تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | از تبریکِ عادلیِ بهنوش تا رامبد و نگار و دختر جان!(۳)

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | از تبریکِ عادلیِ بهنوش تا رامبد و نگار و دختر جان!(۳)چهره ها
با تمام شدن زمستان 97 و آغاز بهار و سال جدید هنرمندان مشهور هم نوروز را به طرفداران و هم میهنانشان تبریک گفتند. از جمله این افراد علی کریمی ، بهاره کیان افشار ، امیرحسین صدیق ، رامبد جوان ، شبنم فرشادجو ، بهنوش بختیاری ، امیر آقایی ، حسین مهری ، رزیتا غفاری ، سارا خوئینی ها و ...اشاره کرد.

همزمان با آغاز سال ۱۳۹۸ و پایان سال ۱۳۹۷ تبریک نوروز ۹۸ توسط هنرمندان و چهره های معروف به مردم ایران نیز دقایقی پس از آغاز سال جدید در صفحات اینستاگرام آنها منتشر شد . از جمله این افراد می توان به فرهاد اصلانی ، امید افخم ، نرگس محمدی ، ترلان پروانه ، سعید معروف ، سیروان خسروی ، فرهاد اصلانی ، محسن کیایی ، مریم سلطانی ، ماهایا پطروسیان و … اشاره کرد .این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی به تبریک های نوروزی هنرمندان و ورزشکاران مشهور اختصاص دارد. با ما همراه باشید.

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور

تبریک نوروز 98

سعید داخ :

عیــــــــــد از ۳حرف …زیبــــــــــــــــــــا تشکیل شده .ع عزیزانم. ی یادتون باشه. د دوستتــــــــــــــــــون دارم. عیدتون مبــــــــــــارڪ .تقدیم به همه اونایى که نه دل کسى ..رو میشکنن نه دلى رو میرنجورند

تبریک نوروز 98

امیر آقایی :

نوروزتان مبارک و پیروز

تبریک نوروز 98

امیرحسین صدیق :

نوروز ،پیروز………

تبریک نوروز 98

بهاره کیان افشار :

شروع سال ۱۳۹۸خورشیدی به همه شما عزیزانم مبارک
امیدوارم سالی لبریز از تندرستی و دلخوشی براتون باشه،
شاید امسال بشه که سالی اسون تر برامون بشه…شاید
.
از همه همراهی تون در سال گذشته ممنونم و قلب پر مهرتون رو میبوسم
.
خدایا به ما آگاهی بده

تبریک نوروز 98

بهنوش بختیاری :

و خداوند عادل را آفرید…تا تلویزیون بی سرور نماند…پست قبلی به دلیل اینکه عکس خوبی از آقا عادل نبود و هول هولکی گذاشتم پاک شد…عید همگی مبارک

تبریک نوروز ۹۸ توسط هنرمندان

تبریک نوروز 98

بیتا بیگی :

امیدوارم در سال جدید معجزه زندگى خود را ببینید…سالى سرشار از عشق ، انرژى ، تغییر ، برکت، موفقیت و احترام براتون ارزومندم…. (نوروزتان پیروز) #بیتا_بیگی (١٣٩٨)

تبریک نوروز 98

پرویز پرستویی :

هموطنان عزیز
سال نو بر همه شما مبارک
امیدوارم سال نود و هشت
سالی پر بار همراه با سلامتی و آرامش و رفاه
و تندرستی براتون باشه
ودر سال جدید،هیچ‌ مردی شرمنده خانواده اش نشه
اگرچه امروزه روز ، هستند شیر زنانی هم که سرپرست خانواده شون هستند.
این حق ملت ایرانه که در آرامش ،روزگارش و سپری کنه .
روز و روزگار بر شما خوش

تبریک نوروز 98

حسین حاجی بابایی :

(سال نو یعنی تو) دوستان عزیزم سال نوتون مبارک…سالی پر از امیدوسلامتی براتون ارزو میکنم

تبریک نوروز 98

حسین مهری :

سال نو مبارک

تبریک نوروز 98

رزیتا غفاری :

پروردگارا ؛
تو که برآورنده تمام آرزوهایی می دانی و می خوانی شان … من چشم به راه استجابت توام که تنها تو آگاهی به تمام آن چه در قلبم می گذرد … بر زبان نمی آورم که خیرم را تو بهتر می دانی …. فقط دل می سپارم به کرامت تو و زیر لب می گویم:
‎یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
‎یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسنالحال
سال نو مبارک

تبریک نوروز 98

رامبد جوان :

عیدتون مبارک…

تبریک نوروز 98

سارا خوئینی ها :

فقط آجیل نبود که از سفره ی بسیاری حذف شد ،امسال خیلی از هموطنان من اصلا نتوانستند به استقبال بهار بروند و بوی عید در خانه هایشان نپیچید !!!
من هم تصمیم گرفتم نه هفت سین پُر هزینه داشته باشم و نه هیچ خریدی برای نوروز ….جدا از احساس همدردی و احترام به بخش زیادی از مردم ،من معتقدم هر کدام از ما در قبال شرایط کنونی مسئولیم و تاثیرگذار

امیدوارم سال جدید ،دل ها شاد شوند و برکت به سفره ها برگردد .سلامت و لبریز از عشق باشید عزیزان … نوروز ١٣٩٨بر تمام ایرانیان مبارک
مبارک بادت این سال و همه سال
همایون بادت این روز و همه روز
#به امید_روزهای_بهتر

تبریک نوروز 98

ساقی بلیغ :

بازکن پنجره ها راکه نسیم روزمیلاداقاقی ها راجشن می گیرد…سال نوتون مبارک باشه و میمون الهی

تبریک نوروز ۹۸ توسط بازیگران

تبریک نوروز 98

سید محمد موسوی :

یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند
یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرم
که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد
یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشم
چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد

 سال نو مبارک

تبریک نوروز 98

شبنم فرشادجو :

#happy #norouz

تبریک نوروز 98

علی کریمی :

عیدتون مبارک…براتون بهترینهارو که لایقش هستین ارزو میکنم…امیدوارم در سال جدید در کنار عزیزانتون ، سال خوب و خوشى را…سپرى کنید.

تبریک نوروز 98

گلشید بحرایی :

سال نو مبارک…امیدوارم سال سرشار از سلامتی و برکت و عشق داشته باشید

تبریک نوروز 98

مرجان سپهری :

فرا رسیدن سال ٩٨ رو شاد باش عرض میکنم و امیدوارم سالتون پر از حضور خداوند و دلتون به تازگی بهارش ، دمتون به گرمای تابستانش ، لحظه هاتون به زیبایی پاییزش و اندیشتون به سپیدی زمستانش باشد .

تبریک نوروز 98

نیما شاهرخ شاهی :

عید شما مبارک ، بهترین آرزوهارو براتون دارم…عکس از کیوان فرد عزیزم

2019-03-21 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۱) از مرگ پسرخاله سردار تا تیپ پاتختی شیلا و لیلا !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۷۱) از مرگ پسرخاله سردار تا تیپ پاتختی شیلا و لیلا !!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!
سحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواجسحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواج
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
تشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلمتشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلم
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!
اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!
شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)
واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!
عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!
چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!
ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)
چهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجرچهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجر
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!