هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۴) | از سحر قریشی تا الناز شاکردوست

هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۴) | از سحر قریشی تا الناز شاکردوستچهره ها
در مجموعه چهارم از تصاویر یلدایی هنرمندان عکس هایی از الناز شاکردوست ، بهاره رهنما ، سحر قریشی ، فریبا نادری ، کوروش سلیمانی ، امیرمهدی ژوله ، ترلان پروانه ، متین ستوده، نیکی کریمی ، مارال فرجاد ، مهران احمدی ، منوچهر هادی و .. را مشاهده می کنید.

هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۴) | از سحر قریشی تا الناز شاکردوست . شی چله یا شب یلدا بلندترین شب سال است که ایرانیان این شب را با برگزاری مهمانی و دورهمی جشن می گیرند. دیشب چهره های مشهور و بازیگران هم مانند بقیه مردم این شب را جشن گرفتند و در اینستاگرامشان هم تصاویری از این شب یا مربوط به شب یلدا منتشر کردند.  در این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی مجموعه ای از این تصاویر جالب چهره های مشهور و بازیگران در شب یلدا ۹۷ را برای شما گرداوری کرده ایم که امیدوارم مورد پسند شما باشد.

چهره های مشهور و بازیگران در شب یلدا ۹۷

در مجموعه چهارم تصاویری از الناز شاکردوست ، بهاره رهنما ، سحر قریشی ، فریبا نادری ، کوروش سلیمانی ، امیرمهدی ژوله ، ترلان پروانه ، متین ستوده، نیکی کریمی ، مارال فرجاد ، مهران احمدی ، منوچهر هادی و .. را مشاهده می کنید.

عکس های بازیگران در شب یلدا ۹۷

بازیگران در شب یلدا

هنگامه قاضیانی

بازیگران در شب یلدا

بهاره رهنما

بازیگران در شب یلدا

فلور نظری

بازیگران در شب یلدا

سحر قریشی

بازیگران در شب یلدا

ترلان پروانه

بازیگران در شب یلدا

امیرمهدی ژوله

هنرمندان در شب یلدا 97 (4) | از سحر قریشی تا الناز شاکردوست

مهرداد صدیقیان

بازیگران در شب یلدا

الناز شاکردوست

بازیگران در شب یلدا

یغما گلرویی

بازیگران در شب یلدا

رضا توکلی

بازیگران در شب یلدا

سحر قریشی

یلدا مبارک…پ.ن اما یلدا فقط یلداى دلنوازان …یادش بِ خیر ….

بازیگران در شب یلدا

فریبا نادری

سفیدی برف را برای روحتان…سرخی انار را برای قلبتان…شیرینی هندوانه را برای عشقتان…و بلندای یلدا را برای زندگی قشنگتان آرزومندم…یلداتون مبارک عزیزانِ دلم.

بازیگران در شب یلدا

کامبیز دیرباز :

روی سخنم‌ با شماست،
شما چهار خانواده ای که در آستانه شب یلدا گلهای زندگیتان در آتش مدرسه سوختند و پرپر شدند
،
ما را ببخشید،
بی لیاقتی و بی کفایتی و بی مرامی ما شهرنشینان را ببخشید،
ما در خانه های گرم و نرممان در هیاهوی دان کردن انارهای خوشرنگ شب یلدایمان گم شدیم‌ و نفهمیدیم که شما حتی برای گرم کردن کلاسهای مدرسه فرزندانتان مشکل دارید،
برای شما چهار پدرومادر داغدار فقط شب یلدا بلندترین شب سال نیست،
از امشب تماااام شبهای بدون دخترانتان یلداست…
،
،
مسئول (یا مسئولین) مربوطه،
آماده باشید برای پس دادن تاوان سنگین بی لیاقتیتان.
.
.
کامبیز دیرباز
یک شهرنشین بی معرفت

بازیگران در شب یلدا

کمند امیرسلیمانی

یلدا یعنی یادمان باشد زندگی انقدر کوتاه است که یک دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت
در این طولانی ترین شب سال از خدا میخواهم به همه ما قلبی سرشار از عشق وفا محبت دوستی و مهر عطا کند. اگر بدانیم که حال و روزمان بازتاب رفتاریست که با دیگران داریم دیگر دلی را نمیشکنیم بی وفایی نمیکنیم حرفهای نامربوط نمیزنیم دیگران را قضاوت نمیکنیم و به جای نفرت و خشم به دیگران مهر و محبت میدهیم که محبت بی هزینه ترین و ارزشمندترین هدیه ما به دیگران است.
دلتان به وسعت دریا و دستانتان پر از عشق و دوستی
یلدا مبارک

بازیگران در شب یلدا

کوروش سلیمانی

کاش دستم به وسعت “ایران” بود، شاید آنگاه مى توانستم با این چراغ دانه هاى انار همه ى شهرها و روستاهاى وطنم را آذین بندى کنم در امشبِ طولانى … #یلدا_مبارک و #شاد براى همه ى #ایرانیان در پناه لطف پروردگارِ شب و روز …

تصاویر بازیگران در شب یلدا

بازیگران در شب یلدا

گلناز خالصی

کاسه ای آب می ریزم پشت پای پاییز…و… تمام می شود! پاییز، ای آبستن روزهای عاشقی…رفتنت به خیر….یلدا مبارک

بازیگران در شب یلدا

لیلا بلوکات با خواهران

بازیگران در شب یلدا

مارال فرجاد

شب یلدای ما

بازیگران در شب یلدا

متین ستوده

بر سر آنم که گر ز دست برآید…دست به کاری زنم که غصه سر آید…صحبت حکام ظلمت شب یلداست…نور ز خورشید جوی بو که برآید .عمر شادیهاتون به بلندی شب یلدا

بازیگران در شب یلدا

مریم سلطانی

یلداتون مبارک عزیزان …انشاالله همیشه دلخوشیهاتون طولانى بمونه

بازیگران در شب یلدا

منوچهر هادی

یلدا مبارک. منزل مادری همراه با خانواده۲

بازیگران در شب یلدا

مهران احمدی

هیچی دیگه ،خیلی مخلصیم…فقط خواستم بگم یلداتون مبارک…غم نبینین

بازیگران در شب یلدا

نرگس محمدی :

آدم دوستى داشته باشه ، که بتونه باهاش درد دل کنه ، بخنده ، گریه کنه ،
تو شادى و غم کنارت بمونه ،
ساعت ها و روزها و ماه ها و سال ها از کنارش بودن لذت ببرى ، باهاش سفر برى ، از حرف زدن باهاش لذت ببرى … خیلى کم و نایابه دوستى با این کیفیت …
لاله عزیزم از همین دوست هاى نایابه که اگه ٢ ساعت کنار هم باشیم و حرف هم نزنیم ( که البته غیرممکنه ) باز هم دوست دارى اون دوساعت تکرار بشه
لاله جان تولدت مبارک برات بهترین ها رو آرزو مى کنم چون تو لایق بهترین ها هستى
نرگس
شب یلدا
یلدا به همه دوستان مبارک

بازیگران در شب یلدا

نیکی کریمی

تولدت مبارک ویوین ، نفس خاله…زمستان شروع شد اما …دل های همه گرم باشه

2018-12-22 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۲)تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۲)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۶) از شیک کردن امیر عابدزاده برای سال نو تا دختر زیبای بختیار رحمانی!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۶) از شیک کردن امیر عابدزاده برای سال نو تا دختر زیبای بختیار رحمانی!
مهراوه شریفی‌ نیا ؛ از انتخاب اسمش توسط دکتر شریعتی تا لو رفتن عکس هایش| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۰)مهراوه شریفی‌ نیا ؛ از انتخاب اسمش توسط دکتر شریعتی تا لو رفتن عکس هایش| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۰)
اینستاگرام هنرمندان (۷۷) از لیلا اوتادی در جشن تولد گلاره عباسی تا تیپ نظامی لیلا بلوکات!اینستاگرام هنرمندان (۷۷) از لیلا اوتادی در جشن تولد گلاره عباسی تا تیپ نظامی لیلا بلوکات!
افشاگری جنجالی سپند امیرسلیمانی از طلاق چهار ساله اش از مارال آراسته! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)افشاگری جنجالی سپند امیرسلیمانی از طلاق چهار ساله اش از مارال آراسته! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)
تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۳)تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۳)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۳) از دیدار قوچان نژاد و ابرو گوندش تا حمایت عادل غلامی از کی روش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۳) از دیدار قوچان نژاد و ابرو گوندش تا حمایت عادل غلامی از کی روش!
اینستاگرام هنرمندان (۹۱) از الناز شاکردوست با یک ماسک عجیب تا اولین باری که بهاره کیان افشار جوجه تیغی دید!!!اینستاگرام هنرمندان (۹۱) از الناز شاکردوست با یک ماسک عجیب تا اولین باری که بهاره کیان افشار جوجه تیغی دید!!!
دعوای اینستاگرامی پرستو صالحی با آزاده نامداری برای تحریم افطاری رئیس جمهوردعوای اینستاگرامی پرستو صالحی با آزاده نامداری برای تحریم افطاری رئیس جمهور
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۵) از نقاشی رئیس صدا و سیما توسط مهراب تا بهنوش با تاج عروس!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۵۵) از نقاشی رئیس صدا و سیما توسط مهراب تا بهنوش با تاج عروس!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۳) از نقاشی ریحانه تا خوشحالی لیلا از دق خوردن ملکه!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۵۳) از نقاشی ریحانه تا خوشحالی لیلا از دق خوردن ملکه!!!
همسر خارجی بازیگران و ورزشکاران ایرانی | از همسر میلیاردر کریم انصاری فرد تا ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش!همسر خارجی بازیگران و ورزشکاران ایرانی | از همسر میلیاردر کریم انصاری فرد تا ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش!
نیما نادری؛ همسرِ المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۵)نیما نادری؛ همسرِ المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۵)
استوری هنرمندان در اینستاگرام (۲۸)استوری هنرمندان در اینستاگرام (۲۸)
درگذشت همسر هنرمندان در جوانی | از فریبا نادری و بنیامین تا زیبا بروفهدرگذشت همسر هنرمندان در جوانی | از فریبا نادری و بنیامین تا زیبا بروفه
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۲) از الناز حبیبی تا سام درخشانی و همسرشچهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۲) از الناز حبیبی تا سام درخشانی و همسرش
واکنش های دردناک چهره های مشهور برای درگذشت ناصر ملک مطیعی (۲)واکنش های دردناک چهره های مشهور برای درگذشت ناصر ملک مطیعی (۲)
تبریک روز زن توسط بازیگران | از تبریک راه دور مهناز تا همسرِ متغیرِ اوجی !(۴)تبریک روز زن توسط بازیگران | از تبریک راه دور مهناز تا همسرِ متغیرِ اوجی !(۴)
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۸ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۸ +تصاویر
اینستاگرام هنرمندان (۴۵) از شیلا خداداد تا الناز شاکردوستاینستاگرام هنرمندان (۴۵) از شیلا خداداد تا الناز شاکردوست
اینستاگرام هنرمندان (۴۲) از ترلان پروانه تا مهناز افشاراینستاگرام هنرمندان (۴۲) از ترلان پروانه تا مهناز افشار
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۴) از بنیامین تا ساره بیاتچهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۴) از بنیامین تا ساره بیات
حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷ |از توئیت کاربری که در کافه‌ های همایون غنی‌ زاده کار می‎‌کرد تا گاف جشنواره!حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷ |از توئیت کاربری که در کافه‌ های همایون غنی‌ زاده کار می‎‌کرد تا گاف جشنواره!
استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۷)استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۷)
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۱) از بهنوش بختیاری و پالتوی خاصش کنار آبشار نیاگارا تا اپل بازی مهراب قاسمخانی از خردسالی!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۱) از بهنوش بختیاری و پالتوی خاصش کنار آبشار نیاگارا تا اپل بازی مهراب قاسمخانی از خردسالی!!!
اینستاگرام هنرمندان (۸۸) از تیپ جالب لیلا اوتادی در اصفهان تا توصیه های جالب پریناز ایزدیار برای حیوانات!!!اینستاگرام هنرمندان (۸۸) از تیپ جالب لیلا اوتادی در اصفهان تا توصیه های جالب پریناز ایزدیار برای حیوانات!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۶) از سحر قریشی در کافی شاپ تا اوضاع سرما خورده امیرمهدی ژوله !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۶) از سحر قریشی در کافی شاپ تا اوضاع سرما خورده امیرمهدی ژوله !!!
اینستاگرام هنرمندان (۴۳) از سحر قریشی تا بهاره کیان افشاراینستاگرام هنرمندان (۴۳) از سحر قریشی تا بهاره کیان افشار
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۳) از تقاضای عاجزانه مهراب قاسمخانی از دزد موبایلش تا دیدار لیلا اوتادی با مدیر و معلم دبیرستانش !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۸۳) از تقاضای عاجزانه مهراب قاسمخانی از دزد موبایلش تا دیدار لیلا اوتادی با مدیر و معلم دبیرستانش !!!
پیام تبریک سال نو ۱۳۹۷ هنرمندان و ستارگان ایران در اینستاگرام (۴)پیام تبریک سال نو ۱۳۹۷ هنرمندان و ستارگان ایران در اینستاگرام (۴)