یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

استایل شیک بازیگران و چهره های ورزشی در اکران خصوصی فیلم روایت ناتمام سینما

اشتراک:
فیلم روایت ناتمام سینما چهره ها
مراسم اکران خصوصی فیلم روایت ناتمام سینما سومین ساخته علیرضا صمدی با حضور چهره های مشهوری هنری و ورزشی در پردیس سینمایی هدیش مال برگزار شده و غزل شاکری به همراه همسرش دکتر مهرداد هاشمی در این مراسم حضور یافت.

امروز چهره های مانند غزل شاکری و همسرشون ، الهام اخوان، امین میری ، هلیا امامی ، هانیه غلامی ، زهرا بهروزمنش، دانیال نوروش ، علی آشمند و محمد حیدری در هدیش مال برای اکران فیلم علیرضا صمدی حضور یافتند. در ادامه تصاویری از مراسم اکران فیلم روایت ناتمام سینما را در پرشین وی مشاهده کنید.

فیلم روایت ناتمام سینما

فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» علیرضا صمدی در پردیس سینمایی هدیش رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، در این نمایش ویژه که برای عوامل فیلم و اصحاب رسانه برنامه‌ریزی شده بود، صمدی ابراز امیدواری کرد که این فیلم با سوژه ملتهب اجتماعی آن بتواند به ویژه توسط جوان‌ها دیده شود و از آن‌ها بازخورد بگیرد.

فیلم روایت ناتمام سینما هلیا امامی
فیلم روایت ناتمام سینما الهام اخوان

این فیلم در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در آن زمان با بازخوردهای متفاوتی روبرو شد. از یک طرف، نمایش قصه‌ای حول محور Metoo و زندگی‌ از هم‌ گسیخته خانوادگی توسط عده‌ ای از منتقدان از بیخ و بن با واکنش منفی مواجه شد و از سوی دیگر، بخش دیگری از منتقدان نمایش اینگونه فیلم‌ ها را برای خانواده‌ ها لازم می‌ دانستند. در این فیلم به خصوص نیز نقدهای درباره «روایت ناتمام سیما» از جمله درباره انتخاب بازیگرها، کارگردانی، موسیقی و… آن منتشر شد.

فیلم روایت ناتمام سینما الهام اخوان و غزل شاکری
فیلم روایت ناتمام سینما امین میری

در معرفی این فیلم آمده است: «بدنامی اونقدرها هم که می‌ گن بد نیست؛ مشتری خودش رو داره.»

مجید رضابالا تهیه‌کننده فیلم پیش‌تر گفته بود: طرح مسائل فضای مجازی از منظر مثبت و منفی و اینکه این فضا دادگاه خوبی برای محاکمه افراد نیست، موضوع محوری فیلم است.

فیلم روایت ناتمام سینما هانیه غلامی
فیلم روایت ناتمام سینما زهرا بهروزمنش

بازیگران فیلم روایت ناتمام سینما

در اکران خصوصی سومین فیلم علیرضا صمدی، چهره‌ هایی مانند غزل شاکری، محمدرضا دلپاک، حمیدرضا قربانی، حسین ماهینی (عضو سابق تیم ملی فوتبال)، عادل غلامی (عضو سابق تیم ملی والیبال)، الهام اخوان، محمد حمزه‌ای، محمد حیدری، محمدامین کریم‌ پور، دانیال نوروش، مهسا باوفا، سیامک ادیب، هلیا امامی، زهرا بهروزمنش، مه‌لقا می‌نوش، حسین پورکریمی، امین میری و… حضور داشتند.

دانیال نوروش و علی آشمنددانیال نوروش و علی آشمند
محمد حیدریمحمد حیدری

طبق اعلام شورای صنفی نمایش، فیلم سینمایی «روایت ناتمام سیما» از چهارشنبه ۱۳ تیرماه در سینماها اکران می‌شود.

حامد کمیلی، آزاده صمدی، مهران احمدی، مسعود کرامتی، مریم سعادت، محمد حیدری، مهسا باوفا، دانیال نوروش و غزل شاکری بازیگران این فیلم هستند که محصول مشترکی از بنیاد سینمایی فارابی و بخش خصوصی محسوب می‌ شود که پخش آن را موسسه شهر فرنگ برعهده دارد.

فیلم روایت ناتمام سینما اکران فیلم روایت ناتمام سینما
عادل غلامیعادل غلامی

غزل شاکری و همسرش در اکران فیلم

غزل شاکری (زاده ۲۲ اسفند ۱۳۵۶) بازیگر و خواننده و طراح صحنه و لباس اهل ایران است. از آثار وی می‌ توان به بازی کردن نقش فهیمه اکبر در سریال خاتون و همچنین نقش ملک نسا خانم (عزت الدوله) در سریال جیران اشاره کرد.

فیلم روایت ناتمام سینما استایل غزل شاکری و همسرش
محمدرضا دلپاکمحمدرضا دلپاک

وی در سال ۱۳۹۷ برای فیلم سارا و آیدا برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در بیستمین جشن سینمای ایران شد.

گفتنی است نخستین حضور مشترک غزل شاکری بازیگر ۴۷ سالهٔ سینما و همسرش دکتر مهرداد هاشمی در یک مراسم سینمایی (اکران خصوصی فیلم روایت ناتمام سیما)می باشد و دکتر مهرداد هاشمی که به تازگی با غزل ازدواج کرده متخصص بیهوشی و مدیرعامل بیمارستان «لاله»‌ی تهران است.

فیلم روایت ناتمام سینما غزل شاکری
مهسا باوفامهسا باوفا
حسین پورکریمیحسین پورکریمی
حسین ماهینیحسین ماهینی
مه‌لقا می‌نوشمه‌لقا می‌ نوش
علیرضا صمدیعلیرضا صمدی در اکران فیلمش

ایسنا , اینستاگرام

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس