مشاهده : 10341اخبار روز چهره های مشهور, چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

تبریک روز دختر توسط چهره های مشهور | از پریچهر قنبری تا رامبد جوان ! (۱)

تبریک روز دختر توسط چهره های مشهور | از پریچهر قنبری تا رامبد جوان ! (۱)چهره ها
چهره های معروف ایرانی به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر این روز را در پیام هایی جالب در اینستاگرام به فرزندان و دوستان و آشنایان تبریک گفتند.

در ایران روز میلاد حضرت فاطمه معصومه (ع) در تاریخ ۱ ذی القعده ۱۴۴۰ ، به منظور گوشزد شخصیت این بانوی والا مقام ، روز دختر نامگذاری شده است . ایرانی ها هم هر سال در این روز به دختران تبریک می گویند. جالب است بدانید در تقویم جهانی روز ۸ مارچ به عنوان روز دختر شناخته می شود. در ادامه تبریک چهره های معروف ایرانی به مناسبت روز دختر را ببینید.

تبریک روز دختر

پیام های تبریک چهره های معروف به مناسبت روز دخترا را ببینید.

روز دختر

سعید داخ

روز دختر

امیر غفارمنش

روز دختر

رامبد جوان

روز دختر

امیر حقبر

روز دختر

هانی نوروزی

روز دختر

آزاده نامداری

روز دختر

علی لهراسبی

روز دختر

مژگان بیات

روز دختر

بابک زرین

روز دختر

بهنام بانی

تبریک روز دختر توسط چهره ها

روز دختر

سید مجید صالحی

روز دختر

جوانه دلشاد

روز دختر

شهره سلطانی

روز دختر

هانی نوروزی

روز دختر

سید رضا حسینی

روز دختر

لیلا بلوکات :

عزیزای دلم …جای خواهر کوچیکم خالی ،روز دختر به همه دختران سرزمینم مبارک

روز دختر

کیمیا گیلانی :

پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطور باید دوباره رو پاهاش بایسته و به هیچکس تکیه نکنه … روز دختر مباااااارک

روز دختر

کوروش سلیمانی :

… .
دخترم … از پروردگار مى خواهم که تنها مهر و روشنى به قلبت راه یابد … مهرآفرینى ات زندگى تو و جهانِ دیگران را زیباتر کند … جز زیبایى، چشمان زیبایت به هیچ نیافتد … هیچ بندى به بالهایت جز بند محبت نبینم … حرف تلخى به گوشِ تو نرسد هیچگاه … خارى به پایت نرود هیچ وقت … آفتابى چشمانت را نزند … داغى چایى لبت را نسوزاند … سردى بادى تنت را نلرزاند …و … و … آخ آخ آخ بابا … باباجان … نمى دانى چقدر دوستت دارم … تو روح و جان من هستى … روزِ تو و تمامى دختران ایران زمین مبارک …
به دل و گیان دس و چاوکه ت ماچ اکه م گیانَ شیرینه کم …

روز دختر

فاطمه گودرزی :

روز دختر نازم که مهربانیش گل را خجل میکند مبارک دختری که قبل از دختر بودن انسانیست که با خیال راحت میتونی بهش تکیه کنی آرزوی خوشبختی برای تو وهمه دختران نازنینی همچون تو دارم عشق من

روز دختر

عماد طالب زاده :

دخترم روزت مبارک‌…. ….
دخترای دوست. داشتنی روزتون مبارک‌..
….
شما دخترای ایرانی بهترین در جهانید … با وجود تمام محدودیتها مثل یه تیکه ماه می درخشید … امیدوارم یه روزی همه دختران هنرمند سرزمینم به جایگاه واقعی خودشون برسن … کلی صداهای خوب داریم که امیدوارم یه روزی بتونن هنرشون رو نشون بدن … ………
روی پیشونیه فرشته ها نوشته ، هرکی دختر داره جاش وسطه بهشته

شایلی تو خوابم درگیره تفکره …

روز دختر

سید مجید بنی فاطمه :

میلادتون مبارک بانو…روز دختر رو به همه دختران سرزمینم تبریک عرض میکنم

روز دختر

سوگل طهماسبی :

گل دخترا پیشاپیش روزتون مبارک

روز دختر

بهنام بانی

روز دختر مبارک…روز دختر رو به تمامی دختران ایران زمین تبریک میگم و آرزوی موفقیت سلامتی و شادی دارم برای همه دخترهای نازنین سرزمینم و شاینای داییش…حس خوبی بود تو ‌این عکس و بالاخره بوس کرد منو شاینای عشق داییش

روز دختر

روزبه معینی

روز دختر

بابک زرین

روز دختر

پریچهر قنبری

2019-07-04 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۶) از بهاره و دختر اهوازی تا تولد شیرین و شیوااینستاگرام هنرمندان (۲۲۶) از بهاره و دختر اهوازی تا تولد شیرین و شیوا
ازدواج سوگل طهماسبی ؛ از سختی های وحشتناک سه ساله تا حلقه های ازدواج| سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۵)ازدواج سوگل طهماسبی ؛ از سختی های وحشتناک سه ساله تا حلقه های ازدواج| سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۵)
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۳) از ساره خنثی تا شیرین تر بودن شاهرخ از نبات!اینستاگرام هنرمندان (۲۲۳) از ساره خنثی تا شیرین تر بودن شاهرخ از نبات!
سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)
چالش عکس پیری بازیگران ایرانی | از تبدیل ژوله به آئیش تا پرستوی خوشحال!چالش عکس پیری بازیگران ایرانی | از تبدیل ژوله به آئیش تا پرستوی خوشحال!
آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)
ازدواج مریم کاویانی با سیاستمدار و سفیر معروف | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۲)ازدواج مریم کاویانی با سیاستمدار و سفیر معروف | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۲)
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۰) از عروس شدن دوباره بهاره و حاجی تا عصبانیت پرستو!اینستاگرام هنرمندان (۲۲۰) از عروس شدن دوباره بهاره و حاجی تا عصبانیت پرستو!
جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۴۰) از علت زن و بچه نداشتن جواد تا خانه لوکس رامین!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۴۰) از علت زن و بچه نداشتن جواد تا خانه لوکس رامین!
چالش پیری چهره های معروف ایرانی | از سحر قریشی تا مهراب قاسم خانی!چالش پیری چهره های معروف ایرانی | از سحر قریشی تا مهراب قاسم خانی!
استایل چهره‌ های ایرانی؛ از استایل مهران غفوریان و همسرش تا تولد الناز حبیبی با تم زرشکی!استایل چهره‌ های ایرانی؛ از استایل مهران غفوریان و همسرش تا تولد الناز حبیبی با تم زرشکی!
اینستاگرام هنرمندان (۲۰۴) از زیبایِ ریحانه تا تبریک الهام به نیوشا!اینستاگرام هنرمندان (۲۰۴) از زیبایِ ریحانه تا تبریک الهام به نیوشا!
الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)
الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)