مشاهده : 4308چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | تبریک ساده ترلان تا هفت سین شیک نرگس و علی!(۲)

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | تبریک ساده ترلان تا هفت سین شیک نرگس و علی!(۲)چهره ها
با تمام شدن زمستان 97 و آغاز بهار و سال جدید هنرمندان مشهور هم نوروز را به طرفداران و هم میهنانشان تبریک گفتند. از جمله این افراد فرهاد اصلانی ، امید افخم ، نرگس محمدی ، ترلان پروانه ، سعید معروف ، سیروان خسروی و ...اشاره کرد.

همزمان با آغاز سال ۱۳۹۸ و پایان سال ۱۳۹۷ تبریک نوروز ۹۸ توسط هنرمندان و چهره های معروف به مردم ایران نیز دقایقی پس از آغاز سال جدید در صفحات اینستاگرام آنها منتشر شد . از جمله این افراد می توان به فرهاد اصلانی ، امید افخم ، نرگس محمدی ، ترلان پروانه ، سعید معروف ، سیروان خسروی ، فرهاد اصلانی ، محسن کیایی ، مریم سلطانی ، ماهایا پطروسیان و … اشاره کرد .این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی به تبریک های نوروزی هنرمندان و ورزشکاران مشهور اختصاص دارد. با ما همراه باشید.

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور

نوروز 98

آشا محرابی :

از خداى مهربانمان براى همه معجزه میخواهم. امید دل هایمان معجزه وار شاد شود . سال نو بر همه ما نیک و مبارک.

نوروز 98

امید افخم :

توو تموم لحظه‌هایی که از لطف و محبت شما مردم بهره‌مند شدم، همه‌ی اون لحظه‌هایی که با هم سلفی‌گرفتیم، همه‌ی ثانیه‌هایی که از امید افخم بودن لذت بردم، یاد چند نفر همیشه و همیشه همراهم بوده. چند نفری که هیچ‌وقت محبت و لطفشونو فراموش نمی‌کنم. یکی از اون چند نفر کَسیه که نُت به نُت ازش یاد گرفتم. کسی که درس زندگی بهم یاد داد.کسی که هر وقت زمین خوردم دستامو‌ گرفت و بلندم کرد.کسی که مدیونشم.کسی که تو روزای سخت کنارم بوده.
کسی که حالا وقتشه با افتخار فریاد بزنم شاگردش هستم
استاد مرتضی لطفی!
بخشی از قلب من برای شماست.
تا همیشه دوستون دارم.
امید افخمی که اصالتش رو یادش بره امید افخم نیست.
ارادتمند
امید افخم
(سال نو مبارک عشقای دلم)

نوروز 98

ترلان پروانه :

#happynowruz

نوروز 98

سارا محمدی :

سال نو بر همگی مبارک امیدوارم سالی پر از عشق داشته باشید ،سالی پراز شادی و امید برای همگی

نوروز 98

خسرو حیدری :

سال نو رو تبریک میگم…امیدوارم تو سال جدید حال مردم کشورم خوب باشه ،سلامتی باشه واسه همه و بیشتر حواسمون به سفره های هم وطنامون باشه و سالِ جدید سالی پر از آرامش و خوشبختی برای همه،نه عده ای خاص،باشه.

تبریک نوروز ۹۸ توسط بازیگران

نوروز 98

سعید معروف :

از خداوند چیزى را برایتان میخواهم که جز در خاطر خدا در باور هیچکس نمى گنجد.سال نو مبارک

نوروز 98

سیروان خسروی :

واسه تون آرزو دارم بهترینا رو.

نوروز 98

علی پهلوان :

براتون بهترین‌ها رو در سال جدید آرزومندم. سلامت و شاد باشید. دوستتون دارم تا بی‌نهایت

نوروز 98

فاطمه دانش پژوه :

بفرمایید فروردین شود اسفندهای ما …نه بر لب، بلکه در دل گل کند لبخند های ما ! ان شالله سال جدید پایانی باشد بر تمام سالهای انتظار ..سال نو مبارک

نوروز 98

فرهاد اصلانی :

سال نو مبارک
خداوندا در این شب مبارک
برای مردم عزیز کشورم آرزوی سلامتی،شادکامی و برکت دارم و برای نوجوانان و جوانان کشورم آرزوی نشاط و آینده روشن دارم
خداوندا شادی دوستی با مردم جهان و آینده ای بدون اضطراب و روشن و عدالت حسرت و آرزوی این مردم است ، آرزوی ما را برآورده کن
پروردگارا هرآنکس که به این مرز و بوم و این مردم نازنین خائن است و خیانت می‌کند بی آبرو کن و دودمانش را بر باد ده
آمین یا رب العالمین

نوروز 98

محسن کیایی :

عیدتون مبارک .

