مشاهده : 6186چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۲) از هومن و کسی تا ترانه در موزه خیمه‌شب بازی !

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۲) از هومن و کسی تا ترانه در موزه خیمه‌شب بازی !چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از لیلا اوتادی ، ترانه علیدوستی ، سارا منجزی پور ، نفیسه روشن ، هومن سیدی ، رامبد جوان، نوید محمدزاده ، نیوشا ضیغمی ، آزاده نامداری ، مریم معصومی ، سیاوش خیرابی ، ارسلان قاسمی ،  الناز شاکردوست ، بابک جهانبخش و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر ! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از آرام جعفری آغاز می کنیم و با عکسی از هومن سیدی به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از لیلا اوتادی ، ترانه علیدوستی ، سارا منجزی پور ، نفیسه روشن ، هومن سیدی ، رامبد جوان، نوید محمدزاده ، نیوشا ضیغمی ، آزاده نامداری ، مریم معصومی ، سیاوش خیرابی ، ارسلان قاسمی ،  الناز شاکردوست ، بابک جهانبخش و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

آرام جعفری :

اینم یه عکس ویژه با همسر جان و امیر جان بینظیر و میلاد کى مرام عزیز،که مثل همیشه درخشید#آرام_جعفری #میلاد_کى_مرام #امیر_جعفرى #تاتر_خوب

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

اردشیر احمدی :

کسب مدال طلای قهرمانی مسابقات بلیتس ابوظبی. راند آخر، خیلی بازی حساس و جذابی بود، اومدم فیلم بگیرم دستام میلرزید از استرس! از همه بدتر اینکه سارا پریشب به خاطر قسمت آخر گیم آف ترونز اصلا نخوابید و دیشب که مسابقه داشت خیلی خسته بود، نگران بودم وسط بازی خوابش ببره. کوئین خودتی، دنریس و سانسا اداتو در میارن. مبارکت عزیزم @saraa_khadem

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

ارسلان قاسمی :

اندر احوالات ما….عکس یادگاری و پایان فیلمبرداری فصل اول سریال نمایش خانگی #خواب_زده به کارگردانی آقای #سیروس_مقدم بی نظیر

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

آزاده نامداری :


سلام رفقا!
این عکس در دل صاف وپاک طبیعته، هیچ فیلتری هم نداره،من وگندمم وسط گلهای شقایق از خورشید نور گرفتیم واز طبیعت جان👩‍👦
نمیخوام کپشن طولانی بنویسم اما حس میکنم یه چیزی رو فراموش کردیم،خیلیها این شبهای عزیز توی روضه ها میگن بعد هرسختی آسانی هست،این جمله شاید مسکنی برای دردها وغمهامون باشه،اما،اما،ما در آیات کتاب آسمونیمون داریم باهرسختی آسونی هست یعنی سختی وآسونی درهم پیچیده وما باید تواوج سختیها دنبال قشنگیها هم باشیم حتی اگه یه گل،یه کتاب،یا فرزندمون باشه.
پ.ن.خدایا!سختی، مردمم رو،مارو،احاطه کرده لطفا به ماتحمل وامید بده تا روزهای روشن🙏🏼باورهامونو ازمون نگیر.آمین.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

 الناز شاکردوست :

 دریافت استوارنامه سفیر آرشیو ملى هنر ایران🏅امروز در کتابخانه ملّى ایران

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

آناهیتا همتی :

سریال #آهوی_ماه_نهم #سال۸۲ #رفاقت #دوستی #جوونی #شیطونی و حالا #یه_گاز_کوچولو

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

بابک جهانبخش :

دهان شهر پر است از کنایه …اما من به عهد با تو هنوزم که هست ، سر سختم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

ترانه علیدوستی :

اجرای زیبای «خانه،موزه خیمه‌شب بازی» با مدیریت ستاره اسکندری…و گروه مهربان زنبورک در خانه …کودک راش.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

رامبد جوان :

چیزهایى که براشون نیازى نیست عذرخواهى کنى:
-کسى رو دوست داشتن.
-نه گفتن.
-دنبال رویاهات رفتن.
-براى خودت وقت گذاشتن.
-اولویت‌هات.
-پایان دادن به رابطه‌ى مسموم.
-نقص‌هات.
-پاى تصمیمت وایستادن.
-حقیقت رو گفتن.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

روناک یونسی و پسرش مهرسا

تصاویر جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

سارا محمدی:

یک شب بسیار بیادماندنی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

سارا منجزی پور :

یه شب خوب درکافه آلوارس @allvares_cafe

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

 سیاوش خیرابی :

با برو بچه های خوب آشپزخونه رستوران سینسیر که کمتر دیده میشن ولی‌کلی همیشه زحمت میکشن.دم همه زحمت کشا از کارگرهای ساده تا آشپزای حرفه ای گرم و خسته نباشید به همشون👨

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

عبدالله اسکندری :

کار باسیلیکون چهل وشش سال پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

علی ضیا :

چابهار…صورت های مهربان و زیبا…جهان کوچک و ایران بزرگ…و تنم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

علیرضا طلیسچی :

