است.او به نواختن پیانو و گیتار علاقه دارد.از طرفداران پر و پا قرص فوتبال است.

برنامه‌های تلویزیونی که مژده خنجری اجرای آن را به عهده داشته است :

شبکه سحر: گزارشگر

برنامه به روز: مجری

برنامه صبح بخیر ایران: مجری

برنامه عطسه: مجری

این برنامه که در سال ۱۳۹۹ از شبکه سه سیما پخش شد، به موضوعات علمی و پزشکی می‌پرداخت و خانم خنجری با اجرایی طنز و آموزنده، محبوبیت زیادی را کسب کرد.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده