بازیگر شدن مجری های مشهور | از موفقیت شهاب حسینی تا شکست فرزاد حسنی و آزاده نامداری

بازیگر شدن مجری های مشهور | از موفقیت شهاب حسینی تا شکست فرزاد حسنی و آزاده نامداریچهره ها
فرزاد حسنی، رضا رشیدپور و آزاده نامداری بر خلاف شهاب حسینی و صابر ابر از جمله مجریانی هستند که در عرصه بازیگری ماندگار نشدند. در این مطلب لیست جالبی از نتیجه بازیگر شدن مجری های معروف و بالعکس را بخوانید.

برخلاف این روزها که بسیاری از چهره های مشهور بازیگری رو به اجرا آورده اند در گذشته تب بازیگر شدن مجری ها داغ تر بود و تعداد زیادی از مجری های مشهور به سوی بازیگری رفتند که در این راه تعدادی از آن ها مانند شهاب حسینی و صابر ابر موفق شدند و چهره هایی مثل فرزاد حسنی ، رضا رشیدپور و آزاده نامداری و… نتوانستند در این عرصه ماندگار شوند.

بازیگر شدن مجری های تلویزیون

موج اول بازیگر شدن مجری های مشهور که وارد دنیای بازیگری شدند،
از جمله شهاب حسینی و صابر ابر، به موفقیت رسیدند؛
اما در چند سال گذشته، دیگرانی که این راه را طی کردند، در این عرصه ماندگار نشدند.

بازیگر شدن مجری

تب بازیگر شدن مجری های ایرانی

جهان بازیگری جذابیت‌های خاص خودش را دارد و شاید به همین دلیل است
علاوه بر خیل زیادی از مردم جامعه که سودای بازیگری در سر دارند،
هنرمندان سایر عرصه‌ها نیز از تجربه آن بدشان نمی‌آید و از همین روست
که هر چند وقت یکبار شاهد حضور هر یک از هنرمندان در قالب دیگری هستیم،
بازیگرهایی که در قامت مجری به تلویزیون می‌آیند که این روزها تعدادشان هم کم نیست
و مجری‌هایی که بازیگر شدند و نقش خودشان یا شخصیتی دیگر
را مقابل دوربین بازی کردند. البته این اتفاق در همه جای دنیا می‌افتد و طبیعی است که سینمای ایران هم از این قضیه مستثنی نیست.

بازیگر شدن مجری

شهاب حسینی و صابر ابر

نتیجه بازیگر شدن مجری های مشهور

برای نمونه سارا روستاپور که چهره‌اش بیشتر به خاطر اجرای برنامه‌های کودک برای مخاطبان تلویزیون آشناست، حضور در فیلم سینمایی «وای آمپول» را تجربه کرده است؛
فیلمی با حال و هوای کمدی که این روزها بر پرده سینماهاست.
همین موضوع بهانه‌ای شد تا در گزارشی که در ادامه می‌خوانید نگاهی داشته باشیم
به حضور مجری‌های تلویزیون در سینما که تعدادشان هم کم نیست اما در این بین،
بیشترشان نتوانستند موفقیت چشمگیری در زمینه بازیگری کسب کنند و به همین دلیل حضورشان محدود به یکی دو کار شد.

بازیگر شدن مجری

سارا روستاپور

بازیگر شدن مجری های ایرانی و افرادی که نخواستند از غافله عقب بمانند

در طول این سال‌ها شاهد حضور فوتبالیست‌ها و خواننده‌های زیادی در عرصه بازیگری بودیم،
این حضور برای برخی تنها یک تجربه گذرا بود، اما برای عده‌ای دیگر هدفی جدی
به حساب می‌آمد. مثلا چهره‌ای چون پژمان جمشیدی این عرصه را ادامه داد و اتفاقا در آن موفق نیز شد.
در این میان بازیگران زیادی هم پا به عرصه اجرا گذاشتند و مجری‌گری در برنامه‌های تلویزیونی را تجربه کردند.

بازیگر شدن مجری

پژمان جمشیدی

مجری‌های تلویزیون هم برای اینکه از غافله عقب نمانند پایشان به سینما باز شد
و حضور بر پرده نقره‌ای سینما را به کارنامه کاری‌شان اضافه کردند.

بازیگر شدن مجری های مشهور

در واقع به نظر می‌رسد روند بازیگر شدن مجری ها که سال‌ها پیش توسط چهره‌هایی چون شهاب حسینی
یا صابر ابر پیش گرفته شد و آنها بعد از اجرا وارد سینما شدند
و موفقیت‌های زیادی هم کسب کردند حالا برعکس شده است. گواه این ادعا حضور بازیگرانی
چون محمدرضا گلزار، رامبد جوان، مهران مدیری، سروش صحت، حمید گودرزی،
پژمان بازغی، اشکان خطیبی، کامران تفتی، دانیال عبادی و… در عرصه اجراست
که هر کدام برنامه‌هایی را در تلویزیون روی آنتن داشتند و دارند.

بازیگر شدن مجری

دانیال عبادی

بازیگر شدن مجری

کامران تفتی

بازیگر شدن مجری

اشکان خطیبی

همه موفق شدند؟

اما نکته‌ مهمی که در این میان وجود دارد بحث موفق شدن هر یک از این هنرمندان
در عرصه‌های دیگر است.
سال‌ها پیش که شهاب حسینی در قامت یک مجری حضور در تلویزیون را تجربه کرد
کسی فکرش را نمی‌کرد که او یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین بازیگران سینما شود
که از پس انواع و اقسام نقش‌ها بربیاید. صابر ابر هم دیگر چهره‌ای بود
که در سینما خوب دیده شد و نقش‌های به یادماندنی بازی کرد.

این روال اما ادامه دارد نبود و سال‌ها بعد وقتی مجری‌های معروف‌تر وارد بازیگر شدند نتوانستند موفقیت افرادی مثل حسینی و ابر را تکرار کنند.

بازیگر شدن مجری

صابر ابر

بازیگر شدن مجری

شهاب حسینی

کدام مجری‌ ها بازیگر شدند؟

تعداد زیادی از مجری‌های تلویزیون برای یک بار هم که شده تجربه بازیگر شدن
را پشت سر گذاشتند و به دلایل مختلف حضور در فیلم سینمایی و
یک سریال را پذیرفتند.
هومن حاجی‌عبداللهی، فرزاد حسنی، رضا رشیدپور، آزاده نامداری، سارا روستاپور،
احسان کرمی، جواد یحیوی، امیرحسین مدرس از جمله مطرح‌ترین
مجری‌هایی بودند که در این سال‌ها برای بازی هم مقابل دوربین رفتند.

نتیجه بازیگر شدن مجری های معروف

اما نکته بحث‌برانگیزی که وجود دارد این است که هیچ‌کدام از اسامی که
پیشتر نام بردیم به رغم اینکه تعدای‌شان در زمینه کاری خودشان یعنی همان اجرا موفق بودند،
نتوانستند اتفاقی چشمگیر را در بازی رقم بزنند و به نظر می‌رسد
حضورشان تنها به یک تجربه تازه برای خودشان باقی ماند.

بازیگر شدن مجری

هومن حاجی‌عبداللهی

چه کسانی موفق‌ تر بودند؟

البته هومن حاجی‌عبداللهی که سال‌ها قبل با صداپیشگی و اجرا در برنامه‌های کودک شناخته می‌شد بعد از حضور در زمینه بازیگری موفق شد و به مراتب بیشتر از زمانی که در عرصه کودک در تلویزیون کار می‌کرد دیده شد.
بازی او در سریال «پایتخت» هم مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفت و پس از آن بود که پیشنهادهای متفاوت دیگر بازیگری نیز به شد و این روزها هم شاهد حضورش در فیلم و سریال‌های مختلف هستیم.
بعد از بازیگر «پایتخت»، امیرحسین مدرس هم نام دیگری است که در مقایسه با سایر همکارانش بیشتر دیده شد و توانست نامش را در چند اثر به عنوان بازیگر به ثبت برساند و با توجه به نقش‌هایی که به او پیشنهاد می‌شد که غالبا نقش‌های چندان پرچالشی هم نبودند موفق‌تر بود.

بازیگر شدن مجری

پژمان بازغی در کودک شو

اما تجربه بازیگری نام‌های دیگری عرصه اجرا به نتیجه‌ای ماندگار ختم نشد و حتی مخاطب عام هم شاید به راحتی به خاطر نیاورد مجری‌هایی که با برنامه‌های مختلف تلویزیون شناخته می‌شوند در کدام کار بازی کردند. در واقع سرک کشیدن مجری‌ها به دنیای بازیگری تا به حال موفقیتی را برای هیچ کدام از آنها به همراه نداشته است، به جز دو چهره‌ای که سال‌ها پیش وارد بازیگری شدند و دیگر هیچ وقت هم سراغ تلویزیون برای مجری‌گری نرفتند.

خبرآنلاین / آخرین خبر

2018-11-30 / گردآوری:
برچسب ها:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
هدی زین العابدین ؛ از مدل تبلیغات تلویزیون تا رقصیدن روی شیشه | سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۲)هدی زین العابدین ؛ از مدل تبلیغات تلویزیون تا رقصیدن روی شیشه | سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۲)
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
سحر ولدبیگی ؛ از ازدواج غیابی تا سریال آرماندو!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۵)سحر ولدبیگی ؛ از ازدواج غیابی تا سریال آرماندو!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۵)
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
حسین مهری ؛ از شایعه ازدواج با ویدا جوان و بازیگر شدن با ۱۱۸ تا سریال حوالی پاییز| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۲)حسین مهری ؛ از شایعه ازدواج با ویدا جوان و بازیگر شدن با ۱۱۸ تا سریال حوالی پاییز| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۲)
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۷) از تبریک های مهدی رحمتی تا شکرگزاری رونالدو برای وجود همسرش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۷) از تبریک های مهدی رحمتی تا شکرگزاری رونالدو برای وجود همسرش!
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۰) از مود مهناز افشار تا صبح ترلان پروانه!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۰) از مود مهناز افشار تا صبح ترلان پروانه!!!
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
تصاویر دیدنی از روز اول تا چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران | از تیپ نامتعارف ریحانه پارسا تا شلوار کوتاه نیکی مظفری!تصاویر دیدنی از روز اول تا چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران | از تیپ نامتعارف ریحانه پارسا تا شلوار کوتاه نیکی مظفری!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۷) از تنهایی علی کریمی تا تشکر شفر !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۷) از تنهایی علی کریمی تا تشکر شفر !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۶) از انگشتری که برای متین ستوده دردسرساز شد تا بهنوش بختیاری در پاییز !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۶) از انگشتری که برای متین ستوده دردسرساز شد تا بهنوش بختیاری در پاییز !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۶) از مهناز افشار و سی سی تا خوشحالی الهه حصاری!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۶) از مهناز افشار و سی سی تا خوشحالی الهه حصاری!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۹) از روز خوش امیرحسین آرمان تا خستگی شدید مهناز افشار!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۹) از روز خوش امیرحسین آرمان تا خستگی شدید مهناز افشار!!!
استوری هنرمندان در اینستاگرام (۲۶)استوری هنرمندان در اینستاگرام (۲۶)
تیپ و استایل چهره های ایرانی | از بهاره رهنمای بنفش پوش تا سادگی علی صادقیتیپ و استایل چهره های ایرانی | از بهاره رهنمای بنفش پوش تا سادگی علی صادقی
تبریک روز مادر ۹۷ توسط چهره های مشهور | از حالِ متفاوت نیوشا تا دست بوسی مریم کاویانی!(۱)تبریک روز مادر ۹۷ توسط چهره های مشهور | از حالِ متفاوت نیوشا تا دست بوسی مریم کاویانی!(۱)
اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !
حمید فرخ‌ نژاد ؛ از جنگ لفظی با علیزاده تا افشای درآمد میلیاردی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۳)حمید فرخ‌ نژاد ؛ از جنگ لفظی با علیزاده تا افشای درآمد میلیاردی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۳)
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویر
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۲) از نبرد آینده امیرعلی اکبری تا شلوار کوتاه طارمی !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۲) از نبرد آینده امیرعلی اکبری تا شلوار کوتاه طارمی !
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۷) از خانواده شاد شهرام محمودی تا لبخند شاراپوا !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۷) از خانواده شاد شهرام محمودی تا لبخند شاراپوا !
جدیدترین عکس های ورزشکاران ایرانی و خارجی را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از برانکو ایوانکوویچ و دالیچ ، شیث رضایی ، علی کریمی ، بختیار رحمانی ، حسین ماهینی ، سیاوش اکبرپور ، سعید عبدولی ، دل پیرو ، رونالدو ، فرناندو تورس ، کاوه رضایی و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
اگر اهل سفر و هیجان هستید ، حتما ببینید !
یک عروسی رویایی داشته باشید ! | بهترین ها را اینجا ببینید
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۱) از تغییر و تاخیر الناز تا دوچرخه سواری مهناز !!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۶) از تیپ عیدانه عجیب سوشا تا حمایت علی کریمی از عادل !
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۸) از نگاه عاشقانه لیلا اوتادی تا زیایی بانوی عمارت!!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۳۳ | از دختران زیبای استخری تا دو چرخه سواری مهناز افشار
مدل های متنوع سفره هفت سین بازیگران ۹۸ | از خوش سلیقگی بهاره کیان افشار تا شیک بودن مریم کاویانی!
تعبیر خواب