مشاهده : 1365اخبار روز چهره های مشهور, چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)

تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)چهره ها
گزارش تصویری پرشین وی از بازیگران و هنرمندان که در صفحات اینستاگرام شخصی خود، عکس هایی درارتباط با روز پدر و مرد به همراه پیام تبریک گذاشتند در ادامه آمده است.

پرشین وی ضمن تبریک روز مرد، گزارش تصویری از تبریک چهره ها در روز پدر و مرد را که در اینستاگرام منتشر کرده اند را گرداوری کرده است که آنها را در ادامه منتشر خواهیم کرد.

تبریک چهره ها در روز پدر

تبریک چهره ها در روز پدر

امید ابراهیمی

ما بابا نداریم،راستش داریم اما اندازه یک سنگ مستطیلی است که بالاش نوشته شادروان و پایین تر با خطی خوش پدر مهربان و همسری فداکار،عکسش را هم تراشیده اند آن رو،با آن صورت مهربان و موهایی که همیشه شانه زده بود.مرد من روزت مبارک و روحت شاد
همیشه به یادتم?

تبریک چهره ها در روز پدر

امید حاجیلی (

پدر عزیزم روزت مبارک … ایشالله ١٢٠ سال دیگه همینجوری مثل کوه پشت من و خانواده باشی … ??✨❤? دستت و میبوسم ?✨و همچنین تبریک به همه پدر های عزیز و همه مردهای مرد نه نامرد ❤??

تبریک چهره ها در روز پدر

امیر غفارمنش

کاش خیلی بیشتر میموندی
کاش بودی و با تو بحث می کردم
راجع به تجربیات این روزام
کاش میتونستم اندازه تو شجاع باشم
کاش می شد اندازه تو صادق باشم
کاش بودی و باز تکرار می کردی :
امیر
سیمت وصل باشه کافیه
گویی هستی و در گوشم صدات
زنگ میزنه
وقتی دریافت های تو از زندگی را مرور می کنم می بینم انسان تر از آن بودی
که زندگی با تو کرد
چرا نمیشه مثل تو بود
شاید تقصیر زمانه است
که مانند تو شجاع نیستم
شاید خاصیت نسل من است
که مانند تو زلال نیستم
خطی به یاد تو احمد غفارمنش
که در دلم زنده ای
??

تبریک چهره ها در روز پدر

بهاره رهنما

علی جانم ،مولا جان،جان جانان،سال سال توست ،سالی که با ماه تولد فرزندانت شروع شده،کاش سال مهربونی و حق به حق دار رسیدن باشه ،ما صبر شما رو نداریم اقاجان ،سکوت شما رو بلد نیستیم،بحق بزرگیت به داد جوونای ایرانی برس،به حق دل این مردم برس،مردم ما لیاقتشون بهتر از این روزهاست،یاعلی در خونه تورو زدم و سال نود و هفت رو باذکر تو شروع کردم میدونم که مارو ناامید نمیکنی???☘. پی نوشت : از پدر جانم و همسر جانم و همه اساتید و بزرگانی که واژه مرد رو با رفتارشون برای من تعبیر بجا و زیبایی از انسانیت و راستی کردند ممنونم و روزشون رو تبریک میگم،زیر سایه مرتضی علی سلامت باشن همه پدرا و همسرای خوب و خدا اونایی رو که پیش خودشون برده هم رحمت کنه??

تبریک چهره ها در روز پدر

بهنام تشکر

وقتى باانگشت گوشه لبت کشیده میشه و بالبخند زیر لب دستورى صادر میشه که لبخند بزن…روز پدر بر همه پدرها و مردها و پسرها و نوه ها ونتیجه ها و نبیره ها… مبارکباافتخاردست بوس همیشگى آقاى تشکر بزرگ هم هستیم.

متن تبریک چهره ها در روز پدر و مرد

تبریک چهره ها در روز پدر

پردیس احمدیه

یادم میاد بچه که بودم اینجوری رو پای بابام راه میرفتم..
یا قَلَمدوش میشدم..
اغراق نیست اگه بگم هر روز به هر مشکلی میخورم در ارتباط با هر چیزی به خصوص آدمها از ته دل آرزو میکنم که کاش بود و تمام وَزنمو مینداختم یا روی پاهاش یا روی دوشِش..
پدر بلندترین شعرِ عاشقانه برای دختره..نبودش بلندترین آهِ صادقانه
روز همه پدرها مبارک
اونایی که هستن سایه شون مستدام
اونایی که رفتن جاشون سبز
پدرانی که شهید شدند یادشون جاودان
ولادت امیرالمؤمنین(ع) پدرِ اول و آخرمون مبارک باشه❤

تبریک چهره ها در روز پدر

پوران درخشنده

روز پدر روز عشق و غرور و مردانگی روز تکیه گاه روزهای بی پناهی پدرم ، روزت مبارک، نیستی ومن با تک تک خاطراتت زندگی میکنم ، روحت شاد، و یادت همیشه در دل وجان….روز پدر برهمه پدران سرزمینم و پدران سفر کرده مبارک…❤??

