مشاهده : 6138چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۵) از مادر جان هوتن تا تولد بهاره !!!

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۵) از مادر جان هوتن تا تولد بهاره !!!چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از مهناز افشار ، مهراوه شریفی نیا ، نفیسه روشن ، یکتا ناصر ، هوتن شکیبا ، بهرام رادان ، ویدا جوان ، ویشکا آسایش ، ملیکا شریفی نیا ، آذین رئوف ، امیر جدیدی ، عماد طالب زاده ، مریم سلطانی و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۵) از استایل مهناز در آلمان تا تولد بهاره !!! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۵۵ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از آذین رئوف آغاز می کنیم و با عکسی از امیر جدیدی به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از مهناز افشار ، مهراوه شریفی نیا ، نفیسه روشن ، یکتا ناصر ، هوتن شکیبا ، بهرام رادان ، ویدا جوان ، ویشکا آسایش ، ملیکا شریفی نیا ، آذین رئوف ، امیر جدیدی ، عماد طالب زاده ، مریم سلطانی و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۵۵

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۵۵

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

آذین رئوف :

نَه بخاطرِ شاهراه های دور دست…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

یکتا ناصر :

عکس خاطره اى از نقش شراره در فیلم #رحمان_۱۴۰۰ با وجود گذشت روزها از توقیف این فیلم همچنان به آن فکر میکنم و این که در حال حاضر شاید دل بستگى به دلخوشى هاى کوچک هم با ناکامى مواجه میشود .منفى نیستم و دوست ندارم که باشم ولى دلم گرفته از همه ناخوشیهایمان و ناکامى هاى کوچک و بزرگمان#یکتا_ناصر
عکاس:معین باقرى

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

ویشکا آسایش :

مروارید خانم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

 ویشکا آسایش :

مروارید بسه دیگه نه؟😉شبیه این اموجیه شدم😁

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

ویدا جوان :

یک محکوم لبخند به لب در #محکومین۲

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

هوتن شکیبا :

زیبای من…مادر جانم…روز معلم مبارکت باشه

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

نفیسه روشن :

در اواسط بهشت
۱۳ اردیبهشت پا به زمین گذاشتم
درسته که زندگی نعمته. ولی.

هر روز که بزرگتر میشم
میفهمم زندگی بازی مسخره ایه که گاهی خودت هیچ نقشی نداری
شبیه مار و پله اس
تلاش میکنی بری بالا و بعد با یک نیش و انتخاب خونه اشتباه که تاس برات تصمیم گرفته
برمیگردی پایین!.
.
گاهی فکر میکنم اسارت روح شادی نداره!
شادی برای وقتیه که روح از اسارت این جسم در بیاد
سختی ها، بازی دادن ها، تنها ماندن ها، له کردن ها تموم شه
گاهی فقط دلخوشی میشه همونایی که دوستت دارن
و تو دوستشون داری
و تمام
ارزومند ارزوهاتونم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

مهناز افشار

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

مهراوه شریفی نیا :

از لحظه‌ی تولدم تا همین امروز،
هر دقیقه که دیدمتون به من یه چیز ارزشمند یاد دادید.
بابت همه‌ش از ته دل ازتون ممنونم.
شما بهترین معلم‌ روزهای زندگیم هستین.
تا آخر عمرم ازتون می‌آموزم و کیف می‌کنم.
دوستتون دارم، روزتون مبارک.

پی‌نوشت:
یه شیشه‌ی جالب پیدا کردم که هم تاریک بود هم شطرنجی… در نتیجه کیفیت عکس اینی شد که می‌بینین!
ولی لذتی که عکس توی شیشه و آینه داره، عکس‌ نرمال نداره

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

ملیکا شریفی نیا :

هیچ می‌‌دانی
قدرتِ قلبِ لعنتی‌ات را؟
لب‌های من
با «تو» به خنده باز می‌شوند
همیشه…
و دیگران
دائم می‌گویند
چه خوش خنده‌ای تو !
ا

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

مریم سلطانی :

ادمهاى سمى را در زندگیتان شناسایى ،کنترل و خنثى کنید

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

گلاره عباسی :

