مشاهده : 11965اخبار روز چهره های مشهور, چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۴) | از سحر قریشی تا الناز شاکردوست

هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۴) | از سحر قریشی تا الناز شاکردوستچهره ها
در مجموعه چهارم از تصاویر یلدایی هنرمندان عکس هایی از الناز شاکردوست ، بهاره رهنما ، سحر قریشی ، فریبا نادری ، کوروش سلیمانی ، امیرمهدی ژوله ، ترلان پروانه ، متین ستوده، نیکی کریمی ، مارال فرجاد ، مهران احمدی ، منوچهر هادی و .. را مشاهده می کنید.

هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۴) | از سحر قریشی تا الناز شاکردوست . شی چله یا شب یلدا بلندترین شب سال است که ایرانیان این شب را با برگزاری مهمانی و دورهمی جشن می گیرند. دیشب چهره های مشهور و بازیگران هم مانند بقیه مردم این شب را جشن گرفتند و در اینستاگرامشان هم تصاویری از این شب یا مربوط به شب یلدا منتشر کردند.  در این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی مجموعه ای از این تصاویر جالب چهره های مشهور و بازیگران در شب یلدا ۹۷ را برای شما گرداوری کرده ایم که امیدوارم مورد پسند شما باشد.

چهره های مشهور و بازیگران در شب یلدا ۹۷

در مجموعه چهارم تصاویری از الناز شاکردوست ، بهاره رهنما ، سحر قریشی ، فریبا نادری ، کوروش سلیمانی ، امیرمهدی ژوله ، ترلان پروانه ، متین ستوده، نیکی کریمی ، مارال فرجاد ، مهران احمدی ، منوچهر هادی و .. را مشاهده می کنید.

عکس های بازیگران در شب یلدا ۹۷

بازیگران در شب یلدا

هنگامه قاضیانی

بازیگران در شب یلدا

بهاره رهنما

بازیگران در شب یلدا

فلور نظری

بازیگران در شب یلدا

سحر قریشی

بازیگران در شب یلدا

ترلان پروانه

بازیگران در شب یلدا

امیرمهدی ژوله

هنرمندان در شب یلدا 97 (4) | از سحر قریشی تا الناز شاکردوست

مهرداد صدیقیان

بازیگران در شب یلدا

الناز شاکردوست

بازیگران در شب یلدا

یغما گلرویی

بازیگران در شب یلدا

رضا توکلی

بازیگران در شب یلدا

سحر قریشی

یلدا مبارک…پ.ن اما یلدا فقط یلداى دلنوازان …یادش بِ خیر ….

بازیگران در شب یلدا

فریبا نادری

سفیدی برف را برای روحتان…سرخی انار را برای قلبتان…شیرینی هندوانه را برای عشقتان…و بلندای یلدا را برای زندگی قشنگتان آرزومندم…یلداتون مبارک عزیزانِ دلم.

بازیگران در شب یلدا

کامبیز دیرباز :

روی سخنم‌ با شماست،
شما چهار خانواده ای که در آستانه شب یلدا گلهای زندگیتان در آتش مدرسه سوختند و پرپر شدند
،
ما را ببخشید،
بی لیاقتی و بی کفایتی و بی مرامی ما شهرنشینان را ببخشید،
ما در خانه های گرم و نرممان در هیاهوی دان کردن انارهای خوشرنگ شب یلدایمان گم شدیم‌ و نفهمیدیم که شما حتی برای گرم کردن کلاسهای مدرسه فرزندانتان مشکل دارید،
برای شما چهار پدرومادر داغدار فقط شب یلدا بلندترین شب سال نیست،
از امشب تماااام شبهای بدون دخترانتان یلداست…
،
،
مسئول (یا مسئولین) مربوطه،
آماده باشید برای پس دادن تاوان سنگین بی لیاقتیتان.
.
.
کامبیز دیرباز
یک شهرنشین بی معرفت

