مشاهده : 1428 چهره ها در شبکه های اجتماعی RSS

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۱) از تعریف میناوند از عادل تا مهدوی کیا در آکادمی بایرن!

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۱) از تعریف میناوند از عادل تا مهدوی کیا در آکادمی بایرن! چهره ها
جدیدترین عکس های ورزشکاران ایرانی و خارجی را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از علی کریمی ، سامان قدوس ، حنیف عمران زاده ، جواد کاظمیان ، آرش برهانی ، فرهاد ظریف ، مهدی امیرابادی ، رونالدینیو ، رونالدو ، نیمار و رونالدو ، زیدان و ... را داریم.

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۸۱) از تعریف میناوند از عادل تا مهدوی کیا در آکادمی بایرن! در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۸۱ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره‌های ورزشی در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی ورزشکاران ایران و جهان را با عکسی از حسن یزدانی آغاز می کنیم و با عکسی از لیونل مسی به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از علی کریمی ، سامان قدوس ، حنیف عمران زاده ، جواد کاظمیان  ، آرش برهانی ، فرهاد ظریف ، مهدی امیرابادی ، رونالدینیو ، رونالدو ، نیمار و رونالدو ، زیدان و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۸۱

در روز گذشته ورزشکاران معروف ایرانی و خارجی این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۸۱

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

آتیلا حجازی :

اخرین پنج شنبه سال ، روح تمامی در گذشتگان شاد. دلتنگتم

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

پیام صادقیان :

dadashaye khosh ghalb eshghin.

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

جواد کاظمیان :

بهنود دوست داشتنى طراح بین المللى

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

حسن یزدانی :

استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر…

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

رامین رضاییان :

سلام عزیزان دیروز تو ورزشگاه روز خوبی نبود ولی یادتان باشد اگر روزهای بد نبود هیچوقت روزهای خوب معنی نداشت…
زمانه و شرایط در هر موقعی می تواند تغییر کند
در زندگی هیچ کس را تحقیر و آزار نکنید
شاید امروز قدرتمند باشید اما یادتان باشد
زمان از شما قدرتمندتر است

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

رضا نوروزی :

وقتی در کنارم نیستی…گویی گمشده‌ای دارم که چون سرگردانان پیاپی در جستجویش هستم…گمشده‌ای عزیز و دوست داشتنی…دلخوشی همیشگی روزهای سختم…شادی بخش قلب خسته‌ام…تو بهترین هدیه خداوند به من هستی

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

محمد نوازی

جدیدترین تصاویر ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۸۱

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

مهدی مهدوی کیا :

سفر یکروزه به مونیخ به همراه همکارانم در تیم زیر ۲۱ سال هامبورگ براى چند هدف.دیدن بازى بایرن مونیخ مقابل لیورپول،بازدید از آکادمى فوتبال پایه بایرن و مذاکره براى بازى دوستانه تیمهاى ۱۳و۱۵سال آکادمى کیا و بایرن مونیخ در خردادماه سال آینده.
روزى پربار با بازدید از آکادمى بایرن که در زمینى به مساحت ۳۰ هکتار و هزینه ۷۰ میلیون یورویى،براى تیمهاى ۸تا ۱۹ سال و فوتبال بانوان، تأسیس شده و داراى امکانات مدرن در تمامى زمینه ها، براى رشد استعدادهاى فوتبالى میباشد.

عکس های جدید ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۸۱

رفتن به استادیوم از مرکز شهر با مترو همراه با طرفداران بایرن و لیورپول بسیار تجربه خوبى بود.بودن در این جو فوتبالى به شما میفهمونه که چرا فوتبال پرطرفدارترین ورزش دنیاست.
بازى خوبى که با برترى به حق لیورپول همراه بود و نکات بسیار آموزنده اى که در این بازى وجود داشت. و در آخر طرفداران لیورپول و یورگن کلوپ و تیمش که در آلیانس آره نا درخشیدند. به امید لذت بردن و بهره بردارى بهتر از فوتبال در ایران عزیز

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

مهرداد میناوند :

موندم یک نفر چه جوری می تونه هم تهیه کننده و مجری پر ببینده ترین برنامه تلویزیونی در دو دهه اخیر باشه و هم تهیه کننده برنامه عالی و دیدنی فوتبال ۱۲۰و هم اینکه هفته ای حداقل شش جلسه فوتبال بازی کنه، استاد دانشگاه در صنعتی شریف باشه، در رشته مدیریت رسانه دانشجوی مقطع دکتری باشه و علاوه بر اینها نویسنده کتاب هایی باشه که همشون بخاطر استقبال مردم چند بار تجدید چاپ شدن.
سخت کوشی، هوش بالا، مردمی بودن، صداقت، پاکی و سلامت، تخصص، توانمندی و خیلی چیزهای دیگه رو میشه در توصیف این چهره دوست داشتنی بکار برد. بغض عادل فردوسی پور به هنگام دریافت دو جایزه مهم جشنواره جام جم نشان دهنده حجم سنگینی از فشار و آزار دادن “فرزند رسانه ملی” بود.

