مشاهده : 4785چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۲) از تولد خانوادگی امیرعلی اکبری تا تیپ مهمانی رونالدو و خانواده اش!

ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۲) از تولد خانوادگی امیرعلی اکبری تا تیپ مهمانی رونالدو و خانواده اش!چهره ها
جدیدترین عکس های ورزشکاران ایرانی و خارجی را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از امیرعلی اکبری ، رونالدو ، سامی خدیرا ، لوئیز سوارز ،ماریو مانژوکیچ ، کیلور ناواس ، مهرداد میناوند ، کیانوش رستمی ، علیرضا نیکبخت ، آرش برهانی ، آتیلا حجازی ، سید مهدی رحمتی و ... را داریم.

ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۲) از تولد خانوادگی امیرعلی اکبری تا تیپ مهمانی رونالدو و خانواده اش! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۱۲ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت ورزشکاران مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی ورزشکاران ایران و جهان را با عکسی از سپهر حیدری و همسرش آغاز می کنیم و با عکسی از وین رونی و پسرش به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از امیرعلی اکبری ، رونالدو ، سامی خدیرا ، لوئیز سوارز ،ماریو مانژوکیچ ، کیلور ناواس ، مهرداد میناوند ، کیانوش رستمی ، علیرضا نیکبخت ، آرش برهانی ، آتیلا حجازی ، سید مهدی رحمتی و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۱۲

در روز گذشته ورزشکاران معروف ایرانی و خارجی این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۱۲

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

آتیلا حجازی :

٢٣ اذر را در کنارت و همراه با دوستدارانت گرامی میداریم. تولدت مبارک . جمعه ١٠ صبح نام اوران بهشت زهرا

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

آتیلا حجازی :

ایرج دانایی فر چپ پای خوش استیل فوتبال ایران را هم از دست دادیم روحشون شاد و یادشون گرامی

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

آرش برهانی :

رفیق روزهاى سخت

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

امیرعلی اکبری :

خدایا شکرت بخاطر اینهمه نعمت و خانواده و دوستانی که در کنارمون قرار دادی تا لذت زندگی برایمان چند برابر شود

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

حنیف عمران زاده :

روحت شاد تاجى

جدیدترین تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۱۲

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

رامین رضاییان :

بهترین جوابها

بهترین جواب بدگویی:سکوت
بهترین جواب خشم :صبر
بهترین جواب درد:تحمل
بهترین جواب تنهایی:تلاش
بهترین جواب سختی:توکل
بهترین جواب خوبی:تشکر
بهترین جواب زندگی:قناعت
بهترین جواب شکست:امیدواری….

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

سید مهدی رحمتی :

پیشنهاد میکنم از مجموعه طهمورث خرید کنید …کیفیت عالی

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

علیرضا حیدری :

.در اطرفمون چند نَفَر رو میشناسیم که روزى چند ساعت کار کنن که حقوق نگیرن؟ مثلا بعد ساعت اداریشون، یا بعد زمان وظیفشون . اگر رسیدیم به اینجا که براى دلمون کار کنیم کمک کنیم بدون چشم داشت، فکر کنم کلى جلو میریم. اما باید بالا ترین سطح ،تا،کسایى که کمترین اهمیت رو کارشون داره انجام بدن .نه یک گروه و مشخص وخاص.ما حاضریم گاهى مفتى کار کنیم و کردیم.هر کسى این کار رو کرده یا انجام خواهد داد یا اگر کسی رو دیدم که این کار رو انجام میده إعلام کنیم و تشویق.

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

علیرضا نیکبخت :

داداشا تبریک بابت منقل کباب

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

کیانوش رستمی :

یادی کنیم از افتخارات المپین وزنه برداری ایران ،
پهلوانان این مرز و بوم چه آنها که هستند و باید قدرشون رو بدونیم ، چه آنها که آسمانی شدند ولی یاد و خاطره شون در دلهامون همیشه زنده است .
حسین رضازاده
محمد نصیری
حسین توکلی
بهداد سلیمی
سهراب مرادی
سعید محمد پور
محمود نامجو
پرویز جلایر
نواب نصیرشلال
سجاد انوشیروانی
جعفر سلماسی
علی میرزایی
اسماعیل علم خواه

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

مهدی پاشازاده :

روحش شاد

عکس های ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۱۲

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

مهرداد میناوند :

«ساعت»، «زندگیت را»،به، «افق»، آدمهای «ارزان قیمت»، «کوک نکن»، یا، «خواب میمانی»، «یا عقب»!

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

ام باپه

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

ایسکو :

Mañana partido

(مسابقه فردا)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

تونی کروس :

Picture from last week’s shooting with Hugo Boss for @esquirees

(عکس از تیراندازی هفته گذشته با Hugo Boss@ برای squirees@ )

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

خامس رودریگز :

Boca vs River en el Bernabéu

(بوکا در مقابل ریور در برنابئو)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

دنی آلوز :

 Oieeeeeee champions league sua linda, vem em mim que já faz tempo que você não quer nada comigo heinn…… tô com saudade heinnn!

(لیگ قهرمانان زیبا است ….مدت زیادی از زمانی که هیچ چیزی را نمی خواستی گذشت. …من دلم برات تنگ شده!)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

رونالدو :

About last night

درباره شب گذشته)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

سامی خدیرا :

Una bella serata con la squadra e con amici

(یک شب خوب با تیم و با دوستان)

تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۱۲

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

کیلور ناواس :

Well done !! Le encanta la navidad

(خوب انجام شده !! او کریسمس را دوست دارد)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

لوئیز سوارز :

¡Gracias por la visita!

(ممنون از بازدید)

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

مارسلو

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 12

ماریو مانژوکیچ :

Why can’t we play in 5!…Perché non possiamo giocare in 5!