تبریک چهره ها در روز پدر

حسن شکوهی

سلام عرض میکنم خدمت سروران عزیز
میلاد با سعادت امیرالمومنین و روز پدر را به تمامی عزیزان ،مخصوصا پدران مهربان سرزمینم تبریک میگویم.
روح پدران اسمانی،قرین رحمت الهی باد.
سلامت و شاد باشید .یا علی مدد

تبریک چهره ها در روز پدر

روناک یونسی

همه باباهای مهربون و زحمتکش و دلسوز همه باباهایی که از خودشون و جوونیشون گذشتند، همه همسرهای مهربون و قدرشناس و متعهد وهمه مردهایی که مرد بودن و با تمام وجود یدک میکشند وهمه پدربزرگهایی که روشنی خانه هستند روزتون خیلی مبارک❤

تبریک چهره ها در روز پدر

سارا بهرامی

 رفیق،بامرام،پشت و پناه ،زنده باشی…روزت مبارک آقا بهرامی

تبریک چهره ها در روز پدر و مرد در اینستاگرام

تبریک چهره ها در روز پدر

سید احمد خمینی

تا هستم و هست دارمش دوست…❤اگر از نعمت وجود پدر در زندگى بهره مند هستیم، قدرش را بدانیم و اگر نه، در شب ولادت مولود کعبه فاتحه اى نثارشان کنیم.

تبریک چهره ها در روز پدر

سیدرضا حسینی

⚘❤خاک پای شما عزیزان ❤⚘
عرض سلام‌ادب خدمت شما دوستان عزیزم ❤
ولادت آقا امام علی (ع) امام مهربانی بزرگی وروزپدرراخدمت شما وخانواده محترم تبریک میگویم‌
ان شاءالله سایه پدرها بالای سرتان الهی آمین ?????????
پدرعزیزم روزت مبارک سالهاس که پیش خدای مهربانی و خانه خدا شهید شدی چه سعادتی روحت شادروح تمامی پدران آسمانی عزیز شاد❤

تبریک چهره ها در روز پدر

شهرام عبدلی

روز پدر مبارک همه پدر های مرد

تبریک چهره ها در روز پدر

شهره لرستانی

منو شراره و شهاب در کنار بابا که اون روزها با اینکه همش اداره و ماموریت و سر پرونده ها ی قضایی و رسیدگی به دعاوی مردم بود بیشتر از حالا می دیدیمش که ارام و اهسته با واکرش از اتاق ها رد می شه یا پشت میز کارش می شینه و کتاب جدیدش رو تصحیح می کنه….

اون روز ها بلند می خندید…برای ما قصه بیا ماهی بیا ماهی می گفت..ما رو یکروز در میون سینما می برد..اما حالا فقط کتاب می خونه و بندرت راجع بهش حرف می زنه ..انگار رازی بین اون و کتابهاش وجود داره که نباید کسی بدونه! شهاب حمومش می کنه اصلاحش می کنه ناخون هاش رو می گیره و شراره باهاش از شعر و ادبیات و هنر و سیاست و علم حرف می زنه …

اما من نمی تونم هیچ کاری کنم فقط زیرچشمی تحلیل رفتن اش رو می بینم و خیلی دلم می خواد حتی اگر شده یکبار قصه بیا ماهی بیا ماهی رو با همون شور وحال قدیم دوباره تعریف کنه برای پدرم و تمام پدرها شفا و سلامتی از خدا می خوام

تبریک چهره ها در روز پدر

عباس جمشیدفر

بگو ای مرد من ای از تبار هر چه عاشق
بگو ای در تو جاری خون روشن شقایق
بگو ای سوخته ای بی رمق ای کوه خسته
بگو ای با تو داغ عاشقای دل شکسته
بگو با من بگو از دردو داغت
بذار مرهم بذارم روی زخمات
بذار بارون اشک من بشوره
غبار غصه ها رو از سرو پات

روزت مبارک عشق من ?بت من سایه ات مستدام پدر ❤❤

تصاویر و متنهایی به مناسبت تبریک چهره ها در روز پدر

تبریک چهره ها در روز پدر

علیرضا نیکبخت

پدرم سنگ صبور تمام مشکلات روزت مبارک????

