مشاهده : 9945 اخبار روز چهره های مشهور RSS

چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!

چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی! چهره ها
دیشب مراسم افتتاحیه سریال رقص روی شیشه با حضور چهره های مشهوری مانند بیتا فرهی ، مهتاب کرامتی ، سحر قریشی ، حامد کمیلی ، هدی زین العابدین ، نگار فروزنده ، مهسا کاشف ، مهدی دارابی ، نگین معتضدی ، نورا هاشمی ، همایون ارشادی و... اشاره کرد.

سریال رقص روی شیشه عنوان جدیدترین و داغ ترین سریال شبکه نمایش خانگی است که اولین قسمت آن امروز ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ توزیع می شود و دیشب مراسم افتتاحیه این سریال با حضور پرشمار  بازیگران ایرانی و خواننده هایش برگزار شد. از جمله افراد مشهوری که در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه حضور داشتند می توان به بیتا فرهی ، مهتاب کرامتی ، سحر قریشی ، حامد کمیلی ، هدی زین العابدین ، نگار فروزنده ، مهسا کاشف ، مهدی دارابی ، نگین معتضدی ، نورا هاشمی ، همایون ارشادی اشاره کرد. در ادامه تصاویر این مراسم را که در پردیس کوروش برگزار شد را مشاهده کنید و با داستان سریال و نکات جالب این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه

تهیه کننده رقص روی شیشه

تهیه کننده این سریال پرستاره پیمان جعفری است.
او تهیه کننده و مجری طرح بسیاری از آثار خوب سینما و تلویزیون است که
یکی از آخرین و بهترین کارهایش فیلم سینمایی آااادت نمی‌کنیم می باشد.

کارگردان رقص روی شیشه

کارگردان این سریال مهدی گلستانه است که آخرین کارگردانی اش
در سینما فیلم سینمایی نقطه کور در سال ۱۳۹۴ بوده است.

بازیگران سریال رقص روی شیشه

بهرام رادان

بازیگر ۳۹ ساله و بسیار معروف ایرانی است که یکی از
نقش های اصلی سریال رقص روی شیشه را برعهده دارد.

از آخرین کارهای او می توان به سونامی ، ایده اصلی ، آشفته‌ گی اشاره کرد.

مهتاب کرامتی

یکی از بازیگران زن نقش اصلی در این سریال مهتاب کرامتی است که هم اکنون ۴۸ ساله است.

از آخرین کارهای او می توان به فیلم های سینمایی جاده قدیم و بهت اشاره کرد.

امیر آقایی

امیر آقایی هم یکی از نقش های مهم این سریال را برعهده دارد.

از آخرین کارهای این بازیگر ۴۸ ساله می توان به دیدن این فیلم جرم است! اشاره کرد.

میترا حجار

یکی از بازیگران نقش اصلی این فیلم پر ستاره میترا حجار است
که هم اکنون ۴۱ ساله می باشد.

از آخرین کارهای میترا حجار می توان به سامورایی دربرلین و کلوپ همسران اشاره کرد.

از دیگر بازیگران این سریال می توان به سحر قریشی ، ترلان پروانه ، حامد کمیلی ، مهرداد صدیقیان ، همایون ارشادی ، بیتا فرهی ، هدی زین العابدین ، نگار فروزنده و… اشاره کرد.

خواننده تیتراژ سریال رقص روی شیشه

یکی از ویژگی های جذاب این سریال حضور ۲۶ خواننده ایرانی در هر قسمت است که تیتراژ این سریال را می خوانند و این اتفاق بی سابقه است و در هیچ سریالی دیده نشده است.

از جمله خوانندگانی که در این سریال به صورت قطعی حضور دارند می توان به یاس ، رضا صادقی، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، مهدی مقدم، مهدی یغمایی، محمد زندوکیلی، رضا بهرام، انوشیروان تقوی، فرزاد فرزین و هوروش بند اشاره کرد.

تصاویر هنرمندان در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه

استایل نگار فروزنده

سریال رقص روی شیشه

مهسا کاشف

سریال رقص روی شیشه

هدی زین العابدین و مهتاب کرامتی و بیتا فرهی در اکران افتتاحیه سریال رقص روی شیشه …پردیس سینمایی کورش

سریال رقص روی شیشه

هدی زین العابدین

سریال رقص روی شیشه

تیپ عجیب نگین معتضدی

سریال رقص روی شیشه

مهدی دارابی

سریال رقص روی شیشه

بیتا فرهی در اکران افتتاحیه سریال رقص روی شیشه …پردیس سینمایی کورش

سریال رقص روی شیشه

یاس

سریال رقص روی شیشه

نگار فروزنده در اکران افتتاحیه سریال رقص روی شیشه …پردیس سینمایی کورش

سریال رقص روی شیشه

حامد کمیلی

سریال رقص روی شیشه

سحر قریشی

سریال رقص روی شیشه

سحر قریشی در اکران افتتاحیه سریال رقص روی شیشه»

سریال رقص روی شیشه

مهتاب کرامتی

سریال رقص روی شیشه

مهدی دارابی خواننده هوروش بند

سریال رقص روی شیشه

مهسا کاشف

سریال رقص روی شیشه

نگار فروزنده

سریال رقص روی شیشه

نگین معتضدی

سریال رقص روی شیشه

نورا هاشمی

سریال رقص روی شیشه

هدی زین العابدین در اکران افتتاحیه سریال رقص روی شیشه»

سریال رقص روی شیشه

استایل هدی زین العابدین

سریال رقص روی شیشه

همایون ارشادی

2019-02-18 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
زیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشیزیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشی
اینستاگرام هنرمندان (۲۳۳) از خوش تیپ عمه لاله تا حمایت مهدی از سارای سوختهاینستاگرام هنرمندان (۲۳۳) از خوش تیپ عمه لاله تا حمایت مهدی از سارای سوخته
چهره های مشهور در مراسم جایزه آکادمی سینماسینما | از ستاره و مهراوه تا آزاده و فرزاد!چهره های مشهور در مراسم جایزه آکادمی سینماسینما | از ستاره و مهراوه تا آزاده و فرزاد!
فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!
فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!
یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)
پیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابریپیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابری
نگار عابدی ؛از علت عجیب رد کردن نقش خانم کوچیک پس از باران تا طلاق از هدایت هاشمی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۰)نگار عابدی ؛از علت عجیب رد کردن نقش خانم کوچیک پس از باران تا طلاق از هدایت هاشمی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۰)
الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)
شیوا طاهری ؛ از بازیگری تا غواصی و ازدواج در زیر آب | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۲)شیوا طاهری ؛ از بازیگری تا غواصی و ازدواج در زیر آب | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۲)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۴) از استایل شیک بهنوش بختیاری در ماشین تا باحجابی سحر قریشی!
چالش عکس پیری بازیگران | از شرکت دوباره مهناز تا گلاب آل پاچینو!چالش عکس پیری بازیگران | از شرکت دوباره مهناز تا گلاب آل پاچینو!
وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۴) از مادام افشار تا نتیجه ورزش قاسم و قاسم!اینستاگرام هنرمندان (۲۲۴) از مادام افشار تا نتیجه ورزش قاسم و قاسم!
اینستاگرام هنرمندان (۲۳۰) از نیوشا و دوستان تا عمو پورنگ در کنسرت همایاینستاگرام هنرمندان (۲۳۰) از نیوشا و دوستان تا عمو پورنگ در کنسرت همای