مشاهده : 9298چهره هاRSS

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۸۸) از نظر آزاده درباره رفتن مزدک تا ابروهای پاچه بزی مریم!

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۸۸) از نظر آزاده درباره رفتن مزدک تا ابروهای پاچه بزی مریم!چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از بهنوش بختیاری ، جوانه دلشاد ،  سحر قریشی ، هادی حجازی فر ، منوچهر هادی ، مریم معصومی ، آزاده نامداری ، ریحانه پارسا ، پریچهر قنبری ، احسان کرمی و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۸۸) از نظر آزاده درباره رفتن مزدک تا پاچه بزی های مریم! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۸۸ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از احسان احسان کرمی و هوتن شکیبا آغاز می کنیم و با عکس الیکا عبدالرزاقی تمام می کنیم. همچنین تصاویری از بهنوش بختیاری ، جوانه دلشاد ،  سحر قریشی ، هادی حجازی فر ، منوچهر هادی ، مریم معصومی ، آزاده نامداری ، ریحانه پارسا ، پریچهر قنبری ، احسان کرمی و … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۸۸

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۸۸

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

احسان کرمی :

پسرانِ طهماسب! به قول دیبى چقدر دلم براى شما دوتا عاقل گشاد شده بود! (این تى شرتو یه دوست نازنین هنرمند به من هدیه داد و ما سه تا رو به هیجان آورد…بَرَه! اینجوریاس!)

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

{مجید واشقانى}

فقیه سلطانی :

مجید واشقانى …به یه گاز کوچولو پیوست …مرداد و شهریور ٩٨

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

پریچهر قنبری :

دوست دارم درخت باشم
درخت که باشم
پرنده خواهم زایید و
پرواز
درخت که باشم
سایه ای خواهم داشت
و چه بسا؛ میوه ای
و دستکم
مدادی در دست کودکی که با آن
خانه ای بسازد
با پنجره های دلگشا
و حیاطی درندشت
و هیمه ای
در شومینه ای
که زمستان را بسوزاند
به پای بهار . . . .
.
.
#سهراب_مهدی_پور..

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

امیرمحمد زند :

عکس بالا قدیما…عکس پایین جدیدا…به فاصله ١۴ سال…خدایى راستشو بگین کدوم بهتر بودم ؟من طاقتشو دارم

تصاویر جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۸۸

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

آزاده نامداری :

توئیتی از پژمان راهبر راپست کردم،کسی که دردنیای فوتبال وخبر حرفهای درست ومهمی میزند،باز جایی ازتنم زخمی شده،باز یادم افتاده من اهل تلویزیون بودم،باشه شیش ساله اسمم شده مجری سابق اما من هنوز برای سربلندی اون ساختمون تولید دعامیکنم.چرا دائم همتون همه ی همتون تو دایرکت پیام میدین «دمش گرم»؟چرا؟اینجا مگه سرزمین مانیست؟هممون جمع کنیم بریم؟میدونم بحرانه سختیه گرونیه وهزارمشکل فرهنگی،اما واقعا هرکی بره،شما مردم سرزمینم میگین دمش گرم که رفته؟ پس ازما چی میمونه؟اینجا مال ماست سرزمین ماست،چقدر متأسفم.کی؟چه زمانی باعث شد شما به این نقطه برسید که به رفتن وپشت پا زدن بگید دمش گرم؟
پ.ن.برای آقای میرزایی آرزوی سلامتی میکنم ایشون حق دارن برای زندگیشون هرتصمیمی بگیرن به کسی هم مربوط نیست.
حرف من اینه ما کی این همه عوض شدیم؟

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

یغما گلرویی :

زادروز انوشیروان روحانی خجسته باد

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

ویدا جوان :

زندگی یعنی کمی دیروز، بسیار امروز و اندکی فردا..

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

هادی حجازی فر :

شَعَفِ بیداری

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

نسرین مقانلو :

امشب اکران عمومی …فیلم سینمایی نیوکاسل…همراه دوستان و خانواده

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

منوچهر هادی :

#قصر_شیرین #حامدبهداد تماشای این فیلم رو از دست ندهید….اکران خصوصی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

مریم معصومی :

نمی‌دانستم این اندوه است که ما را به تفکر وامی‌دارد یا تفکر است که ما را اندوهگین می‌کند؟! #چارلز_بوکوفسکی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

 سحر قریشی:

از آشِ روزگار چنان دهانم سوخت کِ از ترس آبِ یخ را هم فوت میکنم… #حسین_پناهى #سحرقریشى

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

ریحانه پارسا :

شهریور ۱۳۹۵…شیر های خان باباسلطنه

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

علی شادمان :

