تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | تبریک ساده ترلان تا هفت سین شیک نرگس و علی!(۲)

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | تبریک ساده ترلان تا هفت سین شیک نرگس و علی!(۲)چهره ها
با تمام شدن زمستان 97 و آغاز بهار و سال جدید هنرمندان مشهور هم نوروز را به طرفداران و هم میهنانشان تبریک گفتند. از جمله این افراد فرهاد اصلانی ، امید افخم ، نرگس محمدی ، ترلان پروانه ، سعید معروف ، سیروان خسروی و ...اشاره کرد.

همزمان با آغاز سال ۱۳۹۸ و پایان سال ۱۳۹۷ تبریک نوروز ۹۸ توسط هنرمندان و چهره های معروف به مردم ایران نیز دقایقی پس از آغاز سال جدید در صفحات اینستاگرام آنها منتشر شد . از جمله این افراد می توان به فرهاد اصلانی ، امید افخم ، نرگس محمدی ، ترلان پروانه ، سعید معروف ، سیروان خسروی ، فرهاد اصلانی ، محسن کیایی ، مریم سلطانی ، ماهایا پطروسیان و … اشاره کرد .این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی به تبریک های نوروزی هنرمندان و ورزشکاران مشهور اختصاص دارد. با ما همراه باشید.

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور

نوروز 98

آشا محرابی :

از خداى مهربانمان براى همه معجزه میخواهم. امید دل هایمان معجزه وار شاد شود . سال نو بر همه ما نیک و مبارک.

نوروز 98

امید افخم :

توو تموم لحظه‌هایی که از لطف و محبت شما مردم بهره‌مند شدم، همه‌ی اون لحظه‌هایی که با هم سلفی‌گرفتیم، همه‌ی ثانیه‌هایی که از امید افخم بودن لذت بردم، یاد چند نفر همیشه و همیشه همراهم بوده. چند نفری که هیچ‌وقت محبت و لطفشونو فراموش نمی‌کنم. یکی از اون چند نفر کَسیه که نُت به نُت ازش یاد گرفتم. کسی که درس زندگی بهم یاد داد.کسی که هر وقت زمین خوردم دستامو‌ گرفت و بلندم کرد.کسی که مدیونشم.کسی که تو روزای سخت کنارم بوده.
کسی که حالا وقتشه با افتخار فریاد بزنم شاگردش هستم
استاد مرتضی لطفی!
بخشی از قلب من برای شماست.
تا همیشه دوستون دارم.
امید افخمی که اصالتش رو یادش بره امید افخم نیست.
ارادتمند
امید افخم
(سال نو مبارک عشقای دلم)

نوروز 98

ترلان پروانه :

#happynowruz

نوروز 98

سارا محمدی :

سال نو بر همگی مبارک امیدوارم سالی پر از عشق داشته باشید ،سالی پراز شادی و امید برای همگی

نوروز 98

خسرو حیدری :

سال نو رو تبریک میگم…امیدوارم تو سال جدید حال مردم کشورم خوب باشه ،سلامتی باشه واسه همه و بیشتر حواسمون به سفره های هم وطنامون باشه و سالِ جدید سالی پر از آرامش و خوشبختی برای همه،نه عده ای خاص،باشه.

تبریک نوروز ۹۸ توسط بازیگران

نوروز 98

سعید معروف :

از خداوند چیزى را برایتان میخواهم که جز در خاطر خدا در باور هیچکس نمى گنجد.سال نو مبارک

نوروز 98

سیروان خسروی :

واسه تون آرزو دارم بهترینا رو.

نوروز 98

علی پهلوان :

براتون بهترین‌ها رو در سال جدید آرزومندم. سلامت و شاد باشید. دوستتون دارم تا بی‌نهایت

نوروز 98

فاطمه دانش پژوه :

بفرمایید فروردین شود اسفندهای ما …نه بر لب، بلکه در دل گل کند لبخند های ما ! ان شالله سال جدید پایانی باشد بر تمام سالهای انتظار ..سال نو مبارک

نوروز 98

فرهاد اصلانی :

سال نو مبارک
خداوندا در این شب مبارک
برای مردم عزیز کشورم آرزوی سلامتی،شادکامی و برکت دارم و برای نوجوانان و جوانان کشورم آرزوی نشاط و آینده روشن دارم
خداوندا شادی دوستی با مردم جهان و آینده ای بدون اضطراب و روشن و عدالت حسرت و آرزوی این مردم است ، آرزوی ما را برآورده کن
پروردگارا هرآنکس که به این مرز و بوم و این مردم نازنین خائن است و خیانت می‌کند بی آبرو کن و دودمانش را بر باد ده
آمین یا رب العالمین

نوروز 98

محسن کیایی :

عیدتون مبارک .

