مشاهده : 8648چهره ها در شبکه های اجتماعیRSS

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۰) از خاطره بازی بهنوش تا ناراحتی شیلا از دنیای مردانه!

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۰) از خاطره بازی بهنوش تا ناراحتی شیلا از دنیای مردانه!چهره ها
جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور را در این قسمت ببینید . در این شماره عکس هایی از رضا گلزار ، شیلا خداداد ، پردیس احمدیه ، آناهیتا افشار ، سروش جمشیدی ، پریچهر قنبری ، فریبا نادری ،  سپیده خداوردی ، بهنوش طباطبایی و ... را داریم.

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۰) از خاطره بازی بهنوش تا ناراحتی شیلا از دنیای مردانه! را در این قسمت مشاهده کنید. امروز هم با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۹۰ در خدمتتان هستیم تا ببینیم فعالیت چهره های مشهور در روزهای گذشته چگونه بوده است. این شماره از تصاویر اینستاگرامی چهره های مشهور را با عکسی از رضا گلزار آغاز می کنیم و با عکس فریبا نادری و مریم سلطانی تمام می کنیم. همچنین تصاویری از رضا گلزار ، شیلا خداداد ، پردیس احمدیه ، آناهیتا افشار ، سروش جمشیدی ، پریچهر قنبری ، فریبا نادری ،  سپیده خداوردی ، بهنوش طباطباییو … را داریم. از این که ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.

جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۹۰

در روزهای گذاشته بازیگران و دیگر چهره های معروف این عکس هارا در اینستاگرام ، توئیتر و … منتشر کردند.

تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۹۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

رضا گلزار :

چه دوست داشتنی اند آدم هایی که خالی اند از عقده ها و صفت های منفی ،
از حسرت و از حسادت و از خودخواهی …
آدم هایی که حرف های پشت سرشان را می شنوند ، اما در نهایتِ آرامش و وقار ، سرشان را بالا می گیرند ، لبخند می زنند و راهِ خودشان را می روند . چون پذیرفته اند که آدم ها متفاوت اند و قرار نیست همه ، با یک نفر ، موافق باشند ، یا قرار نیست برای هر عقیده و نظری متوقف شد و به درستیِ همه چیز ، شک کرد !

آدم هایی که هربار مسیرشان را درست تر از همیشه ادامه می دهند ، نه کسی را زمین می زنند ، نه جبهه می گیرند ، نه انتقام ! چرا که خالی از عقده های حقارت و خشم و بی انصافی اند ، خالی از کمبود و نداشته هایی که بخواهند با تحقیر و انتقام و زمین زدنِ دیگران ، جبرانش کنند .

آدم های ناب و کاملی که برای موفقیت ، نیازی به شکستِ دیگران ندارند و در فضایی سالم و سازنده ، برای خوشبختی و آرزوهایشان تلاش می کنند .
کاش دنیا پر می شد از این آدم ها
آدم هایی که مفهومِ عمیقی از آرامش اند
آدم هایی که شخصیت سالمی دارند … #نرگس_صرافیان_طوفان

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

دنیا مدنی :

آرزو میکنم…کتاب های خوب بخوانی، آهنگ های خوب گوش کنی، عطر های خوب ببویی، با آدمهای خوب حرف بزنی و فراموش نکنیکه هیچ وقت دیر نیست ….بودن چیزی که دوست داری باشی!

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

بهنوش طباطبایی :

خاطره بازى با دوستان گل
محسن خان کیایى و عزیزاى پشت صحنه ى #ماجراى_نیمروز_ردخون
دوستان درجه یک گریم و دستیار برنامه ریز درجه یکمون
ساعت حدود پنج صبح بود قبل از اجراى گریم که تقریبا سه ساعت هم طول می کشید هر روز …
ولى هیچکدوممون ذره ایى احساس خستگى نمى کردیم
روزهاى سخت و جذابى بود
یادش بخیر

اکران فیلم #ماجراى_نیمروز_ردخون از سوم مهر ماه

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

 سپیده خداوردی :

ممنون از هنر زیبای سپیده فتاحی عزیز

عکس های چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۹۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

هنگامه قاضیانی :

اکران فیلم «سرکوب»عکس از سیما بشیری عزیز
تقدیم به نگاه شما که حق هم دارید گلایه میکنید چرا تصویری از خودم در پیجم نمیگذارم

دیشب به تماشای فیلم سینمایی «سرکوب» ساخته رضا گوران نشستم بی اغراق نفهمیدم زمان چگونه گذشت ، برشی از حقیقت های قابل باور واقعاااا دیدن این فیلم رو از دست ندین خیلی خیلی فیلم خوبیست @rezagouran بازی های خوب ، قصه بینظیر ، کارگردانی خوب موسیقی فیلمبرداری عالی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

ملیکا زارعی :

به نظرتون منظورش چیه داره این جورى نگاه مى کنه؟#سفر #مجسمه#گردشگرى#travel #travelphotography #sculpture

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

ملیکا زارعی :

ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺯﻧﺪﮔﯽﺍﻡ ﭼﮕﻮﻧﻪ می‌گذرد…ﻋﺎﺷﻖ ﺁﻥ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﮐﻪ…ﺗﺼﺎﺩﻓﯽ ﺍﺯ ﺫﻫﻨﻢ ﻋﺒﻮﺭ می‌کنند…ﻭ باعث ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ می‌شوند.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

مریم مومن :

#۶#مرداد.