تعریف عشق … جای هیچ تعریف نیست …پ.ن معمولا جلو دوربین عکاسی معذبم ژست بگیرم ؛ بجز دوربینی که آرینا از توی ویزورش منو نگاه میکنه

عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۸۸

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

سحر قریشی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

سپند امیرسلیمانی :

 پدر شدن مبارکت باشه رفیق مهربونم،چه پدر باحال و مادر درجه یکى داره نوردخت جان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

جوانه دلشاد و سام درخشانی

جوانه دلشاد :

سام عزیز تولدت مبارک ،کنار همسر نازنینت و دختر خوشگلت خوشحال باشی همیشه… سی شب توی اجرا مجبور بودی منو محکم سیلی بزنی اما مطمئنم حتی یک شبم دردم نگرفت از بس که تو دلنشین و‌ مهربونی . دمت گرم که اینقدر خوش انرژی هستی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

ریحانه پارسا

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

حسین مهری :

الان جدیه یا داره شوخى میکنه؟؟!!!!!!!صبح تان بخیر مردم…اینا همش تاثیرات نظام آموزشى زیباى ماست…پ ن عاشق نگاه آقاى راننده ام

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

حامد کمیلی :

تولدت مبارک سام خوش قلب…تو یک تیرماهیه واقعی هستی …پ ن پشت صحنه فیلم سینمایی ارتش سری

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

ابراهیم شفیعی :

چه روزهای خوشی برای بچه ها رقم زدی داریوش عزیز. نزدیک دو دهه بچه های ایران زمین از تو یاد گرفتند . از ته دل خندیدند . به اندازه همه ی لحظه های خوشی که برای بچه ها ساختی آرزوی بهترینهارو برات دارم. زادروزت مبارک

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

تینا پاکروان :

قصد انجام‌ هر کاری را داری، شروعش کن! جرات با خودش نبوغ، قدرت و جادو‌ به همراه می آورد.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

بهنوش بختیاری :

زندگی در صدف خویش گوهر ساختن است

چهره ها در شبکه های اجتماعی 688

الیکا عبدالرزاقی :

چقدر خوبه با شما همکار بودن خانم تیموریان نازنین و مهربان .بعد از بیست سال دوباره افتخار کنار شما بودن نصیبم شد ،افتخاریست…عکسها از سالومه میرسعید عزیز و مرتضی شکری

2019-07-24 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
ازدواج سوگل طهماسبی ؛ از سختی های وحشتناک سه ساله تا حلقه های ازدواج| سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۵)ازدواج سوگل طهماسبی ؛ از سختی های وحشتناک سه ساله تا حلقه های ازدواج| سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۵)
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۳) از ساره خنثی تا شیرین تر بودن شاهرخ از نبات!اینستاگرام هنرمندان (۲۲۳) از ساره خنثی تا شیرین تر بودن شاهرخ از نبات!
آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۰) از عروس شدن دوباره بهاره و حاجی تا عصبانیت پرستو!اینستاگرام هنرمندان (۲۲۰) از عروس شدن دوباره بهاره و حاجی تا عصبانیت پرستو!
چالش عکس پیری بازیگران ایرانی | از تبدیل ژوله به آئیش تا پرستوی خوشحال!چالش عکس پیری بازیگران ایرانی | از تبدیل ژوله به آئیش تا پرستوی خوشحال!
ازدواج مریم کاویانی با سیاستمدار و سفیر معروف | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۲)ازدواج مریم کاویانی با سیاستمدار و سفیر معروف | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۲)
جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)
اینستاگرام هنرمندان (۲۰۴) از زیبایِ ریحانه تا تبریک الهام به نیوشا!اینستاگرام هنرمندان (۲۰۴) از زیبایِ ریحانه تا تبریک الهام به نیوشا!
الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)
سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۴۰) از علت زن و بچه نداشتن جواد تا خانه لوکس رامین!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۴۰) از علت زن و بچه نداشتن جواد تا خانه لوکس رامین!
چالش پیری چهره های معروف ایرانی | از سحر قریشی تا مهراب قاسم خانی!چالش پیری چهره های معروف ایرانی | از سحر قریشی تا مهراب قاسم خانی!
استایل چهره‌ های ایرانی؛ از استایل مهران غفوریان و همسرش تا تولد الناز حبیبی با تم زرشکی!استایل چهره‌ های ایرانی؛ از استایل مهران غفوریان و همسرش تا تولد الناز حبیبی با تم زرشکی!
الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۲۸) از عکس زمستونی دایی و نورا تا تولد دختر محسن!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۲۸) از عکس زمستونی دایی و نورا تا تولد دختر محسن!