مشاهده : 4575چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | تبریک ساده ترلان تا هفت سین شیک نرگس و علی!(۲)

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور | تبریک ساده ترلان تا هفت سین شیک نرگس و علی!(۲)چهره ها
با تمام شدن زمستان 97 و آغاز بهار و سال جدید هنرمندان مشهور هم نوروز را به طرفداران و هم میهنانشان تبریک گفتند. از جمله این افراد فرهاد اصلانی ، امید افخم ، نرگس محمدی ، ترلان پروانه ، سعید معروف ، سیروان خسروی و ...اشاره کرد.

همزمان با آغاز سال ۱۳۹۸ و پایان سال ۱۳۹۷ تبریک نوروز ۹۸ توسط هنرمندان و چهره های معروف به مردم ایران نیز دقایقی پس از آغاز سال جدید در صفحات اینستاگرام آنها منتشر شد . از جمله این افراد می توان به فرهاد اصلانی ، امید افخم ، نرگس محمدی ، ترلان پروانه ، سعید معروف ، سیروان خسروی ، فرهاد اصلانی ، محسن کیایی ، مریم سلطانی ، ماهایا پطروسیان و … اشاره کرد .این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی به تبریک های نوروزی هنرمندان و ورزشکاران مشهور اختصاص دارد. با ما همراه باشید.

تبریک نوروز ۹۸ توسط چهره های مشهور

نوروز 98

آشا محرابی :

از خداى مهربانمان براى همه معجزه میخواهم. امید دل هایمان معجزه وار شاد شود . سال نو بر همه ما نیک و مبارک.

نوروز 98

امید افخم :

توو تموم لحظه‌هایی که از لطف و محبت شما مردم بهره‌مند شدم، همه‌ی اون لحظه‌هایی که با هم سلفی‌گرفتیم، همه‌ی ثانیه‌هایی که از امید افخم بودن لذت بردم، یاد چند نفر همیشه و همیشه همراهم بوده. چند نفری که هیچ‌وقت محبت و لطفشونو فراموش نمی‌کنم. یکی از اون چند نفر کَسیه که نُت به نُت ازش یاد گرفتم. کسی که درس زندگی بهم یاد داد.کسی که هر وقت زمین خوردم دستامو‌ گرفت و بلندم کرد.کسی که مدیونشم.کسی که تو روزای سخت کنارم بوده.
کسی که حالا وقتشه با افتخار فریاد بزنم شاگردش هستم
استاد مرتضی لطفی!
بخشی از قلب من برای شماست.
تا همیشه دوستون دارم.
امید افخمی که اصالتش رو یادش بره امید افخم نیست.
ارادتمند
امید افخم
(سال نو مبارک عشقای دلم)

نوروز 98

ترلان پروانه :

#happynowruz

نوروز 98

سارا محمدی :

سال نو بر همگی مبارک امیدوارم سالی پر از عشق داشته باشید ،سالی پراز شادی و امید برای همگی

نوروز 98

خسرو حیدری :

سال نو رو تبریک میگم…امیدوارم تو سال جدید حال مردم کشورم خوب باشه ،سلامتی باشه واسه همه و بیشتر حواسمون به سفره های هم وطنامون باشه و سالِ جدید سالی پر از آرامش و خوشبختی برای همه،نه عده ای خاص،باشه.

تبریک نوروز ۹۸ توسط بازیگران

نوروز 98

سعید معروف :

از خداوند چیزى را برایتان میخواهم که جز در خاطر خدا در باور هیچکس نمى گنجد.سال نو مبارک

نوروز 98

سیروان خسروی :

واسه تون آرزو دارم بهترینا رو.