تجملات ، قدرت‌نمایی و تظاهر به بهترین بودن ، نفرت انگیز است. اگر به من لقب ساده‌ترین آدم این شهر را میدادند با افتخار میپذیرفتم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

کیمیا گیلانی :

چه خوووبه که همیشه در کنار هم خوشحالیم مامان و بابای قشنگمممممممم … مرسی که هستین

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

گلاره عباسی :

داشته هایم را چند وقتی هست در شهرم گذاشته ام و آمدم به شهری دیگر و امروز این را فهمیدم داشته های من ،داشته های من نبوده است .گهگاهی خودم را میشناسم و می فهمم داشته های من تو هستی که به تن می کنمت و به دندون می کشم غم ها و شادی هایت را .ارزوهایت را و تو زنده می شوی .حتی زنده تر از خود من …محبوبه جان ….جادوی عشق به سینماکه می گویند شاید همین این است….فیلم سینمایی به کارگردانی آقای اشکذری عزیز با یک گروه همراه دوست داشتی دلتنگتون می شم رفقای جان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

لیلا اوتادی :

پشت چراغ قرمزها…ترافیک را با دل وجان میایستم …اگر عابر پیاده تو باشی

جدیدترین عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

مجید واشقانی :

میدونی کی عاشقته؟…اونی که دوس داره همیشه دلت خوش باشه…حتی به قیمت نبودنش

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

مریم معصومی :

کتابی فوق العاده…پیشنهاد من به شما زنانِ سرزمینم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

مریم مومن

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

ملیکا زارعی :

بعداز یک روز سخت کاری

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

رامبد جوان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

نفیسه روشن :

در مراسم اختتامیه شهر نفس ، ایوان انتظار میدان ولیعصر

عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۲

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

نوید محمدزاده :

دادا بخند که اتفاقهای خوب در راهِ

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

نیوشا ضیغمی :

@maryamrahnama_makeupartist

چهره ها در شبکه های اجتماعی 662

هومن سیدی :

کسی:من و میشناسی؟
کسی:نه
کسی:چطور من رو نمیشناسی؟آلزایمر گرفتی؟
کسی:نه،من دیگه خیلی وقته،خیلی ها رو نمیشناسم،من دیگه تقریبا هیچکس رو نمیشناسم…. عکس: امیر حسین شجاعی

