تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)

تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)چهره ها
گزارش تصویری پرشین وی از بازیگران و هنرمندان که در صفحات اینستاگرام شخصی خود، عکس هایی درارتباط با روز پدر و مرد به همراه پیام تبریک گذاشتند در ادامه آمده است.

پرشین وی ضمن تبریک روز مرد، گزارش تصویری از تبریک چهره ها در روز پدر و مرد را که در اینستاگرام منتشر کرده اند را گرداوری کرده است که آنها را در ادامه منتشر خواهیم کرد.

تبریک چهره ها در روز پدر

تبریک چهره ها در روز پدر

امید ابراهیمی

ما بابا نداریم،راستش داریم اما اندازه یک سنگ مستطیلی است که بالاش نوشته شادروان و پایین تر با خطی خوش پدر مهربان و همسری فداکار،عکسش را هم تراشیده اند آن رو،با آن صورت مهربان و موهایی که همیشه شانه زده بود.مرد من روزت مبارک و روحت شاد
همیشه به یادتم?

تبریک چهره ها در روز پدر

امید حاجیلی (

پدر عزیزم روزت مبارک … ایشالله ١٢٠ سال دیگه همینجوری مثل کوه پشت من و خانواده باشی … ??✨❤? دستت و میبوسم ?✨و همچنین تبریک به همه پدر های عزیز و همه مردهای مرد نه نامرد ❤??

تبریک چهره ها در روز پدر

امیر غفارمنش

کاش خیلی بیشتر میموندی
کاش بودی و با تو بحث می کردم
راجع به تجربیات این روزام
کاش میتونستم اندازه تو شجاع باشم
کاش می شد اندازه تو صادق باشم
کاش بودی و باز تکرار می کردی :
امیر
سیمت وصل باشه کافیه
گویی هستی و در گوشم صدات
زنگ میزنه
وقتی دریافت های تو از زندگی را مرور می کنم می بینم انسان تر از آن بودی
که زندگی با تو کرد
چرا نمیشه مثل تو بود
شاید تقصیر زمانه است
که مانند تو شجاع نیستم
شاید خاصیت نسل من است
که مانند تو زلال نیستم
خطی به یاد تو احمد غفارمنش
که در دلم زنده ای
??

تبریک چهره ها در روز پدر

بهاره رهنما

علی جانم ،مولا جان،جان جانان،سال سال توست ،سالی که با ماه تولد فرزندانت شروع شده،کاش سال مهربونی و حق به حق دار رسیدن باشه ،ما صبر شما رو نداریم اقاجان ،سکوت شما رو بلد نیستیم،بحق بزرگیت به داد جوونای ایرانی برس،به حق دل این مردم برس،مردم ما لیاقتشون بهتر از این روزهاست،یاعلی در خونه تورو زدم و سال نود و هفت رو باذکر تو شروع کردم میدونم که مارو ناامید نمیکنی???☘. پی نوشت : از پدر جانم و همسر جانم و همه اساتید و بزرگانی که واژه مرد رو با رفتارشون برای من تعبیر بجا و زیبایی از انسانیت و راستی کردند ممنونم و روزشون رو تبریک میگم،زیر سایه مرتضی علی سلامت باشن همه پدرا و همسرای خوب و خدا اونایی رو که پیش خودشون برده هم رحمت کنه??

تبریک چهره ها در روز پدر

بهنام تشکر

وقتى باانگشت گوشه لبت کشیده میشه و بالبخند زیر لب دستورى صادر میشه که لبخند بزن…روز پدر بر همه پدرها و مردها و پسرها و نوه ها ونتیجه ها و نبیره ها… مبارکباافتخاردست بوس همیشگى آقاى تشکر بزرگ هم هستیم.

متن تبریک چهره ها در روز پدر و مرد

تبریک چهره ها در روز پدر

پردیس احمدیه

یادم میاد بچه که بودم اینجوری رو پای بابام راه میرفتم..
یا قَلَمدوش میشدم..
اغراق نیست اگه بگم هر روز به هر مشکلی میخورم در ارتباط با هر چیزی به خصوص آدمها از ته دل آرزو میکنم که کاش بود و تمام وَزنمو مینداختم یا روی پاهاش یا روی دوشِش..
پدر بلندترین شعرِ عاشقانه برای دختره..نبودش بلندترین آهِ صادقانه
روز همه پدرها مبارک
اونایی که هستن سایه شون مستدام
اونایی که رفتن جاشون سبز
پدرانی که شهید شدند یادشون جاودان
ولادت امیرالمؤمنین(ع) پدرِ اول و آخرمون مبارک باشه❤

تبریک چهره ها در روز پدر

پوران درخشنده

روز پدر روز عشق و غرور و مردانگی روز تکیه گاه روزهای بی پناهی پدرم ، روزت مبارک، نیستی ومن با تک تک خاطراتت زندگی میکنم ، روحت شاد، و یادت همیشه در دل وجان….روز پدر برهمه پدران سرزمینم و پدران سفر کرده مبارک…❤??