عکس های ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۸۱

عادل خان عزیز؛ شاید یک جاهایی با شما اختلاف نظر داشته باشم اما ایمان دارم خدمات زیادی به فوتبال ایران ارایه کرده ای و فراتر از رنگها برایت رسالت کاری ات در اولویت است. این جایزه هدیه مردم به شما در سخت ترین سال زندگی تان بود. شما این همه سال با مردم بودن را به هر چیزی ترجیح دادی و آنها نیز ادای دین کردند.

آقای #فردوسی_پور؛ حقیقتا دیشب ما فوتبالی ها و مردم هم با بغض تو بغض کردیم و ما هم ناراحتی شب هایی که نود به بهانه های واهی پخش نمی شد را از یاد بردیم. به عنوان یک بیننده نود برایت بهترین ها را آرزو می کنم

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

میلاد زکی پور  :

بهترین داداشا دنیاید … تولدت مبارک با تعصب مشتی با غیرت

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

میلاد میداوودی :

همیشه به اینکه رفیقی مثل تو داشتم و دارم افتخار میکنم….اسطوره لر وبختیاری و فوتبال خوزستان …امیدوارم تو دوران مربیگری هم مثل فوتبال نابی که داشتی موفق باشی

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

هاشم بیک زاده :

دکتر و دوست خوبم حمید رضا اصلانی عزیز . کار درست و کار بلد ممنون که هستی دکتر جان

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

ایکر کاسیاس :

Define a @olitorres10 con un emoji!

تعریف @olitorres10 با یک شکلک!

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

اینیستا :

Gracias Míster por darme la oportunidad! Te deseo lo mejor!! #VanGaal:

با تشکر از شما، آقای، برای دادن فرصت به من! بهترین آرزو را دارم!

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

ایوان راکیتیچ :

Objetivo cumplido

شیء تکمیل شده است

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

بونوچی :

What a night!

چه شبی!

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

تئو هرناندز

عکس جدید ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۸۱

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

دنیل روگانی :

Si proprio a te! Cosa ti avevo detto؟!

بله درست به شما! چه خبر دادی؟

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

کیلینی :

Buongiorno!

صبح به خیر

جدیدترین عکس های ورزشکاران در شبکه های اجتماعی ۸۱

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

نیمار

ورزشکاران در شبکه های اجتماعی 81

وینیسیوس جونیور :

Com passos firmes vou sempre a luta, pois não vejo outra maneira de conseguir o que quero sem confiar em mim e no que sou capaz de fazer!

با گام های پایدار همیشه مبارزه می کنم، زیرا هیچ راه دیگری برای به دست آوردن چیزی که من می خواهم بدون اعتماد به من و آنچه که من قادر به انجام آن هستم نیستم.

2019-03-14 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۷۰۹) از همتای مانکن تا نرگس توی ترافیک !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۷۰۹) از همتای مانکن تا نرگس توی ترافیک !
زندگی نیلوفر شهیدی از اظهارنظر جنجالی تا مخالفت پدر با بازیگری و بازی در مرضیه |سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۵)زندگی نیلوفر شهیدی از اظهارنظر جنجالی تا مخالفت پدر با بازیگری و بازی در مرضیه |سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۵)
چهره ها در شبکه های اجتماعی در روز تاسوعای حسینی (۷۰۷) ازمهران و دخترش پای دیگ نذری تا التماس دعاچهره ها در شبکه های اجتماعی در روز تاسوعای حسینی (۷۰۷) ازمهران و دخترش پای دیگ نذری تا التماس دعا
اینستاگرام هنرمندان در تاسوعای حسینی (۲۳۴) از نذری دادن سیاوش تا لبیک یا حسین نیوشااینستاگرام هنرمندان در تاسوعای حسینی (۲۳۴) از نذری دادن سیاوش تا لبیک یا حسین نیوشا
دختر رامبد جوان و نگار جواهریان به دنیا آمد | تبریک چهره ها برای تولد نوردخت خانم!دختر رامبد جوان و نگار جواهریان به دنیا آمد | تبریک چهره ها برای تولد نوردخت خانم!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۷۰۴) از مرد زندگی کمند تا تولد پژمانچهره ها در شبکه های اجتماعی (۷۰۴) از مرد زندگی کمند تا تولد پژمان
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
بردیا گلزار ، برادر محمدرضا گلزار ازدواج کرد !بردیا گلزار ، برادر محمدرضا گلزار ازدواج کرد !
درگذشت مهدی شادمانی از خداحافظی چهره‌ها با او تا وصیت گلادیاتور امید |سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)درگذشت مهدی شادمانی از خداحافظی چهره‌ها با او تا وصیت گلادیاتور امید |سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!
پیام دهکردی ؛ از بیماری وحشتناک سخت تا اضافه وزن شدید برای گاندو! | سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۲)پیام دهکردی ؛ از بیماری وحشتناک سخت تا اضافه وزن شدید برای گاندو! | سبک زندگی افراد مشهور(۲۴۲)