2019-05-22 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۳ | از بِرکه ی خوش خنده تا دختر لاغر شده سینماتیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۳ | از بِرکه ی خوش خنده تا دختر لاغر شده سینما
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۳) از گل شیشه شور ماهور و بهنوش چادر به سر!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۳) از گل شیشه شور ماهور و بهنوش چادر به سر!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۱ | از عینک مهران تا مهناز سفید پوشتیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۱ | از عینک مهران تا مهناز سفید پوش
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۴۹ | از گردن آویز احسان تا تیپ عجق وجق نیماتیپ و استایل چهره های ایرانی ۴۹ | از گردن آویز احسان تا تیپ عجق وجق نیما
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۳) از بی حسی فریبا نادری تا مود مهناز افشار !اینستاگرام هنرمندان (۱۹۳) از بی حسی فریبا نادری تا مود مهناز افشار !
همسر خارجی بازیگران و ورزشکاران ایرانی | از همسر میلیاردر کریم انصاری فرد تا ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش!همسر خارجی بازیگران و ورزشکاران ایرانی | از همسر میلیاردر کریم انصاری فرد تا ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش!
درگذشت همسر هنرمندان در جوانی | از فریبا نادری و بنیامین تا زیبا بروفهدرگذشت همسر هنرمندان در جوانی | از فریبا نادری و بنیامین تا زیبا بروفه
مهراوه شریفی‌ نیا ؛ از انتخاب اسمش توسط دکتر شریعتی تا لو رفتن عکس هایش| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۰)مهراوه شریفی‌ نیا ؛ از انتخاب اسمش توسط دکتر شریعتی تا لو رفتن عکس هایش| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۰)
افشاگری جنجالی سپند امیرسلیمانی از طلاق چهار ساله اش از مارال آراسته! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)افشاگری جنجالی سپند امیرسلیمانی از طلاق چهار ساله اش از مارال آراسته! | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۸)
ازدواج بازیگران در سال ۹۷ | از ازدواج سیاسی مریم تا سمانه و هادی!ازدواج بازیگران در سال ۹۷ | از ازدواج سیاسی مریم تا سمانه و هادی!
تبریک عید فطر بازیگران | از نفیسه روشن تا بهنوش طباطبایی ! (۲)تبریک عید فطر بازیگران | از نفیسه روشن تا بهنوش طباطبایی ! (۲)
نیما نادری؛ همسرِ المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۵)نیما نادری؛ همسرِ المیرا دهقانی در سریال لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۵)
ماجرای درگیری ترانه علیدوستی و سینا ولی الله در توئیتر | باز طوفان با ترانه!ماجرای درگیری ترانه علیدوستی و سینا ولی الله در توئیتر | باز طوفان با ترانه!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۰) از اسب سواری ترلان پروانه تا تولد پرستو صالحی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۰) از اسب سواری ترلان پروانه تا تولد پرستو صالحی !!!
همه جزئیات و حواشی مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی با حضور دوستانش +فیلمهمه جزئیات و حواشی مراسم تشییع جنازه بهنام صفوی با حضور دوستانش +فیلم
تصاویر جدید جشن حافظ ۹۷ | از مهران غفوریان و همسرش تا سینا مهراد و ترلان پروانهتصاویر جدید جشن حافظ ۹۷ | از مهران غفوریان و همسرش تا سینا مهراد و ترلان پروانه
ماجرای ازدواج امید حاجیلی از زبان خودش ؛ آیا با یک دروغ ۱۳ دیگر مواجه هستیم؟!!!ماجرای ازدواج امید حاجیلی از زبان خودش ؛ آیا با یک دروغ ۱۳ دیگر مواجه هستیم؟!!!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۷) از صندلی دخترانه عابدزاده تا خانه های علی دایی در کرمانشاه!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۷) از صندلی دخترانه عابدزاده تا خانه های علی دایی در کرمانشاه!
ماجرای سکته قلبی کامران تفتی و علت تشکرش از کامبیز دیرباز چه بود؟ | سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۰)ماجرای سکته قلبی کامران تفتی و علت تشکرش از کامبیز دیرباز چه بود؟ | سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۰)
چهره ها در چهارشنبه سوری ۹۷ | از عکس خاص ریحانه پارسا تا جشن مشترک پرست و شیلا و پسرخاله شیلا!چهره ها در چهارشنبه سوری ۹۷ | از عکس خاص ریحانه پارسا تا جشن مشترک پرست و شیلا و پسرخاله شیلا!
عجیب ترین شیوه های خواستگاری هنرمندان ایرانی | از خواستگاری ۵ صبح تا خواستگاری اینترنتی و زیرآبی!عجیب ترین شیوه های خواستگاری هنرمندان ایرانی | از خواستگاری ۵ صبح تا خواستگاری اینترنتی و زیرآبی!
بیژن امکانیان ؛ از دخترانش که بهایی به ازدواج نمی دهند تا سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۹)بیژن امکانیان ؛ از دخترانش که بهایی به ازدواج نمی دهند تا سریال پدر!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۴۹)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۳) از هدیه اقتصادی مهراب برای دهقان تا حجاب الناز!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۳۳) از هدیه اقتصادی مهراب برای دهقان تا حجاب الناز!!!
تبریک روز پدر ۹۷ توسط چهره های مشهور | از تبریک الهام حمیدی به شوهر تا تبریک جوجه های شیلا! (۲)تبریک روز پدر ۹۷ توسط چهره های مشهور | از تبریک الهام حمیدی به شوهر تا تبریک جوجه های شیلا! (۲)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۲) از هومن و کسی تا ترانه در موزه خیمه‌شب بازی !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۲) از هومن و کسی تا ترانه در موزه خیمه‌شب بازی !
پاشا رستمی ؛ از مهاجرت تا حامدِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۸)پاشا رستمی ؛ از مهاجرت تا حامدِ لحظه گرگ و میش | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۸)
اینستاگرام هنرمندان (۸۰) از وقتی الناز شاکردوست هم خودش را نمی شناسد تا حمایت جانانه فریبا نادری از حمید هیراد!اینستاگرام هنرمندان (۸۰) از وقتی الناز شاکردوست هم خودش را نمی شناسد تا حمایت جانانه فریبا نادری از حمید هیراد!
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۶) از شیک کردن امیر عابدزاده برای سال نو تا دختر زیبای بختیار رحمانی!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۲۶) از شیک کردن امیر عابدزاده برای سال نو تا دختر زیبای بختیار رحمانی!
تبریک عید فطر بازیگران | از شیلا خداداد تا رامبد جوان ! (۱)تبریک عید فطر بازیگران | از شیلا خداداد تا رامبد جوان ! (۱)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۱) از لامبورگینی مستر تیستر تا سحر در کیش !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۱) از لامبورگینی مستر تیستر تا سحر در کیش !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۳) از گل شیشه شور ماهور و بهنوش چادر به سر!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۳) از گل شیشه شور ماهور و بهنوش چادر به سر!
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از ماهور الوند ،بهاره کیان افشار ، سمیرا حسن پور ، هومن سیدی ، لیندا کیانی ، مهناز افشار ، نفیسه روشن ، منوچهر هادی ، آناهیتا افشار ، ویدا جوان ، مارال فرجاد ، مهلقا باقری ، میترا حجار و ... را داریم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
فال روزانه
از بین بردن چاقی موضعی به آسانی و فوری !
تعبیر خواب
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۵۳ | از بِرکه ی خوش خنده تا دختر لاغر شده سینما
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۶) از کنسرت رفتن بهاره و دخترخوانده اش تا عمل چشم ترلان!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۹) از خدمات مانیکور کاظمیان و مهمان عروسی راموس!
شهرزاد کمال زاده ؛از تصادف های وحشتناک تا عروس تاریکی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۴)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۲) از دکتر رفتن مهران و هانا تا ذکر مصیبتِ هومن!