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

 مریم سلطانی :

هیچکس در عشق سقوط نخواهد کرد ،عشق همه اش شکوفاییست ..همیشه بدرخشی دوست خوش قلبم

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

محمدرضا غفاری

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

کیهان ملکی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

شیلا خداداد :

من در دنیایی زندگی میکنم که تمام تعصبات مردانه غیرت است و تعصبات زنانه حسادت…که تمام قولهای جهان فقط اگر مردانه باشد ارزش ایستادن به پایش را دارد و بس..

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

سوگل طهماسبی :

شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید #دوستانه #تولد #رضا_رفیع_طنز_پرداز

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

سروش جمشیدی :

سیاوش جانم ❤️ سالروز بهار زندگیت خجسته ، نامدار باشی و بهترینها رو برات ارزو میکنم….با تشکر از دوست عزیزی که این طراحی زیبا رو انجام دادن و برای من فرستادن

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

سحر قریشی :

اَلَکى ها رو اَلَک کنید….

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

ترلان پروانه

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

پولاد کیمیایی :

آرامش یعنی وقتی که صدای قدم‌های پدر را وقتی از بیرون می‌آید بشنوی.#پدر#تولدت_مبارک 🎂#عکس#مریم_پاینده

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

پریچهر قنبری:

.من با تک تک ِاین ترانه ها زندگى کردم……

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

پردیس احمدیه :

اکران خصوصى سرکوب

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

بابک جهانبخش :

ما خوب‌ یا‌ بد …همینیم که‌ هستیم…خودِ خودمون

تصاویر جدید چهره ها در شبکه های اجتماعی ۶۹۰

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

کیهان ملکی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

آناهیتا افشار :

سی و سه سالگی

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

آشا محرابی :

برایم دلنشین بود ، گفتم شاید بر دل شما هم بنشیند…

چهره ها در شبکه های اجتماعی 690

فریبا نادری :

آدم‌های ساده را دوست دارم.کسانی ‌که بدی‌ها را باور ندارند.و به همه لبخند می‌زنند…می‌توان ساعت‌ها…آنها را مانند تابلوی زیبایی تماشا کرد…آنها بوی ناب آدمیت می‌دهند. مریم جونم درکنارت همیشه ب من خوش میگذره.

2019-07-29 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
زیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشیزیباترین بازیگران زن ایرانی به انتخاب داوران خارجی | از مهناز افشار تا سحر قریشی
یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)یوسف تیموری : آرمین پسر من نیست ! او همسر و فرزندش را به تایلند برگرداند!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۳)
چهره های مشهور در مراسم جایزه آکادمی سینماسینما | از ستاره و مهراوه تا آزاده و فرزاد!چهره های مشهور در مراسم جایزه آکادمی سینماسینما | از ستاره و مهراوه تا آزاده و فرزاد!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۶) از هدیه ارزشمند شیلا تا ورزش شدید یکتا!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۹۶) از هدیه ارزشمند شیلا تا ورزش شدید یکتا!
اینستاگرام هنرمندان (۲۱۸) از پتو پیچ شدن ماهور تا درس گرفتن سام از فرگوسن!اینستاگرام هنرمندان (۲۱۸) از پتو پیچ شدن ماهور تا درس گرفتن سام از فرگوسن!
چالش عکس پیری بازیگران | از شرکت دوباره مهناز تا گلاب آل پاچینو!چالش عکس پیری بازیگران | از شرکت دوباره مهناز تا گلاب آل پاچینو!
فرزین محدث ؛ از نرفتن به دانشگاه امیرکبیر تا مرگ مادرش و هیولا | سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۴)فرزین محدث ؛ از نرفتن به دانشگاه امیرکبیر تا مرگ مادرش و هیولا | سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۴)
فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!فیلم عروسی‌ بازیگران و چهره های مشهوری که لو رفت! | از علی دایی تا نیما مسیحا!
یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)یکتا ناصر ؛ از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن ۲۲ کیلویی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۰)
الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)الهام حمیدی ؛ از حواشی جنجالی پنهان کردن ازدواج اول تا حلقه و ازدواج مجدد!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۷)
لادن مستوفی ؛ از ترک تحصیل تا ازدواج با ۲۰ سال اختلاف سنی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۵)لادن مستوفی ؛ از ترک تحصیل تا ازدواج با ۲۰ سال اختلاف سنی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۵)
فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!فرزند سوم بنیامین بهادری در ایران به دنیا آمد | اسم پسر دوم بنیامین بهادری ؟!
وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)وحید رهبانی ؛ از متهم شدن به تبلیغ فراماسونری تا احتمال مرگ در گاندو | سبک زندگی افراد مشهور(۲۳۷)
پیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابریپیام صابری ، همسر زیبا بروفه درگذشت ! | جزئیات فوت پیام صابری
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۷) از آکادمی فرشته تا دوست عزیز محسن!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۷) از آکادمی فرشته تا دوست عزیز محسن!