مشاهده : 6169چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۲) از هومن و کسی تا ترانه در موزه خیمه‌شب بازی !

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۲) از هومن و کسی تا ترانه در موزه خیمه‌شب بازی !چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از لیلا اوتادی ، ترانه علیدوستی ، سارا منجزی پور ، نفیسه روشن ، هومن سیدی ، رامبد جوان، نوید محمدزاده ، نیوشا ضیغمی ، آزاده نامداری ، مریم معصومی ، سیاوش خیرابی ، ارسلان قاسمی ،  الناز شاکردوست ، بابک جهانبخش و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر ! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از آرام جعفری آغاز می کنیم و با عکسی از هومن سیدی به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از لیلا اوتادی ، ترانه علیدوستی ، سارا منجزی پور ، نفیسه روشن ، هومن سیدی ، رامبد جوان، نوید محمدزاده ، نیوشا ضیغمی ، آزاده نامداری ، مریم معصومی ، سیاوش خیرابی ، ارسلان قاسمی ،  الناز شاکردوست ، بابک جهانبخش و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

آرام جعفری :

اینم یه عکس ویژه با همسر جان و امیر جان بینظیر و میلاد کى مرام عزیز،که مثل همیشه درخشید#آرام_جعفری #میلاد_کى_مرام #امیر_جعفرى #تاتر_خوب

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

اردشیر احمدی :

کسب مدال طلای قهرمانی مسابقات بلیتس ابوظبی. راند آخر، خیلی بازی حساس و جذابی بود، اومدم فیلم بگیرم دستام میلرزید از استرس! از همه بدتر اینکه سارا پریشب به خاطر قسمت آخر گیم آف ترونز اصلا نخوابید و دیشب که مسابقه داشت خیلی خسته بود، نگران بودم وسط بازی خوابش ببره. کوئین خودتی، دنریس و سانسا اداتو در میارن. مبارکت عزیزم @saraa_khadem

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

ارسلان قاسمی :

اندر احوالات ما….عکس یادگاری و پایان فیلمبرداری فصل اول سریال نمایش خانگی #خواب_زده به کارگردانی آقای #سیروس_مقدم بی نظیر

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

آزاده نامداری :


سلام رفقا!
این عکس در دل صاف وپاک طبیعته، هیچ فیلتری هم نداره،من وگندمم وسط گلهای شقایق از خورشید نور گرفتیم واز طبیعت جان👩‍👦
نمیخوام کپشن طولانی بنویسم اما حس میکنم یه چیزی رو فراموش کردیم،خیلیها این شبهای عزیز توی روضه ها میگن بعد هرسختی آسانی هست،این جمله شاید مسکنی برای دردها وغمهامون باشه،اما،اما،ما در آیات کتاب آسمونیمون داریم باهرسختی آسونی هست یعنی سختی وآسونی درهم پیچیده وما باید تواوج سختیها دنبال قشنگیها هم باشیم حتی اگه یه گل،یه کتاب،یا فرزندمون باشه.
پ.ن.خدایا!سختی، مردمم رو،مارو،احاطه کرده لطفا به ماتحمل وامید بده تا روزهای روشن🙏🏼باورهامونو ازمون نگیر.آمین.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

 الناز شاکردوست :

 دریافت استوارنامه سفیر آرشیو ملى هنر ایران🏅امروز در کتابخانه ملّى ایران

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

آناهیتا همتی :

سریال #آهوی_ماه_نهم #سال۸۲ #رفاقت #دوستی #جوونی #شیطونی و حالا #یه_گاز_کوچولو

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

بابک جهانبخش :

دهان شهر پر است از کنایه …اما من به عهد با تو هنوزم که هست ، سر سختم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

ترانه علیدوستی :

اجرای زیبای «خانه،موزه خیمه‌شب بازی» با مدیریت ستاره اسکندری…و گروه مهربان زنبورک در خانه …کودک راش.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

رامبد جوان :

چیزهایى که براشون نیازى نیست عذرخواهى کنى:
-کسى رو دوست داشتن.
-نه گفتن.
-دنبال رویاهات رفتن.
-براى خودت وقت گذاشتن.
-اولویت‌هات.
-پایان دادن به رابطه‌ى مسموم.
-نقص‌هات.
-پاى تصمیمت وایستادن.
-حقیقت رو گفتن.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

روناک یونسی و پسرش مهرسا

تصاویر جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

سارا محمدی:

یک شب بسیار بیادماندنی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

سارا منجزی پور :