نوروز 98

مریم سلطانی :

سال نو مبارک ❤️ارزو دارم امسال براى همه ى ایرانى ها پر از عشق ،سلامتى ،برکت باشه و تمام کینه ها تبدیل به دوستى و همچنین ارامش در قلبهامون موندگار باشه 🙏🙏🙏دوستتون دارم

نوروز 98

منصور ضابطیان :

نوروز نودوهشت از پس غبار سالى پرحادثه از راه رسید.باشد که سال محبت و مدارا باشد.سال خردورزى همگانى.سال حکمت حکام و خدمت خدام.سال نعمت باشد و شادی.دشمنان شادمانى ایران و ایرانیان در منجلاب جهل خود فروتر روند و همه جاپر شود از ترانه و باران و نان.سفره هفت سین تان که نمایانگر تپش قلب هر ایرانى ست گسترده باد و سرفراز و نوروزتان پیروز.(عکس:مهدیه بابایى،هنرآنلاین)

نوروز 98

مهران احمدی :

نوروزمبارک…به حرمت ساعت نو، تحویل نو، دلتون شاد ،سفره تون پربرکت،عشقتون پاینده،عیشتون ماندگار

نوروز 98

مهسا ملک مرزبان :

هفت سین هر خانه ای باوجود سین‌های مشابهش با خانهء دیگر متفاوت است. هفت سین مادرم هرسال متنوع‌تر، زیباتر و باسلیقه‌تر از سال قبل می‌شود که هیجان ما را برای حضور در کنار این سفره و مراسم عید بیشتر می‌کند. ما عید را بخاطر لبخندهای از ته دل پدر و مادرم، از ذوق رسیدن لحظهء تحویل سال و جمعی که شاید اوج خوشی‌هایش در همین لحظه‌هاست، دوست داریم. گواینکه جای خالی‌ عزیزان از دست رفته‌مان همیشه در آن اوج خالیست و هیچ عکسی جایشان را پر نمی‌کند. . .
خوشی‌هایتان مستدام…

تبریک نوروز ۹۸

نوروز 98

کیمیا گیلانی :

حسم شدیدا میگه امسال، سال منه…امیدوارم برای همگی امسال سالتون باشه …سال نو مبااااارک

تبریک نوروز 98 توسط چهره های مشهور | تبریک ساده ترلان تا هفت سین شیک نرگس و علی!(2)

ماهایا پطروسیان :

تبریک گفتن و نوشتن برای مردم ایران واقعاً تبدیل به یک کار سخت شده است…، بس که مردم ایران دچار تضاد ها، گرفتاری های بیهوده و مشکلات نا خواسته اند ، که خود در آنها دخیل نیستند!..
آرزو میکنم که درسال جدید، مردم عزیز کشورم به آنچه که استحقاقش را دارند نزدیک شوند…، که قطعاً این آرزو قابل دسترسی است، اگر…
سلامت باشید، دلتون گرم و لبتون خندان…#نوروز مبارک

نوروز 98

نرگس محمدی :

امسال سال سختى واسه همه ایرانى ها بود چند ساعت دیگه سال جدید شروع میشه و من دعا میکنم سالى سرشار از سلامتى و ارامش براى همه مردم عزیزم باشه ایشالا امشب همه ارزو کنیم سال ٩٨ از نظر اقتصادى سالى پر برکتى باشه

2019-03-21 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۱) از مرگ پسرخاله سردار تا تیپ پاتختی شیلا و لیلا !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۷۱) از مرگ پسرخاله سردار تا تیپ پاتختی شیلا و لیلا !!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!
سحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواجسحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواج
چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!
تشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلمتشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلم
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)
اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!
عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)
ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!
چهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجرچهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجر
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!