نوروز 98

مریم سلطانی :

سال نو مبارک ❤️ارزو دارم امسال براى همه ى ایرانى ها پر از عشق ،سلامتى ،برکت باشه و تمام کینه ها تبدیل به دوستى و همچنین ارامش در قلبهامون موندگار باشه 🙏🙏🙏دوستتون دارم

نوروز 98

منصور ضابطیان :

نوروز نودوهشت از پس غبار سالى پرحادثه از راه رسید.باشد که سال محبت و مدارا باشد.سال خردورزى همگانى.سال حکمت حکام و خدمت خدام.سال نعمت باشد و شادی.دشمنان شادمانى ایران و ایرانیان در منجلاب جهل خود فروتر روند و همه جاپر شود از ترانه و باران و نان.سفره هفت سین تان که نمایانگر تپش قلب هر ایرانى ست گسترده باد و سرفراز و نوروزتان پیروز.(عکس:مهدیه بابایى،هنرآنلاین)

نوروز 98

مهران احمدی :

نوروزمبارک…به حرمت ساعت نو، تحویل نو، دلتون شاد ،سفره تون پربرکت،عشقتون پاینده،عیشتون ماندگار

نوروز 98

مهسا ملک مرزبان :

هفت سین هر خانه ای باوجود سین‌های مشابهش با خانهء دیگر متفاوت است. هفت سین مادرم هرسال متنوع‌تر، زیباتر و باسلیقه‌تر از سال قبل می‌شود که هیجان ما را برای حضور در کنار این سفره و مراسم عید بیشتر می‌کند. ما عید را بخاطر لبخندهای از ته دل پدر و مادرم، از ذوق رسیدن لحظهء تحویل سال و جمعی که شاید اوج خوشی‌هایش در همین لحظه‌هاست، دوست داریم. گواینکه جای خالی‌ عزیزان از دست رفته‌مان همیشه در آن اوج خالیست و هیچ عکسی جایشان را پر نمی‌کند. . .
خوشی‌هایتان مستدام…

تبریک نوروز ۹۸

نوروز 98

کیمیا گیلانی :

حسم شدیدا میگه امسال، سال منه…امیدوارم برای همگی امسال سالتون باشه …سال نو مبااااارک

تبریک نوروز 98 توسط چهره های مشهور | تبریک ساده ترلان تا هفت سین شیک نرگس و علی!(2)

ماهایا پطروسیان :

تبریک گفتن و نوشتن برای مردم ایران واقعاً تبدیل به یک کار سخت شده است…، بس که مردم ایران دچار تضاد ها، گرفتاری های بیهوده و مشکلات نا خواسته اند ، که خود در آنها دخیل نیستند!..
آرزو میکنم که درسال جدید، مردم عزیز کشورم به آنچه که استحقاقش را دارند نزدیک شوند…، که قطعاً این آرزو قابل دسترسی است، اگر…
سلامت باشید، دلتون گرم و لبتون خندان…#نوروز مبارک

نوروز 98

نرگس محمدی :

امسال سال سختى واسه همه ایرانى ها بود چند ساعت دیگه سال جدید شروع میشه و من دعا میکنم سالى سرشار از سلامتى و ارامش براى همه مردم عزیزم باشه ایشالا امشب همه ارزو کنیم سال ٩٨ از نظر اقتصادى سالى پر برکتى باشه