نوروز 98

علی پهلوان :

براتون بهترین‌ها رو در سال جدید آرزومندم. سلامت و شاد باشید. دوستتون دارم تا بی‌نهایت

نوروز 98

فاطمه دانش پژوه :

بفرمایید فروردین شود اسفندهای ما …نه بر لب، بلکه در دل گل کند لبخند های ما ! ان شالله سال جدید پایانی باشد بر تمام سالهای انتظار ..سال نو مبارک

نوروز 98

فرهاد اصلانی :

سال نو مبارک
خداوندا در این شب مبارک
برای مردم عزیز کشورم آرزوی سلامتی،شادکامی و برکت دارم و برای نوجوانان و جوانان کشورم آرزوی نشاط و آینده روشن دارم
خداوندا شادی دوستی با مردم جهان و آینده ای بدون اضطراب و روشن و عدالت حسرت و آرزوی این مردم است ، آرزوی ما را برآورده کن
پروردگارا هرآنکس که به این مرز و بوم و این مردم نازنین خائن است و خیانت می‌کند بی آبرو کن و دودمانش را بر باد ده
آمین یا رب العالمین

نوروز 98

محسن کیایی :

عیدتون مبارک .

نوروز 98

مریم سلطانی :

سال نو مبارک ❤️ارزو دارم امسال براى همه ى ایرانى ها پر از عشق ،سلامتى ،برکت باشه و تمام کینه ها تبدیل به دوستى و همچنین ارامش در قلبهامون موندگار باشه 🙏🙏🙏دوستتون دارم

نوروز 98

منصور ضابطیان :

نوروز نودوهشت از پس غبار سالى پرحادثه از راه رسید.باشد که سال محبت و مدارا باشد.سال خردورزى همگانى.سال حکمت حکام و خدمت خدام.سال نعمت باشد و شادی.دشمنان شادمانى ایران و ایرانیان در منجلاب جهل خود فروتر روند و همه جاپر شود از ترانه و باران و نان.سفره هفت سین تان که نمایانگر تپش قلب هر ایرانى ست گسترده باد و سرفراز و نوروزتان پیروز.(عکس:مهدیه بابایى،هنرآنلاین)

نوروز 98

مهران احمدی :

نوروزمبارک…به حرمت ساعت نو، تحویل نو، دلتون شاد ،سفره تون پربرکت،عشقتون پاینده،عیشتون ماندگار

نوروز 98

مهسا ملک مرزبان :

هفت سین هر خانه ای باوجود سین‌های مشابهش با خانهء دیگر متفاوت است. هفت سین مادرم هرسال متنوع‌تر، زیباتر و باسلیقه‌تر از سال قبل می‌شود که هیجان ما را برای حضور در کنار این سفره و مراسم عید بیشتر می‌کند. ما عید را بخاطر لبخندهای از ته دل پدر و مادرم، از ذوق رسیدن لحظهء تحویل سال و جمعی که شاید اوج خوشی‌هایش در همین لحظه‌هاست، دوست داریم. گواینکه جای خالی‌ عزیزان از دست رفته‌مان همیشه در آن اوج خالیست و هیچ عکسی جایشان را پر نمی‌کند. . .
خوشی‌هایتان مستدام…

تبریک نوروز ۹۸

نوروز 98

کیمیا گیلانی :

حسم شدیدا میگه امسال، سال منه…امیدوارم برای همگی امسال سالتون باشه …سال نو مبااااارک

تبریک نوروز 98 توسط چهره های مشهور | تبریک ساده ترلان تا هفت سین شیک نرگس و علی!(2)

ماهایا پطروسیان :

تبریک گفتن و نوشتن برای مردم ایران واقعاً تبدیل به یک کار سخت شده است…، بس که مردم ایران دچار تضاد ها، گرفتاری های بیهوده و مشکلات نا خواسته اند ، که خود در آنها دخیل نیستند!..
آرزو میکنم که درسال جدید، مردم عزیز کشورم به آنچه که استحقاقش را دارند نزدیک شوند…، که قطعاً این آرزو قابل دسترسی است، اگر…
سلامت باشید، دلتون گرم و لبتون خندان…#نوروز مبارک

نوروز 98

نرگس محمدی :

امسال سال سختى واسه همه ایرانى ها بود چند ساعت دیگه سال جدید شروع میشه و من دعا میکنم سالى سرشار از سلامتى و ارامش براى همه مردم عزیزم باشه ایشالا امشب همه ارزو کنیم سال ٩٨ از نظر اقتصادى سالى پر برکتى باشه