روز معلم و آن زن …..من زن شادی هستم . زنی در درون من زندگی می کند که در سخت ترین لحظه ها جای من می گرید تا من بخندم .زنی در دورن من زندگی می کند که “دیگری ” است از من . او شاید بدنش زخمی باشد ،گهگاهی پاها و دست هایش شکسته باشه و صورتش خونین و چشم هایش پر اشک ولی همه این ها را لبخندی سر خوش می کند بر لب من ..زنی در درون من که شاید خیلی از روزها به سختی نفس می کشد تا من شادمانه نقشم را زندگی کنم ..نمی دانم چگونه ولی او می تواند . آن زن دیگری ، معلم من است .روزت مبارک معلم صبور من …

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

عماد طالب زاده

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

علیرضا طلیسچی :

#چشمه‌گل‌رامیان ، استان زیبای ☘️گلستان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

علی زندوکیلی :

گرچه شاید روز دیدار تو در تقویم من نیست…با نگاهت تا شب جان دادنم همراه من باش…

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۵۵

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

علی پهلوان :

این عکس اولین صبحانه‌ی بعد از ۴۴ سالگیه که با دو سه روز تاخیر گذاشتمش. از اونا هم هست‌ که مثلاً حواسم نیست.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

شیلا خداداد :

بهاره جانم تولدت مبارک

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

سیروان خسروی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

سجاد افشاریان :

#بـرادرجــانـــ…٣ روز مـانده تا پخش از #شبکه_سه…تقریبـا شبانـه روزى و سختــ سـر ضبطیم و همگى بـى اندازه براى شروع اینــ پروژه هیجـان داریـم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

سارا روستاپور :

زیبا زیبا زیبایى اى ایران

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

رویا میرعلمی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

پیمان معادی :

بلاخره گودو میاد و مارو از این وضع نجات میده…ظالمانه ما را بهش منتسب کرده…. (چند سال قبل نمایش در انتظار گودو اثر ساموئل بکت به کارگردانى همایون غنى زاده)

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

بهرام رادان :

#rockstardreams 1991

عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۵۵

چهره ها در شبکه های اجتماعی (655) از مادر جان هوتن تا تولد بهاره !!!

بهاره کیان افشار :

و این منم که از مهر لبریزم…
.
صمیمانه ممنونم
از همه تبریکهای زیبای دور و نزدیک شما
.
.
#زندگی تنها و تنها با
#عشق و #امید ممکن میشود و تمام؛
همه عشق و امید من هستید و بس

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

مهراوه شریفی نیا :

چهارمین پنجشنبه، من و شیدا در کنار بچه‌های دوست‌داشتنی، باهوش، بااستعداد و شیطون کلاس‌‌ بازیگری کودکانِ «خانه‌ی بامداد» روز معلم‌های عزیز مبارک

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

آناهیتا افشار :

سکوت ، سکوت سرشار از ناگفته هاست .

چهره ها در شبکه های اجتماعی 655

امیر جدیدی :

با استاد بَش…دیپلم البرز برابری میکنه با دکترای آکسفورد

2019-05-04 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !
حاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلمحاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلم
حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)حسام منظور ؛ از بزرگی در تئاتر تا بازی در بانوی عمارت |سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۹)
همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!
بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)بررسی تیپ و استایل هنرمندان و چهره های مشهور| از ست زیبای لیلا بلوکات تا ریش صدام حسینیِ مهراب قاسمخانی! (۲)
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۳) از پریدن بهاره رهنما از روی دیوار مدرسه قدیمی اش تا سحر قریشی با سحر!!!
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!
شب قدر هنرمندان | نوشته های هنرمندان برای شهادت حضرت علی (ع)شب قدر هنرمندان | نوشته های هنرمندان برای شهادت حضرت علی (ع)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
مجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنیمجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنی
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳۰) از عکس عاشقانه رونالدو و همسرش تا سعید معروف در خارج!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳۰) از عکس عاشقانه رونالدو و همسرش تا سعید معروف در خارج!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !
سحر ولدبیگی ؛ از ازدواج غیابی تا سریال آرماندو!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۵)سحر ولدبیگی ؛ از ازدواج غیابی تا سریال آرماندو!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۵)
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی | از هدیه تهرانی تا بهنوش طباطبایی !(۲)
حسین مهری ؛ از شایعه ازدواج با ویدا جوان و بازیگر شدن با ۱۱۸ تا سریال حوالی پاییز| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۲)حسین مهری ؛ از شایعه ازدواج با ویدا جوان و بازیگر شدن با ۱۱۸ تا سریال حوالی پاییز| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۲)