مشاهده : 8244چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۵) از مدلینگ بهنوش تا شعر شاکردوست!

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۵) از مدلینگ بهنوش تا شعر شاکردوست!چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از الناز شاکردوست ، الهه حصاری ، سام نوری ، مارال فرجاد ، حسام منظور  ، الناز حبیبی و سوگل خلیق ، نیما کرمی ،  مهتاب کرامتی ، گلاره عباسی ، دنیا مدنی ، شیوا ابراهیمی ، رضا گلزار ، مهرداد صدیقیان ، نفیسه روشن و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۵) از مدلینگ بهنوش تا شعر شاکردوست! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۵ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از السا فیروزآذر آغاز می کنیم و با عکسی از الناز حبیبی و سوگل خلیق به پایان می رسانیم. در این شماره همچنین عکس هایی از الناز شاکردوست ، الهه حصاری ، سام نوری ، مارال فرجاد ، حسام منظور  ، الناز حبیبی و سوگل خلیق ، نیما کرمی ،  مهتاب کرامتی ، گلاره عباسی ، دنیا مدنی ، شیوا ابراهیمی ، رضا گلزار ، مهرداد صدیقیان ، نفیسه روشن و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۵

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۵

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

السا فیروزآذر :

روزها ودوست هایی که دوستشان دارم…و در ذهنم ماندنی اند….حتی اگر بر اثر هکی نا بهنگام پاک شوند

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

وحید رحیمیان :

#کتاب_بخوانیم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

هوتن قلعه نویی :

اگر بدانید مردم چقدر به ندرت فکر می کنند…هیچ گاه ازینکه درباره ی شما چه فکر می کنند…نگران نمی شوید . . .

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

هانا کامکار :

#هانا_کامکار_عکاسی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

نیما کرمی :

آسمان هنر امروز ایران از صدای بی بدیل استاد #پرویزبهرام خالی شد . خدا شما را بیامرزد که برایمان دقایق بی شماری را خاطره ماندگار ساختید .

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

نفیسه روشن

چهره ها در شبکه های اجتماعی (665) از مدلینگ بهنوش تا شعر شاکردوست!

نسرین مقانلو :

داشتن خواهر یعنی قوت قلب…حتی اگر از تو کوچکتر باشد

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

 مهتاب کرامتی :

بازدید از خانه بهداشت سقریلقی از توابع روستای قانقرمه در کنار سلمای خندان،دختر زیبای ترکمن ،همراه با دکتر ویل پارکس ،نماینده محترم یونیسف در ایران

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

مرجانه گلچین :

برداشتن این بطری برای ما یک ثانیه طول می کشه اما برای طبیعت ۴۵۰ سال انتخاب با شما(ممنون از شقایق عزیز برای ارسال مطالب زیباش

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

مجید خراط ها :

آهنگ جدید بدیم ؟؟ #آهنگ #آهنگ_جدید #موزیک #ترانه #احساسی #غمگین #مجیدخراطها

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

مارال فرجاد :

برادرجان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

گلاره عباسی :

امروز وقتی از کافه رفتم سمت ماشین و پشت فرمون کفش چرم پاشنه بلندم را دراوردم و کفش کهنه ای که پشتش را خوابانده بودم پام کردم که پاشنه ی کفش نو خراب نشه فهمیدم من برگشته ام …و روزمرگی ژن غالب است .

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

کاوه سماک باشی :

My love is my Fans

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

عبدالله اسکندری :

استاد کشاورز با دوگریم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

شیوا ابراهیمی :

به خدا زندانیش می کنم!..بچه م رو تو خطر انداخته!..

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

شهره سلطانی :

روزى دیگر ، من هنوز ب نور ایمان دارم ….

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

سپیده گلچین

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

سام نوری :

به خود آی… شاد و مهربان باشید.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

رضا قوچان نژاد :

Love you.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

دنیا مدنی :

بیشتر ما همان جایی ایستاده‌ایم …که از آنجا به بعد فرقی نمی کند

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

زهره فکور صبور و میترا سیاوشی …نمایشنامه خانی ترور

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

حمید فرخ نژاد :

حبیب

عکس های جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۶۵

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

پرستو گلستانی :

#تعویق_کنکور_سراسری…پ ن آخه گمونم کنکور ندادن

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

بهنوش بختیاری :

@specialstudio7 special art group

چهره ها در شبکه های اجتماعی (665) از مدلینگ بهنوش تا شعر شاکردوست!