تبریک چهره ها در روز پدر

حسن شکوهی

سلام عرض میکنم خدمت سروران عزیز
میلاد با سعادت امیرالمومنین و روز پدر را به تمامی عزیزان ،مخصوصا پدران مهربان سرزمینم تبریک میگویم.
روح پدران اسمانی،قرین رحمت الهی باد.
سلامت و شاد باشید .یا علی مدد

تبریک چهره ها در روز پدر

روناک یونسی

همه باباهای مهربون و زحمتکش و دلسوز همه باباهایی که از خودشون و جوونیشون گذشتند، همه همسرهای مهربون و قدرشناس و متعهد وهمه مردهایی که مرد بودن و با تمام وجود یدک میکشند وهمه پدربزرگهایی که روشنی خانه هستند روزتون خیلی مبارک❤

تبریک چهره ها در روز پدر

سارا بهرامی

 رفیق،بامرام،پشت و پناه ،زنده باشی…روزت مبارک آقا بهرامی

تبریک چهره ها در روز پدر و مرد در اینستاگرام

تبریک چهره ها در روز پدر

سید احمد خمینی

تا هستم و هست دارمش دوست…❤اگر از نعمت وجود پدر در زندگى بهره مند هستیم، قدرش را بدانیم و اگر نه، در شب ولادت مولود کعبه فاتحه اى نثارشان کنیم.

تبریک چهره ها در روز پدر

سیدرضا حسینی

⚘❤خاک پای شما عزیزان ❤⚘
عرض سلام‌ادب خدمت شما دوستان عزیزم ❤
ولادت آقا امام علی (ع) امام مهربانی بزرگی وروزپدرراخدمت شما وخانواده محترم تبریک میگویم‌
ان شاءالله سایه پدرها بالای سرتان الهی آمین ?????????
پدرعزیزم روزت مبارک سالهاس که پیش خدای مهربانی و خانه خدا شهید شدی چه سعادتی روحت شادروح تمامی پدران آسمانی عزیز شاد❤

تبریک چهره ها در روز پدر

شهرام عبدلی

روز پدر مبارک همه پدر های مرد

تبریک چهره ها در روز پدر

شهره لرستانی

منو شراره و شهاب در کنار بابا که اون روزها با اینکه همش اداره و ماموریت و سر پرونده ها ی قضایی و رسیدگی به دعاوی مردم بود بیشتر از حالا می دیدیمش که ارام و اهسته با واکرش از اتاق ها رد می شه یا پشت میز کارش می شینه و کتاب جدیدش رو تصحیح می کنه….

اون روز ها بلند می خندید…برای ما قصه بیا ماهی بیا ماهی می گفت..ما رو یکروز در میون سینما می برد..اما حالا فقط کتاب می خونه و بندرت راجع بهش حرف می زنه ..انگار رازی بین اون و کتابهاش وجود داره که نباید کسی بدونه! شهاب حمومش می کنه اصلاحش می کنه ناخون هاش رو می گیره و شراره باهاش از شعر و ادبیات و هنر و سیاست و علم حرف می زنه …

اما من نمی تونم هیچ کاری کنم فقط زیرچشمی تحلیل رفتن اش رو می بینم و خیلی دلم می خواد حتی اگر شده یکبار قصه بیا ماهی بیا ماهی رو با همون شور وحال قدیم دوباره تعریف کنه برای پدرم و تمام پدرها شفا و سلامتی از خدا می خوام

تبریک چهره ها در روز پدر

عباس جمشیدفر

بگو ای مرد من ای از تبار هر چه عاشق
بگو ای در تو جاری خون روشن شقایق
بگو ای سوخته ای بی رمق ای کوه خسته
بگو ای با تو داغ عاشقای دل شکسته
بگو با من بگو از دردو داغت
بذار مرهم بذارم روی زخمات
بذار بارون اشک من بشوره
غبار غصه ها رو از سرو پات

روزت مبارک عشق من ?بت من سایه ات مستدام پدر ❤❤

تصاویر و متنهایی به مناسبت تبریک چهره ها در روز پدر

تبریک چهره ها در روز پدر

علیرضا نیکبخت

پدرم سنگ صبور تمام مشکلات روزت مبارک????

تبریک چهره ها در روز پدر

کمند امیرسلیمانی

برای نشان دادن میزان علاقه به مردان زندگیمان احتیاج به یک روز خاص نداریم.ولی روز پدر بهانه ایست برای ابراز احساسات و تشکر از پدری که قهرمان زندگیمان است.

تبریک چهره ها در روز پدر

محسن تنابنده

پدرم روزت مبارک?