یه شب خوب درکافه آلوارس @allvares_cafe

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

 سیاوش خیرابی :

با برو بچه های خوب آشپزخونه رستوران سینسیر که کمتر دیده میشن ولی‌کلی همیشه زحمت میکشن.دم همه زحمت کشا از کارگرهای ساده تا آشپزای حرفه ای گرم و خسته نباشید به همشون👨

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

عبدالله اسکندری :

کار باسیلیکون چهل وشش سال پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

علی ضیا :

چابهار…صورت های مهربان و زیبا…جهان کوچک و ایران بزرگ…و تنم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

علیرضا طلیسچی :

تجملات ، قدرت‌نمایی و تظاهر به بهترین بودن ، نفرت انگیز است. اگر به من لقب ساده‌ترین آدم این شهر را میدادند با افتخار میپذیرفتم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

کیمیا گیلانی :

چه خوووبه که همیشه در کنار هم خوشحالیم مامان و بابای قشنگمممممممم … مرسی که هستین

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

گلاره عباسی :

داشته هایم را چند وقتی هست در شهرم گذاشته ام و آمدم به شهری دیگر و امروز این را فهمیدم داشته های من ،داشته های من نبوده است .گهگاهی خودم را میشناسم و می فهمم داشته های من تو هستی که به تن می کنمت و به دندون می کشم غم ها و شادی هایت را .ارزوهایت را و تو زنده می شوی .حتی زنده تر از خود من …محبوبه جان ….جادوی عشق به سینماکه می گویند شاید همین این است….فیلم سینمایی به کارگردانی آقای اشکذری عزیز با یک گروه همراه دوست داشتی دلتنگتون می شم رفقای جان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

لیلا اوتادی :

پشت چراغ قرمزها…ترافیک را با دل وجان میایستم …اگر عابر پیاده تو باشی

جدیدترین عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

مجید واشقانی :

میدونی کی عاشقته؟…اونی که دوس داره همیشه دلت خوش باشه…حتی به قیمت نبودنش

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

مریم معصومی :

کتابی فوق العاده…پیشنهاد من به شما زنانِ سرزمینم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

مریم مومن

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

ملیکا زارعی :

بعداز یک روز سخت کاری

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

رامبد جوان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

نفیسه روشن :

در مراسم اختتامیه شهر نفس ، ایوان انتظار میدان ولیعصر

عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

نوید محمدزاده :

دادا بخند که اتفاقهای خوب در راهِ

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

نیوشا ضیغمی :

@maryamrahnama_makeupartist

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

هومن سیدی :

کسی:من و میشناسی؟
کسی:نه
کسی:چطور من رو نمیشناسی؟آلزایمر گرفتی؟
کسی:نه،من دیگه خیلی وقته،خیلی ها رو نمیشناسم،من دیگه تقریبا هیچکس رو نمیشناسم…. عکس: امیر حسین شجاعی