امیرمحمد زند :

ریش ؟

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

الهه حصاری

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

الناز شاکردوست :

گر نگه دار من آنست که من می‌‌‏دانم …شیشه را در بغل سنگ نگه می‌‌‏دارد!

چهره ها در شبکه های اجتماعی 665

الناز حبیبی و سوگل خلیق در پشت صحنه سریال دل دار

2019-05-30 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۹) از سوئیت فرند الناز تا نظر سنجی پندار!اینستاگرام هنرمندان (۱۹۹) از سوئیت فرند الناز تا نظر سنجی پندار!
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
شهرزاد کمال زاده ؛از تصادف های وحشتناک تا عروس تاریکی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۴)شهرزاد کمال زاده ؛از تصادف های وحشتناک تا عروس تاریکی| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۴)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۲) از دکتر رفتن مهران و هانا تا ذکر مصیبتِ هومن!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۷۲) از دکتر رفتن مهران و هانا تا ذکر مصیبتِ هومن!
همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!همه چیز از تولد تا فوت بهنام صفوی | از علاقه به جراحی زیبایی تا سامِ ۲/۵ ساله!
چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !چهره ها در جشنواره جهانی فیلم فجر ۹۸| از سادگی المیرا دهقانی تا پارسا پیروزفرِ متفاوت !
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)مراسم ازدواج شادی کرم رودی ؛ بازیگر پر استعداد دارکوب | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۱)
هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!هدایای سورپرایزی عجیب هواداران بازیگران ؛ از دسته گل میلیونی الهام حمیدی تا نجات جانِ الناز شاکردوست!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۲) از نقش کاشی در صورت ترلان پروانه تا کنسرت رفتن بهاره رهنما بعد از دنبال دزد رفتن!!!
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۵۶) از شیلا و دکتر در رستوران تا دختر نیوشا !!!
مجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنیمجری‌های جنجالی و محبوبی که اعتبارشان را بر باد دادند! | از آزاده نامداری تا فرزاد حسنی
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۱) از کوچ نوید تا رستوران گردی شیلا و دکتر !
اینستاگرام هنرمندان (۱۶۳) از تولد خواهر لیلا بلوکات تا خواهرانه مهراوه و ملیکا!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۶۳) از تولد خواهر لیلا بلوکات تا خواهرانه مهراوه و ملیکا!!!
حاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلمحاشیه ها و تصاویر چهره ها در مراسم ختم بهنام صفوی | از بهنام بانی تا برادران خسروی !+فیلم
کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)کمند امیرسلیمانی ؛ از تجربه تلخ مهاجرت و آتلیه داری در دوبی تا سریال دادار| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۹)
تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !تسلیت هنرمندان مشهور برای فوت پیام صابری، همسر زیبا بروفه (۲) | از روناک یونسی تا رامبد جوان !
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !تسلیت هنرمندان مشهور برای درگذشت پیام صابری ،همسر زیبا بروفه (۳) | از نیوشا ضیغمی تا مهناز افشار !
سانیا سالاری ؛ از تئاتر تا پاسخش به لابی گری برای بازی در دلدادگان!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۶)سانیا سالاری ؛ از تئاتر تا پاسخش به لابی گری برای بازی در دلدادگان!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۶)
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۵) از تیپ عروسی علی کریمی تا تولد برادر مهدی قائدی !
اینستاگرام هنرمندان (۱۹۲) از مراقب پوست الناز تا سانسورگرافی نیکی !اینستاگرام هنرمندان (۱۹۲) از مراقب پوست الناز تا سانسورگرافی نیکی !
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۱) از مانتو پروانه ای فریبا نادری تا پیشنهاد آناهیتا درگاهی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۱) از مانتو پروانه ای فریبا نادری تا پیشنهاد آناهیتا درگاهی!!!