2019-03-21 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۳۰) از خوشحالی پژمان برای عادل تا عروسی ژاوی !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۳۰) از خوشحالی پژمان برای عادل تا عروسی ژاوی !
اهدای جوایز جشن حافظ ۹۸ در یک مهمانی خصوصی با حضور برگزیدگان|از عادل فردوسی پور تا بابا مهران!اهدای جوایز جشن حافظ ۹۸ در یک مهمانی خصوصی با حضور برگزیدگان|از عادل فردوسی پور تا بابا مهران!
همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)
هجدهمین جشن حافظ | از پریناز ایزدیار تا ریحانه پارسا و پدرشوهر عزیزش!هجدهمین جشن حافظ | از پریناز ایزدیار تا ریحانه پارسا و پدرشوهر عزیزش!
حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحرتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحر
آزیتا ترکاشوند ؛ از رژیم غذایی عجیب و غریب تا سریال های گاندو و هیولا! | سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۱)آزیتا ترکاشوند ؛ از رژیم غذایی عجیب و غریب تا سریال های گاندو و هیولا! | سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۱)
زندگی بیتا فرهی ؛ از طلاق و ازدواج تا کتک خوردن از خسرو شکیبایی | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۳)زندگی بیتا فرهی ؛ از طلاق و ازدواج تا کتک خوردن از خسرو شکیبایی | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۳)
اینستاگرام هنرمندان (۲۰۷) از تولد نیوشا تا بانویِ گلاب !اینستاگرام هنرمندان (۲۰۷) از تولد نیوشا تا بانویِ گلاب !
بازیگران و چهره های مشهور در کنار پدر و مادرهایشان ۱۳۳بازیگران و چهره های مشهور در کنار پدر و مادرهایشان ۱۳۳
عکس های خانوادگی هنرمندان و چهره های مشهور ۱۵۸عکس های خانوادگی هنرمندان و چهره های مشهور ۱۵۸
ازدواج ریحانه پارسا و عکس حلقه ی ازدواجش ؛ آیا این خبر حقیقت دارد یا دروغ ۱۳ است؟ازدواج ریحانه پارسا و عکس حلقه ی ازدواجش ؛ آیا این خبر حقیقت دارد یا دروغ ۱۳ است؟
ازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگرازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگر
عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان ۲۲۰عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان ۲۲۰
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۲۷) از تولد لوکس دختر مونا تا عشقِ جواد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۲۷) از تولد لوکس دختر مونا تا عشقِ جواد!
اهدای جوایز جشن حافظ ۹۸ در یک مهمانی خصوصی با حضور برگزیدگان|از عادل فردوسی پور تا بابا مهران!اهدای جوایز جشن حافظ ۹۸ در یک مهمانی خصوصی با حضور برگزیدگان|از عادل فردوسی پور تا بابا مهران!
در مهمانی شام خصوصی برگزیدگان نوزدهمین دوره از جشن حافظ چهره هایی مانند عادل فردوسی پور ، حسام منظور ، مریم مومن ، مهران غفوریان و دخترش هانا ، گلاب آدینه ، رویا نونهالی و همسرش ، نیما شاهرخ شاهی ، سیاوش خیرابی ، هلیا امامی ، مریم معصومی ، شیدا یوسفی ، شبنم مقدمی ، رضا عطاران و ... حضور داشتند.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
فال روزانه
جوانسازی صورت و دستها , اصلاح افتادگی پلک فوری !
تعبیر خواب
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۳۰) از خوشحالی پژمان برای عادل تا عروسی ژاوی !
سیروس گرجستانی؛ از فوتبال و بازیگری تا طلاق و دوری از دخترانش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۵)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۸۴) از سحر پیر و جوون تا جواد عزتی!
اینستاگرام هنرمندان (۲۰۸) از مریم در حرم امام رضا (ع) تا غذای آرمین!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۲۹) از شباهت عجیب پسر سپهر و واران تا عاشقانه بکام برای تولد دخترش!