تبریک چهره ها در روز پدر

محمد علیزاده

تکیه گاهم،پناهم،معلم اخلاقم،پدرجانم از کودکیم مثل یه کوه پشتم بودى،مواظبم بودى،خوشحالم پدرم تویى?به وجودت میبالم پدرم?حاج آقاى دوستداشتنى من روزت مبااااااااارک❤

تبریک چهره ها در روز پدر

مهدی شاه حسینی

هیچ چیزی..به اندازه یک کوه…شبیه پدر نیست…! به خاطر کیفیت بد عکس ببخشید …شهریار روزت مبارک باشه عزیزم …جات خالی بابا

تبریک چهره ها در روز پدر

مهناز افشار

و هرروز روز باباهاست…سلامت باشن همه باباها و جای خالی بابای خودم و پدرهایی که نیستن همیشه سبز?❤

تبریک چهره ها در روز پدر

نادر سلیمانی

من در آغوش پدرم…تصویری که سالهاست نتونستم تکرارش کنم، روحت شاد باباقدر پدر و مادرتون رو بدونید، زمان بی رحم تر از چیزیه که فکرش رو میکنین .روز پدر مبارک?

تبریک چهره ها در روز پدر

نوید محمدزاده

هر لحظه،هر ثانیه،هر دقیقه،هر روز …روز توست،تمامیت من .مجید خان ?روزت مبارک ❤

تبریک چهره ها در روز پدر و مرد

تبریک چهره ها در روز پدر

نیما کرمی

پدرم ،شما برای من معنای واقعی مردی و مردانگی هستی . خدا روشکر که من پسر شمایم و نیل بعدها درک میکند که نوه چه مرد بزرگیست .روزت مبارک پدرم ،عشقم .

تبریک چهره ها در روز پدر

احمد ایراندوست

پدرم….
” نمی توانم” را ،،،
زیاد در چشمش دیدم
ولی هرگز ….
از زبانش نشنیدم….روزت مبارک جهان پهلوان شهاب ایراندوست پهلوان نامی ابادان و ایران پدر عزیزم روحت شاد …روز پدر و مرد بر تمامی عزیزان مبارک ….ورق بزنید بعضی دوستانم عکس های پدرم را خواستند که براشون گذاشتم

2018-03-31 / گردآوری:
برچسب ها:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!اینستاگرام هنرمندان (۹۰) از پرستو صالحی با مامان هاش تا اولین سالگرد ازدواج بهاره رهنما!!!
حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۷) از داستان لاغری ملیکا تا آهنگ جدید گلزار!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۷) از داستان لاغری ملیکا تا آهنگ جدید گلزار!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۰) از ژست جردن باروز و پسرش تا علیرضا نیکبخت!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۰) از ژست جردن باروز و پسرش تا علیرضا نیکبخت!
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۲۷ +تصاویر
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۵) از عقدکنون مریم کاویانی تا فحش خوری مهراب!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۵) از عقدکنون مریم کاویانی تا فحش خوری مهراب!!!
چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۵) از علی کریمی و امیر نوری تا سپهر حیدری و خانواده!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۵) از علی کریمی و امیر نوری تا سپهر حیدری و خانواده!
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۶) از مهناز افشار و سی سی تا خوشحالی الهه حصاری!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۶) از مهناز افشار و سی سی تا خوشحالی الهه حصاری!!!
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!
بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!
سحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواجسحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواج
چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۲) از نبرد آینده امیرعلی اکبری تا شلوار کوتاه طارمی !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۲) از نبرد آینده امیرعلی اکبری تا شلوار کوتاه طارمی !
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۰) از وقتی مهراب قاسمخانی لباس نداشت تا مهناز افشار !!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۰) از وقتی مهراب قاسمخانی لباس نداشت تا مهناز افشار !!
مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)مریم مومن | از ورود به دنیای بازیگری با کمک خاله تا علایق عجیب!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۲)
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۷) از تنهایی علی کریمی تا تشکر شفر !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۷) از تنهایی علی کریمی تا تشکر شفر !
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۲) از حرف های پشت سرِ عزت اللهی تا خوشحالی پرسپولیسی ها!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۲) از حرف های پشت سرِ عزت اللهی تا خوشحالی پرسپولیسی ها!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۴) از شستن چشم های حاجی صفی تا پندِ بچه دار شدنِ مسلمان!
جدیدترین عکس های ورزشکاران ایرانی و خارجی را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از مهرداد میناوند ، علیرضا بیرانوند ، آدام همتی ، احسان حاجی صفی ، سیامک نعمتی ، محسن مسلمان ، محمد نادری ، بکام ، رونالدو ، محمد صلاح ، زیدان و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
بلیط رایگان رفت و برگشت به استانبول
یک عروسی رویایی داشته باشید ! | بهترین ها را اینجا ببینید
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۷) از سفر بهاره افشاری با لئون به مشهد تا نذری گرفتن نفیسه در خارج!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۳) از عاشقانه ماهینی در سالگرد ازدواجش تا تولد خفن بچه مسی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۹) از هشتگ ۵ ترلان تا پسرخاله متخصص شیلا!!!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۷ از تیلور سویفت تا تیپ بانمک پسر شکیرا
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۲) از مسابقه مهم امیر علی اکبری تا چالش سوشا!
تعبیر خواب