چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از یاس ، سعید روستایی ، بهرام افشاری ، پگاه آهنگرانی ، روناک یونسی ، بابک جهانبخش ، مهناز افشار ، منوچهر هادی ، گلاره عباسی ، علی اوجی ، احسان خواجه امیری ، امیرجدیدی و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۴۷ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از احسان خواجه امیری آغاز می کنیم و با عکسی از نوید محمدزاده به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از یاس ، سعید روستایی ، بهرام افشاری ، پگاه آهنگرانی ، روناک یونسی ، بابک جهانبخش ، مهناز افشار ، منوچهر هادی ، گلاره عباسی ، علی اوجی ، احسان خواجه امیری ، امیرجدیدی و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۴۷

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۴۷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

احسان خواجه امیری :

یه دست و سوت به افتخارم که بعد از چند ماه اومدم دفتر سر کار خسته نشم یه وقت اینهمه کار میکنم من

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

السا فیروزآذر :

بازگشت رابعه اسکویی دوست داشتنی…اولین اجرای تئاتر پوریا پورسرخ…یه روز خوب…یه کار متفاوت…با دوستای عالی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

امیرجدیدی :

تولدت مبارک آدم حسابی @fitgroup_mehrshad

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

بابک جهانبخش :

سعی کنید برای خوب بودن …روی خودتون کار کنید …نه‌ روی عکس هاتون !

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

پندار اکبری :

به تعداد آدمهای روی کره خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس باید این را پذیرفت که کسی که تفکرش باتو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست! عکس از کاستاکورتا ….عرفانشون

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

دنیا مدنی :

برای خوشبخت زندگی کردن ، پنهان زندگی کن…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

روناک یونسی :

ما…کاشفان کوچه‌ ی بن‌بستیم…حرف‌های خسته‌ام داریم…این بار…پیامبری بفرست…که تنها گوش کند

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

سامان احتشامی :

ارکستر شب سامان احتشامى به رهبرى مهدى وجدانى …

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

سجاد افشاریان :

صبحِ باهارِ فروردین…از جان طمع بریدن آسان بود ولیکن…از دوستان جانی مشکل توان بریدن#حافظ…دنیا خوشست و مال عزیزست و تن شریف…لیکن #رفیق بر همه چیزی مقدمست…#سعدى#پگاه_آهنگرانى #سجاد_افشاریان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

سعید روستایی :

۶ از ۶

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

شاهرخ استخری :

گلهای من

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۴۷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

شهره لرستانی :

لرستان …. گرفتار و در بند…ویرانی سیل بدتر از ویرانی زلزله است…….

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

{یاس}

صابر ابر :

تو مهمی برای این شهر…
برای سرکوب نشدنش، برای مسافر نداشتنش، برای اصالتش، برای انگیزه هاش، برای سربازهاش، برای راست ها و دروغ هاش…
برای نبودن و حذف آدم های سفارشی…
برای درست شدن های زود…
تو برای این شهر لازمی .
برای بلند گفتنِ خیلی چیزها.
.
به امیدِ روزی که در راه کنسرت بهت مسیج بزنم که یاس، شُد.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

گلاره عباسی :

چابهار زیبا …همه ی ایران سرای من است.#چابهار #سیستان_بلوچستان #گلاره_عباسی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

مارال فرجاد :

مونا جونم…عشقم…زندگیم…تولدت مبارک

جدیدترین عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۴۷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

ماهور الود :

روزتان پرتقالی باد

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

محسن تنابنده :

بیست و شش فروردین پنجاه و چهار تو اون خونه سمت چپیه ته کوچه من به دنیا اومدم
همون در کرم رنگه
البته بیمارستان فرح ولی بعد اوردنم اینجا
.
میدان اعدام کوچه تخت پل روبروی بانک کارگشایی
میون این همه کوچه که به هم پیوسته
کوچه قدیمی ما کوچه بن بسته

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

مرجان قمری :

من الان دلم پر میکشه واسه اینکه یه بار دیگه ببینمش …نوید محمدزاده در «متری شیش و نیم» …فیلمی از سعید روستایی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

{یکتا ناصر و دخترش}

منوچهر هادی :

تمام تلاشم نتیجه نداد.
مدیران موفق شدند و زندگی ادامه دارد
فدای یک تار موی شما یکتا و سوفیای قشنگم.
دومین فیلم پر فروش تاریخ سینما بدون هیچ پاسخ قانع کننده ای توقیف شد که دو هفته قبل در شهر قم این اتفاق افتاده بود.