تبریک چهره ها در روز پدر

کمند امیرسلیمانی

برای نشان دادن میزان علاقه به مردان زندگیمان احتیاج به یک روز خاص نداریم.ولی روز پدر بهانه ایست برای ابراز احساسات و تشکر از پدری که قهرمان زندگیمان است.

تبریک چهره ها در روز پدر

محسن تنابنده

پدرم روزت مبارک?

تبریک چهره ها در روز پدر

محمد علیزاده

تکیه گاهم،پناهم،معلم اخلاقم،پدرجانم از کودکیم مثل یه کوه پشتم بودى،مواظبم بودى،خوشحالم پدرم تویى?به وجودت میبالم پدرم?حاج آقاى دوستداشتنى من روزت مبااااااااارک❤

تبریک چهره ها در روز پدر

مهدی شاه حسینی

هیچ چیزی..به اندازه یک کوه…شبیه پدر نیست…! به خاطر کیفیت بد عکس ببخشید …شهریار روزت مبارک باشه عزیزم …جات خالی بابا

تبریک چهره ها در روز پدر

مهناز افشار

و هرروز روز باباهاست…سلامت باشن همه باباها و جای خالی بابای خودم و پدرهایی که نیستن همیشه سبز?❤

تبریک چهره ها در روز پدر

نادر سلیمانی

من در آغوش پدرم…تصویری که سالهاست نتونستم تکرارش کنم، روحت شاد باباقدر پدر و مادرتون رو بدونید، زمان بی رحم تر از چیزیه که فکرش رو میکنین .روز پدر مبارک?

تبریک چهره ها در روز پدر

نوید محمدزاده

هر لحظه،هر ثانیه،هر دقیقه،هر روز …روز توست،تمامیت من .مجید خان ?روزت مبارک ❤

تبریک چهره ها در روز پدر و مرد

تبریک چهره ها در روز پدر

نیما کرمی

پدرم ،شما برای من معنای واقعی مردی و مردانگی هستی . خدا روشکر که من پسر شمایم و نیل بعدها درک میکند که نوه چه مرد بزرگیست .روزت مبارک پدرم ،عشقم .

تبریک چهره ها در روز پدر

احمد ایراندوست

پدرم….
” نمی توانم” را ،،،
زیاد در چشمش دیدم
ولی هرگز ….
از زبانش نشنیدم….روزت مبارک جهان پهلوان شهاب ایراندوست پهلوان نامی ابادان و ایران پدر عزیزم روحت شاد …روز پدر و مرد بر تمامی عزیزان مبارک ….ورق بزنید بعضی دوستانم عکس های پدرم را خواستند که براشون گذاشتم