2019-05-22 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)همه چیز از زندگی خصوصی داوران عصر جدید | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۱)
علیرضا خمسه ؛ از طلاق و ازدواج مجدد تا جنجال عکس همسر جوانش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۹)علیرضا خمسه ؛ از طلاق و ازدواج مجدد تا جنجال عکس همسر جوانش| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۹)
آزیتا ترکاشوند ؛ از رژیم غذایی عجیب و غریب تا سریال های گاندو و هیولا! | سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۱)آزیتا ترکاشوند ؛ از رژیم غذایی عجیب و غریب تا سریال های گاندو و هیولا! | سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۱)
ماهایا پطروسیان؛ از ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی تا اتفاقی غم‌انگیز و ناگوار | سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۰)ماهایا پطروسیان؛ از ازدواج و طلاق او با مرد ایتالیایی تا اتفاقی غم‌انگیز و ناگوار | سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۰)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۹) از افت فشار پرستو تا جشن تولد مهناز!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۹) از افت فشار پرستو تا جشن تولد مهناز!
حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)حاشیه جنجالی امروز : ارتباط سعید عزت‌ اللهی با مدل معروف| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۴)
سینا مهراد ؛ از خانواده بسیار معروف تا انتخاب اسم هنری و بازی در سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۶)سینا مهراد ؛ از خانواده بسیار معروف تا انتخاب اسم هنری و بازی در سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۶)
ازدواج ریحانه پارسا و عکس حلقه ی ازدواجش ؛ آیا این خبر حقیقت دارد یا دروغ ۱۳ است؟ازدواج ریحانه پارسا و عکس حلقه ی ازدواجش ؛ آیا این خبر حقیقت دارد یا دروغ ۱۳ است؟
عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۸۹عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور ایرانی ۲۸۹
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۶) از علی دایی و خواننده معروف و کوئین تا تبریک علی کریمی به مهناز افشار!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۶) از علی دایی و خواننده معروف و کوئین تا تبریک علی کریمی به مهناز افشار!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحرتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۴ | از شلوار وصله دار گلزار تا حلقه زیبای سحر
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۰ | از عروس جشنواره فجر تا دستبند بی نهایت بهارهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۰ | از عروس جشنواره فجر تا دستبند بی نهایت بهاره
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۱) از جوجه مهرداد میناوند تا زلاتان ایبراهمویچ و ملکه سوئد!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۱) از جوجه مهرداد میناوند تا زلاتان ایبراهمویچ و ملکه سوئد!
عکس های خانوادگی هنرمندان و چهره های مشهور ۱۵۸عکس های خانوادگی هنرمندان و چهره های مشهور ۱۵۸
ازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگرازدواج پرستو صالحی در شب سال نو میلادی و انتشار حلقه ازدواج بسیار زیبای این بازیگر
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵ | از سلوکی سوسول تا پاکدل خوش تیپتیپ و استایل چهره های ایرانی ۵ | از سلوکی سوسول تا پاکدل خوش تیپ
عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان ۲۲۰عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان ۲۲۰
ازدواج سید احمد خمینی ؛عروس تازه خاندان خمینی کیست؟|سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۶)ازدواج سید احمد خمینی ؛عروس تازه خاندان خمینی کیست؟|سبک زندگی افراد مشهور(۲۷۶)
بهاره افشاری؛ از ساختن مستند برای اسب سردار آزمون تا حضور در روسیه برای تشویق او!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۷)بهاره افشاری؛ از ساختن مستند برای اسب سردار آزمون تا حضور در روسیه برای تشویق او!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۷)
پانته‌ آ بهرام ؛ از زندگی شخصی تا رد کردن پیشنهاد مهران مدیری | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۲)پانته‌ آ بهرام ؛ از زندگی شخصی تا رد کردن پیشنهاد مهران مدیری | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۲)
اینستاگرام هنرمندان (۶۷) از عصبانیت پرستو صالحی تا وقتی دختر آزاده نامداری را باد برد!اینستاگرام هنرمندان (۶۷) از عصبانیت پرستو صالحی تا وقتی دختر آزاده نامداری را باد برد!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۶۷) از استایل جدید مهناز افشار تا مدلینگ الناز حبیبی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۶۷) از استایل جدید مهناز افشار تا مدلینگ الناز حبیبی!
غول‌ های تقلید صدا و درامدهای عجیبی که دارند | از حسن ریوندی و سامان گوران تا حمید ماهی صفتغول‌ های تقلید صدا و درامدهای عجیبی که دارند | از حسن ریوندی و سامان گوران تا حمید ماهی صفت
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۷) از مدلینگ سحر قریشی تا عکس دونفره الناز حبیبی و نرگس محمدی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۵۷) از مدلینگ سحر قریشی تا عکس دونفره الناز حبیبی و نرگس محمدی!
بازیگران و چهره های مشهور در کنار پدر و مادرهایشان ۱۳۳بازیگران و چهره های مشهور در کنار پدر و مادرهایشان ۱۳۳
نگین معتضدی | از خواهر فیلمنامه نویس تا آشنایی جالب با مهران مدیری| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۸)نگین معتضدی | از خواهر فیلمنامه نویس تا آشنایی جالب با مهران مدیری| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۸)
بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۱ | از امیرمهدی ژوله و دخترش در کنار آرش تا ترانه علیدوستی و دخترش حنابازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان ۱۹۱ | از امیرمهدی ژوله و دخترش در کنار آرش تا ترانه علیدوستی و دخترش حنا
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۳۷) از سگ سواری مسی تا ماشین سواری علی علیپور!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۳۷) از سگ سواری مسی تا ماشین سواری علی علیپور!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۹) از تولد صدیقیان تا دااااش زانیار!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۹) از تولد صدیقیان تا دااااش زانیار!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۴) از عمل دماغ دختر محرمی توسط شوهر شیلا خداد تا ماندنِ پژمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۴) از عمل دماغ دختر محرمی توسط شوهر شیلا خداد تا ماندنِ پژمان!