ممنون از مدیران سینمایی که کاری از دستشان بر نمی آمد ولی تلاششان را کردند چون کلا در ارشاد کسی تصمیم گیرنده نیست و تصمیمات از جای دیگری گرفته می‌شود. ایشان فقط ابلاغ می‌کنند. هیچ گاه کسی برای فیلمش تشویق نمی‌شود ولی تنبیه چرا و توقیف چرا.
امید به اکرانی خوب برای دیگر فیلم‌های دوستان و همکارانم حتی مسعود ده نمکی و روزنامه ای که تمام قد در اختیار ایشان هست. بانی فیلم. روزنامه‌ای که به شخصه خیلی برای من و فیلم هایم اطلاع رسانی کرد و نمی‌دانم چرا انقدر عصبانی است این روزها و حسابی با رحمان خشم و عصبانیتش را خالی کرد برای دوستان بانی فیلم هم که مخاطب انگشت شماری دارد آرزوی بهترینها رو دارم. برادران داداشی (اعتمادی)موفق باشین و سالم و تندرست.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

مونا فرجاد :

من دنیا آمدم …٢۵ فروردین

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

نادر سلیمانی :

یک شب خوب در کنار دوستان خوب

عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۴۷

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

نرگس محمدی :

سریال عروس تاریکى

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

نفیسه روشن :

اول اینکه عکس به کپشن ربطی نداره.
حالا که یک مریض
یا شاید چندین مریض دچار مشکل حاد روحی هستن
استوری نمیذارم
پست میذارم،،،

و از طریق سرور خریداری شده
بزودی هم از طریق پلیس فتا خدمت تک تکشون عرض ادب خواهم کرد
و این بار آبرو داری نمیکنم!
تک تکشون رو با مشخصات و ادرس اعلام میکنم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 647

نوید محمدزاده :