بازیگران در شب یلدا

کمند امیرسلیمانی

یلدا یعنی یادمان باشد زندگی انقدر کوتاه است که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت
در این طولانی ترین شب سال از خدا میخواهم به همه ما قلبی سرشار از عشق وفا محبت دوستی و مهر عطا کند. اگر بدانیم که حال و روزمان بازتاب رفتاریست که با دیگران داریم دیگر دلی را نمیشکنیم بی وفایی نمیکنیم حرفهای نامربوط نمیزنیم دیگران را قضاوت نمیکنیم و به جای نفرت و خشم به دیگران مهر و محبت میدهیم که محبت بی هزینه ترین و ارزشمندترین هدیه ما به دیگران است.
دلتان به وسعت دریا و دستانتان پر از عشق و دوستی
یلدا مبارک

بازیگران در شب یلدا

کوروش سلیمانی

کاش دستم به وسعت “ایران” بود، شاید آنگاه مى توانستم با این چراغ دانه هاى انار همه ى شهرها و روستاهاى وطنم را آذین بندى کنم در امشبِ طولانى … #یلدا_مبارک و #شاد براى همه ى #ایرانیان در پناه لطف پروردگارِ شب و روز …

تصاویر بازیگران در شب یلدا

بازیگران در شب یلدا

گلناز خالصی

کاسه ای آب می ریزم پشت پای پاییز…و… تمام می شود! پاییز، ای آبستن روزهای عاشقی…رفتنت به خیر….یلدا مبارک

بازیگران در شب یلدا

لیلا بلوکات با خواهران

بازیگران در شب یلدا

مارال فرجاد

شب یلدای ما

بازیگران در شب یلدا

متین ستوده

بر سر آنم که گر ز دست برآید…دست به کاری زنم که غصه سر آید…صحبت حکام ظلمت شب یلداست…نور ز خورشید جوی بو که برآید .عمر شادیهاتون به بلندی شب یلدا

بازیگران در شب یلدا

مریم سلطانی

یلداتون مبارک عزیزان …انشاالله همیشه دلخوشیهاتون طولانى بمونه

بازیگران در شب یلدا

منوچهر هادی

یلدا مبارک. منزل مادری همراه با خانواده۲

بازیگران در شب یلدا

مهران احمدی

هیچی دیگه ،خیلی مخلصیم…فقط خواستم بگم یلداتون مبارک…غم نبینین

بازیگران در شب یلدا

نرگس محمدی :

آدم دوستى داشته باشه ، که بتونه باهاش درد دل کنه ، بخنده ، گریه کنه ،
تو شادى و غم کنارت بمونه ،
ساعت ها و روزها و ماه ها و سال ها از کنارش بودن لذت ببرى ، باهاش سفر برى ، از حرف زدن باهاش لذت ببرى … خیلى کم و نایابه دوستى با این کیفیت …
لاله عزیزم از همین دوست هاى نایابه که اگه ٢ ساعت کنار هم باشیم و حرف هم نزنیم ( که البته غیرممکنه ) باز هم دوست دارى اون دوساعت تکرار بشه
لاله جان تولدت مبارک برات بهترین ها رو آرزو مى کنم چون تو لایق بهترین ها هستى
نرگس
شب یلدا
یلدا به همه دوستان مبارک

