واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود | از مهراب تا رامبد! (۲)

واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود | از مهراب تا رامبد! (۲)چهره ها
از جمله افراد مشهوری که به حذف عادل فردوسی پور از نود واکنش نشان دادند می توان به مهراب قاسم خانی ، مسعود پاکدل ، رضا یزدانی ، شیوا ابراهیمی ، رضا داوودنژاد ، رامبد جوان ، سعید داخ ، حامد آهنگی ، محسن افشانی ، دنیا مدنی و .. اشاره کرد.

پس از پخش نشدن برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور در شب گذشته در حالی که طبق شنیده ها قرار بود مهران مدیری مهمان برنامه اش باشد هنرمندان زیادی به این موضوع و حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود واکنش نشان دادند. این اتفاق در شرایطی افتاد که تنها چند روز از انتخاب برنامه ۹۰ به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می‌گذرد! عادل فردوسی‌پور درباره حواشی برنامه نود گفت: برنامه امشب ۹۰ به آیتم‌های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه‌ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم‌ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه ۹۰ از جدول پخش برنامه‌های شبکه خارج شد. در این شماره از چهره ها در شبکه اجتماعی به واکنش هنرمندان به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

واکنش چهره ها به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

از جمله افراد مشهوری که به حذف عادل فردوسی پور از نود واکنش نشان دادند می توان به مهراب قاسم خانی ، مسعود پاکدل ، رضا یزدانی ، شیوا ابراهیمی ، رضا داوودنژاد ، رامبد جوان ، سعید داخ ، حامد آهنگی ، محسن افشانی ، دنیا مدنی و .. اشاره کرد.

واکنش هنرمندان به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

مهراب قاسم خانی :

و جایزه غیر مردمی ترین رسانه جهان با اقتدار تعلق میگیرد به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به خاطر تلاشهای بی وقفه در جهت توهین به شعور مخاطب و بی توجهی به خواسته میلیون ها ایرانی در ازای توجه به خواسته چند صد نفر…

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

مسعود پاکدل :

باور کنید ایران عجیب ترین جای دنیا است.
تا اونجایی که من میدونم همه تلویزیون ها و برنامه سازهای دنیا به دنبال جذب مخاطب به هر شکل ممکن هستند و هزینه های زیادی برای این کار انجام میدهند ولی در کشور ما دقیقا هفته پیش طبق نظر سنجی خود صدا و سیما بهترین برنامه از نظر تماشا چیان تلویزیون، برنامه ۹۰ با اجرای عادل فردوسی‌پور شده ولی در کمال تعجب همین برنامه دیگه قرار نیست پخش بشه! من نمی‌دونم چی بگم ولی امیدوارم که تصمیم گیران صدا و سیما کمی هم به مخاطبین تلویزیون فکر کنند.

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

شیوا ابراهیمی :

بچه کرمونی؟؟..دِمِت گرم!
می گم نکنه من دارم شلوغش می کنم و فکر می کنم ،
اصل هویت«نود» به فردوسی پورِ شه؟!
یا شما هم همین احساس رو دارید؟؟
خنده م می گیره نود شروع بشه و مجریش عادل خان همیشه خندان نباشه..
کی می خواد جای تویِ نابغه رو پر کنه؟به نظرم خودش رو خراب می کنه..
ولی موضوع مهم تر همین بلد نبودنِ«پشت هم ایستادن»ه است!
نه اونی که جای عادل بیاد بلده نه باقیِ ما مردم..«نذاشتن همصدایی رو بلد باشیم»
فقط یه شعر نیست که دست جمعی بخونیمش و حال کنیم،
مال همین روزاست!..