#manihaghighi

2019-04-15 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
رامبد جوان و نگار جواهریان بچه دار می شوند | جنسیت بچه رامبد جوان و نگار ؟؟! +فیلمرامبد جوان و نگار جواهریان بچه دار می شوند | جنسیت بچه رامبد جوان و نگار ؟؟! +فیلم
مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۲)مریم سلطانی ؛ از اختلاف شدید مدیر شبکه با او تا کنار گذاشتن بازیگری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۲)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۹) از توضیحات بهنوش درباره حرف هایش تا شانس گلزار !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۹) از توضیحات بهنوش درباره حرف هایش تا شانس گلزار !!!
نیکی مظفری ؛ از فوت مادر تا طراحی لباس برای باباجانِ خوشتیپش| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۶)نیکی مظفری ؛ از فوت مادر تا طراحی لباس برای باباجانِ خوشتیپش| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۶)
ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائز پور |جشن عروسی زوج هنری با ۱۴ سال اختلاف سنی!ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائز پور |جشن عروسی زوج هنری با ۱۴ سال اختلاف سنی!
مدل های متنوع سفره هفت سین بازیگران ۹۸ | از خوش سلیقگی بهاره کیان افشار تا شیک بودن مریم کاویانی!مدل های متنوع سفره هفت سین بازیگران ۹۸ | از خوش سلیقگی بهاره کیان افشار تا شیک بودن مریم کاویانی!
چالش عکس ۱۰ سال پیش بازیگران مشهور | از چشمان بهنوش طباطبایی تا معصومیت امیرمهدی ژوله !چالش عکس ۱۰ سال پیش بازیگران مشهور | از چشمان بهنوش طباطبایی تا معصومیت امیرمهدی ژوله !
ساره بیات ؛ زیبا و جذاب اما تکراری!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۴)ساره بیات ؛ زیبا و جذاب اما تکراری!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۴)
لاله صبوری ؛ از ازدواج با مردی متولد آمریکا تا کنایه تند به مهران مدیری و شوخی با علی ضیا| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۵)لاله صبوری ؛ از ازدواج با مردی متولد آمریکا تا کنایه تند به مهران مدیری و شوخی با علی ضیا| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۵)
بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۰بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۰
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۶) از گردش مهناز افشار و لیانا تا بلوند کردن ویدا جوان!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۵۶) از گردش مهناز افشار و لیانا تا بلوند کردن ویدا جوان!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۱) از آزاده نامداری تا هومن سیدیچهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۱) از آزاده نامداری تا هومن سیدی
نیما کرمی ؛ از بیماری عجیب و غریب تا تولد دومین فرزندش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)نیما کرمی ؛ از بیماری عجیب و غریب تا تولد دومین فرزندش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)
چهره های مشهور در روز دوم جشنواره فجر ۹۷ | از هستی مهدوی و مادرش تا میلاد کی مرام !چهره های مشهور در روز دوم جشنواره فجر ۹۷ | از هستی مهدوی و مادرش تا میلاد کی مرام !
ناصر ملک مطیعی درگذشت ؛ علت فوت ناصر ملک مطیعی| سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۸)ناصر ملک مطیعی درگذشت ؛ علت فوت ناصر ملک مطیعی| سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۸)
لاله مرزبان ؛ از مخالفت خانواده اش با بازیگری تا بازی در ستایش ۳!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۹)لاله مرزبان ؛ از مخالفت خانواده اش با بازیگری تا بازی در ستایش ۳!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۹)
اینستاگرام هنرمندان (۱۵۱) از تسلیت سحر قریشی تا گنگی مهران!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۵۱) از تسلیت سحر قریشی تا گنگی مهران!!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۳ | از رنگ مو خرمایی بهاره تا لاغری نعیمه نظام دوستتیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۳ | از رنگ مو خرمایی بهاره تا لاغری نعیمه نظام دوست
اینستاگرام هنرمندان (۱۶۶) از استارت لاغری نرگس تا چهلم خشایار الوند !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۶۶) از استارت لاغری نرگس تا چهلم خشایار الوند !!!
آرش مجیدی ؛ از دنیای پدرانه و داشتن همسر هنرمند تا بازی در سریال دلداگان| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۹)آرش مجیدی ؛ از دنیای پدرانه و داشتن همسر هنرمند تا بازی در سریال دلداگان| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۹)
اینستاگرام هنرمندان (۴۸) از بهنوش طباطبایی تا فریبا نادریاینستاگرام هنرمندان (۴۸) از بهنوش طباطبایی تا فریبا نادری
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۱) از خانواده شاد و لوس مهراب قاسمخانی تا رفع دلتنگی مهناز افشار و دخترش !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۱) از خانواده شاد و لوس مهراب قاسمخانی تا رفع دلتنگی مهناز افشار و دخترش !!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۱۷) از سیر خوردن الناز شاکردوست تا سحر قریشی در ارتفاعِ خفن!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۱۷) از سیر خوردن الناز شاکردوست تا سحر قریشی در ارتفاعِ خفن!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۱) از مهمان عزیز الناز حبیبی تا اتحاد طرفداران پریناز ایزدیار !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۱) از مهمان عزیز الناز حبیبی تا اتحاد طرفداران پریناز ایزدیار !!!
میترا حجار ؛ از شایعه ازدواج با خواننده معروف تا رقص روی شیشه| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۴)میترا حجار ؛ از شایعه ازدواج با خواننده معروف تا رقص روی شیشه| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۴)
چهره های مشهور در روز نهم جشنواره فجر ۹۷ | از تیپ متفاوت مهناز افشار تا خوشتیپی های جواد عزتی و همسری!چهره های مشهور در روز نهم جشنواره فجر ۹۷ | از تیپ متفاوت مهناز افشار تا خوشتیپی های جواد عزتی و همسری!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۷) از الناز مجرد تا احساسات چهره ها !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۷) از الناز مجرد تا احساسات چهره ها !!!
خاطره اسدی ؛ از اختلاف با حامد بهداد تا شایعه ازدواج با شهرام حقیقت دوست!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۴)خاطره اسدی ؛ از اختلاف با حامد بهداد تا شایعه ازدواج با شهرام حقیقت دوست!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۴)
عزت الله انتظامی ، از علت درگذشت عزت الله انتظامی تا خانواده و فرزندان عزت الله انتظامیعزت الله انتظامی ، از علت درگذشت عزت الله انتظامی تا خانواده و فرزندان عزت الله انتظامی
بازیگر شدن مجری های مشهور | از موفقیت شهاب حسینی تا شکست فرزاد حسنی و آزاده نامداریبازیگر شدن مجری های مشهور | از موفقیت شهاب حسینی تا شکست فرزاد حسنی و آزاده نامداری
سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)
سارا صوفیانی از بازیگران خوب تلویزیون در این شب ها است که با بازی در سریال روزهای بی قراری به تهیه کنندگی همسرش خوش درخشیده است! به همین بهانه با زندگی این بازیگر بیشتر آشنا شوید.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
به آسانی 8 میلیون تومن برنده شوید !
یک عروسی رویایی داشته باشید ! | بهترین ها را اینجا ببینید
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۲) از یاری ندادن مغز هستی تا نفیسه در عروسی الهام حمیدی !!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۰۳) از آموزش فرشته تا شنیدن علی کریمی!
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۲) از رژیم پرستو تا موتورسواری مریم !!!
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۳۷ | از موهای افشون جواد تا استایل شیک لاله !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۱) از لامبورگینی مستر تیستر تا سحر در کیش !!!
تعبیر خواب