بازیگران در شب یلدا

نیکی کریمی

تولدت مبارک ویوین ، نفس خاله…زمستان شروع شد اما …دل های همه گرم باشه

2018-12-22 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
لعیا زنگنه ؛ از فرزند دختری که از همه پنهان می کند تا عشق به فوتبال| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۷)لعیا زنگنه ؛ از فرزند دختری که از همه پنهان می کند تا عشق به فوتبال| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۷)
آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۰) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۰) از دختر گل بهنوش تا سحر آشفته و گریان!
واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!واکنش چهره ها به قتل همسر محمد علی نجفی | از ترس نادری تا توصیه و دعای ژوله!
جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۷) از از اشتباهات علی کریمی تا نهار خانواده حیدری با هوروش بند!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۷) از از اشتباهات علی کریمی تا نهار خانواده حیدری با هوروش بند!
اینستاگرام هنرمندان (۹۷) از ناراحتی نگین معتضدی از پستی درباره نامزد سابقش تا تبریک جالب ترلان پروانه در روز سینما!!اینستاگرام هنرمندان (۹۷) از ناراحتی نگین معتضدی از پستی درباره نامزد سابقش تا تبریک جالب ترلان پروانه در روز سینما!!
دومین فرزند شاهرخ استخری به دنیا آمددومین فرزند شاهرخ استخری به دنیا آمد
نیما مسیحا؛ از لو رفتن فیلم عروسی و بیماری نادِر تا پدر شدن!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۱)نیما مسیحا؛ از لو رفتن فیلم عروسی و بیماری نادِر تا پدر شدن!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۱)
خاطره اسدی ؛ از اختلاف با حامد بهداد تا شایعه ازدواج با شهرام حقیقت دوست!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۰)خاطره اسدی ؛ از اختلاف با حامد بهداد تا شایعه ازدواج با شهرام حقیقت دوست!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۰)
الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)
افشاگری های بی پایان محسن افشانی و ساشا سبحانی | آیا محسن افشانی به زندان می رود؟افشاگری های بی پایان محسن افشانی و ساشا سبحانی | آیا محسن افشانی به زندان می رود؟
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۶) از دلتنگی ماهور برای عمو جانش تا خاموشی مریم!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۶) از دلتنگی ماهور برای عمو جانش تا خاموشی مریم!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۰) از خاطره بازی علی کریمی تا محمد حسین میثاقی و پسرش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۰) از خاطره بازی علی کریمی تا محمد حسین میثاقی و پسرش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۷) از پسر ریحانه پارسا تا سام درخشانی و برکه!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۷) از پسر ریحانه پارسا تا سام درخشانی و برکه!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۱) از ماشین و سگ خفن سوشا تا کریمی و همسرش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۱) از ماشین و سگ خفن سوشا تا کریمی و همسرش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۰) از سالگرد عشق بهاره رهنما تا عصبانیت رامین راستاد از حرف های جنجالی عروس سفیر ایران!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۰) از سالگرد عشق بهاره رهنما تا عصبانیت رامین راستاد از حرف های جنجالی عروس سفیر ایران!
الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)
ازدواج مریم کاویانی با سیاستمدار و سفیر معروف | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۲)ازدواج مریم کاویانی با سیاستمدار و سفیر معروف | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۲)
باربد بابایی ؛ از شایعه ازدواج با غزل حشمت تا دو دختر ۱۶ ساله!|سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۷)باربد بابایی ؛ از شایعه ازدواج با غزل حشمت تا دو دختر ۱۶ ساله!|سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۷)
تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | از تبریکِ عادلیِ بهنوش تا رامبد و نگار و دختر جان!(۳)تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | از تبریکِ عادلیِ بهنوش تا رامبد و نگار و دختر جان!(۳)
چهره های مشهور در مراسم ختم پیام صابری (۱)| از نیوشا ضیغمی تا سیاوش خیرابیچهره های مشهور در مراسم ختم پیام صابری (۱)| از نیوشا ضیغمی تا سیاوش خیرابی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۳۳) از حجاب علیرضا نیکبخت تا تا جایزه محمد صلاح!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۳۳) از حجاب علیرضا نیکبخت تا تا جایزه محمد صلاح!
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۵) از عواقب اینترنت رایگان ازنگاهِ مهراب قاسم خانی تا بهاره کیان افشار در قشم !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۵) از عواقب اینترنت رایگان ازنگاهِ مهراب قاسم خانی تا بهاره کیان افشار در قشم !!!
سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۹) از رونمایی سام درخشانی از برکه تا شکایت الهام حمیدی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۹) از رونمایی سام درخشانی از برکه تا شکایت الهام حمیدی!!!
علت درگذشت خشایار الوند و حواشی زندگی شخصی اش| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۶)علت درگذشت خشایار الوند و حواشی زندگی شخصی اش| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۶)
استایل چهره‌ های ایرانی؛ از استایل مهران غفوریان و همسرش تا تولد الناز حبیبی با تم زرشکی!استایل چهره‌ های ایرانی؛ از استایل مهران غفوریان و همسرش تا تولد الناز حبیبی با تم زرشکی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۴) از بیزاری ریحانه پارسا از عشق تا سلفی مهناز افشار با سیبیل و موی سعید آقاخانی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۱۴) از بیزاری ریحانه پارسا از عشق تا سلفی مهناز افشار با سیبیل و موی سعید آقاخانی !!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۵) از دین علی کریمی به آدم ها تا غصه کاظمیان برای رئال!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۵) از دین علی کریمی به آدم ها تا غصه کاظمیان برای رئال!