(چرا ما نمی تونیم ۵ نفره بازی کنیم)

2018-12-13 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۹) از خدمات مانیکور کاظمیان و مهمان عروسی راموس!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۹) از خدمات مانیکور کاظمیان و مهمان عروسی راموس!
همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)
علیرضا خمسه ؛ از طلاق و ازدواج مجدد تا جنجال عکس همسر جوانش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۹)علیرضا خمسه ؛ از طلاق و ازدواج مجدد تا جنجال عکس همسر جوانش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۹)
آزیتا ترکاشوند ؛ از رژیم غذایی عجیب و غریب تا سریال های گاندو و هیولا! | سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۱)آزیتا ترکاشوند ؛ از رژیم غذایی عجیب و غریب تا سریال های گاندو و هیولا! | سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۱)
ازدواج سید احمد خمینی ؛عروس تازه خاندان خمینی کیست؟|سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۶)ازدواج سید احمد خمینی ؛عروس تازه خاندان خمینی کیست؟|سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۶)
حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)
ازدواج ریحانه پارسا و عکس حلقه ی ازدواجش ؛ آیا این خبر حقیقت دارد یا دروغ ۱۳ است؟ازدواج ریحانه پارسا و عکس حلقه ی ازدواجش ؛ آیا این خبر حقیقت دارد یا دروغ ۱۳ است؟
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحرتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحر
عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان ۲۲۰عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان ۲۲۰
عکس های خانوادگی هنرمندان و چهره های مشهور ۱۵۸عکس های خانوادگی هنرمندان و چهره های مشهور ۱۵۸
ماهایا پطروسیان؛ از ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی تا اتفاقی غم‌انگیز و ناگوار | سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۰)ماهایا پطروسیان؛ از ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی تا اتفاقی غم‌انگیز و ناگوار | سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۰)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۹) از افت فشار پرستو تا جشن تولد مهناز!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۹) از افت فشار پرستو تا جشن تولد مهناز!
بازیگران و چهره های مشهور در کنار پدر و مادرهایشان ۱۳۳بازیگران و چهره های مشهور در کنار پدر و مادرهایشان ۱۳۳
اینستاگرام هنرمندان (۶۷) از عصبانیت پرستو صالحی تا وقتی دختر آزاده نامداری را باد برد!اینستاگرام هنرمندان (۶۷) از عصبانیت پرستو صالحی تا وقتی دختر آزاده نامداری را باد برد!
ازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگرازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگر
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵ | از سلوکی سوسول تا پاکدل خوش تیپتیپ و استایل چهره های ایرانی ۵ | از سلوکی سوسول تا پاکدل خوش تیپ
بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۱ | از امیرمهدی ژوله و دخترش در کنار آرش تا ترانه علیدوستی و دخترش حنابازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۱ | از امیرمهدی ژوله و دخترش در کنار آرش تا ترانه علیدوستی و دخترش حنا
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۰ | از عروس جشنواره فجر تا دستبند بی نهایت بهارهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۰ | از عروس جشنواره فجر تا دستبند بی نهایت بهاره
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۳ | از جشن تولد آقای گودرزی تا سمانه تازه عروس !تیپ و استایل چهره های ایرانی ۳ | از جشن تولد آقای گودرزی تا سمانه تازه عروس !
عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۸۹عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۸۹
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۶۷) از استایل جدید مهناز افشار تا مدلینگ الناز حبیبی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۶۷) از استایل جدید مهناز افشار تا مدلینگ الناز حبیبی!
سینا مهراد ؛ از خانواده بسیار معروف تا انتخاب اسم هنری و بازی در سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۶)سینا مهراد ؛ از خانواده بسیار معروف تا انتخاب اسم هنری و بازی در سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۶)
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۶) از کنسرت رفتن بهاره و دخترخوانده اش تا عمل چشم ترلان!اینستاگرام هنرمندان (۱۹۶) از کنسرت رفتن بهاره و دخترخوانده اش تا عمل چشم ترلان!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۷) از مدلینگ سحر قریشی تا عکس دونفره الناز حبیبی و نرگس محمدی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۷) از مدلینگ سحر قریشی تا عکس دونفره الناز حبیبی و نرگس محمدی!
پانته‌ آ بهرام ؛ از زندگی شخصی تا رد کردن پیشنهاد مهران مدیری | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۲)پانته‌ آ بهرام ؛ از زندگی شخصی تا رد کردن پیشنهاد مهران مدیری | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۲)
بهاره افشاری؛ از ساختن مستند برای اسب سردار آزمون تا حضور در روسیه برای تشویق او!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۷)بهاره افشاری؛ از ساختن مستند برای اسب سردار آزمون تا حضور در روسیه برای تشویق او!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۷)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۴) از عمل دماغ دختر محرمی توسط شوهر شیلا خداد تا ماندنِ پژمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۴) از عمل دماغ دختر محرمی توسط شوهر شیلا خداد تا ماندنِ پژمان!
غول‌ های تقلید صدا و درامدهای عجیبی که دارند | از حسن ریوندی و سامان گوران تا حمید ماهی صفتغول‌ های تقلید صدا و درامدهای عجیبی که دارند | از حسن ریوندی و سامان گوران تا حمید ماهی صفت
نگین معتضدی | از خواهر فیلمنامه نویس تا آشنایی جالب با مهران مدیری| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۸)نگین معتضدی | از خواهر فیلمنامه نویس تا آشنایی جالب با مهران مدیری| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۸)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۶) از علی دایی و خواننده معروف و کوئین تا تبریک علی کریمی به مهناز افشار!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۶) از علی دایی و خواننده معروف و کوئین تا تبریک علی کریمی به مهناز افشار!