2018-03-31 / گردآوری:
برچسب ها:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۱) از گل نزنی عادل فردوسی تا تعطیلات کریم!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۱) از گل نزنی عادل فردوسی تا تعطیلات کریم!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۰) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۰) از ملکه نیما تا مژده الناز !!!
حسین یاری ؛ از بازی در نهنگ آبی تا دکوراسیون خانه قشنگش | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۱)حسین یاری ؛ از بازی در نهنگ آبی تا دکوراسیون خانه قشنگش | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۱)
خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!
چهره های بسیار مشهور در مراسم سیل مهربانی | از لیلا حاتمی و المیرا دهقانی تا عصر جدیدی ها!چهره های بسیار مشهور در مراسم سیل مهربانی | از لیلا حاتمی و المیرا دهقانی تا عصر جدیدی ها!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۴۶ | از حلقه الهام تا گردن آویز عمو پورنگتیپ و استایل چهره های ایرانی ۴۶ | از حلقه الهام تا گردن آویز عمو پورنگ
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!
سعید کنگرانی ؛ از افشاگری جنجالی علیه گوگوش و شهره آغداشلو و اشرف پهلوی تا درگذشت!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۹)سعید کنگرانی ؛ از افشاگری جنجالی علیه گوگوش و شهره آغداشلو و اشرف پهلوی تا درگذشت!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۹)
سوگل قلاتیان ؛ از تجربه تلخ لیسانسه ها و در حاشیه تا کر و لال شدن| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۵)سوگل قلاتیان ؛ از تجربه تلخ لیسانسه ها و در حاشیه تا کر و لال شدن| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۵)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۹ | از عکس جدید تاره عروس و داماد سینما تا تغییر چهره حدیث فولادوندتیپ و استایل چهره های ایرانی ۹ | از عکس جدید تاره عروس و داماد سینما تا تغییر چهره حدیث فولادوند
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۰) از خنده های نیوشا و لنا تا آدم های جدید زندگی گلزار !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۷۰) از خنده های نیوشا و لنا تا آدم های جدید زندگی گلزار !!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۰۹) از قهرمانی پرسپولیس تا خداحافظی خسرو!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۰۹) از قهرمانی پرسپولیس تا خداحافظی خسرو!
چهره ها در مراسم تشییع جمشید مشایخی | از تاثرِ لیلا حاتمی تا ناباوری علی نصیریان!چهره ها در مراسم تشییع جمشید مشایخی | از تاثرِ لیلا حاتمی تا ناباوری علی نصیریان!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۶ | از تم بنفش تولد بهاره تا النگوی بهنوش !تیپ و استایل چهره های ایرانی ۶ | از تم بنفش تولد بهاره تا النگوی بهنوش !
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۴۴ | از ست الناز تا کت چرم سیناتیپ و استایل چهره های ایرانی ۴۴ | از ست الناز تا کت چرم سینا
کنسرت مهران مدیری با حضور چهره های مشهور| از احترام گذاشتن مهران مدیری به اذان تا خواندن آهنگ هایده!کنسرت مهران مدیری با حضور چهره های مشهور| از احترام گذاشتن مهران مدیری به اذان تا خواندن آهنگ هایده!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۳ از درد و دل سلنا گومز تا گردشگری ریحانااینستاگرام ستاره های خارجی ۲۳ از درد و دل سلنا گومز تا گردشگری ریحانا
فرهاد آئیش ؛ از پدرِ خودخواه و عجیب تا علت بچه دار نشدن و فکر کردن به خودکشی!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)فرهاد آئیش ؛ از پدرِ خودخواه و عجیب تا علت بچه دار نشدن و فکر کردن به خودکشی!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۵ | از عینک گربه ای کتایون تا شال طوری سارهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۵ | از عینک گربه ای کتایون تا شال طوری ساره
رضا یزدانی ؛ از دندان پزشکی و دروازه بانی تا خوانندگی و بازیگری!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۸)رضا یزدانی ؛ از دندان پزشکی و دروازه بانی تا خوانندگی و بازیگری!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۸)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۴ | از آرام جعفری چرم پوش تا یکتا ناصر ژولیدهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۴ | از آرام جعفری چرم پوش تا یکتا ناصر ژولیده
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۵ از تیلور سویفت تا خواهران کارداشیاناینستاگرام ستاره های خارجی ۲۵ از تیلور سویفت تا خواهران کارداشیان
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی النازتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی الناز
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۰ از مسی تا تدارکات کریسمسی جنیفر لوپزاینستاگرام ستاره های خارجی ۳۰ از مسی تا تدارکات کریسمسی جنیفر لوپز
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۵) از حنیف در رختِ دامادی تا افتخارآفرینی سردار !ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۶۵) از حنیف در رختِ دامادی تا افتخارآفرینی سردار !
استوری های سوزناک هنرمندان برای تسلیت درگذشت آقای بازیگر | از ساره بیات تا احسان خواجه امیری (۲)استوری های سوزناک هنرمندان برای تسلیت درگذشت آقای بازیگر | از ساره بیات تا احسان خواجه امیری (۲)
اشک های سوزناک هنرمندان مشهور در تشییع پیکر یدالله صمدی | از هنگامه قاضیانی تا ستاره اسکندریاشک های سوزناک هنرمندان مشهور در تشییع پیکر یدالله صمدی | از هنگامه قاضیانی تا ستاره اسکندری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۴) از آخرین دونفره ژوله و الوند تا مهناز با کیمونو!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۴) از آخرین دونفره ژوله و الوند تا مهناز با کیمونو!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۰۷) از سرخ های اصیل تا ملزومات رونالدو!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۰۷) از سرخ های اصیل تا ملزومات رونالدو!
شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!شب قدر بازیگران چگونه گذشت؟ | از التماس دعای ژوله تا سقاخونه رفتن بهنوش طباطبایی!
تصاویری که بازیگران ایرانی به مناسبت اولین شب قدر و شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) منتشر کردند. در این مطلب تصاویری از رضا صادقی ، امیرمهدی ژوله ، بهنوش طباطبایی ، بهاره رهنما ، سپیده گلچین ، فریبا نادری ، بهنوش طباطبایی و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
آشپزی ماه رمضان ( سحر و افطار )
از بین بردن چاقی موضعی به آسانی و فوری !
فال روزانه
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۱) از گل نزنی عادل فردوسی تا تعطیلات کریم!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۳) از تولدِ سی ساله جذاب بنیامین تا وقت گذرونی شیلا و پرستو !
اینستاگرام هنرمندان (۱۸۶) از علت رانندگی نکردن پرستو تا واکنش نوید به تیپ براد پیت در کن!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۰) از خاطره بازی علی کریمی تا محمد حسین میثاقی و پسرش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۲) از هومن و کسی تا ترانه در موزه خیمه‌شب بازی !