واکنش شیوا ابراهیمی به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

ما بلد نیستیم..از اول برنامه ریزی که روی بزرگ شدن و پرورش ما پیاده شد
توسط آموزش و پرورش و سیاست های مسخره ش،همین بود که بلد نشیم
پشت هم بایستیم..خواهید دید که تب«پشتیبانی از عادل»هم می خوابه،
یه نچسب بی مزه هم میاد جاش برنامه اجرا می کنه،و اگر خود شخص عادل
خان فکری به حال خودش نکنه،چند ماه بعد خیلی هم کسی یادش نمی مونه
که عادلی هم بود و همه مون هم رگ گردنی شده بودیم براش!!
چه باید کرد واقعن برای اینهمه «بی اتحادی» و همگام نبودن؟!
حرف و حرف و حرف و هیچ؟؟!!من که امیدی ندارم،شما دارین؟؟!

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

رضا داوودنژاد :

 عادل عزیز تو پُرفروغ ترین ادم شبکه ۳ هستی.

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

رامبد جوان :

عادل عزیزم سلام و شب به خیر.
در این لحظه فقط نوشتن و حرف زدن و فکر کردن راجع به تو می‌تونه دوشنبه‌ها
بدون تو رو کمی آروم کنه.
عادل جانم خواهش می‌کنم نفس عمیق بکش و به فرداها فکر کن.د
یروز و گذشته‌ی هممون پر از فراز و نشیبیه که هم می‌شه بهشون افتخار کرد
هم می‌شه از ناکامی‌ها و نشدن‌هاش غصه خورد. ولی حتما امروز و آینده زمان
تصمیم گیری برای تغییر دنیای سخت ماست.بچه‌ها و نوجوان‌های زیادی به
تو نگاه می‌کنن تا یاد بگیرن در بزنگاه کدوم تصمیم سازندس. فرزند ۲۰
ساله‌ی تو (۹۰) یقینا یکی از مهمترین داشته‌های همه‌ی ماست و هممون با
همه‌ی ضعف‌ها و قوت‌هاش بهش افتخار می‌کنیم.

واکنش رامبد جوان به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

آرام و صبور باش و یقین داشته باش همه‌ی ما مردم و رفقای نزدیکت دوستت داریم و کنارت می‌مونیم. بزرگی می‌گه صبر کردن جایی معنا پیدا می‌کنه که امکان صبر کردن وجود نداشته باشه. لطفا صبور باش و غم و غصه‌ی این دوران رو مدیریت کن. همه‌ی ما مشتاقانه ولی صبور منتظر لحظه‌ای هستیم تا تو و ۹۰، باز هم دوشنبه‌ای به خونمون بیای و اومدنت رو جشن بگیریم.
صبر و متنانتت رو مثل همیشه حفظ کن که روزهای شاد و روشن همچنان در راهه.
دوستت داریم و دوستت خواهیم داشت.
یکی از طرفدارها و رفقای تو رامبد جوان.

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

دنیا مدنی :

از این نگاه ها در تاریخ کشورم کم نبوده. نگاه هایی که سالها ساختند. نگاه هایی که یک شبه نابود کردند.

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

حنیف عمران زاده :

 ماشالا خوب جواب راى مردم دادن بعد انتخاب ٩٠ تو مراسم جام جم دمتون گرم که انقدر به مردم احترام میزارین …شماها تنها چیزى که واستون مهم نیست همین مردم هستن عادل میمونه تو دل مردم شماین که زنگ تفریح هستین میاینُ میرین برادر من

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

محسن افشانی

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

یعقوب کریمی

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

امیر احمد انصاری

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

علی سندانی

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

سعید داخ

واکنش چهره های مشهور به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

امیرحسین فرزانه

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

روح الله بالش آبادی

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

جوانه دلشاد

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

حامد آهنگی

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

شیوا ابراهیمی

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

سعید عزت اللهی

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

رضا یزدانی

حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود

رضا یزدانی

2019-03-19 / گردآوری:

نو عروس

دکتر طاهری

مسابقه گردشگری

نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
اینستاگرام هنرمندان (۱۷۱) از مرگ پسرخاله سردار تا تیپ پاتختی شیلا و لیلا !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۷۱) از مرگ پسرخاله سردار تا تیپ پاتختی شیلا و لیلا !!!
اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!اینستاگرام هنرمندان (۹۸) از دیدار بهاره رهنما و برادرش پس از ۷ سال تا گربه با نمک مهراب قاسمخانی!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۰) از آرایشگرِ معروف شیلا و سالگرد ازدواج روناک!!!
چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!چهره های مشهور در روز دهم جشنواره فجر ۹۷ | از استایل سبز بهنوش طباطبایی تا وقار طناز طباطبایی!
رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!رفتارهای عجیب سلبریتی‌ های ایرانی و همسرانشان جلوی دوربین!|از امیرعلی نبویان و دست‌ بوسی همسرش تا مورد عجیب شقایق دهقان و مهراب قاسمخانی!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۴۷) از کشف روناک تا روزگار پرتقالی ماهور!!!
سحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواجسحر صباغ سرشت ازدواج کرد !| از جیران روزگار جوانی تا تهیه کنندگی و ازدواج
اشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلماشک شوق مهران غفوریان برای به دنیا آمدن دخترش !| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۸) +فیلم
فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)فاطمه گودرزی از ممنوعه تا افتتاحیه سالن زیبایی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۷)
مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)مسعود فروتن ؛ از دخترش که هرشب خوابش را می بیند تا فحش خوردن برای سریال پدر| سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۰)
حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!حضور پرشمار چهره ها در شب افتتاحیه رستوران سیامک انصاری | از ژوله و عهد و عیال تا احمد مهران فر!
المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)المیرا دهقانی ؛ از کسب بورسیه بازیگری تا یاسمنِ لحظه گرگ و میش!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۴)
حواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلیحواشی و استایل چهره های معروف در بیستمین جشن سینمای ایران | از پریناز ایزدیار تا هانیه توسلی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۹۸) از سلفی آرام تا نیکبخت در تولد!
تشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلمتشییع پیکر ضیاءالدین دری | از گریه های مریلا زارعی تا آوازخوانی دختر ضیاءالدین دری در مراسم پدرش +فیلم
شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)شیدا خلیق؛ از سختی تک دخترِ بازیگر معروف بودن تا بازی در زوج یا فرد| سبک زندگی افراد مشهور(۳۰۳)
اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۱۶) از عکس پاییزی الناز شاکردوست تا اعتراض بهنوش بختیاری به چالش میکاپِ او!!!
چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!چهره های مشهور در افتتاحیه سریال رقص روی شیشه | از سحر قریشی تا مهتاب کرامتی!
واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!واکنش هنرمندان به سیل گلستان | از اندوه شهاب حسینی تا کمک شیلا خداداد!
عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)عماد طالب زاده ؛ از کار در رستوران تا خوانندگی و به دنیا آمدن شایلی!| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۱)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!
همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)همه حواشی جنجالی لیلا اوتادی ؛ از کنایه به باران تا ۱۳ شمالی| سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۹)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۷) از دلبرانگی بهنوش طباطبایی تا خستگی سحر قریشی در گرما!
چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !چهره های مشهور در روز پنجم جشنواره فجر ۹۷ | از بهنوش طباطبایی در نقش ملکه زمستان تا استایل شیک طناز طباطبایی !
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۷۸) از تولد همسر خسرو تا کنایه علی کریمی!
ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)ناصر چشم آذر ؛ نابغه ی دوست داشتنیِ موسیقی | سبک زندگی افراد مشهور (۲۲۲)
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۱۹) از سپهر حیدری و همسر و پسرش تا دیوید بکام با شاخ گوزن!
چهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجرچهره های مشهور در اختتامیه جشنواره جهانی فجر
چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)چهره های مشهور در اولین جشن آکادمی سینما سینما | از طناز طباطبایی تا نوید محمدزاده (۱)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۴۱) از پوریا فیاضی و همسرش تا پست بیرانوند پس از بازی با عمان!