2019-03-21 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
نسیم ادبی ؛ از زندگی پر از آهنگ با همسرش تا برادرجان | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۰)نسیم ادبی ؛ از زندگی پر از آهنگ با همسرش تا برادرجان | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۰)
همه جزئیات و حواشی مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی با حضور دوستانش +فیلمهمه جزئیات و حواشی مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی با حضور دوستانش +فیلم
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۷) از موتورسواری سمانه با آقاشون تا تکرار سحر !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۷) از موتورسواری سمانه با آقاشون تا تکرار سحر !!!
افشاگری جنجالی سپند امیرسلیمانی از طلاق چهار ساله اش از مارال آراسته! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)افشاگری جنجالی سپند امیرسلیمانی از طلاق چهار ساله اش از مارال آراسته! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)
همسر خارجی بازیگران و ورزشکاران ایرانی | از همسر میلیاردر کریم انصاری فرد تا ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش!همسر خارجی بازیگران و ورزشکاران ایرانی | از همسر میلیاردر کریم انصاری فرد تا ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۹) از شب دل انگیز بهنوش طباطبایی تا تسلیت احسان!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۹) از شب دل انگیز بهنوش طباطبایی تا تسلیت احسان!!!
درگذشت همسر هنرمندان در جوانی | از فریبا نادری و بنیامین تا زیبا بروفهدرگذشت همسر هنرمندان در جوانی | از فریبا نادری و بنیامین تا زیبا بروفه
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۸) از تیپ زرق و برقی مریم معصومی در کنسرت محسن یگانه تا استایل ترلان پروانه در جشن حافظ!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۸) از تیپ زرق و برقی مریم معصومی در کنسرت محسن یگانه تا استایل ترلان پروانه در جشن حافظ!
ازدواج بازیگران در سال ۹۷ | از ازدواج سیاسی مریم تا سمانه و هادی!ازدواج بازیگران در سال ۹۷ | از ازدواج سیاسی مریم تا سمانه و هادی!
مراسم عقد بازیگران ایرانی که به هم خورد | از سحر قریشی تا پرستو صالحی!مراسم عقد بازیگران ایرانی که به هم خورد | از سحر قریشی تا پرستو صالحی!
واکنش های چهره های مشهور به درگذشت بهرام شفیع | از حلالیت طلبیدن امیرمهدی ژوله تا تسلیت شیلا خداداد!واکنش های چهره های مشهور به درگذشت بهرام شفیع | از حلالیت طلبیدن امیرمهدی ژوله تا تسلیت شیلا خداداد!
بیژن امکانیان ؛ از دخترانش که بهایی به ازدواج نمی دهند تا سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۹)بیژن امکانیان ؛ از دخترانش که بهایی به ازدواج نمی دهند تا سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۹)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۷) از صندلی دخترانه عابدزاده تا خانه های علی دایی در کرمانشاه!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۷) از صندلی دخترانه عابدزاده تا خانه های علی دایی در کرمانشاه!
ماجرای سکته قلبی کامران تفتی و علت تشکرش از کامبیز دیرباز چه بود؟ | سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۰)ماجرای سکته قلبی کامران تفتی و علت تشکرش از کامبیز دیرباز چه بود؟ | سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۰)
اینستاگرام هنرمندان (۸۰) از وقتی الناز شاکردوست هم خودش را نمی شناسد تا حمایت جانانه فریبا نادری از حمید هیراد!اینستاگرام هنرمندان (۸۰) از وقتی الناز شاکردوست هم خودش را نمی شناسد تا حمایت جانانه فریبا نادری از حمید هیراد!
سعید چنگیزیان ؛ از ازدواج با الهام کردا تا سریال برادر جان| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۶)سعید چنگیزیان ؛ از ازدواج با الهام کردا تا سریال برادر جان| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۶)
تصاویر جدید جشن حافظ ۹۷ | از مهران غفوریان و همسرش تا سینا مهراد و ترلان پروانهتصاویر جدید جشن حافظ ۹۷ | از مهران غفوریان و همسرش تا سینا مهراد و ترلان پروانه
اینستاگرام هنرمندان (۱۲۷) از تلاش فریبا نادری برای لاغری تا پست جدید ترلان پروانه !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۲۷) از تلاش فریبا نادری برای لاغری تا پست جدید ترلان پروانه !!!
محمدرضا غفاری ؛ از خاطره تلخ روز اول مدرسه تا رکورد دزدی موبایل | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۴)محمدرضا غفاری ؛ از خاطره تلخ روز اول مدرسه تا رکورد دزدی موبایل | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۴)
پاشا رستمی ؛ از مهاجرت تا حامدِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۸)پاشا رستمی ؛ از مهاجرت تا حامدِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۸)
علت فوت بهرام شفیع مشخص شد ؛ مقصران مرگ بهرام شفیع از نظر پسرش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۴)علت فوت بهرام شفیع مشخص شد ؛ مقصران مرگ بهرام شفیع از نظر پسرش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۴)
ماجرای ازدواج امید حاجیلی از زبان خودش ؛ آیا با یک دروغ ۱۳ دیگر مواجه هستیم؟!!!ماجرای ازدواج امید حاجیلی از زبان خودش ؛ آیا با یک دروغ ۱۳ دیگر مواجه هستیم؟!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۵) از نقاشی رئیس صدا و سیما توسط مهراب تا بهنوش با تاج عروس!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۵۵) از نقاشی رئیس صدا و سیما توسط مهراب تا بهنوش با تاج عروس!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۹) از احسان علیخانی تا لیلا بلوکاتچهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۹) از احسان علیخانی تا لیلا بلوکات
جشن افتتاحیه سریال نهنگ آبی | همه آنچه درباره این سریال و بازیگرانش باید بدانید!جشن افتتاحیه سریال نهنگ آبی | همه آنچه درباره این سریال و بازیگرانش باید بدانید!
نیما نادری؛ همسرِ المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۵)نیما نادری؛ همسرِ المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۵)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۳) از دیدار قوچان نژاد و ابرو گوندش تا حمایت عادل غلامی از کی روش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۳) از دیدار قوچان نژاد و ابرو گوندش تا حمایت عادل غلامی از کی روش!
حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷ |از توئیت کاربری که در کافه‌ های همایون غنی‌ زاده کار می‎‌کرد تا گاف جشنواره!حواشی جنجالی اختتامیه جشنواره فیلم فجر ۹۷ |از توئیت کاربری که در کافه‌ های همایون غنی‌ زاده کار می‎‌کرد تا گاف جشنواره!
چهره های مشهور در مهمانی بهرام رادان برای فیلم چهارراه استانبولچهره های مشهور در مهمانی بهرام رادان برای فیلم چهارراه استانبول
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۳) از خانه های علی دایی تا تاسف آتیلا حجازی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۳) از خانه های علی دایی تا تاسف آتیلا حجازی!